Opinie o MC Ware Mechanical w Durham

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MC Ware Mechanical. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MC Ware Mechanical o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MC Ware Mechanical w Durham

byly tez

nie dlugo dragami beda handlowac od chrisa zeby do domciu wrocic

j23

Dają radę razem z Witusiem na zmianę i nawet im się podoba

zzzzzzzzzzzzzzzz
@j23

Jak wy mozecie spojzec w twarz swojej rodzinie zoni bratu siostrze.... w jestescie wyrzutkami spoleczenstwa!!!

fore

jak tam dupki u pola, dajecie rade wszystkie kule obrobić, jacuś tylko nie wypluwaj bo na nową proteze kasy nie będzie haha.

jackot@poczta.onet.pl

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie MC Ware Mechanical? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
scott

Potrzebuję maila do prawnika który prowadzi sprawę odzyskania pieniędzy może ktoś podesłać w odp.

bew

to ilu tam was siedzi????

j23

Polacy to jakaś dziwna nacja pan Pol ze znajomymi nie zapłacili im za 2 miesiące a oni i tak do nich przyjechali do pracy bo przykładowo u Turków inaczej się załatwia takie sprawy i za to ich szanuje

xxxx

To chyba na bilety powrotne juz panowie zapracowali

Witam panowie chce jechać do tej firmy jakie tam są warunki i po ile godzin tam sie robi kolega ma mnie tam wkręcić ale wole zapytać na forum pozdrawiam

Spawacz
@Nowy

Cześć, wszystko jest ok. Na razie robimy po 8h ale ma być więcej. Pracuje nas tu 5 osób i foreman więc nie wiem jak będzie z kasą. Lepiej idź w Polsce do zieleni na pewno zarobisz lepiej :(

@Nowy

ja bym raczej nie pchala sie do firmy ktora okradla oszukala ponad 100 polakow coz sa i masochiści ktorzy pojechali po wpisac mozna skumac ktorzy :)wybor jest kazdego indywidualny ja to raczej sukcesow nie wróże

tom

Pęknięte dętki takie jak Witus i reszta

niezadowolony 56

to jednak przydupasy jadą tam do pracy czy im płacą zobaczcie jak głxxxpi majk żądzi za naszą kase napewno on ma całą wypłate

kasa

hmmm co tu dopisać Winnik myśle źe sobie poczekam jak bedziesz zjeżdżał to ja ciebie przywitam na lotnisku i zrobie z tej twojej małej dupci taką poźomną agencje towarzyską oczywiście za free.jeszcze jedno jeżeli jeszcze raz napiszesz na panią magde brzydkie słowo to na 100 procent z twojego pyska zrobie te (usunięte przez administratora) chociaż ty już masz dwie (usunięte przez administratora) konfidencie

byly tez

jakoś ja się nie łudzę żebym dostał swoje pieniądze zarobione w maju i czerwcu ,poprostu brak mi słów a jeszcze patałachy tam jadą do roboty...a Ty Winnik (usunięte przez administratora) mała masz (usunięte przez administratora) u mnie tak (usunięte przez administratora) do mnie na fejsie na firmę ale jedzie tam dymać za free ,mam kumpla w interze z dzielnicy on z tobą zrobi ,a raczej z twojej malej (usunięte przez administratora) jesień średniowiecza

jjjjjjjjjj

Ludzie! Jacy wy zawistni jestescie. Uważam,że każdy z was jest pokrzywdzony i oszukany i lepiej zbierzcie się wszyscy razem i zlejcie dupsko Martinowi i Poulowi

mc kibel

pani madziu miałem o pani inne zdanie ale jednak myliłem się . Każdy jest kowalem swojego losu pasowało mi to przyjechałem i tego nie komentuje bo to jest indywidualna sprawa każdego człowieka . Jednak mimo to ze jestem frajerem jak m,nie wcześniej pani nazwała nie pisze cały czas na gowork i nie ubliżam ludziom moim zdaniem powinna pani szukać problemu u siebje bo najwyrażniej takowy pani ma wypisując bzdury i ubliżając ludziom jeśli ja jestem frajerem to kim pani jest !!!!!!!!!!!. A zdrajców i konfidentów niech pani szuka na swoim podwórku i miedzy tymi ludzmi z których pani wtajemniczyła w całą sprawe , pani maż powinien najlepiej wiedzieć o braku zainteresowania całą sprawa z mojej strony . Z tego co mi pani mąż mówił to sprawa jest wygrana to czego pani się boi ,no chyba że do końca nie jest pani szczera z informacjami dlo moich kolegów którzy poszli za panią w tą sprawę . Bardzo proszę więcej mi nie ubliżać i nie pisać pierdół na mój temat .Bardzo panią pozdrawiam i Pawła z wyrazami szacunku konfident i frajer Jacek Winnik

@mc kibel

Czlowieku jak juz piszesz to dopisz jeszcze ze osobiscie na skype wypytywales o szczegoly ktore jakims cudem pozniej mieli inni co do ublizania to j.w nie tylko ja mam takie zdanie :) bo jak nazwac kogos kto zostal oszukany a dalej jedzie do pracy dla takich oszustow pomijam juz ten fakt nie to jest denerwujace ale to ze dla paru fuli czlowiek potrafi zapomniec o swoim pochodzeniu narodowosci i rodakach nie mowiac juz o tym ze sa tam tylko takie osoby ktore w (usunięte przez administratora) wlazily od poczatku i to tez nie jest moja opinia a innych kolegow patrz wyzej lub kilka stron dalej) nie podziele pozdrowien i wyrazow szacunku bo jak szanowac kogos doroslego czlowieka ktory tak sie zachowuje SZACUNEK RODZI SZACUNEK jak ktos sam siebie nie szanuje niech nie wymaga tego od innych nie pozdrawiam Madzia

tom

Zgadzam się Winnik i Witus(usunięte przez administratora)

Madzia

ja lajkuje na bank :) bedac w inter marine wyciagal info ode mnie a my sie zastanawialismy tu w polsce skad norbercik radecki itp maja info szczegolowe na bierzaco nie wkur..... mnie to ze pojechali tam do roboty ale to ze sprzedali swoich rodakow totalne dno

Madzia

Drodzy panowie teraz juz mi sie wszystko ulozylo w calosc juz wiem kto sprzedawal nasze plany WINNIK to trzeba byc frajerem zeby pojechac do Paula do roboty no coz tak to jest jak ktos jest konfidentem pelna geba i juz prawda w oczy kole mam nadzieje ze teraz wywala was na wieksza kase jak te pare set fuli w kwietniu maju i czerwcu :)nie pozdrawiam goraco

Xyz

Winnik jest tak chciwy ze po powrocie z kontraktu z interu poparu dniach szczeka juz dla norbercika pajac

ktoś

Ślimak i Arturr zdali, część jednak z norbercikiem zostala

@ktoś

Tak jeszcze te dwa asy spawania : Winnik i Witek oraz Gebels.mają rozmach, dwóch foremanów i czterech roboli :) to musi się udać.

Zostaw merytoryczną opinię o MC Ware Mechanical - Durham

MC Ware Mechanical