Opinie o Andrzej Tabor " Eko Taxi " w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Andrzej Tabor " Eko Taxi ". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Andrzej Tabor " Eko Taxi " o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Tabor " Eko Taxi " w Kraków

Czytałam tu negatywne opinie o pracy w centrali, ponoć kasa mała i do tego jedynie umowa zlecenie. Te komentarze pojawiły się już dość dawno, więc chciałam wybadać, czy coś się zmieniło. Można to potraktować jako stałą pracę ze stabilną umową, czy nadal tylko w formie dorabiania? Będę wdzięczna za odpowiedzi od kogoś, kto aktualnie jest zatrudniony jako dyspozytor.

@malmo

Jak już wspomniałeś o podwyżkach to chciałbym się dowiedzieć o ile procent zwykle podwyższają wypłatę? Przynajmniej raz w roku czy częściej?

neo Nowy wpis

Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia to umowa zlecenie na 200 zł, 20 zł na godzinę, zero premii; jedyny plus to wypłaty tygodniowe w gotówce. Na konto nie wypłacają ze względu na umowy (wyszłoby wtedy, że prowadzą kreatywną księgowość). Kumoterstwo jest tam na każdym kroku gdyż niektórzy pracownicy mają lepsze stawki i sam tego doświadczyłem ponieważ są osoby które z niewiadomych przyczyn zarabiają więcej mimo, że nie mają jakiś specjalnych umiejętności tj. znajomość języka obcego. Coraz więcej obowiązków a pensje się nie podnoszą - w lipcu zeszłego roku obiecano pracownikom podwyżkę natomiast nie dostaliśmy ani złotówki więcej; powodem ponoć był brak funduszy i to, że w Krakowie za dużo podnieśli stawkę w styczniu. Nie polecam tej firmy - już raz oddział w Krakowie się zamknął i zrobi to ponownie - widać to po tym co robi kierownictwo które napycha swoje kieszenie nie doceniając wartościowych pracowników tylko lizusów i klakierów.

@neo

Czyli nie ma w ogóle opcji żeby umówić się na wypłaty miesięczne? Mogą byc w gotowce ale jednak płace co miesiąc za mieszkanie wiec lepiej żeby całość z miesiąca była pobierana. I czy dobrze rozumiem ze znajomość języka obcego jest jednak atutem w firmie?

malmo Nowy wpis
@neo

Pracuję tutaj już kilka lat i nie mogę zgodzić się z tą opinią. Praca jest dobra i nie trzeba mieć jakiś szczególnych umiejętności, żeby tutaj pracować jak np język angielski ponieważ rzadko zdarzają się tacy klienci, którzy dzwonią na centralę, niektórzy wyższe stawki mieli ze względu na swoje doświadczenie oraz zaangażowanie w pracę, wystarczyło zapytać kierownictwa, żeby wyjaśnić tę zagadkę. Kierownictwo jest przyjazne i zawsze można liczyć na ich pomoc, wyrozumiałość oraz wsparcie, a w wielu firmach tego brakuje. Niestety, ale atmosferę pracy psują osoby pracujące na centrali ponieważ nie jesteśmy zespołem, a szkoda... ludzie obgadują się za plecami i robią sobie na złość zamiast wspólnie współpracować. Może warto przemyśleć swoje zachowanie nim wystawi się opinię. Nikomu nie dzieje się krzywda, wypłaty są na czas, podwyżki również są niektórzy to lenie i zamiast narzekać powinni wziąć się do roboty i popracować nad komunikacją w stosunku do swoich kolegów oraz koleżanek z pracy w tym również kierowców oraz klientów, a obowiązków żadnych nie przybywa tak naprawdę.

@malmo

Mari

Nie polecam usług tej firmy. kierowca zostawił koleżankę pod innym adresem ( złe wpisał w nawigacji) o ile ona się w danej miejscowości nie orientuje to żadnego podejrzenia ze jest w niewłaściwym miejscu nie miała. Dopiero po rozmowie ze mną ( bo do mnie jechała) okazało się ze jest w niewłaściwym miejscu. Od razu ponownie skontaktowałam się centralą ecotaxi i poprosiłam żeby Pan kierowca wrócił i zawiózł koleżankę w prawidłowe miejsce ale niestety otrzymałam informacje że Pan kierowca już zakończył Prace i wylogował się co oznacza ze muszę zamówić kolejną taksówkę i pokryć koszty przejazdu. Zamówiłam kolejną taksówkę i oczywiście koleżanka spóźniona ale dotarłam do miejsca. Do Ecotaxi wnioskowałam o zwrot podwójnie poniesionych kosztów przez błąd kierowcy...ale otrzymałam odpowiedź ze : po rozmowie Ecotaxi z kierowcą jednak ustalili że to pasażer podał nieprawidłowy adres a nie kierowca się pomylił wpisując w nawigacje :) Podziękowałam za "profesjonalizm" i zakończyłam ta sprawę :))

Tonic

Jestem zatrudniony o 8 lat i nie narzekam są wszystkie świadczenia i spory abonament ale to nic w przeciwieństwie do prowizji Uber czy bolt kto tu nie pracował siano ma w deklu

@Tonic

Co ty za głupoty piszesz? Żadnych składek nie odprowadzają

Obserwator

Poszło stare krakowskie szefostwo z firmy a z nimi jedna pracownica która ślepo lojalna gotowa była zrobić wszystko by sie podlizać. Kiedyś jedna z kierowców, pożniej chyba jako awans dowodziła centralą..niby pomagając. Najczęstsze słowo jakie za jej "kadencji" mogli przeczytać kierowcy to BLOKADA. Pani znikneła z przestrzeni EKO...a tu pojawiły się słowa: prosimy, dziekujemy....

@Obserwator

Stare szefostwo, czyli coś się poprawiło/poprawia w Eco taxi ? Zastanawiam się nad jeżdżeniem właśnie w tej sieci, możesz coś powiedzieć na temat jazdy jako taksówkarz obecnie ?

@Obserwator

Blokady to wiecznie ładowała pani M. A ta opinia jest pewnie napisana przez kogoś z teraźniejszego kierownictwa. Porażka. Nigdy się tam nie zatrudniajcie

Kierowca

Piękne opowieści jak to można legalnie jeździć nielegalnie. Zarobki, ilość kursów itd to mrzonki. Średni kurs 12-15zł. I można mieć 40zł na godzinę jak pisze Jacek ale nie licząc, że musisz wydać na paliwo. Do tego dyżury.. Za brak odbycia dyżuru 100zł kary, a czasem nie ma możliwości zapisania się na dyżur bo już wszystko zajęte.. Jak zepsuje Ci się auto podczas dyżuru mimo zgłoszenia to i tak dostaniesz zlecenie, a niee przyjęcie zlecenia -> kara! Jak masz złoma na gaz to się opłaca, w przeciwnym wypadku NIE! Jeździłem i max co się dało zarobić to 1500zł na tydzień ale z tego musisz opłacić abonament, paliwo, myjnie bo brudne auto to kara finansowa mimo, że czasem po jednym kursie będzie brudne, do tego vouchery (niższy abonament o tą kwotę) i płatności kartą, na którą musisz zaczekać i zapłacić prowizje.. Tak więc realnie masz 1000zł na tydzień minus opłaty. Co Ci zostanie?? A gdzie opony, serwis auta, oleje, płyny??? Brak krakowskiej licencji podczas kontroli ITD skutkuje kara finansową i brakiem możliwości uzyskania licencji (jeździłem za Zabierzowkiej)

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Ktos

1. Każdy z kierowców ma licencje 2. Na szkoleniach jest wyraźnie powiedziane że nie staje się na przystankach 3. Za brudne auto nie dostaje się mandatu tylko blokadę dopóki kierowca nie wysprząta samochodu. Widocznie jeździłeś zasyfionym samochodem i klienci się skarżyli.

Jak długo trwa proces awansu w Eko Taxi?

Ktos

Zależy kto ma awansować;)

Gonzo 814

Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) na potęgę. Gruby Piotrus pseudo kierownik to zwykły cięć a nie kierownik. Mało tego straszne sumy za zlecenia plus prowizję. Samochody smierdzace fajkami i starzy ludzie jeżdżą. Sto razy nie polecam. Nigdy bym nie wrócił do nich.(usunięte przez administratora)

@Gonzo 814

A ty piszesz o Eko Taxi Kraków bo coś kierownik mi się nie zgadza.

Klient z Tyńca 26 września 01

Dokonałem 2 przejzdow ekotaxi w dniu 26 września. Gdy chciałem ponownie skorzystać z tego przewoźnika, ODMÓWIONO mi przejazdu z Tyńsca, 26 września około hgodziny 1 w nocy. Spod tej samej restauracji, do którje mnie przywieźli 10 godzin wcześniej.!!!!! NIEŁADNIE.......

zdecydowanie nie polecam

Ja również zdecydowanie nie polecam zatrudniania się na centrali w Eko Taxi. Może dla uczniów/studentów to może jest jakieś tymczasowe rozwiązanie, ale jeśli wiążesz z tą pracą stałe zarobki, chęć stabilnego zatrudnienia na podstawie którego będziesz się starać o kredyt hipoteczny, to nie jest dobry pracodawca. Zarobki minimalna stawka godzinowa, do tego umowa zlecenie na stawkę poniżej oficjalnych zarobków bo nie chcą odprowadzać składek do US i ZUS. Wiekszość dyspozytorek ma drugą pracę, np. jako kasjerki w hipermarketach. Już więcej można zarobić jako kierowca "bezpiecznego przejazdu", aniżeli dyspozytorka.

Edek z krainy Kredek

Edek z krainy Kredek Ja również nie polecam zatrudniania się na centrali w firmie eko taxi. Pracowałem tam i potwierdzam wcześniejsze relacje. Za zaangażowanie w pracę, zostawanie w nadgodzinach, bo ktoś nie mógł przyjść do pracy, nie było żadnych premii, tylko zwykła stawka godzinowa. Zdażyło mi się pracować po 16 godzin na dobrę, a nadgodziny w nocy nie były płacone ekstra, tylko po standardowej stawce dziennej. Najgorsze było że w godzinach nocnych stawka godzinowa była taka sama jak w dzień, dlatego nie było chętnych do zapisywania się na nocki. O umowie o pracę można zapomnieć, jest tylko i wyłącznie umowa zlecenie na śmieszną kwotę miesięczną. Zdecydowanie odradzam zatrudniania się w tej firmie. Może jako druga praca to mogłoby być jako "dodatkowy" zarobek, ale nie jako podstawowe źródło dochodu, ale musisie się nastawić na niskie zarobki i chamskie traktowanie. Do osób zarządzających tą firmą wielkokrotnie były zgłaszane prośby o zmienę zatrudnienia na umowę o pracę, ale nie przyniosło to żadnego odzewu. Liczą się tylko i wyłącznie zyski dla zarządu. Za pracę w święta Bożego Narodzenia oraz w Sylwestra nie dostaliśmy dostaliśmy może 2 lub 3 złote więcej niż stawka godzinowa. Oczywiście żadnej premii za brak absencji w pracy nie było. NIE POLECAM EKO TAXI!!! OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!

długi

Niestety ta firma posiada długi, które są oficjalnie wystawione w internecie na sprzedaż: Dłużnik: Srs S.c. S. M., R. Z., S. D. Oferta sprzedaży długu nr 426/2015/05/26 Podstawa roszczenia: Faktura Przeterminowanie: 2665 dni Sprzedawca: Pitu Pitu Sp. z o.o. Dłużnik: Srs S.c. S. M., R. Z., S. D. Wartość wierzytelności brutto: 1 926,37 PLN Sprzedam za: 900,00 PLN

Gooffy

Ja również nie polecam pracy na centrali w tej firmie. obowiązuje tutaj również zasada, że jeżeli osoba, która ma rozpocząć zmianę po Tobie w przypadku jeżeli spóźni się do pracy, to Ty musisz zostać dopóki ta osoba nie przyjdzie (wymóg wymyślony przez panią zajmującą się centralą). Czyli jeżeli jesteś umówiona/umówiony np. do lekarza lub spiszysz się po dziecko do przedszkola, to nie możesz wyjść z pracy, dopóki nie przyjdzie osoba która miała przyjść na kolejną zmianę. Bardzo dużo osób na centrali rotuje - ze względu na umowę śmieciową (zlecenie) oraz warunki zatrudnienia. Żadna szanująca się osoba nie będzie pracować za taką stawkę i na takich warunkach. jeżeli chodzi o jazdę na taksówkach, to opowieści niektórych taksówkarzy o puszczaniu zleceń "pod stołem" można wsadzić między bajki. Za wydawanie zleceń odpowida system TISKEL DYSPOZYTORNIA, a dyspozytorka nie może ręcznie przydzielić zlecenia. Nie podejmuje pracy w tej firmie.

Nie polecam pracy w Eko Taxi

Eko Taxi to nie tylko kierowcy taksówek/bezpiecznych przejazdów i przewozów osób. To również pracownicy centrali. Na umowy o pracę dla pracowników centrali nie było pieniędzy, a na cotygodniowe loty pewnej osoby z Warszawy do biura regionalnego (na kontrolę oddziału czy dobrze funkcjonuje), były pieniądze. Myślenie tylko o swoim czubku nosa bez szans na rozwój osobisty swoich pracowników. To najgorszy zleceniodawca z jakim miałem styczność się spotkać. Największemu wrogowi nie życzę kontaktu z tą firmą.

@Krystian podjąłeś się pracy w Eko Taxi? Możesz coś powiedzieć, jak wygląda praca od środka w tej firmie? @Paweł czy faktycznie w Eko Taxi wystawiane są umowy na 100 zł? Za co przewidziana jest ta kwota? Czy oprócz wspomnianej kaucji, są jeszcze jakieś dodatkowe opłaty?

@Karolina

Ja mam taką umowę na 100zł. A abonament płacę ponad 200. Gdzie tu logika

Alek

@Marcin jaki abonament ?

Klient

Drodzy klienci poczytajcie regulamin taxi to się dowiecie czy musicie zapłacić za usługi e c o kierowcy który nie ma licencji na miasto Kraków przyjemnych kursów????

@Klient

Zgodnie z ustawą musisz zapłacić za każdą wykonana usługę. Brak licencji na Kraków? Czyli jadąc z np Mega z Balic do Wieliczki też nie muszę płacić bo nie ma licencji z Zabierzowa ani Wieliczki, zgadza się? To że jedzie przez Kraków nic nie zmienia!

Klient
@Marcin

Mega przyjeżdża z Krakowa i bierze klienta w drodze powrotnej e c o jest z np.zielonek i cały dzień lub noc bierze kogoś w drodze powrotnej i to na terenie Krakowa?

@Klient

To był przykład na to jak można interpretować przepisy by mieć rację. Zrozum, że nie mam nic do konkurencji jaką jest eko czy mega. Jestem betonem i dobrze mi z tym. Pamiętaj, że lepsza licencja z zielonek niż Ukrainiec w Taxify czy Uberze. Jeżeli ktos płaci podatki, ma podstawową wiedzę na temat przepisów dotyczacych przewozu osób, potrafi jeździć bezpiecznie to niech jeździ. Jeśli chcemy byc drobiazgowi to nie powinno byc tak, ze zdasz egzamin i jeździsz na czyjejś licencji. Jak Cie nie stać na samochód, naprawy, DG to bądź na etacie w Biedronce, a nie udawaj taksówkarza. Kazdy kij ma dwa końce. Jest Eko, Mega, ..... i dobrze. Jeśli sie nie oszukuje, jezdzi bezpiecznie to szanujmy sie wzajemnie.

janusz
@Marcin

marcin cos ci sie (usunięte przez administratora) i nie pisz o Medze taxi tu nikt nie pracuje (usunięte przez administratora)i taxi z krakowa ma prawo zawiesc klienta gdzie sobie rzyczy chlopie pomys troche zanim cos pierdykniesz

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Eko Taxi?

Abonament do zapłaty

Eko to pracodawca? hehe

Od kiedy to taksówkarz, czyli podmiot gospodarczy, pracuje w korporacji? Te eko, czy jak to sobie ktoś nazwał, to pośrednik, czyli inaczej naganiacz... trochę śmieszne. Miejcie ludzie rozum! Pracodawcą jest klient, bo zleca Ci usługę, a firmie pośredniczej (naganiaczowi) taksówkarz płaci za naganianie klientów, pod warunkiem, że zaakceptuje stawki za jakie naganiacz jest w stanie pośredniczyć pomiędzy pracodawcą (klientem), a przedsiębiorcą (taksówkarzem). A jeśli mowa tu o taksówkarzu, to te eko to coś w rodzaju podróbki firmy pośredniczej. Działają jak sieć taksówkowa, a prawie zawsze za kierownicą siedzi osoba łamiąca prawo lokalne (jazda bez licencji), znak taksi na dachu bez uprawnień, podszywanie się wyglądem pod taksówkę.. Wyłapują osoby bezrobotne, bez dochodów z portali typu gumtree i innych i wykorzystują fakt czyjeś trudnej sytuacji, wmawiają legalność swojej działalności pośredniczej i zatajają fakt łamania prawa, oferując jak firmy pośrednicze dla taksówek 4 krotnie wyższe dochody niż w rzeczywistości... Wszystko to po to, żeby nałapać jak najwięcej zysków dla własnej firmy pośredniczej, nie ważne, że kosztem nielegalnych przewozów, czy czyjąś naiwnością osoby niezorientowanej w przepisach. Kto za to odpowiada? a no, ten kto łamie prawo, czyli osoba nakłoniona przez oszusta do oszukiwania. Co ciekawe firmie tej nie grożą żadne sankcje, bo działa w pełni legalnie jako pośrednik... Zawsze jak idziecie do takich firm typu eko, uber itp., to żądajcie na piśmie, że z uwagi iż nie macie licencji, całą odpowiedzialność za legalność waszej współpracy bierze firma pośrednicza (finansową i karną) i że zapewnia legalność współpracy. Gdy otrzymacie to na piśmie, wtedy gdy natraficie na Inspekcje Transportu Drogowego, która to wlepi wam mandat 8000 zł, możecie z łatwością sądownie odzyskać tą kwotę z kosztami sądowymi od tej firmy pośredniczej. Nie słuchajcie tego, co wam jakiś przedstawiciel tej firmy opowiada, chodzi o abonament, a zażądajcie odpowiedzialności za legalność na piśmie! W taki sposób jak opisałem tworzą się patologiczne nowe firmy pośrednicze, wyrastające nie wiadomo skąd? jak grzyby na deszczu... Ciągnąć od kogoś kasę w zamian za naiwność i ryzyko łamania prawa, to trochę za dużo... Ten pośrednik nie ma nic wspólnego z taksi. To kolejny twór, który nie wszczepił się jako pośrednik taksi i podszywa się pod takiego, tworząc patologię i zamęt w ludzkich głowach.

Klaudia
@Eko to pracodawca? hehe

Nie boisz się wypisywać tych bzdur bezpodstawnych i nie zgodnych z prawdą?

pytanie

Jak teraz wygląda sytuacja z abonamentem? Z tego co widzę to na mieście stoi dużo samochodów, a ruch przecież jest żaden, bo odwołali wszystkie imprezy i zgromadzenia. Więc jak tu zarobić na abonament skoro nie ma zleceń.

sieppa
@pytanie

ETAT W BIEDRONCE , jazda nie ma sensu

Jechałyśmy z koleżanką ekotaxi , bardzo niekulturalni kierowcy. Trzy razy musiałyśmy pytać czy to nasza taxowka bo Pan coś mówił pod nosem, a chwile wcześniej Pan z innej ekotaxi nas bardzo bezczelnie wyrzucił. Rozumiem, ze to nie była nasza taxowka ale można poinformować o tym w kulturalny sposób. Pani z infolini nie uprzedziła jakiej marki auto podjedzie wiec skąd ktoś ma ktoś wiedzieć czy to jego ekotaxi czy nie. Porażka.

Aleksandra
@Karolina

Napisałaś, że kierowca Eko Taxi wyrzucił Cię z taksówki. Niezbyt dobrze to wygląda, dlaczego tak się stało? Możesz opisać szerzej?

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Tabor " Eko Taxi " - Kraków

• Jak się pracuje w Andrzej Tabor " Eko Taxi "?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Tabor " Eko Taxi " tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Tabor " Eko Taxi "?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Andrzej Tabor " Eko Taxi "?

Kandydaci do pracy w Andrzej Tabor " Eko Taxi " napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Andrzej Tabor " Eko Taxi "
1.7/5 Na podstawie 102 ocen.
  • Bachmacka 2 lok. 33
    02-647 Kraków

Andrzej Tabor " Eko Taxi "