Opinie o MC Ware Mechanical w Durham

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MC Ware Mechanical. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MC Ware Mechanical o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MC Ware Mechanical w Durham

Nowe fakty

Mas Fab ktoś tu czuwa ? Firma założona jeszcze za czasów mc ware na adresie sunderland wiadomo kto tam mieszka pani główna księgowa z mc ware jest w tej firmie dyrektorem razem z tym panem co mu norbi wchodził , co tam w sunderland mieszka ze swoim glupkowatym synkiem cpunem . wiecej faktow pani Magdo ? proszę podać prawnikowi ciekawe czy coś wywalczy .

@Nowe fakty

o tej firmie utworzonej 26 czerwaca jak rowniez 18 czerwca mc ware offshore to my wiemy od dawna ja naprawde trzymam reke na pulsie panowie ja od 3 mc nie robie nic innego jak szukam dzwonie pilnuje terminow itp wiec te fakty sa mi nie potrzebne bo je znam :)

Nowe fakty

Panowie tam są nasze pieniądze (usunięte przez administratora). sprawdźcie w necie date założenia i przestańcie wypisywać bzdury bo szkoda czasu .Ciekawe kto teraz u niego pracuje może ktoś z was wie ? Od razu wyjdą kolaboranci , też ci co z holderem robią .Czy ktoś dostał kase ?

wkurzony

daje leb sciac ze paru by sie znalazlo ,uwierz mi...jednego czy dwoch takich znam ktorzy czekaja na tel i sa gotowi jechac tam

@wkurzony

powiem panom ze nie paru a parunastu czeka a inni boja sie np podatkow bo tak sa straszeni albo tego ze Paul ich do roboty nie wezmie jak podpisza sie pod pozwem a mnie to tylko smieszy bo normalny inteligentny czlowiek po takiej akcji nie pojechalby juz nigdy do pracy u takich oszustow i zlodzieji chyba jedynie po to by znowu za free pracowac

wkurzony

skad info ze Norbert poszukuje ludzi do pracy?? zreszta swoje wzial razem z gebelsem po to tam zostali

olo
@wkurzony

To teraz zamiast Martina szefem bedzie zdradziecki a szukajacym ludzi po barach szef piaskarzy Norbercik ;) Fajna firma sie robi Kto chetny ??? :0)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie MC Ware Mechanical? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
oszukany

I po cichu się cieszą nie znam tej pani co prowadzi ta sprawę ale ma pani słuszność niech czują smród kolo DUPY a my panowie mimo że to nic nie pomoże powinniśmy odwiedzić Radeckiego i przekazać info dla martinajak zobaczymy go w gipsowe to może by trochę się zastanowił.A my może lepsze samopoczucie byśmy odzyskali

@oszukany

szkoda sobie rece brudzic gwarantuje panu ze ja nie odpuszcze i wszyscy za to odpowiedza to wyjdzie w sadzie kto i co i jaki mial udzial i w czym a radecki i norbercik szukaja kolejnych chetnych frajerow do pracy...... karma jest zolza wroci do nich napewno

bazyliszek

stars.szperacz.info cala prawda

@bazyliszek

Że co???

Łazik

Wiecie co panowie mi sie nieraz wydaje ze ja jako kobieta mam wieksze jaja jak wy wszyscy razem wzieci. Ja nie odpuszcze dla samej zasady bo oni mysla ze my tu konmi jezdzimy, skad sciagne kase z firm pozakladanych jedna 18 czerwca druga 26 czerwaca my pozywamy mc ware i ich wlascicieli do konca zycia beda scigani za kase co do adwokata to uwierzcie stracilismy pare tysiecy i 500zl bo takie sa koszta sprawy juz mnie nie zbawia ale nauczke dostana panowie Martin i Paul dla samej satysfakcji to zrobie adwokat i sparawa to tylko jeden z planow jaki mama a mam w zanadrzu ich jeszcze kilka :)

nocka

nie moze lepiej pojechac do martina i reszty kutafonow i poklepac stary dobrze zrobiles ze nas wykiwales na grube siano. Podkulic ogon i ogolnie mowic ze jest fajnie.Jak tak macie na wszystko (usunięte przez administratora) to moze do mnie przyjdziecie tyrac za darmo a ja wezme wasze pieniadze skoro to jest ok.

hala
@nocka

Czy ty nie rozumiesz ze tej firmy już nie ma wiedz od kogo chcesz pieniądze nabrali na platformę statystów pewnie byłeś w tym gronie nic nie robiłeś a kasę chcesz i do tego foremana w bez pojęcia o robocie miał zawód kolega pana r wiec się nadawał

yyy

Sprawę może wygra a kasy i tak nie odzyskacie a pani magda więcej zapłaci za tego prawnika i te sprawy niż jej mąż miał zarobione pozdrawiam spawacz

mnter

O CO CHODZI Z TYMI LIKWIDATORKAMI??

@mnter

Boże panowie czy wy nie widzicie że to kolejna ściema teraz wysyłają adresy do nich że kasa będzie bo czują smród kolo siebie sprawy w sądzie nie unikną bo ja nie popuszczę i na szczęście sama nie jestem :)

@Łazik

z tym prawnikiem to też ściema on naszej kasy się nachapie a nie wiele zdziała. Kasa z mc ware to już przeszłość a ten prawniczyna to naszym kosztem też chce się wzbogacić

@nowy

Ten prawniczyna jak go nazywasz ma wygrane sprawy juz na koncie identyczne i to nie jedna

@Łazik

może i ma wygrane sprawy,ale jedno zasadnicze pytanie czy wyegzekwował wszystkie zaległe pieniądze?

abc
@nowy

Jak ma wyegzekwować pieniądze jak ta firma upadła i tych pieniędzy nie mają

@abc

no właśnie czyli po co wydawać na adwokata jeszcze kasę? Skoro nie odzyska naszej kasy

xxx

Pani magdo nie ma pani jakiejś roboty dla spawaczy?

@xxx

Załatwiam tylko swoim prace dla spawacza :)

Łazik

Drodzy panowie czy wy nadal macie nadzieje na wyjazdy do pracy do Paula lub Martina lub na to ze dobrowolnie wam oddadza kase? Smieszy mnie to ze durni z wszystkich robia a wy panowie sie dajecie kasy wam kupe wisza mam 23 osoby i juz uzbieralo sie ok trzystu szescdziesieciu tysiecy zlotych a oszukanych jest ok 100 wiec i suma pewnie jest z 4 razy wyzsza. Te smieszne likwidatorki to tez jest niezla sciema robia was jak dzieci w przedszkolu. P.S Drodzy donosiciele sprawa i tak ruszy juz na dniach wiec takie wasze strach to smiechu warte :) od straszenia to sa duchy i mama a jak sie wazce skrzydla ucina to przestaje latac pozdrawiam Madzia

zainteresowany
@Łazik

Pani Magdo o co chodzi z tymi likwidatorkami? Dostałem namiar na nie i wysłałem dziś maila do nich. Czy one są nie wiarygodne? Pozdrawiam

@zainteresowany

no kazdy to dostal ciekawy fakt ze ja pisalam do nich z tyg temu a odp dostalam dopiero przedwczoraj jak juz sprawa do sadu trafia zdaniem wielu osob jak i naszego mecenasa to jest kolejny wyskok aby nie wyplacic pieniedzy

Łazik

Ciekawe jest to ze link był a teraz usuniety przez administratora ciekawi mnie ktory trzyma reke na pulsie

nocka

ja z miła chcecia bym pojechal, nie do pracy, ale po pieniazki. Tak twarza w twarz a nie przez tel. Jak to jest oszukac tylu ludzi i myslec ze jest ok. Na taka robote pisze sie od razu

Łazik

Witam panowie jest juz ok 25 osob chetnych i zdecydowanych w 100 procentach na sprawe jesli ktos sie chce jeszcze przylaczyc prosze o kontakt pmarkiewicz32@wp.pl. musicie panowie wiedziec ze pan szef Martin 18 czerwca otworzyl nowa firme mc ware offshore ltd oto link pozdrawiam(usunięte przez administratora)

@Łazik

T(usunięte przez administratora). Dołaczam się do sprawy

nocka

25 dzis wiec moj wspanialy pracodawca przeleje mi wyplate jak zawsze punktualnie jak szwajcarski zegarek hurrra :))) s tak juz bardziej powaznie roz...bal bym mu ryjek i zostawil bez kasy tak jak on nas ;(

Łazik

Ty madralo wez sie naprawde ogarnij i najpierw poczytaj prawo jakiekolwiek to sie dowiesz z niego ze jesli w danym roku kalendarzowym nie pracowalo sie w pl to nie ma obowiazku odprowadzania podatku tu albo proponuje odwiedzic najblizszy us w polsce nie rozsmieszaj mnie juz bo ja faktycznie inteligentna osoba jestem za duzo w tym na codzien siedze zebys takie banialuki pisal a na kontach przelewy to sa z pracy kontraktowej w angli ja kwity na to mam ktore uwazasz za papier do d.... przypominam ze jestesmy w uni pozdrawiam Madzia

@Łazik

a juz sie poprawiam bo mc kibel gotow dalej bojkotowac w/w wpis dotyczy to osob nie prowadzacych dzialalnosci gospodarczej :)

mistrz mc ware :)

Ja uważam ze każdy sposób na odzyskanie pieniędzy jest dobry dlatego popieram Panią Magdę .Jeśli chcesz czekać na kasę i myślisz ze się zlituje i wyśle pieniądze to ich na pewno nie odzyskasz.Martin miał wspólników w tej firmie ,wiec jak nie sam Martin to jego wspolasi oddadzą kase ,a co do umowy może być dużo rzeczy napisane nie ważne to jest .Ja mam sporo maili od Martina gdzie pisze mi ze kasę przeleje i nie mam się martwić a to juz jest dowód .

Łazik

BARDZO MI PRZYKRO ALE BEDE PISAC JAK MI SIE PODOBA JAK PISZE DUZYMI LITERAMI WIDOCZNIE JEST TO WAZNE ZAINTERESOWANI WIEDZA NAWET TE SMIESZNE PAPIERKI JAK OKRESLASZ KTORYMI MOZNA SOBIE TYLEK PODETRZEC SA WAZNE A JAK KTOS NIE MA TO WYSTARCZY ZE JEDEN DRUGIEGO POPRZE CO DO REPREZENTOWANIA TO DLA TWOJEJ INFORMACJI JA WAS REPREZENTOWAC NIE BEDE BO POPROSTU NIE MOGE

mc kibel

jakie , czyje Ty masz adresy ??? to co tam podpisywales dostałes od razu adresy ?? o czym ty piszesz czlowieku,jedyne co mogles dostac to list polecjacy bez podpisu kogokolwiek w jezyku angielskim i tym mozesz sobie podetrzeć 4 litery...jak narazie jestesmy w czarnej (usunięte przez administratora) a siano jest nie do wyjecia ,chyba ze sami sie zlituja i zaplaca p.s Magda jeśli już piszesz to wyłaczaj CAPSA ,takiej inteligentnej osobie ktora ma reprezentowac ludzi nie przystoi pisac duzymi literami ,nikt slepy nie jest a i tresc twojego przekazu i z malych liter do mnie dochodzi ,glupi nikt tu nie jest

marian

mc kibel
@marian

jak wyżej.

@mc kibel

Koles weź spadaj z tego forum bo dziewczyna chce pomoc,a ty jedyny głąb tu pajacujesz. Waż się ogarnij i nie wypowiadaj się wogole bo ludziom ciśnienie podnosisz. jesteś nie dorozwinietą pałą i tyle. nic nie pisz idz najlepiej powies się. Tyle na ten temat. Ps. Wiem co podpisałem,a tobie pewnie dali do podpisania srajtasme,a ty myslales ze to kontrakt życia. nie pozdrawiam D....

Zostaw merytoryczną opinię o MC Ware Mechanical - Durham

MC Ware Mechanical