Opinie o MC Ware Mechanical w Durham

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MC Ware Mechanical. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MC Ware Mechanical o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MC Ware Mechanical w Durham

Jaki dress code obowiązuje w MC Ware Mechanical?

zibi Nowy wpis

To jeszcze ta firma funkcjonuje??? Niech zaplaca nam zalegle pieniadze,a jest ich bardzo duzo

rrr Nowy wpis

@ardo mysle ze nadgodziny to trafiaja sie w kazdej frimie tylko pytanie czy sa płatne czy nie bo to zalezy od firmy znam wiele w ktorych sa one nieodpłatne..to tez zalezy od tego czy sam stwierdzisz ze sie z czyms nie wyrobisz i sam chcesz zostac dluzej

Arek Radzinski

to dlaczego taka kampania jak ensco jeszcze nie wie o tych przekretach? kasy juz nie odzyskamy i trzeba sie z tym pogodzic,niech pani Magda napisze tutaj ,a jak nawet to beda wysylac po 16 funtow miesiecznie ,15 przelew :P

nocka

arek, holder nie zaplacil 210.000 fuli ten numer byl do osoby odpowiedzialnej z holdera za kase ci panowie co pracuja teraz dla holdera dostaja wyplaty z pieniedzy ktorych holder nie zaplacil pozostalym wiec moga miec stawki wysokie . ale pula sie wkoncu wyczerpie albo przewaly wyjda na jaw i wtedy ci panowie przestana jezdzic bo ensco to firma ktora nie pozwoli sobie szargac reputacji i zerwie wszystkie kontrakty z holderem . ole !!! karuzela gora pozdro dla wojtka i wejna

Houlder Nowy wpis
@nocka

Skąd wy takie wiadomości bierzecie kolejny mało powielajacy nieprawdziwe informacje

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie MC Ware Mechanical? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
nowy

co to tepa starzal?

ZZZZZZZZZZZ
@nowy

To chyba ty!!!!!!!!!!!!!!! Bo jak tu inaczej odpowiedziec na takie pytanie!?

to ja

Witam pani Madziu i jak pieniążki wpłynęły lahaha żenada

ZZZZZZZZZZZ
@to ja

Z czego ty czlowieku sie cieszysz ?!!!!! Przynajmniej kobieta pokazala ze ma jaja i bez wzgledu jaki tego bedzie final pokazala ze polak nie da sie ruchac,ale ty widze ze jestes innego zdania. Dzieki takim dupkom jak ty oszukuja nas bo wiedza ze taki polaczek nigdzie z tym nie pojdzie bo tepa starzal.

Arek

to ile daliście za prawnika a ile odzyskaliście???? beka totalna

nocka

Cos ta sprawa w sadzie chyba marnie poszła bo cicho sza szkoda :(

Arek Radzinski

od kiedy to nr tel kom. ma 10 cyfr?

byly pracownik

jest to numer do kogoś, kto wie, gdzie są nasze pieniądze (usunięte przez administratora) tam sie dowiecie . (usunięte przez administratora)tez wie co z kas.

nocka

nie ukrywam było by miło dostać swoje pieniądze w co praktycznie już nie wierzę. Ciekawi mnie jedynie co stanie się tym oszustom, czy dostana za to jakąś kare.

Welder

Jak czytam w ostatnim raporcie od syndyka ile gościu wziął za swoją robotę,to też bym chciał być takim śmiesznym likwidatorem... Z adwokatem,czy bez to tam już nie ma nic do ugrania.

Co tak cicho ? Nikt nic nie pisze co słychac u Norberta i jego przyjaciół; a co słychać u pani Magdy? Miała być wielka wygrana, zwrot kasy a wyszło jak zawsze :) Jedyną osobą która zarobiła to adwokat pani Magdy. Ciekawe jaka będzie odpowiedz...

Magda

odpowiedz bedzie taka ze sprawa za tydzien wiec jeszcze nie przegralismy :) co do zwrotu kasy to szanse sa duze bo smieszni likwidatorzy angielscy ktorzy weszli na firme zabezpieczyli pieniadze i to calkiem niezla sumke a pracownicy w ich prawie sa uprzywilejowani co oznacza ze w momencie upadlosci maja pierszenstwo do wyplaty swoich naleznosci dopiero pozniej reszta.......

Arek Radzinski

to został Ci tylko PIS ,PO ,PSL masz ubezpieczenie kilometrówki diety wzroty z podatkow praca na bialo i nie robota tylko praca ,mozna tez legalnie przekrecac i co najwazniejsze wszystko na miejscu bez wyjazdow :P

monter

intec ma robote ale stawki slabe a robota na czarno żadnego ubezpieczenia i bez podatku. slabo dalej szukam .

Arek Radziński

z tego co mi się obiło o ucho mają tam dymać po nowym roku ,zyczę powodzenia.

monter

witam wszystkich doszly mnie sluchy ze firma intek z gdanska szuka pracownikow podobno kilku kolegów joż tam pracuje ale nie znalazlem zadnej informacji jak tam sie dostac ? jakie warunki ? jakie swiadczenia ? ma ktos z was info ? z tego co słyszałem dobra firma i placi na czas , dobre stawki . Prosze o pomoc bo slabo z robota .

Monter
@monter

Aplikuj do byłego Mc Ware Mechanical,a obecnie Masfab Limited Ltd. Super firma,świetne warunki pracy,dobra płaca(zawsze na czas),więc podaruj sobie "Intek" i złóż podanie tutaj: http://www.masfab.com/ POLECAM

@monter

Coś takiego znalazłem ale nie wiem czy to ta Intec Maritime Service Poland Sp.z o.o Opinie stare i nie najlepsze Co do Paula . To już naszych tam mało lub żadnego Nie maja pracy WalduśKiepski żart ;)

Monter

Gdyby ktoś chciał złożyć Paulowi życzenia "świąteczno-noworoczne" i zapytać,gdzie jest kuśwa kasa,to tu są dane i adresy mailowe nowej firmy: (usunięte przez administratora)

Arek Radziński

jestem pod wrażeniem opinii o KOVO nie większym może jak mc ware ...ale cóż.

hala nowa

waldek ja sie przyłączam dzwonie do maćka ale tylko jak pojedziemy razem to popijemy i skoczysz po piwko tylko uważaj na pasach !!!! bo hl moga tak nie pomagać :)

Zostaw merytoryczną opinię o MC Ware Mechanical - Durham

MC Ware Mechanical