Opinie o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

Cześć dajcie znać przez jaką Agencję Pracy zatrudniają pracowników.

Nastawiacz

W Brzesku pracownik jest (usunięte przez administratora) i nikt się z nim nie liczy! Jedynie związki zawodowe w osobie Czesława i Eweliny mogą coś dla nas wywalczyć i na to liczymy. Flagi biało - czerwone wywiesić!

Rumburak
@Nastawiacz

"Związki " Ha Ha Ha, dobre :) Przecież związkowcy są na utrzymaniu CP. Kto się odważy ugryźć ręką która ją żywi? Naiwny czy głupi?

Boski
@Nastawiacz

Związki są jak służba BHP nic nie wnoszą gdy trzeba a wiele wnoszą gdy nie trzeba.

@Rumburak

Tak to niestety wygląda i śmieszno i straszno

@Rumburak

Dlaczego kłamiesz?

Kiedy decyzja dotycząca podnoszenia wynagrodzenia wskaznikiem inflacji. Podobno dopiero z wypłatą za kwiecień na 10 maja i to kolejny raz podobno poniżej inflacji. Związki Zawodowe powinny rozpocząć protest gdy nie podniesie właściciel od 1 stycznia . Nie bójcie Się.

@pracownik

ZZ mogą zorganizować protest a nie rozpocząć.Załoga powinna go podjąć za wnioskiem ZZ.

Witam, chciałbym zapytać jakie są zarobki na kontroli jakości? Z góry dziękuję za odpowiedź

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Janosik

Solidarność Czesława Kwasniaka podpisała porozumienie o podwyżki w wysokości 5proc dla wszystkich i 5 po przeglądzie płac tak że wszyscy dostaną nie tylko wybranym

Rysiek

Fachowcy i specjaliści was Prezes nie docenia finansowo dlaczego nie podejmiecie razem ze Związkami odpowiednich działań. Zdrowie jest najważniejsze, a nie (usunięte przez administratora), lekarze się o was pytają.

JANOSIK

NSSZ SOLIDARNOŚĆ CZESŁAWA KWAŚNIAKA SPOTKA SIE Z ZARZĄDEM W SPRAWIE PODWYŻEK POWINNO TO BYĆ OSTATECZNE I STANOWCZE ,WIERZYMY ŻE PRZEWODNICZĄCEGO STAĆ NA RADYKALNE DECYZJE. PODWYŻKI O INFLACJE OD 01 STYCZNIA ALBO SPÓR ZBIOROWY

Ogólnie pracy na canpacku nie polecam. Zatrudniają przez benefit który płaci marne pieniądze. Praca na lakierni jest męcząca, śmierdzi od tych lakierów i rozpuszczalników,pracujesz w huku, maszyny które chodzą jak chcą (linie 9 i 7). Mistrzowie i kierownicy (nie wszyscy) którzy mają gdzieś to co się im mówi odnośnie problemów na produkcji. Zmiany to jakaś tragedia a w szczególności 4 nocki do tego zarobki rzędu 2300. Obiecują podwyżki a jak przyjdzie co do czego to tłumaczą się trudną sytuacją finansową firmy. Co innego jeżeli pracujesz na umowie canpakowej ale to czy ją dostaniesz czy nie zależy od kaprysu kierownika. Nigdy więcej tam nie wrócę

Dziękujemy za Twój wpis, każda opinia jest dla nas istotna. Przegląd wynagrodzeń robimy raz w roku w oparciu o dane rynkowe, uwzględniając umiejętności i zaangażowanie pracownika. Podczas przyjmowania pracowników do pracy na etat kierujemy się podobną zasadą – pracownicy którzy wykazują się największym zaangażowaniem, umiejętnościami i chęcią nauki mają pierwszeństwo zatrudnienia. Ze względu na 24 godzinny tryb funkcjonowania fabryki, nie jest możliwy inny system pracy – w tym przypadku nie możemy wykluczyć zmian nocnych. Zdając sobie sprawę z uciążliwości systemu zmianowego, zdecydowaliśmy się wprowadzić dodatek za pracę w systemie wielobrygadowym. Dodatkowo, pracownicy produkcyjni objęci są premią kwartalną; mają dostęp do opieki medycznej, mogą korzystać z usług rekreacyjnych oferowanych przez ośrodki sportowe (odpowiednio w Brzesku i Dębicy), a także dopłat do posiłków. Systematycznie udoskonalamy warunki pracy i efektywność linii, a także stawiamy przed sobą najwyższe wymagania w odniesieniu do bezpieczeństwa i higieny pracy naszych pracowników. Niektóre z tych działań są widoczne od razu, jednak niektóre wymagają zaangażowania innych działów lub nawet zewnętrznych dostawców. W przypadku, gdy pracownik zgłosił jakiś problem, a nie widzi zmiany - zachęcamy go do tego, aby zapytał przełożonego, jaki jest status prac nad zgłoszoną kwestią. Pozdrawiamy, Zespół CANPACK

Pracownik cp
@CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.

Fakt zakres socialny jest nawet atrakcyjny. Co do podwyżek proszę nie mydlić oczu bo mimo dużego zarobku firmy i tak podwyżki są marne. Co do udoskonaleń czy też problemów zgłaszanie tego nie ma sensu i tak nikt nie słucha a ponowne zapytanie skończy się negatywną opinia przełożonego na nasz temat ale jak to się głośno mówi cp to "firma jednej siły" i stawia na komunikacje lecz to niestety tylko fikcja przykładów mógłbym podawać wiele za 8 lat pracy.

Pracownik cp
@Pracownik cp

Przepraszam "moc jednego zespołu" i "polityka otwartych drzwi". Ładnie brzmi szkoda tylko że nie działa

@CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.

Zgłaszane są problemy przełożonym i nic nie robią BHP jest łamanie na każdym kroku każdy przełożonych boj się o własny (usunięte przez administratora) więc pytam do kogo mamy się my zwykli pracownicy zgłosić kto ma jaja w tym zakładzie kto nas wysłucha i zacznie działać bo na razie nie znam żadnego (

BHP -kpina

@CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.

Dodatek za system 4- brygadowy został kiedyś zabrany teraz przywrócono oczywiście w mniejszej wysokości

Feel Used

Kierownik Grzegorz (wydz. 5ZP-3 Brzesko) z zemsty za wyniki referendum w sprawie przyjęcia nowego systemu pracy (ludzie nie chcieli tyrać po 7 dni z rzędu) wymieszał wszystkie brygady. Ludzi, którzy tworzą zgrane ekipy, którzy rozumieją się bez słów potraktował jak g...o. I to wszystko w zgodzie z hasełkami typu Feel Safe, Feel Respect... Ten człowiek wprowadza bardzo złą atmosferę na wydziale. Jak wejdzie na halę to nie podejdzie do zwykłego pracownika, nie zapyta co słychać, jak się pracuje. Wprowadza natomiast jeden wielki Feel Fear! Szukanie haków na swoich (przecież) ludzi, czepianie się pierdół, wciskanie kitu (mimo że nie ma racji) to norma. Zero pozytywnej atmosfery. A jeszcze niedawno, twierdząc, że wszyscy jesteśmy równi, proponował mówić do siebie nawzajem po imieniu ;) Zaraz będzie Wesołych Świąt i do Siego (w wymiksowanych brygadach) Roczku.

@Feel Used

Zacznij myśleć dlaczego powołano sztab kobiet w HR którym płaci się grube pieniądze. Pranie mózgów trwa.

wierny uczeń p.hrabiego

@Feel Used

Wartości tylko na ścianach ,szeregowi pracownicy to gorszy sort

naj

REWELACJA , ZZ poprosiły o podwyżkę,co za odwaga,5% podwyżki i inflacja chyba z ostatniego miesiąca.Ponad 30% wzrost sprzedaży a oni 5% podwyżki,wydaje mi się że zgubiliście "0"i miało być 50% podwyżki i warunek że jeżeli nie będzie odzewu to spór zbiorowy i itd.Nie bójcie się KGB zakładowego,oni nic nie dadzą ,trzeba rozmawiać z właścicielem,jak mu braknie na spłatę kredytów to będzie płacił.Teraz milczą zgodnie z zarządzeniem sił represji.

RozczarowanaHR
@naj

Wam nie chca dac podwyzki w wiecie ile szef zarabia?

Bejca
@RozczarowanaHR

Tego nie wiemy. Można się za to domyślać, że średnia roczna zarobków pracownika produkcyjnego może się równać wartości zegarka jaki nosi.

zdemotywowany pracownik HR
@Bejca

A ja wiem ile zarabia i chetnie Wam powiem bo mam dość tego braku poszanowania pracownika

@naj

Jeżeli o Pani z HR macie taką opinie i porównujecie ją do (usunięte przez administratora) to jest jej porażka a o budowie dobrej atmosfery może zapomnieć.

@zasmucony

Przecież każdy, kto nie jest idiotą i pracował w tej firmie dłużej niż 8 lat wie, że HR obecnie o co dba, to nie jest dobra atmosfera. Babka dostanie pewnie nawet tłustą premię. Konflikt na osi stare kierownictwo - kadra pracownicza jest starannie pielęgnowany. Nici z podwyżek. Jedni na drugich są napuszczani. Dyrekcja i prezesi zacierają ręce.

sprawiedliwy
@naj

Przeczytaj ostatnia notatkę ze spotkania ZZ z Prezesami. Podwyżki dla wszystkich pracowników 10 % i to od stycznia 2022r. Takie propozycje przedstawiła strona Związkowa.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Stan1

Styl oparty na strachu - wladczy, dominujacy, nie znoszacy sprzeciwów. Jak sie sprzeciwiasz, masz własne zdanie - wylatujesz.

Gandalf Szary

W Can Pack Food w Dębicy rządzą kobiety! Wydymały poprzedniego dyrektora a obecnemu już wlazły na głowę.

Były
@Gandalf Szary

Siostry dalej rządzą firmą?

Specjalista nastawiacz

Panie Przewodniczący Związku Cześku Kwaśniaku, propozycja premii świątecznej: 1000 dolarów dla każdego pracownika bardzo nam się podoba i propozycje podwyżek wynagrodzeń również! Tak trzymać, jesteśmy z Tobą!

Norma
@Specjalista nastawiacz

Z tych 1000 $ zrobiło się już 100 $ . Na tyle nas wycenili.

@Specjalista nastawiacz

A święta mamy co miesiąc.

Nastawiacz

Po 17 latach pracy było tylko jedno szkolenie na zgrzewarki poza tym żadnego .Oczywiście dotyczyło wybrane osoby. Proszę doprecyzować o jakie szkolenia chodzi .

W CP rozwija die tylko papier toaletowy ????

Operator

Awans,ha ha ha…., Żartujesz? Ostatnio nawet obniżyli niektórym angaże z nastawiacza na operatora!!!! Kiedyś juz tu ktoś pisał. W Dębicy awansują tylko same laski. Jeśli jesteś laska w miarę ładna, udajesz lub wyglądasz na mądrą umiesz się wkręcić lub masz plecy to masz duże szanse na awans. A Jak bedziesz jeszcze obrotna to może zostaniesz inspektorem lub nawet kierowniczką. Nie ważne że nie masz matury czy studiów. Zarobisz kasiorę to sobie maturę i studia kiedyś zrobisz zaocznie.

Inspektor BHP

Poniżej proszę podać przykłady łamania przepisów BHP przez pracodawcę.

Fizol
@Inspektor BHP

„Organizacja” czy jak kto woli duży „nacisk” kierownictwa na pracę w nadgodzinach w hałasie. I to trwa nieprzerwanie od wiele lat.

Dozur
@Inspektor BHP

Piece do wygrzewania lakieru proszkowego nie mają detekcji płomienia gaz się ulatnia z niedopalonych palników na linii 7z14 a piece odpalane są zapalniczka Mistrzowie produkcji nie znają przepisów BHP, łamią je na każdym kroku pracownicy dokonujący regulacji wychodząc na maszyny bez zabezpieczeń

BOSKI
@Inspektor BHP

Na części do maszyn brak pieniędzy. Na podwyżki brak pieniędzy. Na bzdety BHP pieniądze są tyle w temacie.

Ile jest zmian w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

on

Telewizor Rubin

Kto pracował w Can Packu ten w cyrku się nie śmieje on tylko tam dorabia A Tak powaznie nie wiecie kiedy mistrz marek ma zmianę ???Chetnie zrobie mu jako feralny raptor wydale się na jego lica

Jeszcze tak nigdy źle nie było w Can-Pack FIP, jak jest teraz. Wynagrodzenia nam się obniżają poprzez inflację, praca w niedziele i święta w warunkach szkodliwych. Wprowadzono do zakładu osobę w HR, która pod płaszczykiem pomocy pracownikom wyciąga od nich info, co się dzieje na wydziałach i przekazuje je do dyrekcji! Uważajcie na nią. Duże zyski wypracowane przez pracowników w Brzesku, wywożone są do Stanów, a pracownik się nie liczy. Pytam, dokąd to będzie trwało??!!! Z niewolnika nie będzie pracownika!!!

naj

Będzie to trwało do momentu gdy Związki wezmą się za robotę jaką obiecywały.Przewodniczący nie są dyrektorami tylko przedstawicielami pracowników więc muszą o nich dbać.Zaczęło się dobrze od dopłaty za czterobrygadówkę ale na tym koniec.Może zarządy tych Związków podjęły by sprawę sporu zbiorowego na temat wynagrodzeń i ruchów kadrowych .Procedura trwa długo ale trzeba rozmawiać .Trzeba też rozmawiać o propagandzie jaka mam jest oferowana i strojach pajaców, despotyzmie działów HR i BHP .Należy pamiętać że taczki są i obcokrajowców można na południową granicę odstawić.

naj

Dlaczego nie ma opinii o dzisiejszym rządzeniu firmą?Czy ktoś je wycina jak cenzura za komuny.W Brzesku cały can pack jest rządzony strachem przed utratą stanowisk.Zwykłym pracownikiem się pomiata ,nie liczy się jego fachowość ani doświadczenie ,liczy się tylko zysk pazernego kapitalisty.Bo jak można powiedzieć o manewrach kadrowych przy rosnącym zysku,WYZYSK.To że rządzą nami obcokrajowcy uprzedzeni do Polaków to widać gołym okiem,a to my Polacy stworzyliśmy tą firmę.Nikt nie staje w naszej obronie ,nikt nie walczy o podwyżki,a po pitach widać że od kilku lat zarabiamy coraz to mniej.Najgorsze jest to że polacy na stanowiskach żeby przetrwać nie potrafią się przeciwstawić niszczeniu członków załogi ,tylko ze strachu milczą.Strach rządzi firmą i jestem ciekaw jak długo pociągnie.

Święty
@naj

Zgadzam się w pełni z Twoją opinią. Zarządzanie tą firmą to chaos, HR decyduje o wszystkim ,kierownicy działów to totalne BMW (bierny,mierny, wierny) . Ostatnie pociągnięcia reorganizacyjne to idiotyzm. Burzą system sprawdzony od lat, uważają się za nadzwyczajnych mędrców. Ciekawy jestem czy te działania w Brzesku są celowe czy zupełnie nieprzemyślane, bo jak można demontować zespoły ludzi świetnie współpracujących w czasie gdy firma przynosi zyski o kilkadziesiąt procent wyższe od poprzedniego roku.

RozczarowanaHR
@naj

teraz liczy sie polityka macho a wartosci to tylko na papierze

rozczarowany pracownik
@naj

Tak, niestety jest cenzura. To w praktyce pokazuje jak przestrzegane sa wartosci w firmie. Nie wolno miec własnego zdania

zdemotywaowany pracownik HR

A chcecie wiedziec ile zarabia Wasz szef a Wam nie chce dać przyzwoitych podwyzek?

Groszek

Jakie jest podejście dyrekcji do pracowników w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. - Dębica?

Aleksandra
@Groszek

A pytasz, bo chciałbyś podjąć pracę w tej firmie, czy po prostu z ciekawości? Może, pomimo braku odpowiedzi na forum, zdecydowałeś się aplikować do pracy w tym miejscu i możesz napisać coś więcej na przykład na temat procesu rekrutacji?

Joe
@Aleksandra

mało wyrafinowana ekwilibrystyka zmiany tematu.

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. - Dębica

• Jak się pracuje w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 13 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.