Opinie o MC Ware Mechanical w Durham

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MC Ware Mechanical. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MC Ware Mechanical o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MC Ware Mechanical w Durham

hala nowa

waldek ja sie przyłączam dzwonie do maćka ale tylko jak pojedziemy razem to popijemy i skoczysz po piwko tylko uważaj na pasach !!!! bo hl moga tak nie pomagać :)

sam wiesz kto

waldek , taka firma ,taki foreman ,taka kasa wszyscy tam lecimy od zaraz zostawiamy co mamy i do maćka szybko w te pędy . Na zdrówko jak sie ruda skonczy to się odezwę . czytałem wpisy o nich !!! petarda !!! norbercik też jest zainteresowany bo anglia się kończy

olo

'' Maciek to porządny gość '' masz poczucie humoru ;) Waldek daj spokój .

Waldek Paczocha

Witam wszystkich kolegow z mc ware no prawie wszystkich jak ktos z was szuka roboty to niech wejdzie na firme KOVO jakis czas temu Maciek W ja otworzyl(byly foremanz mc ware prowadzil robote na mpi discovery) i calkiem nie zle prosperuje ma robote w kraju i za granica chetnie zatrudnia chlopakow z mc ware oczywiscie normalnych mowil mi ze nawet grzegorz r. byl u niego skomlac o robote haha takze sprobowac warto Maciek to porzadny gosc pozdrawiam wszystkich

monter
@Waldek Paczocha

Waldek P ten co okradł w hotelu innego kolege z laptopa i kasy gebels duzo o tobie opowiadał , podobno jestes też kaskaderem po godzinach :) . Pracujesz w kovo moze szukasz jeleni bo fanty ci w głowie ? ale numer :)) beka

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie MC Ware Mechanical? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
zzzzzzzzzzzzzzzz

Dosłownie K...a jaja jak mozna byc tak naiwnym. Dzeki takim baranom nasz kraj schodzi na psy. Pozdro dla normalnych Ps. A jak wogole sprawa wyglada Pani Madziu???????

Madzia
@zzzzzzzzzzzzzzzz

powoli do przodu zainteresowani powinni wiedziec bedzie dobrze :)

zzzzzzzzzzzz

Tak to do osob ktore pojechaly tam pracowac mimo tego ze MC WARE oszukalo 100 osob nie wyplacil pieniedzy za prace od kwietnia. Oni sie smiej z nas polakow ze w tak latwy sposob nas oszukali!!!

Madzia

Jak Paul nie zapłaci ja slyszalam wersje od p. Winnika ze juz 8tysi mu oddal ze do kazdej wypłaty im dokłada zaległość w ratach

Nikt nic nie pisze a do Norberta przyjechaly posiłki z Polski. Nasi byli koledzy nie mają dla siebie szacunku, Paul powiedział że nie zapłaci zaległości bo mu nikt nie zapłacił a te barany tam jadą. Totalne zero nie ludzie ...

yyy

oj tam jacuśowi nie chodzi o fule tylko o pola kule źeby dobrze mu było

xxx

zapomnieliscie panowie jeszcze dodac ze Jacus zdażył po 8 tyg wrocic z Interu a 2 dni pozniej juz lecial do Paula do roboty bo w interze 12.16 fula na godz bylo za malo

gościu

elo ludzie . to ilu was w końcu tam robi??// sami spawacze???

j23

Ludzie to jacyś zawistni są chłopacy w 5 zapierdzielają aby zarobić w 8 godzin na 2 foremanów i angielskich panów a i tak się z nich smieją

monterek

Jacek cieszę się ze wam sie ułożyło , pewnie po 8 godzinach pieczesz chleb dla chłopców , poszukaj w durham nadgodziny walniesz w piekarni . Pozdro !!!

zzzzzzzzzzzzzzzz

Daj se spokoj z MC Ware. Tam Nie bedziesz mial ani milej atmosfery ani kasy a stabilnosci wogole! Oszukanych sto osob chyba ci wystarczy co? Moj kolega w kwiecien-maj modlol sie zeby im tylko kupili bilety do kraju taka cienizna byla. Masz tyle firm,a ty akurat tu sie pchasz

Arek Radzinski

ty jakis(usunięte przez administratora) w czajnik jestes czy to tylko sarkazm ,niema takiej firmy jak mc ware .idioto p.s polecam sie juz nie wpisywac anonimowo ,czas pokazac komu ten faszystowski martin i jego pomagier angielski paul z marionetka norbim i przydupasem gebelsem zawieszaja pieniadze za uczciwą pracę ...zajebane ku re stwo...po kiego ch.uja tam zostali dluzej ?? zeby pieniazki wyciaganac a reszte ekipy maja wyje.bane ,a te kur.wy pionki polaczki z podkólonym ogonem jadą tam dymać po 8 godz ,normalnie kontrakt zycia ,jakby innych firm nie bylo ...smiech przez łzy i brak słow jak ich nazwać!!!

tom

To teraz kowalem swojego losu zwie się ten którego dwa razy pan Pol zrobił w (usunięte przez administratora) bo mu nie zapłacił a on dalej do niego jeździ, to się inaczej nazywa

kl

ten kto napisał sciera to chyba wiadomo ze to(usunięte przez administratora) wkoncu sam wpisal nick

xyz

Pozdro Irokez. Pozdrów Jacka.

Irokez

No tak, pijany jestem i nie zauważyłem Twojego nicku Arek. Nie mniej jednak nie "ścieruj"

Irokez

"szczupła ściera" ??? Jak już tak piszesz to chociaż się przedstaw, bo Ona ani Tobie, ani nikomu innemu krzywdy nie zrobiła. Miej na tyle odwagi "kolego". Zresztą czytam co jakiś czas te Wasze posty i mam bekę. Co kogo obchodzi czyjeś życie. Pojechali, udupią, będą mieli problem, nie Wy. Chcecie się zemścić na kimś to to zróbcie, a nie piszecie pierdoły w necie. Samym gadaniem, czy pisaniem niczego nie wywalczycie, a tym bardziej obrażaniem ludzi, którzy nie mieli ani nie mają wpływu na całą sytuację. Każdy sobie jest "kowalem". Pozdrawiam byłych pracowników tej obsranej firmy, tych od "rudej" :) i tych co nie lubili :) Jeszcze raz, przedstaw się "kolego", tyle odwagi chyba masz. Pozdro dla wszystkich :)

j23

Ściery po 8 godzin pracują nie wyszedł kontrakt ciężko bendzie na wypłatę zarobić dla 2 foremanów

Arek Radzinski

co jak co ale nie spodziewałem sie po Witku jak mozna tak nisko sie cenic ,po reszcie polaczkow typu slimak to norma chlopak sie buduje to Paul mu tam cos pomoze ,najgorsze to te ku..rwy maly winnik gebels i ta jego szczupla sciera i guru malarz Norbi...POZDRO SZMATY

Zostaw merytoryczną opinię o MC Ware Mechanical - Durham

MC Ware Mechanical