Opinie o Karl Knauer w Pniewy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Karl Knauer. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Karl Knauer o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karl Knauer w Pniewy

Pani Bożenko, zapraszam do góry złożyć zażalenie, a nie wylewać tutaj swoje żale. Swoją drogą co Pani robi na stołówce w czasie gdy ktoś jest na kawie? :-)

Bożenka

Ogólnie rzecz ujmując praca w tej firmie to porażka. Niby firma niemiecka a wypłaty niskie, na podwyżki nie ma co liczyć, chyba, że rząd podwyższy najniższa krajową - nic do zaoferowania od siebie, nawet rozwijając swoje kompetencje w firmie nie ma możliwości podwyżki. Ponadto dyskryminacja kobiet jeśli chodzi o wynagrodzenia. Pracodawcy chcieliby żeby ludzie pracowali najlepiej od poniedziałku do niedzieli, zero życia prywatnego. Wynagrodzenie za nadgodziny rozliczane jest dopiero po trzech miesiącach - co niektórzy mogli już zapomnieć, że w ogóle na nich byli. Jeśli chodzi o jakiekolwiek wolne/urlopy to zawsze jest z tym problem, nawet jeśli urlop jest zaplanowany 2 tygodnie przed to nie ma pewności czy go otrzymasz. Lider zabiera kartki urlopowe nie informując pracownika czy otrzymuje urlop w ten dzień urlop czy nie. Totalny brak organizacji, przekazywania informacji lider-kierownik. Jeśli ma się jakiś problem z czymkolwiek, nie ma się do kogo zgłosić po pomoc, chyba, że do psychologa. Lider i kierownik wysłuchają, pokiwają głową i zero zainteresowania, działania z ich strony. Mówią tylko to co pracownik chciałby usłyszeć. Na linii prac ręcznych brakuje Pań prowadzących, w cztery na jednej zmianie nie ogarniają co się wokół nich dzieje, dobrze, że wiedza gdzie jest stołówka i gdzie iść na kawę i papierosa poza przerwa. Panie na maszynach tak się świetnie dogadują ze sobą, że jedna druga w łyżce wody by utopiła. Nie można liczyć na żadną pomoc z ich strony, prędzej zostaniesz obgadany. Bardzo nerwowa atmosfera na każdej ze zmian. Ogólnie przedszkole. Operatorzy nie lepsi, po dwóch/trzech na każdej maszynie. I ten najlepszy optymalizator procesu, (usunięte przez administratora) lidera, który wiecznie chodzi bez celu. W WC (usunięte przez administratora) nasrane do koszy, narzygane do zlewu, powyrywane klapy, rozebrane spłuczki, cieknące zlewy, rozwalony papier po podłodze i toaleta damska bez drzwi wejściowych. Wyrazy współczucia dla Pań sprzątających. Pracownicy z Ukrainy mają tak dobrze, że urządzają sobie wycieczki po hali i średnio co pół godziny korzystają z toalet. Jedyny zakład w Pniewach, gdzie trzeba nosić maseczki. Podział pracowników na zaszczepionych - lepszych i niezaszczepionych - gorszych. "Elastyczne godziny pracy" ze względu na brak miejsc na parkingu. Zaparkowanie za pierwszym okrążeniem graniczy z cudem. Firma na początku "kariery" oferuje zwrot kosztów za dojazdy, niestety to tylko puste słowa, niedotrzymane obietnice. Nie polecam.

Operator
@Bożenka

Jeśli masz coś do tego operatorato powiedz mu to prosto w twarz, a nie (usunięte przez administratora) swoimi mądrościami w internecie ???????????????? i zwróć uwagę że każdy operator ma osobę która się szkoli na przyszłego operatora!!!

@Bożenka

Dokładnie tak jeśli chodzi o nadgodziny.Sporo pracowników w ogóle nie chce mieć nadgodzin w tym ja bo nie są mi potrzebne a w weekend mam swoje sprawy do załatwienia czy chcę po prostu wyjechać i odpocząć to wielki problem i trzeba szukać zastępstwa.Straszenie że będzie trzeba wypisać urlop na sobotę to idiotyzm.Chcę przyjść odbębnić 8h i mieć weekend wolny a nie (usunięte przez administratora) w sobotę na 2 zmianie np.Godziny zmienione a parking nadal zawalony.No na tych ręcznych to też niezłe cyrki są.Każdy każdego obgaduje obojętnie jaki dział.A to że niektórzy mają płacone za gadanie to już od dawna wiadomo.Tylko gdy mają pomóc to nagle ich nie ma ;) (usunięte przez administratora) w łazienkach to wina pracowników ale jak ktoś nie umie trafić do WC to ma problem ewidentnie.

Praciwnik

Najlepiej dostać się na dział reklamowy do Pana M.K. co się wchodzi do pracy obojetnie na którą zmianę to jeden operator jest zawsze na hafcie. Na takie nieregularne godziny pozwalają włodarze tego działu. Podobno pandemia każdy ma mieć swoją zmianę. Może i jest dużo pracy ale jakaś zasada stałych godz obowiązuje. Nawet w sobotę czy niedzielę obecność w godzinach nienormalnych. Nadgodziny? Rób ile chcesz! Dlaczego na innych działach jak jest potrzeba czy sytuacja w domu wymaga nie wolno przyjsc na inną godzinę? Bo inni kierownicy/liderzy nie pozwolili sobie wejść na glowe

Arnold Boczek

Witam. Ja mam pytanie. Co to za smieszne pensje sa w tej firmie? Kiedy będą jakieś konkretne podwyżki? Za takie pensje nie da się życ! Jeszcze kolejna sprawa. Dzisiaj wchodze do WC a tam sedes opsakudzony jakby ktoś robił na Małysza. Nawet na ściane poleciało. Co za bezczelność!

Antonio
@Arnold Boczek

Przykro patrzeć jak się męczysz w tej firmie. Może zamiast zadawać z (usunięte przez administratora) pytania o pensje na GoWork, należy zapytać na rozmowie rocznej kierownika co trzeba osiągnąć i umieć żeby się wspiąć na kolejny etap zaszeregowania. Widzę za tu połowa ludzi chce bo się należy albo chce bo ktoś tam dostał :) Zadaj sobie pytanie za co chcesz tą kasę! Jeśli będą argumenty zapewne będzie lepsza rozmowa.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Karl Knauer. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno

Czy można liczyć w Karl Knauer na prywatną opiekę medyczną?

Każdy pracownik ma możliwość zapisania się do pakietów LUX-MED.

Ana

Ciągle przychodzą nowe osoby do pracy do biura. Nie wiadomo na jakie stanowisko po co itd. Żadnych informacji nie ma co to za osoby za co odpowiedzialne będą. Dziwne a ogłoszeń o pracę na stanowiska biurowe nigdzie nie ma. To skąd to się bierze? Dlaczego jak ktoś jest potrzebny nie daje firma szansy osobą z hali które już wiedzą co i jak?

REBK
@Ana

Niektórzy z hali dostali szanse i wracają jak bumerang a tak się zapierali że już nie wrócą chyba każdy wie o kim mowa :)

@REBK

Wiesz, wracanie wracaniem ale może w biurze nie jest za kolorowo i wolą wrócić na hale bo przynajmniej z kim pogadać jest i pośmiać a nie każdy uniesione głowa :D

KN
@Ana

Ogłoszenia pojawiają się na fb firmy. Każdy może się zgłosić. Lepiej wylewać żale w komentarzach niż spróbować swoich sił "w biurze"

Biurowy
@KN

Dokładnie!!!!!!!!!

Robert

Bzdura. Oferty są publikowane w internecie. Serwis pracuj.pl

Robotny

No ba kolorowo nie jest trzeba też robić a nie gadać gadać i gadać i łazic łazic łazic i ploty rozsiewać. Jak chce się bawić i śmiać to może dzieci w przedszkolu trzeba zabawiać??? Wracają na hale bo sie nie nadają!!! Prosta odpowiedź... a bałagan pozostawiony po tych osobach powinni sprzątać biurowi którzy mieli taki super pomysł i te osoby wybrali!!!

Uszczypliwy klient
@Ana

Pewnie dlatego, że jesteś osobĄ która nie potrafi deklinować rzeczowników w celowniku liczby mnogiej - też bym takim osobOM szans nie dał. Proponuję napisać podanie do kadr, nie komentarz na gowork.

KKP

Pandemiczny cyrk w firmie trwa dalej.Rozumiem że przez ostatnie 3 miesiące gdy chodziliśmy bez masek naszą firmę jakimś magicznym sposobem znanym tylko osobą decyzyjnym wirus omijał i nie dostał się za mury.Po co to komu skoro siedzimy jeden przy drugim na maszynach,koło siebie w szatniach a po za pracą prawie nikt tego nie przestrzega.Na stołówce znowu połowa krzeseł zabrana i nie ma gdzie usiąść gdy przyjdą większe grupy.Ogarnijcie to bo nikt na stojąca jeść nie będzie.Tak samo parking,ludzie parkują aż przy rampach dla tirów bo nie ma miejsc.Po to są chyba związki żeby ruszyć ten temat na zebraniach

Każdy dział ma rzekomo swoją godzinę na przerwę, a gdy zachodzisz o danej porze to stołówka aż kipi od ukrainców, którzy nie wiadomo jaki dział zajmują i jakie stanowisko. Gdyby to POLAK, pracownik firmy a nie agencji poszedł o innej porze to byłby hałas. Nie wspominając, że to nie przerwa dla nich tylko po prostu chwilowy brak pracy.Dziś możemy się mieszać i siedzieć jeden na drugim, a za miesiąc będziemy chodzić w maskach, bo przecież możemy ich pozarażać. ŚMIECH

REBK

Dokładnie co najlepsze my jak nie mamy pracy bo jest np.awaria to zaraz się idzie na inny dział,ale nie towarzysze z ukrainy ,siedzą czasami po 6h na (usunięte przez administratora) a płacone mają.Ze stołówką to jakieś nie porozumienie bo przerwa jest po to żeby odpocząć a nie słuchać jak drą się na cała stołówkę bo akurat przychodzą do pracy i czekają na otwarcie swojej szatni.Jeśli firma ma zamiar wprowadzić jakieś śmieszne maseczki albo inne (usunięte przez administratora) to może sobie podać rękę z partią rządzącą.O losowaniach szkoda gadać bo dziwnym trafem wygrywają osoby z biura ciekawe...

Annna
@REBK

Operatorzy jak mają pracę po 4 godziny drugie 4 również zbijają bąki siedząc u innych operatorów na maszynie albo nom stop chodzą na kawusie albo warsztat jak są koledzy więc nie czepiajcie się Ukraińców bo Polacy tak samo robią.A to czy towarzysze siedzą czy co robią jak coś nie idzie tylko od operatorów zależy bo jak operator ma wy ... I im nie powie że coś mają zrobić to siedzą na tyłkach.więc nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka!!!

logslag
@Annna

Ale nikt Ci nie broni zostać operatorem lub prowadzącą.Tylko czasami trzeba zostać 12h,czasami przyjechać w wolnym dniu pomóc drugiemu bo maszyna nie idzie,albo przyjechać 2h wcześniej.O użeraniu się z ludźmi nie wspominając.Wszystkim się wydaje że pilnowanie produkcji jest takie super to zapraszamy.A to że ktoś idzie na kawę czy sobie pogadać to znaczy tylko że maszyna jest dobrze ustawiona i idzie jak w zegarku czyli pracę wykonuje dobrze widocznie :). Osoby z linii kończą pracę i tyle my musimy być pod telefonem zobaczymy jak długo wytrzymasz

@logslag

Najwyraźniej musi być super skoro ciągle ktoś się pcha na bycie operatorem/prowadzącą. Ciekawe, że z wymienionych stanowisk angażuje się tylko kilka osób. Większość ma (usunięte przez administratora) na robotę byle kawkę zaliczyć i ploteczki, posiedzieć w telefonie 3/4 czasu w pracy. Łaskę robią przyjść kiedy jest potrzeba. Niektórzy nawet nie myślą aby zostać dłużej, a co dopiero przyjść na dodatkowy dzień.

kokoloko

No bez przesady nikt życia dla firmy poświęcać nie będzie.Po to się pracuje w tygodniu żeby w weekend odpocząć,wyjechać,spotkać się.Zresztą tak nikt tego nie docenia czy jesteś czy nie,ale gdy coś jest nie tak to pretensje.Pracuję już trochę i swoje zdanie mam,nic pond stan już robić nie będę,odbębnić 8h i zapomnieć

Stary

Więcej prowadzących-chodzących,a pracować nie ma kto.

akuber

Od wtorku znowu maseczki,rozumiem że to żart.Komuś tam u góry sufit spadł na głowę.Może wprowadźcie jeszcze jakieś pieczątki jak w obozach brak słów

Jak szefostwo w Karl Knauer traktuje ludzi?

Antek

Na gablocie informacja Jak to jest losowanie 13/10 a we wtorek huz wiszą wyniki kto wygrał auto na weekend????????? Ktoś powie???

Vhh

W tej firmie nie możesz spierać się z szefostwem oni mają zawsze racje

sanka

Znowu jak co roku bałagan na hali.Wszystko zastawione że nie da się przejechać wózkiem.Zastawione gaśnice to już w ogóle kryminał oby nic się nie wydarzyło.Powinna wpaść tam kontrola bo to jest chore żeby nie szło się ruszyć.Jak jest jakiś audyt to liderzy mają sraczkę i robią jakie głupie zdjęcia bo coś jest krzywo albo nie w tym miejscu ale jak drogi ewakuacyjne są zastawione to jest okej?

Walentyna

Mam pytanie czy będzie organizowana impreza jubileuszowa.

stary pracownik

Ciekawe czy Pani dyrektor była świadoma jaką opinię ma firma przez operatora z Ukrainy który przychodził pijany do pracy za przyzwoleniem góry.Normalnie każdy z pracowników by wyleciał po jednej takiej sytuacji a ten to święta krowa ale skoro osoby wyżej go same zwijają spod sklepu to co się dziwić ;) Właśnie przez takie nie równe traktowanie atmosfera jest jaka jest i większość chce odbębnić swoje godziny i nie mieć nic więcej wspólnego z firmą. A i zamiast robić idiotyczne zdjęcia samochodów na parkingu może trzeba pomyśleć nad rozwiązaniem tego problemu bo miejsca jest jeszcze sporo a nikt nie będzie przyjeżdżał godzinę wcześniej do pracy,bez przesady nikomu aż tak nie zależy na tej firmie.

Czy urlop w Karl Knauer jest płatny 100%?

Oczywiscie!!!!!!!

EmPiK

Witam,pytanie do Pani Dyrektor lub kogoś z kierownictwa.Czy będąc zaszczepionym nadal będzie trzeba chodzić w masce.Mija rok od tego całego cyrku z epidemią.Ciągle tylko zakazy i nic więcej.Jakieś głupie wytyczne jak np toalety koło maszyny od baterii gdzie przez miesiąc był podział na Polacy/Ukraina a po miesiącu z powrotem na Kobiety/mężczyźni.Rozumiem że już nie ma szans zarażenia się od Ukrainy?Czas zakończyć tą szopkę i wrócić do normalnego życia.

Albert
@EmPiK

To bedzie zależeć tylko od prawa stanowionego przez pedzi z PIS-u. Jak na razie w zakładach pracy jest obowiazek noszenia masek.

EmPiK
@Albert

Nie w zakładach tylko u nas jest taki głupi obowiązek.Serio po roku ktoś boi się tego rozdmuchanego przez media wirusa...

Roman

Ale zaczyna mnie irytować "Mądry Pawełek". Cwaniaczkuje, wymądrza się i uważa się za mądrzejszego od planistów i mechaników. Jak on śmie podważać ich autorytet jak jest nikim w tej firmie? Zwykłym szarym robolem

R
@Roman

Czy w firmie nie stosuje się już ankiet na temat przełożonych? Wybory do rady są to czemu nie ankiety oceniajace ich prace? Zamiast na goworku opisywać

Roman
@R

Ja jestem wzorowym pracownikiem I moim obowiązkiem jest pilnować porządku

Lololo
@Roman

"Krzysiu" jak juz chcesz kogoś hejtować to rób to w taki sposób aby nikt sie nie dowiedział, że to ty! Teraz pozostaje ci go przeprosic jak innych na ktorych wylales pomyje. znajac zycie tego nie zrobisz bo jak sie okazuje kozak w necie, p...a w swiecie.

Babajaga

Jak to jest ze jakiś młody który szkoli się na operatora na klejących przychodzi w soboty gdzie inni nie mają takiej możliwości!!!! Młody człowieku jeżeli chcesz zarabiać cały czas najniższa krajowa bo na obiecują Ci wszystkiego a przyjdzie co do czego nic nie dostaniesz!! Ludzie pracują po 10 lat i mają marne wypłaty a W Pniewach są inne firmy gdzie lepiej płacą Wiec się dobrze zastanów

DziuniaXoXo

Nikt na siłe nie trzyma was w tej firmie, jeżeli nie odpowiada wam firma oraz przełożeni to możecie zmienic miejsce pracy. mi rowniez nie podobało sie w tej firmie dlatego czym prędzej ją zmieniłam i była to najlepsza decyzja w moim zyciu. Pracuje w firmie gdzie kobiety nie są dyskryminowane. Najbardziej przeszkadzali mi pracownicy bo co myśleć o gościu który jest operatorem krajarki, który kopie pod swoimi kolegami, a koleżanki z bateryjek przekupuje cukierkami wszelkiej maści. w twarz był dla nich aniołem przez co będąc oddelegowanym do nich na prace nie robił nic, albo otrzymywał najlzejsza robote, nie wspominajac o kierowniku ktory udawał ze tego nie widział jak i wielu innych rzeczy, lizus był przyjacielem w oczy, a za plecami najchetniej by je sprzedał. całe szczęście nie widze juz tego (usunięte przez administratora) okularnika. z tego co wiem w firmie obowiązywał HACCP więc, żaden posiłek na hali nie powienien byc tolerowany. a ten codziennie wnosił nowa paczke słodyczy. a co do biura to prawda, na porządku dziennym było przypisywanie sobie zasług innych, zwlaszcza ludzi z produkcji, zwykli ludzie na tym najbardziej cierpieli. i jak tu sie rozwijać w takiej firmie. biuro swoje błędy naprawiało przez zwykłych pracowników. nie szanowali w ogole naszego czasu, złe planowanie naprawiali nadgodzinami pracowników. a pod koniec tygodnia cierpieliśmy na brak pracy. plusem było to, że wypłata była zawsze na czas, nędzna bo nędzna, ale nigdy nie było dnia opóźnienia + dodatki oczywiście.

tutu
@DziuniaXoXo

takich wlasnie rowaczy firma potrzebuje, tylko patrzec az lizus zostanie liderem

Antonio

Drogi kierowniku artykułów reklamowych, życzę ci z całego serca byś nadepnął bosą stopą na klocek lego i małym palcem u stopy zahaczył o kant szafki.

Ana
@Antonio

Tak to już jest u tego kierownika. U niego na dziale to już wogole bałagan. Wszyscy maja chodzić na 3 zmiany a u tego pana ciagle wyjątki i są pracownicy gorsi i lepsi. Pracy nawet nie ma a jeden osobnik po całej firmie krąży tylko żeby chodzić na nadgodziny.

Grzelakowskya
@Ana

sama prawda, nie zrozumiemy nigdy kto na gorze dopuszcza tych ludzi do kierowania produkcja????????? Szkoda, że odbieraja te wpisy tylko jako hejt a nie rozumieją że to wołanie szaraków o pomoc, jak HEJT wyglada to dopiero mogą zobaczyć ale na pewno juz nie na goworku, wtedy bedzie juz za poźno bo glodne szczury w końcu wyjda zza szafy. Dyrekcjo sprobój przezyc kilka miesiecy za naszą najnizsza krajową a nastepnie zadaj sobie pytanie; Ile robie w zarządzie dla swoich pracowników? Ile transz moglam wykonać? Czy jesteśmy uczciwi wobec pracowników, którzy poświęcają tej firmie wiecej czasu jak rodzinie (Bo ktos w koncu tez to kiedys zauważyl)? Czasem najlepszym wyjsciem jest prawda - powiedziec glosno; Zaufalismy niewlasciwym ludziom, popelnilismy błąd!!!!!!! Pozdrawiam przyjaciól z hali produkcyjnej.

Grzelakowsya
@Ana

I jeszcze jedno do kierownika nowego offsetu; Jak śmiesz odzywac sie w taki sposób do pracowników, ktorzy pracowali w tej firmie kiedy jeszcze robiles w pieluche, każdy doskonale wie, ze drzwi są otwarte ale najwidoczniej ty sam tego nie wiesz i w koncu ktoś tobie otworzy te drzwi. Być moze boisz sie lub nie potrafisz wybić sie z cienia starszego brygadzisty, będąc zawsze jego paziem wyżywasz sie na ludziach z produkcji.

asusis

Ludzie tak narzekacie na firmę to się zwolnijcie.Też mi się wiele rzeczy nie podoba ale tak jest wszędzie.Premia źle,maski źle,paczki na święta też złe.Cieszcie się że macie wypłatę na czas.Z drugiej strony ile byście chcieli zarabiać pracując na lini gdzie nie potrzeba tak naprawdę żadnej wiedzy i każdy ogarnięty po 2 tygodniach będzie umiał to robić.Bez problemu was zastąpią i nie będzie to żaden problem.

Zostaw merytoryczną opinię o Karl Knauer - Pniewy

• Jak się pracuje w Karl Knauer?

Zobacz opinie na temat firmy Karl Knauer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karl Knauer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 6 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Karl Knauer