Opinie o POSTĘP Sp. z o.o. w Pniewy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie POSTĘP Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w POSTĘP Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, wynajem i serwis odzieży i obuwia roboczego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POSTĘP Sp. z o.o. w Pniewy

FroDo

Postep firma która robi z ludzi inwalidów ... Wspaniała firma w której zostajesz pozbawiony premi kiedy wychodzi z nagrzanej do 32°C komory lakiernicze . Gdzie uginają Ci premie za 1min spóźnienie spowodowane ich własnym systemem odbijania się na wejściu do pracy . Wspaniała praca gdzie mistrzowie produkcji to zwykle skur*****y . Nawet Panie które sprzątają są lepiej wychowane od tych mądrych pustaków . Nie zapomnijmy wspomnieć o 'kontrolerach jakości' którzy sami potrafią uszkodzić półfabrykaty aby następnie upomnieć Cię że nie spełniasz wymogów jakościowych . Oczywiście nie polecam ów zakładu który ładnie wygląda z zewnątrz jednakże w środku to zabite dachami dziura pełna fałszywych ludzi .

Pracownik 123.

Postęp to firma jakich wiele każdy pracownik jest tak samo traktowany, zarobki są najwyższe w okolicy Pniew i to jest fakt bezdyskusyjny. Każdy ma uczciwie ZUS odprowadzony a dział socjalny jest bardzo dobry. Zawsze znajdą się niezadowoleni i tak jest wszędzie, może niech zmienią firmę skoro tak ich męczy ta praca? Monitoring to normalność w zakładach pracy i nie jest on do bezmyślnego oglądania jak się niektórym wydaje lecz w przypadku wypadku przy pracy może komuś znacząco pomóc, chyba nie wszyscy o tym wiedzą. Polecam Postęp Pniewy pracowałem tam przez kilkanaście lat, nie trzeba być stolarzem by nauczyć się pracy w produkcji mebli.

nie pracownik
@Pracownik 123.

Monitoring działa tylko na potrzeby pracodawcy a jak doszło do zdarzenia gdzie był potrzebny wgląd to powiedzieli mi że akurat w tym momencie była awaria

Dawid

Jeśli prawdą jest to co piszecie to skąd firma ma opinię dobrego pracodawcy?

@Dawid

Mają opinie dobrego pracodawcy ponieważ porownywajac do innych firm w pniewach są najwyższe zarobki, do tego trochę wycieczek i bonów z Sociala za co laski nie robią. A zamiast pomyśleć nad rozwiązaniem problemu głowa wola iść na skrót i rozwiązać to twoimi placami.

Maja

@ochronadanychosobowych, czy w takim razie zgłaszałeś tę sprawę wyżej w strukturze Spółdzielni Inwalidów -Postęp? Osoby niepełnosprawne powinny mieć przystosowane miejsca pracy zgodnie z ich deficytami, to przecież cała filozofia firmy. Daj znać czy były podjęte takie kroki.

Adela
@Maja

Jak sama sobie nie wywalczysz pewnych rzeczy to nikt tam rozczulac się nie Bedzie nawet na inwalidą. Mili są tylko w momencie przyjęcia do pracy.

@Adela

Masz rację. Podczas zatrudnienia kierownik mówił mi że z racji bycia zastępca operatora będę miał 200 300 zł więcej miesięcznie jednakże nie powiedział że tylko gdy będę zastępować operatora w jego nieobecność. Będąc zastępca robiłem dużo więcej od pracowników którzy odbierali z linii, gonilem maszynę zmieniłem papiery żeby jak najwięcej zrobić, odbierający w ten czas siedzą i czekają mając taka sama wypłatę jak ja. Do tego po przepracowanym dniu od tak sobie mamy odjąć 15% akordu bo byśmy za dużo zarobili w porównaniu do innej lini którą ma prędkość 4m/min A nasza 6m/min. (usunięte przez administratora) i tyle. 15% towaru z nowej celi jest wykonane praca niewolnicza. Tak też 15% towaru mają zrobione za darmo.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie POSTĘP Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Zyga

Najłatwiej napisać coś oskarżającego bez uzasadnienia. Myślę, że to inspiracja konkurencji

Blady
@Zyga

Jakaś patologia i tyle. Tylko robić i robić jak najwięcej. Jeszcze więcej kamer niech pozakladaja. Najlepiej jak byś nie odchodził od maszyny. Raczej wątpię ze ta opinia jest napisana przez konkurencję.

Sosna17

Bylo ok robi sie syfffff.

sejf
@Sosna17

dlaczego syffffffffffffffff

xd

Czy to prawda że w tym roku nie będzie bonów ani żadnej premii na swieta??

Załad zwalnia pracowników Dzisiaj zeolnił chłopaka który miał operacje kolana i będzie chorwał pól roku.ma so załatwić grupe to moze go zatrudnią Tak postępuje Postęp jak ktoś zachoruje.

poinformowany
@anonymous

zwolnił a nie przedłużył umowy to dwie różne rzeczy

Bartek

Czy jest jakiś powód, że taka cisza panuje na tym wątku? Szukam pracy i pytam!

Czy jest jakiś powód, że rzadko wypowiadacie się na forum?

Zainteresowana pracą

Jakie są zarobki w firmie?

anonim2009

Powiem tak, nie polecam żadnej młodej osobie tej pracy jeżeli nie jest odporna stres. Ponieważ atmosfera w tym zakładnie pracy nie zawsze jest przyjemna. Szanują tam głównie osoby z grupą inwalidzką. A zdrowi ludzie nie zawsze mają tutaj kolorowo.

ochrona danych osobowych

zgadzam sie z opina na temat niepełnosprawnym z własnego przykładu wiem jak pewien mistrz zmiany traktuje pracowników a zwłaszcza niepełnosprawne zero szacunku i tolerancji dla takiej osoby jaka jest pewien mistrz z pewnego działu produkcji

Maja

Pracujesz w Spółdzielni Inwalidów -Postęp? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnej sytuacji w firmie. Na co mogą liczyć pracownicy?

@Maja

Zero szacunku dla pracownika fizycznego na produkcji. Choć masz dobry pomysł na rozwiązanie problemów, a jesteś prac. Fizycznym kierownik czy majster spojrzy na Ciebie jak na głupka. Zero jakiego kolwiek uznania. Zawsze powtarzają że podczas rozstania rozstania się z firmą to kwestia do gadania i nie robią pod górkę. Wczoraj właśnie że strony za zarządu rozstalem się po zlosci(kadr i prezesa) którzy za nic nie chcieli mi uwzględnić pokrycia okresu wypowiedzenia urlopem tacierzynskim. Choć nic ich to nie kosztuje bo ten urlop płaci ZUS. Dyrektorowi przedstawiłem jasno jak cała moja sprawa i odejście z firmy wygląda i o urlopie tacierzynskim przyznał mi rację i powiedział że jest to logiczne choć chciał być neutralny bedac nie wtajemniczony w sytuacje. Śmieszni są. Mili przy zatrudnieniu i gdy dajesz się jawnie okradac z uczciwie zarobionych pieniędzy.

Gosc

Praca moze ok ale bezsensowny system plac bo z jakiej racji operator lakierni zarabia średnio 500 zl wiecej skoro wielkie g..no robi,tlumacza sie tym ze jest odpowiedzialny ale jak przyjdzie co do czego to po premi dostaje cala ekipa...

GOŚĆ
@Gosc

Możemy się zamienić, jak chcesz. Ja będę sobie odbierał elementy(bezstresowo,zero odpowiedzialności),(usunięte przez administratora)...Nigdy tak nie było, że cała ekipa dostała po premii...

eliza

pszyjmuja do pracy z orzeczeniem orze

ghhj

@Tygrys oczywiście wyzysk praconwików jest nie fair a niepełnosprawnych jest okropne, ale może powiesz na czym dokłądnie ten rzekomy wyzysk polegał??

Tygrys

"Misja społeczna" ???. "Szczytny cel" ??? O co kaman ??? Według Ciebie wyzysk niepełnosprawnych to właśnie to ??? Główną misją Spółki Z o. o. POSTĘP" to wypracowanie zysku ZA WSZELKĄ CENĘ! Prowadzone wspólnie przedsiębiorstwo ? - to czasy dawno minione, zwane SOCJALIZMEM, mylonym przez niektórych z KOMUNIZMEM !

Tygrys

"POSTĘP" = 100% nepotyzmu i 100% kumoterstwa !!! To jest patologia społeczna!

@Tygrys

Akurat pracując prawie 5 lat Pan tygrys w mojej opinii jest człowiekiem najbardziej dostosowanym do pełnienia swojej funkcji dyrektora. Oczywiście ma nieraz "głupia pomysly" Ale nie popełnia błędy kto nic nie robi. Gdyby nie Tygrys maszyny nie pracowały by 2 czy 3h podczas awarii utracenia jakichś współrzędnych. Tylko on w firmie ma głowę na karku i potrafi zrobić coś siedząc 3h na telefonie z serwisantem i przywrócić maszynę do stanu uzywalnosci. Pozdrawiam Dyrektora .

pawel

Orientujecie sie moze czy w tej firmie nie szukaja kogos z lean management? Kierownik projektu np?

Zostaw merytoryczną opinię o POSTĘP Sp. z o.o. - Pniewy

• Jak się pracuje w POSTĘP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy POSTĘP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POSTĘP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POSTĘP Sp. z o.o.