Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Konsorcjum Ochrony Kopalń. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Ruda Śląska

kwalifikowany

KOK tonie i niedługo zatonie całkiem , kwestia czasu , dziwi mnie fakt jak może istnieć taka ochrona a sprawa dotyczy zmianowych tych co rządzą na zmienie , sami debile i to jest tylko kwestia czasu , by w nocy kogoś kontrolować , a sami piją i są na to dowody gynku ty donosicielu . ty to święty nie jesteś bo z nalymby ci (usunięte przez administratora) z basynu .

test

i to wszystko dzieki Wiesławowi

marko

dwa koła w koku zarobisz za około 300h w miesiącu jest tak 7 25 zł na godzinę w etacie i 9 zł (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

No masz szanse jak zrobisz jakieś 250 godzin to morze dostaniesz z KOK-u i Kr-uw w sumie te 2 koła na miesiąc

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Ruda Śląska
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Ruda Śląska
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
pytek

ile dostaliście na Barbórkę ?

xyz

To gdzie będą pisali dniówki związkowcom?

1-szy kadrowy

W KRach chyba już gaszą swiatło.

?

C.D. Pan w-ie prezes na spotkaniu zapewnił nas, że ruchy kadrowe na stanowisku kierowników będą przejrzyste i transparentne. Każdy to spełnia wymogi formalne może przystąpić do konkursu. Dlatego koledzy z w/w obszarów do dzieła, jeżeli rządzi Wami osoba za którą się wstydzicie. Czy panowie prezes i kierownik obszaru nie mają wyrzutów sumienia, że swoim działaniem skrzywdzili wielu pracowników? Natomiast kilka słów należy napisać o kandydatce [usunięte przez moderatora], której wcześniej załatwił etat dowódcy. Pani [usunięte przez moderatora] kierowała zmianą na Bielszowicach miała swoich żołnierzy. Miała węch psa tropiącego. Na zmianie aby przypodobać się panu [usunięte przez moderatora] wpisywała na listę pracowników którzy sami dobrowolnie poddawali się badaniu na zawartość alkoholu. Jej postępowanie powodowało odwrotny skutek od zamierzonego tj. podnoszenia świadomości wśród załogi. Jestem przekonany że na potwierdzenie tego zachowania są jakieś skargi w związkach czy BHP. Gdy załoga zorientowała się, że pani [usunięte przez moderatora] nie pracuje, a jej żołnierze zostali odsunięci od pełnienia służby wzrosła kilkakrotnie liczba osób, które same zgłaszają się na badanie. Pan [usunięte przez moderatora] powinien sobie uświadomić, że pracownicy ochrony to nie hycle. Ważny jest efekt końcowy. Więcej pracowników po spożyciu nie podejmuje w tym dniu lub na danej zmianie pracy. Jest procentowo dużo więcej wyników pozytywnych, ale nikomu z pracowników ochrony nie przyszło do głowy żeby wpisywać osoby, które dobrowolnie się zgłosili. Podczas jednego badania, gdy wynik wyszedł pozytywny pracownik oświadczył, że idzie do bankomatu i załatwimy sprawę. Tą sytuację pozostawię bez komentarza. Dlatego pracownikom nie mieści się w głowie jak taką osobę można awansować na stanowisko kierownika.

?

NIEUDANA PRÓBA ZMIANY KIEROWNICZKI NA KWK B-CE PODJĘTA PRZEZ PANA [usunięte przez moderatora] . Informacja należy się wszystkim zatrudnionym w KOK. Na początku września koledzy z ościennych zakładów powiadomili załogę na Bielszowicach, że dojdzie do zmiany kierowniczki. Nikt tej informacji nie traktował poważnie. W połowie września informacja została potwierdzona. Jej miejsce miała zająć [usunięte przez moderatora]. Pierwszy raz widziałem taką mobilizację pracowników. W dwa dni zebrano blisko 40 podpisów pod petycją popierającą obecną kierowniczkę. Na 18 go ustalono termin zebrania załogi z prezesem. W ostatniej chwili prezes odwołał spotkanie. Pracownicy nie odpuścili udali się do siedziby KOK i tam spotkali się z w-ce prezesem [usunięte przez moderatora], który starał się uratować twarz zarządu. Pan prezes oraz kierownik obszaru nie mieli cywilnej odwagi aby popatrzeć w oczy pracownikom i chociaż starać się obronić wysuniętej kandydatury przez [usunięte przez moderatora]. Wszyscy wiedzą, że pan [usunięte przez moderatora]z tylnego siedzenia usiłuje rządzić na Bielszowicach, Halembie i Nowym Wirku. Wcześniej [usunięte przez moderatora] została przeniesiona, gdyż nie nadawała na tych samych falach co nowa pani kierownik. Jak to możliwe aby osoba obca kierowała oddziałami, mianowała kierowników , przenosiła pracowników bez powodu, dawała nagany? Bardzo smutne jest to, że osoby z kierownictwa firmy w ciemno pod jego głupimi decyzjami się podpisują. Czy w taki sposób prezes i kierownik obszaru budują swój autorytet? Czy w/w panowie nie działają na szkodę firmy wysuwając najgorszą kandydaturę z możliwych? Na Bielszowicach panowie zatrudnionych jest kilkanaście osób spełniających wymogi formalne i mających większe doświadczenie w kierowaniu zasobami ludzkimi niż Wy panowie, a o [usunięte przez moderatora] już nie wspomnę. Czym zasłużyła sobie na taki awans? Czy poparcie pracowników obecnej kierowniczki nie daje Wam nic do myślenia? Czy nie macie kaca moralnego wobec niej powierzając jej to stanowisko a następnie bez powodu ją odwołujecie? Panowie poparcie tej pani wynika z tego, ze jest kreatywna, poprawiła atmosferę w zakładzie, potrafi słuchać lub udaje że słucha, ma swoje zdanie i potrafi tego zdania bronić, poprawiła warunki pracy na kilku posterunkach, jest przystępna, poprawnie ułożyła sobie współpracą z osobami nadzorującymi z ramienia kopalni, gardzi kapusiami i stara się ich eliminować. To, że jest kobietą, która ma to coś czego Wam brakuje to przecież plus a nie minus

HRABIA

JESTEM PRACOWNIKIEM OCHRONY NA KWK B-CE KTÓRY NIE Z JEDNEGO PIECA CHLEB W PRZESZŁOŚCI JADŁ,ALE Z KIMŚ TAKIM SPOTKAŁEM SIĘ W SWOIM ŻYCIU PIERWSZY RAZ. CHODZI MI O KOORDYNATORA INSPEKTORA OD INFORMACJI NIEJAWNYCH Z RAMIENIA KAMPANII WĘGLOWEJ [usunięte przez moderatora].FACET PRAKTYCZNIE ROBI CO CHCE Z LUDŻMI ZATRUDNIONYMI NA TYM OBIEKCIE.KIEROWNICY ORAZ ZARZĄD KOK WYKONUJĄ JEGO POLECENIA I POD TYMI DECYZJAMI SIĘ PODPISUJĄ NAWET NAJGŁUPSZYMI.TO KIEROWNICTWO JESTBEZ JAJ. CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE JAK SIĘ PRZYJĄŁEM TO UPRZEDZILI MNIE O JEGO PRAKTYKACH,JEGO ZACHOWANIE WOBEC PRACOWNIKÓW PRZYPOMINA MI STARE CZASY FUNKCJONARIUSZY OBIEKTOWYCH [usunięte przez moderatora], PROPONUJE SWÓJ TELEFON PRZY ROZMOWIE I PRZEKAZYWANIE JEMU INFORMACJI O NIEPRAWIDŁOWOŚCIACH Z POMINIĘCIEM DROGI SŁUŻBOWEJ.GDY KTOŚ PRAWIDŁOWO TO OCENI I STWIERDZI,ŻE NIE BĘDZIE KAPUSIEM TO PO KILKU TYGODNIACH JEST PRZENOSZONY NA INNY OBIEKT LUB NIE JEST Z NIM PRZEDŁUŻANA UMOWA. WYSUWA WZDURNE ZARZUTY WOBEC PRACOWNIKÓW KTÓRZY ODMÓWILI WSPÓŁPRACY Z NIM JEDNAK POD ZADNYM ZARZUTEM SIĘ JESZCZE DO TEJ PORY NIE PODPISAŁ. CZY TO NIE JEST PRZYPADKIEM ZACHOWANIE KTÓRE PRZYNOSI WSTYD KAMPANII WĘGLOWEJ?CZY PANI PREZES WIE JAKIEGO PAJACA ZATRUDNIA?PRZEDSTAWIA SIĘ ŻE JEST SZEFEM WSZYSTKICH KORDYNATORÓW Z RAMIENIA KW.ZWALNIA,ZAŁATWIA ETATY/ [usunięte przez moderatora]/,PODWYŻKI SWOIM "CIĘŻKO PRACUJĄCYM DONOSICIELOM" PO OSIEDLU GDZIE MIESZKA CHWALIŁ SIĘ ŻE MA PODGLĄD MONITORINGU ZAKŁADU W MIESZKANIU.ABY PODKREŚLIĆ JAKI JEST WAŻNY NA ZEBRANIU W KW POCHWALIŁ SIĘ MONITORINGIEM. WSZYSCY INSPEKTORZY BYLI W SZOKU.GDY NOWY DYREKTOR KOPALNI SIĘ O TYM DOWIEDZIAŁ ZABLOKOWAŁ MU DOSTĘP.MYŚLĘ ŻE WYCZERPAŁ ZNAMIONA P-STWA ALE LUDZIE Z TEJ PÓŁKI SĄ NIETYKALNI. NATOMIAST PAN [usunięte przez moderatora] BIEGA PO ZAKŁADZIE SZCZEGÓLNIE W PORZE NOCNEJ JAKBY MU KTOŚ PIEPRZU NA PRZYRODZENIE NASYPAŁ SKRADA SIĘ DO POSTERUNKÓW I USIŁUJE POZYSKAĆ NOWYCH INFORMATORÓW STOSUJĄC DOBROWOLNY PRZYMUS W PRZYPADKU GDY DOPISZE MU SZCZĘŚCIE I ZŁAPIE KOGOŚ NA TYM ŻE MU GŁOWA POLECIAŁA ZE ZMĘCZENIA.MYŚLĘ ŻE PAN [usunięte przez moderatora] MA CHYBA TEŻ PROBLEM WIEKU ŚREDNIEGO BO UCIEKA Z MIESZKANIA,ZAMIAST POŚWIĘCIĆ TEN CZAS MŁODEJ ŻONIE.APELUJĘ DO MIESZKAŃCÓW HALEMBY ABY ZAOPIEKOWALI SIĘ ŻONĄ PANA [usunięte przez moderatora].PONADTO APELUJĘ DO WSZYSTKICH KTÓRZY DOSTĄPIĄ ZASZCZYTU ROZMOWY Z TYM PANEM PRZEŁOŻONYCH I PODWŁADNYCH NIE ODWRACAJCIE SIĘ PLECAMI DO TEGO PANA.ZASTANAWIAM SIĘ CZY PANI PREZES KW JEST INFORMOWANA O POCZYNANIACH SWOJEGO PRACOWNIKA LUB OSOBA KTÓREJ W KW PODLEGA PAN GRZEŚ?MOŻE UMÓWIĆ DZIENNIKARZY TVN24 NA WYWIAD Z TYM PANEM BO JEST TO OSOBA KTÓREJ METODY PRACY WARTO POWIELIĆ NA INNYCH ZAKŁADACH.APELUJĘ DO PRACOWNIKÓW JEŻELI MA KTOŚ JAKIEŚ WTYCZKI TO NIECH URUCHOMI I SPOWODUJE ŻE TEN PAN PRZESTANIE NADZOROWAĆ TĄ KOPALNIĘ .NALEŻY SIĘ PRACOWNIKOM TROCHĘ ODDECHU OD NIEGO A TERAZ POWAŻNIE JAK TAKI TYP MOŻE PRZYNOSIĆ WSTYD KAMPANIIM,ZNĘCAĆ SIĘ PSYCHICZNIE NAD PRACOWNIKAMI,KTÓRZY DYSTANSUJĄ SIĘ OD TAKICH METOD A WYWYŻSZAĆ PRACOWNIKÓW Z REGUŁY TAKICH KTÓRZY MAJĄ PROBLEMU Z CZYTANIEM I PISANIEM POPRAWNYM WYSŁAWIANIEM SIĘ. DO CZEGO MA TO WSZYSTKO DOPROWADZIĆ.JA ZASTANAWIAM SIĘ CZY JUŻ NIE PORA DO EWAKUACJI BO JEST CORAZ GORZEJ

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Konsorcjum Ochrony Kopalń