Opinie o MC Ware Mechanical w Durham

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MC Ware Mechanical. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MC Ware Mechanical o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MC Ware Mechanical w Durham

mc kibel

jakie , czyje Ty masz adresy ??? to co tam podpisywales dostałes od razu adresy ?? o czym ty piszesz czlowieku,jedyne co mogles dostac to list polecjacy bez podpisu kogokolwiek w jezyku angielskim i tym mozesz sobie podetrzeć 4 litery...jak narazie jestesmy w czarnej (usunięte przez administratora) a siano jest nie do wyjecia ,chyba ze sami sie zlituja i zaplaca p.s Magda jeśli już piszesz to wyłaczaj CAPSA ,takiej inteligentnej osobie ktora ma reprezentowac ludzi nie przystoi pisac duzymi literami ,nikt slepy nie jest a i tresc twojego przekazu i z malych liter do mnie dochodzi ,glupi nikt tu nie jest

marian

ty jesteś głupi

mały

co ty tam piszesz?

@marian

jak wyżej.

@mc kibel

Koles weź spadaj z tego forum bo dziewczyna chce pomoc,a ty jedyny głąb tu pajacujesz. Waż się ogarnij i nie wypowiadaj się wogole bo ludziom ciśnienie podnosisz. jesteś nie dorozwinietą pałą i tyle. nic nie pisz idz najlepiej powies się. Tyle na ten temat. Ps. Wiem co podpisałem,a tobie pewnie dali do podpisania srajtasme,a ty myslales ze to kontrakt życia. nie pozdrawiam D....

Łazik

SZANOWNI PANOWIE CHĘTNYCH JEST JUZ DOŚĆ SPORO DLATEGO INFORMUJĘ ŻE DO PRZYSZŁEJ ŚRODY TJ DO 30.07.14 CZEKAM NA MAILE OSÓB CHĘTNYCH DO ZŁOŻENIA POZWU W ŚRODĘ WIECZOREM ZAMYKAM LISTĘ I ODDAJE JA MECENASOWI KTORY ZACZNIE ROZSYLAC MAILE Z ODSETKIEM PROCENTOWYM DO ZAPŁACENIA NA ZŁOŻENIE POZWU NUMEREM KONTA ORAZ DOKUMENTAMI DO PODPISU POZDRAWIAM MAGDALENA MARKIEWICZ

Łazik

POZEW SKLADAMY PRZECIWKO MC WARE MECHANICAL W POLSCE KORZYSTAJAC Z PRAWA EUROPEJSKIEGO

zenada

Czegoś tu nie rozumiem chcecie pozwać (usunięte przez administratora)a pracowaliście w mc ware zycze sukcesow

@zenada

Człowieku pracowalismy w MC ware,a (usunięte przez administratora)byl posrednikiem sciagajacym ludzi z polski do pracy i to on miedzy innymi odpowiada za to!!! Kto podsonol ci papier do podpisania? Martin??? (usunięte przez administratora)

@zzzzzzzzzzzz

a co ty zes tam podpisywal??? hahaha chyba narzedzia do pobrania z narzedziowni nr ewidencyjnym ...placzecie tutaj a spotkania nie potraficie ustalic i tak macie kolejny dzien w (usunięte przez administratora) usunięte przez administratora)i tak z was i mnie ma brechte jak to czyta.

@mc kibel

Sorry kolego jak podpisalem kilka papierow no i jakas na sztuke umowe napewno to nic nie znaczy,ale zawsze cos jest zeby przedstawic w sadzie adresy nazwiska sa ja tego z palca nie wyssalem.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie MC Ware Mechanical? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Łazik

I CHOCBYM MIALA SOBIE WYROK W RAMKI OPRAWIC TO GO W ZLOTE OPRAWIE ALE (usunięte przez administratora)IM NAROBIMY MY STRACIMY PARE SET FULI ALE ONI MILONOWE KONTARKTY BO KTORA SZANUJACA SIE FIRMA BEDZIE CHCIALA PRACOWAC Z OSZUSTAMI I ZLODZIEJAMI ZADNA

Łazik

NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA DO NICZEGO CI CO BYLI WIEDZA CO I JAK I CHOCBY MIALO BYC DLA SAMEJ SATYSFAKCJI TO WARTE JEST TYCH PIECIU STOW BO ONI WSZYSCY MYSLA ZE MY ODPUSCIMY ZAPOMNIMY I NIC NIE ZROBIMY OGARNIJCIE SIE CO NIEKTORZY BO JAJ NIE MACIE POZDRAWIAM SERDECZNIE ZONA PAWLA PS.JA NIE ODPUSZCZE NIE DAM Z SIEBIE ROBIC FRAJERA NA MAXA

mc kibel

zadzwon welder do Poula i zadaj mu tylko jedno pytanie ...czy zna Twoj nr konta ,dasz mu na to godzinke cmzasu na odpowiedz ,za godzine zadzwonisz i raczej juz nie odbierze ...no moze odbierze jak masz z nim tak zajebisty kontakt

Łazik

w 1 kolejnosci sa pracownicy dopiero pozniej reszta poczytajcie prawo spółek a Paul co ma powiedziec nikogo nie zmuszamy do sprawy my skladamy nas 10cioro sie znajdzie nawet dla samej zasady zeby polakow za frajerow nie mieli

@Łazik

raczej chyba wierzyciele ,albo Ty nie z tej bajki jesteś kolego ,robol zgarnie ochlapy jak cos tam jeszcze zostanie

Łazik

ciekawe gdzie byles na spotkaniu my sie spotkalismy z mecenasem w galerii przymorze siedzielismy pod parasolami w jednej z knajp sprawe mozemy wygrac kto tam byl zawsze dzwonil do zony Pawła maja numer wiec nie piszcie ze byliscie a nikogo nie bylo bo to mnie tylko drazni mamy 2 tyg na zebranie wszystkich chetnych piszcie maile pmarkiewicz32@wp.pl kazdy kto chce wziasc udzial musi podac imie nazwisko maila i sume jaka ma do odebrania z mc ware laczny koszt sprawy to ok piecset zlotych

welder
@Łazik

wierze w to że sprawa jest do wygrania ale co z tego jak nie ma kasy w firmie dziś rozmawiałem z paulem i marne szanse bo są inni wierzyciele za hotel metro jest prawie 70tyś funtów, a teraz days inn i inni!!! co mi po wyroku w ramke sobie oprawie?

@welder

chyba masz zle info kolego bo Kasia dostała 12 tys przelewu za hotel jak pracowalem na tamtej hali w Middlesbrough,wiec nie siej syfu albo niech cie dalej Paul omiamia,z tego co wiem to zalegaja za jedzenie (zarcie syfiaste) firmie tej pani SU.Nam się kasa nalezy jak psu buda koniec kropka ,w (usunięte przez administratora) tez mam wasze spotkania z mecenasami ,to nic nie da robilismy na czarno ,komputery sa poblokowane z naszymi danymi ,pieniadze sa nie do odzyskania p.s a Radecki Grzesiu szydzi pew nie jak wam sie udalo dzisiaj spotkanie z prawnikiem ...dodam przy flaszce za nasze pieniązki z znanym spawaczem Wilkiem

Byłem na spotkaniu ale nikogo nie było nikogo nie było więc po co je organizowaliście

nocka

bbbssss dzis jest spotkanie, wiec lepiej jak byś był, bo inaczej to jedynie mozesz dostac z monopoly kase, niż od nich. Jak ktos zwleka z wyplatami 3 m c to raczej mu sie nie odwidzi i zaplaci

bbbbssss
@nocka

jakbym miał bliżej i wiedział z 2 dni wcześniej to bym przyjechał. I co wyszło po tym spotkaniu są szanse na kase?

bbbbbbssss

dostał ktoś kasę?

wku.......ny!!!

kurde przyjechalbym na to spotkanie ale za pozno sie o nim dowiedzialem i nie dam rady przyjechac na spotkanie!!!!sam czekam na pieniadze i mysle ze jest szansa odzyskac od tego(usunięte przez administratora) pieniadze!!!pozdrawiam 3mam kciuki zeby udalo sie spotkanie

Łazik

DOKLADNIE SAMA ORGANIZUJE TO SPOTKANIE JUTRO O 15 W GALERII PRZYMORZE KAWIARNIA DAKAR NA PRZECIWKO KFC ZEBY RUSZYC MUSI BYC NAS JUTRO MINIMUM 10-CIORO KOSZTY JUTRZEJSZE RACZEJ BEDA MINIMALNE

Byłem o 14.45 i nikogo nie było ja ty te spotkanie organizowales

nocka

Spotkanie jutro tj 23.07.2014 ok godz 15 galeria przymorze.

xyz

Ale kiedy to spotkanie?szukałem trochę w necie i natknąłem się na jakąś historię firmy mc ware.Było tam, że na początku czerwca dokonano "zmiana zapisu kont". Sam Martin usunął wszystkie dane o sobie a potem stronę firmy.

nocka

Spotkanie ok 15 galeria przymorze z adwokatem. To jest chyba ostatnia nasza szansa na odzyskanie pieniedzy, wiec zainteresowani niech sie tam zjawia bo siedzac w domu i piszac kolejne posty nic nie zrobimy.

aaaaaaaaaa

A mi się wydaje że jest sens spotkania się z prawnikiem Przecież nawet szeregowym pracownikom w amber gold postawiono zarzuty umyślnego działania na szkodę ludzi nie musieli być kierownikami itp. Po drugie zanim pojechaliście do pracy ktoś coś wam obiecywał a umowa słowna jest raczej umową wiążącą No a po trzecie pierwsze spotkanie nic nie kosztuje prawnik wam tylko powie jakie macie szanse i jak chce działać. Pamiętajcie bierna postawa niczego nie zmieni a zapewne facet siedzi w domu i tylko liczy ze sprawę olejecie i będzie robił tak dalej

nocka

To sa jakies jaja! Firma w angli nie wyplaca pieniedzy i to dosc pokaznej liczbie ludzi to chyba nie moze sobie tak pojsc plazem pytanie tylko czy sa jakies realne szanse na dostanie swojego wynagrodzenia. Od samego pana Radeckiego nic nie dostaniemy, tylko Martin z angolami kase trzymaja i im napewno trzeba wytoczyc sprawe niech do paki wsadza takich sk....ow. Trzeba poprostu zebrac duzo osob i jazda ze oszustami

wku.......ny!!!

ja pracowalem od polowy maja do polowy czerwca i kasy jak nie ma tak nie ma i sadze ze nie bedzie!!!slyszalem ze mial placic 18 lipca a kasy dalej nie mam na koncie!!!! dzis jest 21 lipec i ani sladu kasy i chyba sie przylacze do pmarkiewicz32@wp.pl!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o MC Ware Mechanical - Durham

MC Ware Mechanical