Opinie o POSTĘP Sp. z o.o. w Pniewy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie POSTĘP Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w POSTĘP Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, wynajem i serwis odzieży i obuwia roboczego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POSTĘP Sp. z o.o. w Pniewy

Justyna

Męża interesuje stanowisko operatora... jakiś pracownik może się wypowiedzieć o pracy w firmie? warto próbować złożyć cv?

Szalony Kuba
@Justyna

Nie polecam wyzysk. Lepiej iśc do spokojniej pracy. Tutaj trzeba ciężko napracować się na te pieniądze co się zarabia, a odciągają z premii i dodatków za byle co. Normalnie są 3 zmiany. Mobbing na co dzień oraz donosiciele

Jolanta
@Szalony Kuba

I w tego typu sytuacjach żadne zgłoszenia nie pomagają? Bo raczej wątpię, żeby pracownicy to tak po prostu znosili. Co do odciągania premii to jakie argumenty padają?

Bolek
@Justyna

Nie warto napewno nie w tej firmie bo tam jest walka o maszynę żeby móc sobie zarobić. Jest masakra

Darek
@Bolek

Racja. Ci co potrafią się ustawić mają dobre stanowiska. Zarobią. A inni musza robić

Jolanta
@Darek

Nie rozumiem chyba. Zatrudniają więcej operatorów niż jest maszyn, to czym innym się pozostali zajmują i jak to na wypłacie się odbija, bo sądziłam, że mimo wszystko stawka powinna być ta sama

NeilVince

Postęp- jedyna firma gdzie zatrudnia inwalidów i mają dobre zarobki, (usunięte przez administratora) prawda jeśli jesteś inwalidą ale nie wyglądasz na niego to (usunięte przez administratora) jak wół i nikogo to nie obchodzi. Zarobki? jak na pniewy to naprawdę dużo płacą. z całego serca nie polecam współpracowników patrzą żebyś się zajechał na śmierć tylko po to żeby miały wysoką wypłatę plus trzeba dodać że odstraszają każdego nowego pracownika byle by tylko nie dzielić się pieniędzmi. w skrócie ? firma dobra tylko dlatego że dają dużo zarobić.

Bronco
@NeilVince

A jak zarabiają operatorzy ? Bo znam jednego , to beczy jak baba że ujechać nie może.

Natalia
@Bronco

Każda osoba ma inne możliwosci i predyspozycje. Jedni na jakosć, szczegół patrzą a inni na ilośc.

Robert

Ja mam powazne pytanie. Co za Fajfus jeden wczoraj tj. Piątek w łazience narobił na klozet i podłoge? Co to za brak kultury! Człowieku jak masz Rozwolnienie to weź węgiel albo L4. Zapewne to był "Mądry Kubuś".

Quo Vadis Domine?

Człowiek klasy robotniczej czyli rolnik. Wiadomo kto. Największy pierduśnik Nie warto o tym człowieku nawet myśleć ani z nim rozmawiać bo pierdy bedzie gadał jak coś się dowie. Traktować go jak powietrze, ale pytanie z innej beczki. Wycieczek jest mało w tej firmie a jak są to przewaznie nie jade. Na wycieczce pewnie nie raz konar zapłonie. A bym miał czym się pochwalić. Długość 28 cm i gruby. Może którąś panią taka oferta niezobowiązująca w weekend zainteresuje?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie POSTĘP Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
Pils22

Niektórzy z klasy roliczej są tacy ciekawscy, że interesują się wszystkim oraz wszystkimi. Dodatkowo sledza ludzi za plecami i mysla ze nikt go nie widzi. Robi pierdy a swojego nie widzi. Jedynie jest spokój jest na l4 i to prawdopodobnie od psychiatry. I to szczególnie taki osobnik z Pniew. Niech ten pan nauczy się na początek sprzątać po sobie w wc a nie robi jak na Małysza. A zapachy jak po kiszonej kapuście. Jak chcesz tak robić niech idzie do siebie na pole.albo dla uspokojenia pobaw się korniszonkiem. Albo do przydrożnej pani się udaj to ci zejdzie gryzota z krzyża. Miłego kiszenia.

bartosz
@Pils22

To wiem o kogo chodzi. Świr i psychol na całego. Ale ten brak kultury co narobił na małysza to już przesada.

Ciekawy

Witam, jakie pieniądze na start oferuje firma dla pracownika z doświadczeniem w branży? Tzn. pracowałem na wiertarkach przelotowych Biesse, Gomad. Także posiadam podstawową wiedzę w zakresie okleinowania i obróbki abs (homag).

gggg
@Ciekawy

W firmie jest akord ile zrobisz tyle zarobisz

Dkdgj
@Ciekawy

To zapraszam na okleiniarke nic nie musisz robić a zarobek pewny hihihi

Stachu

A mnie denerwuje jeden pracownik, Bamber jeden. Wielce mądy, a buc jeden bez skończonej zety. Widocznie w tej firmie takie buce jak robole są potrzebne.

Ala
@Stachu

Więcej tam takich.Firma potrzebuje z grupą ale sprawnych i zdrowych.

Wojtas

Przyjmuje do pracy

Operator 76

Jak to jest że jedna osoba na stolarni ( M. S.) Młody chłopak ma zawsze ranna zmianę . Gdzie cała reszta pracuje na 3 zmiany . Przy czym może przyjść w soboty pracujące . Wypłata marzenie . Gdzie ta sprawiedliwość? Druga sprawa: w tej firmie lepiej nie wiedzieć niż wiedzieć .wystarczy udawać " nie kumatego " i odbierać elementy bądź stać się " operatorem" CNC. Gdzie w 2 miesiące można zarabiać już sporo więcej niż doświadczenii operatorzy na innych działach stolarni . To jest szacunek dla pracowników którzy posiadają wiedzę.

Majster
@Operator 76

Na wstępie nie wiem czy wiesz jak w tej sytuacji czuje się Pan M.S , gdy mówi o nim stolarnia nie tylko on pracuje na 1 zmianę jest parę takich osób ale najlepiej napisać o kimś młodym co do Pana M jest młody i ambitny potrafi bardzo dużo jest na pewno bardziej pomocny niż nie jeden starszy pracownik wiele razy się o tym przekonałem jaką ma pomocną rękę... A to że chodzi na 1 zmianę nie powinno to nikogo interesować, A co do tych sobót to kazdy może przyjść, a to ze chłopak chodzi w soboty najwidoczniej ma swoje plany i marzenia do których biegnie , i idzie z własnej woli. A jak wiemy każdy pracownik na myśl że ma pójść w sobotę do pracy wpada w śmiech że gdzie on w sobotę A zapewne należysz też do tej grupy. Tak więc moim zdaniem post nie ma wgl sensu bytu bo tylko chłopak traci na reputacji.Co do drugiej części tego postu to nie każdy nowy pracownik posiada taka wiedzę jak stary pracownik więc każdy nowy pracownik też czuje się teraz jak "pokraka" czytając to nie każdy urodził się wybitny . Zakład pracy daję każdemu szansę na lepszy start nie każdy nowy pracownik od razu będzie spełniać ciężkie zadania .jeżeli tak bardzo narzekasz na zarobki i przeciwników to polecam zmienić firmę. :) Tak więc nie ma co dalej pisać mam nadzieję że pracownicy zgadzają się z moim wpisem .takie sprawy powinny być załatwiane między sobą A nie w sieci.

@Operator 76

(usunięte przez administratora) technolodzy tylko stawki akordowe obcinają boją sie rzeby zwykli robole czesami niezarobili wiecej odnich

@Paweł

Jak się robi na akord , to człowiek chce zarobić jak najwięcej ,ale widocznie tym Panom co stawki akordowe ustalają ,to boli to że niektórzy pracownicy zarabiają dobre pieniądze od nich, Jak będą obcinać stawki to pracownicy z dobrą wiedzą pracowniczą i doświadczeniem akordowym będą się zwalniać i zostaną tylko tacy co mają brak umiejętności robieniu na akord, i wtedy się przekonają jakich pracowników stracili

@Seba
@Majster

Z tego co wiem to kolega M. S. nie ma grupy inwalidzkiej i powinien chodzić na 3 zmiany. Czym kolega się różni od innych pracowników? I dla czego jest inaczej traktowany od innych pracowników.

Sławek

Jedna osoba z montażu co pakuje do kartonów robi (usunięte przez administratora) . Masakra. Nie nadaje się do pracy kompletnie na stanowisko. Jest na odbieraniu a psuje robote. Mądrzy się a przygłup jak wielu. Masakra.

@Operator 76 a podasz godziny w jakich są te 3 zmiany?

MAJSTEREK

Czy w tym roku firma będzie dawać bony na święta?

@MAJSTEREK

Nasza firma idzie z Postępem do przodu, więc musi się wyróżniać na tle innych, dlatego nic nie dostaniemy ????????????

Mistrzunio ????????

Inne firmy coś dawają na święta a nasza firma tylko daje tym co już są na emeryturze i tym w biurach ,a pracownicy muszą na nich robić

Johny
@Mistrzunio ????????

Skad masz w ogole informację, ze pracownicy biurowi cokolwiek otrzymali od firmy?

Seba
@Mistrzunio ????????

A później się dziwią że ludzie w soboty nie chcą chodzić, jak pod koniec roku nawet nie są doceniani i nic nie dostają.

Czy jest szansa na dostanie się do pracy do firmy sprzątającej i do jakiej osoby się kierować?

@Monika

Żeby zostać sprzątaczką , to Trzeba mieć skończony kurs w zakresie : czyszczenie powierznich płaskich

Operator 36

Witam M.S. jest super kumplem i super daje sobie radę. Nierozumiem dlaczego ludzie takie głupoty o nim wypisują, chce pracować ranki niech pracuje , chce pracować soboty niech pracuje. Nikogo to niepowinno obchodzić. Niech każdy zajmie się swoim życiem. Pozdrawiam wszystkich zazdrośników.....

Steven

Nie szukajmy na siłę złych stron firmy. Mamy dobrego pracodawcę i szanujmy to bo czasy są niespokojne

Czy firma tez bedzie miala postój w produkcji jak inne firmy ?

Dorota

@Pracownik, a nie ma przestoju w tej chwili? Będę wdzięczna, jeśli odpowiesz, czy Postęp zatrudnia teraz nowych operatorów maszyn. A może nabory wstrzymane?

Mają zwolnić 100 osób

Krzys

Witam ile zarbia nowy pracownik na pakowni z orzeczeniem??!

Lilson
@Krzys

To że ma pan orzeczenie to nie zmienia wynagrodzenia od ludzi bez opinii, na pakowni jest akord tyle ile sobie wypracujesz tyle dostajesz, u nas różnice w wynagrodzeniu sięgają nawet do 500 zł. Wszystko zależy od tego ile pan wypracuje

Przyjmują teraz do pracy ? Jakie zarobki +- ?

Olek

Na forum nikt nie udzieli takiej informacji ponieważ wysokość wynagrodzenia zależy od bardzo wielu składników!

@Olek

Jakich skladnikow

@Olek

A tak mniej więcej chociaż ?????

Wacław

W pracy trzeba pracować i w dobrej firmie musimy się starać a jak czytam takie opinie to sądzę, że ktoś nie ma zapału do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o POSTĘP Sp. z o.o. - Pniewy

• Jak się pracuje w POSTĘP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy POSTĘP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POSTĘP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POSTĘP Sp. z o.o.