Opinie o MC Ware Mechanical w Durham

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MC Ware Mechanical. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MC Ware Mechanical o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MC Ware Mechanical w Durham

byly tez

hmm ja niewiem juz szuka (usunięte przez administratora) zarobił troche na alkomatach ,pieniazki sie skonczyly?? :PPPP

byly tez

oj przepraszam dziw.ka chociaz dostaje kase za prace to ja juz niewiem jak nazwac tych co tam pojechali

pomocnik szlifierza

Ma ktoś jakąś fajną robotę ? Bo Grześ R. szuka. Tylko poważne oferty. ;)

Madzia
@pomocnik szlifierza

mam prace dla p. Grzesia jako windykator sciagnie nasza kase z mc ware :)

Madzia

Witam panowie no nie moge sobie podarowac i nie napisac :) winien jest Martin Paul i Radecki i Sharon popieram opinie dla mnie ktos kto zostal wyje.... na kase i jedzie tam do roboty znowu bo zadzwonili po niego to FRAJER firma nazywa sie jedna masfab limited a druga mcware offshore ltd jedna paula druga martina :) pozdrawiam pracujacych za darmo :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie MC Ware Mechanical? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Panowie,bo pogbilem juz rachube...to kto w koncu jest winien tego ze firma upadla...Martin i Radecki,czy slimak i reszta swiata ??? Macie info wyssane z palca i zachowujecie sie jak banda (usunięte przez administratora) kto bardziej zablysnie na tym forum... ZENADA

tom

Chcieliście być do przodu ale nie poszło

byly tez

ślimak miekka faja nie zdal saitestow oj jak mi przykro

byly tez

ale kontrakt zycia odj..ebali ile tam byli 2 tygodnie?? za to chyba tez im zapłacą hahaha co to za fachury tam pojechały??

hehehe

ciekawe jak teraz nazwali firme , ma ktos cynka moze niech zapoda , wystawie opinie o nich .

zal

Poza tym pracujesz bez umowy na czarno bez ubezpieczenia jak ci sie cos stanie to bulisz z własnej kieszeni .

zal

do mnie też dzwonili by tam przyjechac , powiem jedno niech sie ciagna nie jestem frajerem a ci co sie zdecyduja życzę powodzenia , panowie będziecie tego strasznie żałować . Monterzy słabi w tym zawodzie nawet testów nie przejda nie tacy tam oblewali . Jak znasz sie na rysunku , masz obcykany palnik i umiesz spawac elektroda przejdziesz saitesta wtedy zostanie ci zmartwienie czy ci zapłaca za prace .

byly tez

tak to jest jak sie malarz za monterke bierze :)

ktoś

Ci co chcieli powitać norberta na lotnisku, to dzisiaj jest okazja, wszyscy wracają, egzaminy oblane

Haha

Oni nie maja wstydu

zzzzzzzzzzzz

No panowie nie dowierzam ze tam ktoś pojechal i wstyd ze to polacy!

byly tez

jak beda wracac mozemy ich przywitac na lotnisku ,zobaczymy co za ryje tam pojechaly pieski angola heh kurwax :)

kasa

no proszę dentki pojechały na roboty do Pola za free, gdzie wy cioty macie jaja ,chyba wiem wy ich nie macie.

wkurwiony

hah ja sie nawet postaram dzisiaj dowiedziec kto pojechal ,wystarczy ze zadzwonie do days inn ,a nazwiska tych pajacow napisze tutaj ,dla mnie to szmaty ,pieniedzy na kontach niema a te scierwy jada tam robic

Chcąc

Jak nie zrobią jak już tam paru błaznów pojechało

@Chcąc

Nawet więcej niż paru, najlepsze jest to że oni najgłośniej krzyczeli. Buraki bez wyobraźni. Paul wykończył już dwie firmy więc może to zrobić trzeci raz :) Mam nadzieję że zostaną jeszcze raz oszukani, ciekawe ile razy można dać się zrobić w durnia. Nie pozdrawiam

nocka

No to fajnie ze sie cos ruszylo, mam nadzieje ze sad utrze nosa tym zasrancom i juz 2 raz nikogo w balona nie beda mogli zrobic

Zostaw merytoryczną opinię o MC Ware Mechanical - Durham

MC Ware Mechanical