Opinie o Fiege Sp. z o.o. w Łozienica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fiege Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fiege Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. w Łozienica

Kto

To zgniłe mango trzeba wyrzucić bo psuje wszystko. (usunięte przez administratora)

@Kto

Nic tak nie bawi jak szukanie liderów w fiege co pół roku. Co normalniejsi uciekają, a zostają ci co kieszenie gratisami wypełniają.

Tymi wszystkimi wpisami na forum powinna zająć sie policja,moze ona w koncu zrobi porządek,bo bardzo łatwo sprawdzić kto i gdzie to pisze,a zakład powinien to sam zgłosić.

Operatorka

Zgadzam się z tym,zaklad powinien na to zareagować.

Po co

Po co mają zgłaszać, najważniejsze, że usuwają złe opinie o firmie. Reszta ich nie obchodzi. To nie jest żaden portal o Fiege, tylko o oczernianiu ludzi. Nie wiem dlaczego ten portal w ogóle istnieje jak same ścieki tu są zamieszczane. Masakra.

@Po co

Zgadzam się z tobą,ale oczernianie ludzi i wypisywanie glupot to jest karalne i moze byc scigane z urzedu

Dokladnie

Dokładnie tak, obrażać ludzi łatwo. Szanuje ludzi, którzy mówią komuś coś prosto w twarz inni to zwykli tchórze. A pamietajmy, że za pomówienia i ciagle obrażanie ludzi są paragrafy. Ktoś obraza ciagle HR i „Mango” jest to nic innego jak stalking/nękanie. Ja sprawę bym zgłosiła, ponieważ jest to nie do przyjęcia. W INTERNECIE NIE JESTEŚCIE ANONIMOWI! Pojęcie IP mówi wam coś?

XD

Za dużo seriali na polsacie.

Bodzio

Ale chyba jesteś tą osobom ci siedzi i chłodzi (usunięte przez administratora) w akwarium i nie pracujesz fizycznie co?

obserwator

Pracownicy uciekają ponieważ mają dość tego co wyrabia się na zmianie A , a ryba psuję się od głowy.

Zdecydowanie na tak
@obserwator

Dokładnie. Są dwie liderki, których ciągle nie było w pracy a kierownik zmiany zatwierdzał im obecnosci, tak jakby były. Zresztą jedna z nich co rusz chodzi na L 4 A kierownik twierdzi, że wszystko jest ok.

@Zdecydowanie na tak

Potrafił jeszcze samochodem odwieźć do domu ( kierownik opuszcza zmiane ).

Słynne liderki
@XD

To słynne liderki m a NGO i s troina

@XD

Faktycznie. Wczoraj zniknęli przed kolacją, hmmm...,a może ktoś ich uprowadził :). W poniedziałek się okaże

Trele morele
@obserwator

Aśka dasz radę nie przejmuj się ????

Poziom
@Słynne liderki

No z liderkami zm A z tego co widzę to z deszczu pod rynnę. Czy nikt nie widzi niekompetencji niektórych ludzi. Chociaż czego innego się spodziewać plotki przeradzają się w rzeczywistość, ale żeby aż tak

Tuti tuti

Cześć, co się dzieje ciekawego w Fiege na zmianie A??? O zmianę B nie pytam bo oni zawsze lepiej stali z wynikiem i nie było tam tak wielu zmian wśród liderów i chyba kierownik inny z tego co mi opowiadała przyjaciółka. (usunięte przez administratora) na która zmianę warto przyjść? Choć to chyba pytanie retoryczne…

Drama
@Tuti tuti

Widać od razu, ze przyjaciółka już nie pracuje skoro na bieżąco nie informuje, pewnie odeszła razem z ta zmiana wśród liderów-nic dziwnego skoro nijak się nadawała i umiała tylko z kalendarzem latać. Zmiana A doczekała się liderów całkiem szybko. Ciekawe jak można nazwać romansem gdy obydwoje są w związkach bo nowa liderka przecież jest z kj tylko się ukrywajom, śmiech na sali

Szanuj język ojczysty
@Drama

Brawo , plotki się nie "ukrywajom" ale Twoje IQ jak najbardziej . Nie pozdrawiam . Masz odwagę przedstawić się , stawiając takie zarzuty ? . Nie sądzę ....Czyli anonimowe wylewanie kubła pomyj to szczyt Twoich marzeń ? . Brawo ... Ja w przeciwieństwie do Ciebie mogę się przedstawić .... zmiana A pytaj o Piotrka ( ekspedycja ) . Jest tylko jeden . Bądż odważna jak "tutaj" .Czekam :) .

Achilleum

Nikogo nie powinny obchodzić prywatne sprawy. Wpisujący tu mają niski poziom kultury osobistej i niski poziom... Czemu służyć ma to forum. Zastanówcie się, czy nikomu nie robicie krzywdy

Kdr
@Szanuj język ojczysty

Więc Piotrze ze względu że odnosisz się do ludzi wulgarnie i agresywnie i wiemy kim jestem i nie podzielamy takiego zachowania to prosimy o...

Pracownik Produkcji

Rozmowa miła, Pani kompetentna. Pokazała mi slajdy produkcji i rodzaj pracy. Zarobki ok. 2000 netto, 4brygadowe zmiany, na razie nie skorzystam, bo mam terminy zajęte przez szkolenia do końca IX, ale kto wie. Praca wydaje się być przyjemna i łatwa ;)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pakowacz
Łozienica
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
Pasek

Sierzant ogarnij zegarek

Tv
@Pasek

Albo konsolę. Przecież potrafisz. Nie daj się prosić.

Kto

Jest coraz gorzej. Liderzy odchodzą, zostali tylko Ci co mają układy

@Kto

Chodzą na wolne A kierownik zatwierdza im dni tak jakby byli w pracy. O tak to można pracować

H
@Kto

Chyba ci co sobie dorabiają na zegarkach. Z tym "wolnym dniem" to widzę nic się nie zmieniło. I tak mało wiecie. W tym bagienku dzieją się takie rzeczy, że byście spać w nocy nie mogli.

@H

Skoro wiesz o rzeczach,o których inni nie mają pojęcia,to zgłoś to albo wyrzygaj na forum, co by inni mieli pełen obraz tego,co tu się "odjaniepawla". No chyba,że chcesz,by wszyscy Ci zazdrościli,że posiadasz taką wiedzę i z nikim się nie podzielisz. Tajemnica,to Twoje drugie imię, rozumiem? Wg mnie (usunięte przez administratora) wiesz,a cała Twoja wiedza,to domysły i teorie spiskowe, hue hue hue

Paranoja

Normalnie #tematdlauwagi ????????

Alysza

Podejrzewam, że gdybyś był (a) na ich miejscu,to samo byś robił(a). O co ta gównoburza?

Zniesmaczona
@Alysza

Podobno liderki zmiany A coś wiedzą na ten temat. Niech uchylą Rabka tajemnicy

Yty
@Zniesmaczona

Nie ma nas w pracy a kierownik zmiany zatwierdza nam obecność. I o co to halllooooo????

?
@Zniesmaczona

Ja serio nie wierzę, że wszystkie wymienione tutaj na forum osoby kradną od lat, wszyscy o tym wiedzą, a nikt z tym nic nie zrobi XD W sumie nie dziwię się, nagle na jednej zmianie by brakło liderów, kierowcy i KJ XD

Njjh

Zamontowali fajne głośniki ale powinni w nich puszczac normalne radio, a tu dyskoteke zrobili. Głowa po całym dniu boli. Niewiem kto puszcza tą muzykę ale jak lubi taką to w domu niech słucha a nie na cały głos w pracy.

Pl
@Njjh

Święte słowa. Na razie jeden dzień takiej muzyki, a człowiek już jest zmęczony.

Grrrr
@Njjh

To jest prawda. Fajne głośniki a męczą ludzi rezanina. I jeszcze przy wyjściu usłyszeć że jutro znów będzie dyskoteka, i jak tu robić normę w normalnych warunkach

Hekkejdj

Na zmianie A czy B ?

Hekkejdj2
@Hekkejdj

na A jest normalnie

$$$$$$$$
@Njjh

Jeśli przeszkadza masz przy wejściu stopery innym pasuje

Abcd
@Njjh

Tobie wiecznie coś nie pasuje przy wejściu na magazyn masz stopery na uszy jak tak bardzo przeszkadza Ci muzyka.

Lipidipi
@Njjh

Głośników nie było- źle. Teraz są też źle. Wam to nigdy się nie dogodzi

Uuuu
@Njjh

Trzeba przenieść się na zmianę A. Tam macie lepiej. Po was zawsze fajne radio leci a na B tylko tehno dyskoteka.

Radio
@Njjh

Dokładnie, zgadam się! Wyłączyć to wstrętne radio. Siedzieć w ciszy i zająć się pracą, a nie jakieś techno/disco/dance...

Hhgh

Weź daj spokój z tym Mangiem jak masz coś do niej to powiedz jej to prosto w oczy a nie tutaj kozaczysz

Dramat w 3 aktach

Zachowanie tak niskich lotów... Rozumiem, że pisze to osoba idealna w każdym calu. (usunięte przez administratora) życie usłane różami, zero zmartwień, ślicznotka/przystojniak na miarę miss/mistera. No super, brawo!! Tak trzymać. Szkoda tylko, że z pustego to i Salomon nie naleje :) mniej hejtu, więcej samokrytyki! pozdrawiam trzymajcie się! Piona!

Geralt

Dzień dobry, Pytanie jak wyglądają zarobki magazynierów w tej firmie na start i po okresie próbnym ? Pozdrawiam

@Geralt

Na start dostaniesz najniższą krajową, a po okresie próbnym również najniższą, resztę musisz sobie normą nadrobić, co nie znaczy, że zarobisz nie wiadomo ile. Jak się zabierzesz w sobie,to i że 2500 zgarniesz,hue hue hue

2900 brutto + do 20% premii

Ciekawa
@Geralt

Ciekawe gdzie nas przeniosą od nowego roku?

damess
@Ciekawa

A coś się szykuje? Zamykają?

Co
@damess

Co fiege juz nie będziecie to czas szukać nowej pracy coś nie dobrego sie szykuje

Hehe...
@Ciekawa

Jak to gdzie!? Do pośredniaka.

Pracownik Fiege
@Geralt

Dzień dobry, na star 2900 brutto + do 20% premii od podstawy. Pierwsza podwyższa po roku.

@Pracownik Fiege

Jak tak można pracować? 5 lat temu były większe stawki.

Dyskoteka

Disco, disco. Stoisz w pracy bez kontaktu ze światem nawet wiadomości nie można posłuchać bo tylko disko bez wiadomości. Wszystkim przeszkadza, nikt się nie odezwie że strachu.

Zazdro

Ktoś tu chyba zazdrości komuś....

Mądrość
@Zazdro

Nie słyszałam aby ktoś komuś zazdrościł głupoty.

Zazdro
@Mądrość

Dlatego też nikt nie zazdrości Tobie.

Mozg
@Zazdro

A ty jak plastikowa, zamiast mózgu masz botoks

Ojoj
@Mozg

Chciała to zrobiła. Co się to obchodzi? Nie chcesz robić nic ze swoim życiem, twoja sprawa. Z butami do cudzego i żeby oceniać innych pierwsi, spójrz w lustro - widzisz ideał? Inteligencji i piękno? No chyba nie..

Byla

Tobjuz firma sie sypie tak można powiedzieć bo coś gardno itp

Nika
@Byla

Ale ze co masz na myśli?

Kiedy będą przyjmować do pracy?

Yyy
@Kandydat

Jutro

young sarmatian

2021 a ludzie dalej się w Fiege nienawidzą, są już chociaż u was ochroniarze ze sprawną parą oczu, czy bez zmian? haha

?

Jak tam nyguski? Norma fajna? Nawet mi was nie żal. Pracujcie sobie dalej pod wodzą paczusiow i mango. Szanujcie sie, tam na stanowiskach sami (usunięte przez administratora) pracują. To, że nic nie jest z tym robione znaczy, że wszyscy wynoszą po równo.

Ona

Hej :) Jak wyglądają normy ? Czy ktoś może mi powiedzieć ?

Xyz
@Ona

Niestety podwyżka normy od nowego roku o 6 sztuk na godzinę więc teraz na podstawe masz 43 sztuki, na pełna premie wychodzi 60 sztuk na godzinę co daje średnio 450 sztuk dziennie ????‍♀️

@Xyz

A co ciekawsze, okazuje się, że dzienną normę przelicza się w tej chwili przez 8 godz, a nie jak do tej pory przez 7,5 ????????????. Tak zarządził Wielki Brat????????????. Po podwyżce mamy niższe pensje,niż przed podwyżką????. To się nazywa dobra współpraca ????

Podwyżka
@Alysza

Nam dali ochłap A sami sobie podostawali podwyżki. Niech powiedzą ile mają. Taki TL co tylko siedzi w akwarium i bawi się telefonem ma podstawy 5000 brutto.

@Podwyżka

Nie interesuje mnie podstawa tl,czy kj , każdy ma swoje prawa i obowiązki,ale gdzie ten szacunek i równe traktowanie każdego pracownika,o którym tyle się mówi na każdym spotkaniu? To żenujące i uwłaczające,jak traktuje się operatorki,jak darmową siłę roboczą. Wszędzie wyższe pensje,a my batem po plecach. Tak, wiem,mogę zmienić pracę,jak mi tak źle,ale w tych czasach,to samobójcze podejście,bo w tym regionie pracy dla kobiet,jak na lekarstwo,trzeba przeczekać i wiać.

Ja ..........

Tu się nie da pracować ludzie nie przychodźcie tu tu jest Mobing mało wiecznie im mało brak szacunku do pracownika az płakać się chce norma 43 a tu robisz poza u wiecznie mamo no mało tak się długo nie da nie polecam nie

Nowy 12345

Witam czy chłopaków także przyjmują do tej firmy i jakie działy stanowiska sa i czy można sobie wybrać taki jaki chce czy firma decyduje i czy jest jakiś okres wdrożenia do tego stanowiska i jak duże są te normy ?

@Nowy 12345

Przyjmują. Ogólnie lekka praca magazynowa. Gdzie trafisz wychodzi dopiero jak zaczniesz już pracę i raczej zostaniesz na danym stanowisku.

Eco
@NuNu

Dlaczego nunu wprowadzasz w błąd. Na rozładunku jest lekka praca? Albo na ekspedycji? To ciekawe

@Eco

A co masz tam ciężkiego do roboty? Przerzucanie paczek ważących 1-2kg? skanowanie koszulek lub butów? Nic ciężkiego tam nie ma. Pracowałam wszędzie i jakoś ciężko nie było. Pożyczyłby kilka małp z zoo i też by sobie poradziły.

Operatorka ZG

Czy u was też normy poszły tak mocno do góry? Z 37 na 43 a na dodatek maksymalny od 60?

@Operatorka ZG

Niestety tak :(

Jak wygląda norma w tym.zakladzie czy jest szansa ma 2500

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. - Łozienica

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 8 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fiege Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege Sp. z o.o.