Opinie o Karl Knauer w Pniewy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Karl Knauer. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Karl Knauer o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karl Knauer w Pniewy

Jakie zarobki w firmie kearl knauer 20 lat doświadczenia w branży opakowań na bobst 160s mastercut 1.7 vision cut

Gagatek

firma która ma (usunięte przez administratora) na pracownika, liczy się tylko zysk. ciekawe jest to ze jak jest dużo roboty to nie ma reklamacji, a jest mało pracy to jedna reklamacja za druga. od czasu wymiany kadry kierowniczej na kompetentną „inaczej” firma się sypie, nic nie ma ładu ani składu. zwłaszcza wielki pan PLANISTA. cała firma na niego narzeka ale nic z tego bo to kolega kierownika..... osoba z wykształceniem większym od osoby pracującej nie zostanie dopuszczona bo będzie na papierze od niej lepsza, liczą się tylko znajomosci. o jakichkolwiek zmianach jesteś informowany godzinę wcześniej, nie możesz sobie nic zaplanować. jeśli ktoś szuka pracy w tej firmie to OMIJAJ Z DALEKA, chyba ze lubisz być dymany na kasę i słowo. bo słowa nikt tutaj nie dotrzymuje.

lekitka
@Gagatek

Całkowita racja.Układy układziki i tak jadą na jednym wózku.Planista to mam wrażenie jak by czasami wrzucał zlecenia jak jakaś maszyna losująca.Nic nie pasuje a jestem pewna że przy dobrym planowaniu te kilka godzin tygodniowo można zaoszczędzić ale do tego trzeba trochę pomyśleć.Druga sprawa jak to jest że jedni mają kilka nadgodzin i więcej mieć nie mogą a jeden operator z magazynu(baterie), lub pomocnik operatorów (nie jestem pewna) cały czas w pracy i więcej czasu spędza na pogaduszkach niż zająć się czymś wartościowym(chyba każdy wie o kogo chodzi).

Słaby operator
@Gagatek

Również dorzucę kamyczek do tego ogródka. Firma zaufała nieodpowiednim ludziom. Kierownik dobrał sobie współpracowników wg klucza towarzyskiego i zasady BMW (czyli bierny, mierny ale wierny), kompetencje nieistotne. Stąd bierze się mnóstwo problemów o których można przeczytać w opiniach.

Ziko
@lekitka

No jest tam chyba dwoch takich na bateryjkach co chodzą w ta i z powrotem no i jeszcze pogaduszki a nadgodziny lecą. A na osoby odpowiedzialne za coś brane są nie wiem za co, bo napewno nie za wykształcenie i umiejętności.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Karl Knauer?

HR

Na naszej stronie internetowej znajdują się aktualne oferty pracy. Proszę się z nimi zapoznać. Następnie zapraszam do przesłania swojego CV na adres kadry@karlknauer.pl.

Jakie są mniej więcej zarobki dla operatorów maszyn? Czy w Waszej firmie są możliwe nadgodziny?

Joy

Jak to jest z tymi przerwami? Na 8 h pracy przysługuje jedna przerwa - a pewna pani z haftu z zegarkiem w ręku jest na jedzeniu co 2-3 godziny. Są równi i równiejsi ?

@Joy

Nie tylko z haftu... niestety.. i nikt tego nie widzi a jak przychodza nowi pracownicy to zamiast pomóc w pracy to odwracają sie i za plecami sie wyśmiewają ze ktos czegoś nie potrafi

Były.

Jako operator masz 20 zł netto plus premia zależy jaką wypracujesz.

@Były.

A premia od czego jest liczona i jaka jest maksynalnie ?

Suzi zona Pedro

Około 17 500 netto. Nadgodziny? Absolutnie zabronione. Nikt, nawet biurowi nie mogą mieć nadgodzin. Najgorzej..

@Suzi zona Pedro

17500 netto??

Ktos zdrowo poplynal. Oczywiscie, ze 17 500 brutto, a bie na reke.

Bub
@Anonim

a może 175 000 ??

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Karl Knauer. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Radek

Maseczki to już przesada. 5 minut i parują okulary. Ale przepisy przepisami. Ale dzisiaj miałem akcje. Ten nowy" Pracownik" co niedawno go przyjeli ( Ten co bitboxuje i gada sam do siebie). Coś dziwny jest. Wchodze po nim do vc i słyszałem, jak cały czas wymiotował. i to nie raz. Tak wódką od niego jechało. Przepity permanentnie. Nie ma kiedy spożywać alkohol? to już nie pierwszy raz. A nawet po sobie nie posprzątał. Takie rozwolnienie miał. Brak słów. Od czego jest l4 czy urlop na żądanie?

@Radek

Pić niech pije, ale niech nie pojawia się wtedy w robocie. Masakra. Mysli, że nikt nie wie. Co za ludzi przyjmują. Potem vc zapaskudzone

ponny

To co od kilku miesięcy się dzieje w firmie przechodzi ludzkie pojęcie.Bałagan od produkcji przez magazyn aż po biura.O wszystko trzeba się prosić i dzwonić.Błędy biurowych to oczywiście wina produkcji nawet jak na zleceniu nie ma żadnej informacji o zmianie np. materiału.Firma oszczędza chyba na wszystkim nawet na głupiej taśmie do automatycznych maszynek.Maseczki założone przez 8h bardziej nam szkodzą niż zapobiegną temu całemu śmiercionośnemu wirusowi.Karanie za to że ktoś ma maskę na ustach a nie na nosie tragedia.Maseczkę można mieć w sklepie przez chwilę ale nie w pracy po 10/12h.Swoją drogą dlaczego biuro nie musi mieć masek przy biurkach skoro siedzi jeden koło drugiego i na pewno nie raz stoją naprzeciwko siebie i rozmawiają czego byłam ostatnio świadkiem.Woda jak woda mi nic nie jest po niej.A i nie fajnie postępują z pracownikami zatrudnionymi na wakacje wysyłając ich na przymusowe urlopy i informując dzień wcześniej.Ogólnie organizacja jak na tak mała firmę słaba.

Ludzi traktują przedmiotowo. Najważniejsza jest dla firmy kasa i nic więcej. Przynajmniej atmosfera z innymi współpracownikami jest bardzo luźna, każdy jest pomocny. Firma woli przyjmować Ukraińców, niż przyjmować Polaków szukających pracy. Nie pozdrawiam.

kris

Maseczki to jakaś porażka.Pracownicy z hali muszą w tym chodzić po 8h i wielkie oburzenie jak się na chwilę ściągnie.A wielcy biurowi gdy wejdą na hale to po 5 minutach sami je ściągają.Zakaz wnoszenia swojej wody jest po prostu tak głupi że szkoda komentować.Woda z baniaków jest nie dobra i wielu ma po nich bule brzucha.O ile w ogóle jest na hali bo już któryś raz była sytuacja że nie było pełnych baniaków. Zapraszam osoby które wymyśliły maseczki na hale i niech mają je założone cały czas...

Dziwię się, że nie pojawiła się tu jeszcze żadna opinia dotycząca ogłoszenia wypłaty naszego wyczekiwanego wakacyjnego.Myślę,że wyrażę opinię wielu,wielu ludzi z naszej firmy.Jest nam bardzo przykro-nie jesteśmy wstrząśnięci kwotą jaką nam zaoferowano-jest to tylko jedna trzecia tego co do tej pory otrzymywaliśmy,kwotą ,KTÓRĄ dyrekcja z dumą dodawała do naszych średnich rocznych zarobków. Dziś w ciężkich dla wszystkich czasach,kiedy jednak inne zakłady pracydodatkowo wynagradzają ludzi,którzy ryzykując pracowali i wciąż pracują-nasza firma zabiera nam pieniądze na które zawsze niecierpliwie wszyscy czekamy,żądając jednocześnie większej wydajności i zaangażowania.Co czujemy?Może ktoś doda do tej opini

Bez przesady - nie ma co narzekać. Patrząc z drugiej strony wiele zakładów zwalniało lub przycinało pensje swoich pracowników.

a możesz podać jakieś przykłady firm które wynagrodziły procowników za pracę w "czasach wirusa" ???

Zawiedziony
@pracownik

Volkswagen 100 procent postojowego, Samsung w maju 2 zł podwyżki do godz. Pamiętam lata że mieliśmy okresy gdzie nie było za dużo pracy a wypłacano wakacyjne, książkowe i nie kombinowania przy trzymastkach. Teraz wszystkie działy pracują cały czas pełną parą może z wyjątkiem bloczków zauważyłem też nowych przyjętych pracowników, więc o co chodzi. Koronowirus to tylko wymówka aby nie dać podwyżki i zabrać co się da, a tylko wymagać coraz większej wydajności.Zastanawiam się czy biurowi też są tak traktowani czy tylko my robole. Przykre to wszystko.

@Zawiedziony

Volkswagen 1000 ludzi zwolnionych jak nie lepiej i obcięte etaty pffff ale postojowe 100% łał...

@pracownik

Ciekawe skąd takie informacje. Na tą chwilę zwolnili 250 osób i to z Agencji Pracy, co prawda planują jeszcze zwolnienia ale nie wiadomo ilu. Te 250 osób w dodatku zwolnili przed epidemią że względu na automatyzację zakładu.

@pracownik

Ciekawe skąd takie informacje. Na tą chwilę zwolniono 250 osób z Agencji Pracy i to przed epidemią że względu na automatyzację zakładu, co prawda planują jeszcze zwolnienia ale nie wiadomo ilu i nie jest to związane z epidemią.

@pracownik

Ciekawe skąd takie informacje. Na tą chwilę zwolniono 250 osób i to przed epidemią że względu na automatyzację zakładu. Co prawda mają jeszcze zwolnić ale nie wiadomo ilu i nie jest to związane z epidemią tylko z automatyką zakładu.

@pracownik

Ciekawe skąd takie informacje. Na tą chwilę zwolniono 250 osób i to przed epidemią że względu na automatyzację zakładu. Co prawda planują jeszcze zwolnienia ale nie wiadomo ilu i nie jest to związane z epidemią tylko z automatyką zakładu.

@pracownik

Ciekawe skąd takie informacje. Na tą chwilę zwolniono 250 osób i to przed epidemią że względu na automatyzację zakładu. Co prawda mają jeszcze być zwolnienia ale nie wiadomo ilu i nie jest to związane z epidemią tylko z automatyką zakładu.

@Kadry Volkswagena

Gdzieś tam dają,czy nie dają.przyjmują czy zwalniają.....Tak czy inaczej żal ludzi na najniższych krajowych i wstyd dla firm

@Anonim

Widać,że nie pracujesz za najniższą krajową

haha

firma w ogóle nie ma obowiązku wypłacać "wakacyjnego", a wypłaca, więc się ciesz, anie marudzisz, że mało ... ludziom zawsze mało ;/

Czy w Karl Knauer panuje luźna atmosfera?

Jak sie nie spinasz i nie gwiazdorzysz to tak, wszystko zależy od działu i ekipy z jaką pracujesz ;)

Na czym polega zakaz palenia w firmie? Na tym, ze 'gorsi' ludzie z dołu palić nie mogą, ale biuro na wyjściu służbowym może opuścić firmę żeby podjechać, zapalić i wrócić? Brawo!

Cóż, pracowałem jakiś czas w tej firmie i postaram się przedstawić plusy i minusy dla osób, które rozważają podjęcie pracy w administracji KK. Z plusów to wspaniali współpracownicy (są wyjątki), w ogóle nie czuć, że jest się nową osobą, każdego można poprosić o pomoc i bez marudzenia jej udzieli. Relacje są raczej luźne (ale nie wszędzie), super dział handlowy i kadry, z niejednego bagna wychodziło się z dziewczynami wzajemnie sobie pomagając. Paczki na święta, to coś czego nie ma w każdej firmie (wielkanocne i bożonarodzeniowe), o ok system, 13t-tkach, i wczasach nie piszę bo to w większości standard w firmach. Co do finansów to zależy skąd dojeżdżacie i na ile wynegocjowaliście. Możliwość zdobycia doświadczenia na nowoczesnym oprogramowaniu i zdobycia wiedzy z zakresu produkcji opakowań i uszlachetniania. No i niestety minusy. Istnieje ogromna dysproporcja w kadrze manadżerskiej, widać kto kształcił się w zakresie zarządzania sespołem i ludźmi, potrafi ich docenić i nagrodzić a zwykłymi elektrykami z zakładów Cegielskiego, którzy udają wielce wykształconych, jeżdżą na tysiąc szkoleń ale niestety nie potrafią (lub nie chcą) tych umiejętności wykorzystywać. Lubią za to wykorzystywać innych pracowników, którzy siedzą i robią nadgodziny podczas gdy tacy ściemniacze załatwiają w trakcie pracy sprawy w urzędach skarbowych, zamawiają pasy do karate na decathlonach lub szukają fajnych seriali na netflixie na swoim tablecie gdy na biurku jest armageddon. Tacy mają czas, wezmą jedno zlecenie i walą ściemy do 16 wychodząc równiutko o 16 (w końcu jest Panem kierownikiem). Rzucanie haseł w stylu "ja mówie że ma być zrobione na dziś to ma być na dziś" podczas gdy ty zasuwasz a kierowniczyna przegląda seriale jest na porządku dziennym. W niektórych działach atmosfera zaszczucia, braku zaufania, latania "na górę" i knucia za plecami to norma. Odkręcanie śmietnika kierownika pozostawionego gdy on idzie na wolne to norma, po powrocie oczywiście teksty w stylu "dlaczego tak mało zrobione?". Zagrywki nie fair jak prośba o spisanie zrobionych zleceń w tygodniu gdzie nie było zleceń i dwa dni się miało wolne a później używanie tego jako argumentu, że pracownik robi za mało jest standardem. Szowinistyczne i seksistowskie żarty w stronę damskiej części pracowników to norma, przecież kobieta jest głupsza bo jest kobietą, samiec alfa wie najlepiej i nie dopuszcza pomysłów kobiet na pewne rozwiązania do swojej głowy. Oczywiście gdy te pomysły okażą się trafione cała chwała spływa na te osoby a nie na osobę, która ten pomysł zaproponowała. Brak klasy przełożonych, którzy najpierw mówią, że nikt nie wylatuje by później zwolnić osobę nie robiąc tego NIE OSOBIŚCIE (ze strachu i braku jaj) a wysługując się dyrekcją, nie żegnając się i dziękując za współpracę jakakolwiek by ona nie była. Brak jakejkowiek klasy i honoru. Standardem też jest mieszanie w priorytetach zleceń, odsuwanie zleceń nielubianych handlowców na późniejsze terminy i później palenie głupa przez telefon lub zrzucanie winy na inne osoby. Nie chcę więcej pisać bo tych nieczystych, buracki i chamskich zagrywek w niektórych działach jest o wiele więcej i uważam, że "góra" o tym nie wie lub wie i nie chce z tym nic zrobić bo tak jest wygodniej. Nie wystawię negatywnej opinii dla tej firmy, nie jestem sfrustrowany po zwolnieniu, uważam, że dobrze się stało bo i tak nie chciałem pracować dłużej z tak toksycznym przełożonym, którego fatalna opinia i złe mniemanie sięga aż kolegów w Biberach. Rozumiem też, że góra nie wie o wszystkim co się dzieje niżej. Wiele się nauczyłem zarówno w kwestii oprogramowania, przygotowania jak i możliwości uszlachetniania produktu. Poznałem mnóstwo fanstastycznych współpracowników z którymi mogłem dzielić się wiedzą i doświadczeniem, pożartować kiedy był luz i kiedy zasuwaliśmy jak mrówki. Za doświadczenie jakie zdobyłem wystawiam opinię neutralną, ze względu na fatalnego przełożonego. Generalnie wszystko zależy od tego gdzie i do kogo traficie. Wystawiam opinię neutralną

Czy dyżury międzyświąteczne w Karl Knauer obstawiają najmłodszymi stażem?

Jak weźmiesz urlop to masz wolne jak nie to idziesz do pracy nie ważnie ile pracujesz

Loli

Stan nadzwyczajny, kwarantanna itd. Strach że ludzie wezmą opiekę, głównie pewnie chodzi o operatorów. Ale jak to jest że niektórzy operatorzy Macieja K. chodzą do pracy jak chcą, pracują ile chcą (Nie pełne 8godz) A zapłacone za 8......najwazniejsze że sa

Kadry
@Loli

Witam, przypominamy, że mamy 3-miesięczny okres rozliczeniowy, niedobory godzinowe można pokryć nadgodzinami.

Loli
@Kadry

Nie którzy nie dadzą sobie odebrać nadgodzin

Wypłacają dodatkowe nagrody w Karl Knauer?

Nie, ale wypłacają 13 - nastke, wakacyjne i inne

Black

Tak, a jak zachorujesz dostaniesz figę z makiem

Trzynasta pensja jest w ramach nagrody dla wyróżniających się pracowników, czy dostają ją wszyscy obligatoryjnie. Wspominasz o dofinansowaniu wakacji, a czy można liczyć na bony na święta lub prywatną opiekę medyczną?

Johny

Nie wolno palic wyrobów tytoniowych ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe. E-papierosy nie stwarzają takiego zagrożenia. I nie są ujete w zakazie. Spróbuj zobaczymy czy wylecisz z pracy????

@Johny

To rozumiem a ludzie gadaja glupoty ze wszystkiego zakazali

Nie wolno palić i koniec, czy to elektronik czy nie tak trudno Wam ludzie to zrozumieć?

Stary.

Ranking operatorów.Najlepszy numer 1 Rafał Sz.Pracowity,pomocny,lubiany i ludzki,ogarnięty,wie na czym polega jego praca.

Widać bardzo dużą różnicę w obłożeniu pracą pomiędzy działami. I dotyczy to zarówno produkcji jak i biurowych. Niektórym w ogólne nie zależy, wolą paplać, pokręcić się i jakoś zleci. Moim zdaniem najbardziej jest to widoczne w obszarze STRECZU. Szkoda, że niestety mamy niedobór w ludziach i niektóre osoby tak sobie tam wegetują albo po prostu swietnie sie bawią i marnują firmowe pieniądze.

STRECZ
@pracownik

Szkoda ze nie widzisz jak (usunięte przez administratora) Bo jak się zatrzymasz na chwilę to wszyscy widzą ale jak robisz to już nikt nie widzi. To nie jest tylko siedzenie na krześle przy maszynie. Zapraszamy na strecz!!! Po pierwszym dniu ci się odechce!!

Strecz
@pracownik

Zrób uprawnienia na wózek widłowy i (usunięte przez administratora) na strecz za 1800 zł miesięcznie!

STRECZ
@pracownik

Widzę że też nic nie robisz jak masz czas tak wszystko obserwować i wiesz kto ile robi.

Kk
@pracownik

Swieta prawda niektorxy haruja za trzech a inni sobie tak bimbaja i wyvhodzi na zero. Dostac sie do biura, posiedziec 8 godzin, poplotkowac, kawke i papieroska zalicxyc i byle do wyplaty. Tam to sobie super pozyja lewusy, co drugi bardziej leniwy

Black
@Kk

Trudno się nie zgodzić. Większość osób do biura dostało się po znajomości a ich brak kompetencji dotyka nas na każdym kroku (choć są pewne wyjątki). Mam wrażenie, że gdyby nie ten nepotyzm i kolesiostwo, to pracowałoby się nam wszystkim lepiej a i firma osiągałaby lepsze wyniki.

@Black

Racja!!! Tylko z tymi wyjatkami cos niebardzo.

xxx
@Kk

oj nie wszyscy po 8h...i pamiętajmy że biurowi nie mają wypłacane powyżej 8h. Ktoś za darmo chce może przyjść popracować do biura po godzinkach???

Adrian
@xxx

@xxx, czy jesteś w gronie obecnych pracowników biurowych w Karl Knauer? Zechcesz opowiedzieć więcej o tym, jak wygląda praca w biurze? Czy nadgodziny, o których wspominasz są obligatoryjne?

Beata
@pracownik

Macie niedobór w ludziach? O jakim konkretnie segmencie mówisz? Pewnie jest wiele osób, które poszukują pracy więc możesz podać więcej informacji na ten temat proszę.

Eldo

Czy firma posiada tekturnice?

Zakaz palenia to super pomysl!!!! Szkoda ze od nowego roku, wreszcie ci co nie pala nie beda robic na palaczy

Aleksander

Czy osoby palące aż tak mocno Ci przeszkadzały? Jako osoba pracująca w tej firmie, co możesz jeszcze powiedzieć na temat zatrudnienia w Karl Knauer? Jesteś zadowolony z zarobków? Jaka panuje atmosfera w firmie? Czy osoby bez doświadczenia mogą liczyć na zatrudnienie? Jestem ciekaw tych kwestii, daj znać jeśli coś wiesz na ten temat.

Stary

Osoby palące potrafią pracować efektywniej niż te które nie palą.Gro osób niepalących ściemnia przez osie godzin i guzik prawda że więcęj robi.Można -można.

Zostaw merytoryczną opinię o Karl Knauer - Pniewy

• Jak się pracuje w Karl Knauer?

Zobacz opinie na temat firmy Karl Knauer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karl Knauer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 6 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Karl Knauer