Opinie o Fiege Sp. z o.o. w Łozienica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fiege Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fiege Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. w Łozienica

Marcin Nowak

Witam, Czy znajdzie się tutaj osoba, która w sposób rzeczowy i nieobrażajacy kogokolwiek opisze mi pracę w firmie FIEGE? Na czym mniej więcej polega praca magazyniera?

x
@Marcin Nowak

Bardzo prosta. Albo skanujesz rzeczy które zjeżdzają z linii i wrzucasz je do kartonu, albo rozładowujesz paczki z kontenera, ewentualnie handlerka - zaopatrujesz stoły dziewczyn w kartony i inne potrzebne im rzeczy. Praca bardzo łatwa i niewymagająca.

Czy ktoś wie jak obecnie wygląda zatrudnienie? Jakie trzeba spełnić warunki?

Pan Józef P
@Ania

Warunki jakie musisz spełniać przede wszystkim sprawność fizyczną i chęć do pracy. Szczerze odradzam szybko poczujesz się jak niewolnik traktują ludzi jak niedorozwinietuch umyslowo. A nie chce mi się rozpisywać bo dużo bym opowiadał...

@Ania

Też zdecydowanie odradzam więcej zakazów nakazów ludzie traktowani jak parobków większe prawa Ukraina ma niż polacy zmuszanie do nadgodzin i wieczne kłamstwa obiecanki cacanki wiecznie im mało a gdy nie ma roboty to na wolne wysyłają NIE NIE NIE I zdecydowanie odradzam

Byly pracownik ST
@Pan Józef P

Pracowalam tam 2 Lata, od samego poczatku w pierwszej ekipie dzieki ktorej to Sie wszystko zaczelo . Wspominam ten czas bardzo Milo , Dunska ekipa byla wspaniala , dobrze placili za nadgodziny do ktorych Nas nie zmuszali, byly lepsze premie, luzna atmosfera , owoce, napoje w dniu upalu nawet lody , wszystko do czasu.. do czasu pojawienia Sie Polskiej brygady z Rhenusa I Czar prysl , zaczela Sie niewolnicza praca , zmuszanie do nadgodzin ucinanie premii traktowanie ludzi jak smieci , wywieranie presji o masowych zwolnieniach nie wspominajac. Z tego co wiem wszyscy z pierwszej ekipy odeszli. Po przeczytaniu kilku komentarzy widze,ze nic sie nie zmienilo I pewnie nie zmieni nigdy. Praca w tej firmie nie jest warta zachodu .

ciazstex

Na płatne wolne ? ;)

@ciazstex

Różnie to bywa jak roboty nie ma to na bezpłatne ale jeśli ktoś ma urlop nie wykorzystany to wtedy na płatne oni decydują o tym na jakie

Haha
@Pan Józef P

To chyba nie pracowałeś w innych firmach jeżeli twierdzisz, że fiege to (usunięte przez administratora) niewolników...

DOROŚLI LUDZIE?????
@Xyz

Skąd ta nagonka na Ukraińców!? Czy oni Wam coś zrobili!? Przyjechali tu zarobić na lepsze życie, stoją po 12 a nawet więcej godzin za niewielką kasę bo wiadomo jakie są realia polskiej gospodarki.Są takimi samymi ludźmi jak Wy a na magazynie ciągle słyszy się obraźliwe teksty w ich kierunku. Wasi bliscy też pracują za granicą... o nich myślicie podobnie!? Wasze podejście do pracowników ukraińskich jest tylko i wyłącznie obrazem waszego wychowania a raczej jego braku....

Abc

Jakbym czytała o Polakach pracujących za granicą....

@DOROŚLI LUDZIE?????

Nie mam nic przeciwko temu że Ukraina pracuje w naszym kraju niech pracują jak najwięcej by nadgodzin nie robić chodzi wyłącznie o to że oni mogą więcej w tej firmie niż my nam pełno zakazów nakazów dają o im wolno więcej bo są nietykalni a gdy skrzynki im bierzesz to jeszcze pyskuja do ciebie a ty nic nie możesz bo zaraz wywalą cię z roboty

CYRK
@Xyz

Serio!? Tego jeszcze nie słyszałam, aby wyrzucili kogoś za wzięcie skrzynki od ukrainek hahaha Kobieto robisz na portalu aferę o skrzynki!? Jak mały Kazio o łopatke w piaskownicy. Polecam załatwić ten "problem" jak dorosły człowiek czyli podejść i poprosić o skrzynki. Działa w 100% sama sprawdziłam więc polecam. Tak samo polecam wrzucić na luz.

@CYRK

Nie raz prosiłam i jedne pozwolą i same nawet dadzą a drugie nie pozwalają a mają po 2stosy i kiedy zgłaszasz ten fakt kierownikowi lub liderowi mają to głęboko gdzieś jest wiele innych tematów do poruszenia ale szkoda słów i nerwów są kartony i tyle

Ile mozne zarobic na wyzszym stanowisku? Rozwazam powrot z zagranicy i tak sie zastanawiam

Operatorkarobiacanorme

@KAROLINA

Nie to nie żart niestety zarabiasz tutaj niżej niż 2000 TO CAŁA PRAWDA

No Way!!!
@Buuuuu

Jeżeli masz gdzieś jakość i zamiast pracować wiecznie spacerujesz, rozsiewasz ploty i robisz afery to pewnie zarabiasz te "niżej niż 2000"... ja nie narzekam.

?
@Buuuuu

Zamiast gadać i łazić po stanowiskach to się weź do roboty, są dziewczyny które zarabiają pensje + całą premie bo się przykładają do pracy. Gwarantuje Wam, że skończy się to ściemnianie za niedługo.

Czy
@?

Przykładają się chyba do lizustwa. A i owszem dostają pensję + premię ale i tak potrafią namącic i ucinają na czym się tylko da jak nie z tej strony to z drugiej.????

TAKA PRAWDA
@Czy

Jeżeli osoby, które rzetelnie wykonują swoją pracę nazywasz lizusami to współczuję Ci ograniczonego toku myslenia... A co do ucinania premii... to wyjaśnij, z jakiej racji firma ma przyznawać premie osobom, które nie przestrzegaja jakości, zasad bhp i tworzą zła atmosferę w miejscu pracy!? Radzę zapoznać się z zasadami przyznawania premi a dopiero później wypisywać głupoty na portalu... Bo oczywiście w pracy nie masz odwagi, chyba że po kątach rozsiewajac plotki.

PRLgoleniow

Fiege najlepsza firma, w ostatnim czasie widziałam pracownice ta dziewczyna z Mostow ze zmiany B, a na ręku zegarek wątpię aby sama go kupila za nasza wypłate. Masakra !

@PRLgoleniow

Może od kogoś dostała? Może uzbierała? Tak zazdrosna jesteś? To się do roboty weź i też sobie kupisz.

Gf
@Piotr

Czlowieku w co ty wierzysz !

Tip top
@Gf

To jest portal do oceny pracodawcy a nie wylewania swoich gorzkich żali. Masz coś do kogoś to powiedz mu to prosto w oczy.... nie masz odwagi hehe To skoro już obgadujesz kogoś za jego plecami to nie zapomnij jeszcze ucalowac go w....

Pracownik Produkcji

Rozmowa miła, Pani kompetentna. Pokazała mi slajdy produkcji i rodzaj pracy. Zarobki ok. 2000 netto, 4brygadowe zmiany, na razie nie skorzystam, bo mam terminy zajęte przez szkolenia do końca IX, ale kto wie. Praca wydaje się być przyjemna i łatwa ;)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pakowacz
Łozienica
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
logo firmy Personel sprzątający
Łozienica
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.
Trem

Panią M.P uprzejmie prosimy o nie spamowanie tutaj i nie sianiu fermentu. Sama w sobie jesteś plotką i fermentem, przerośnięte ego i rządzenie się. Stanowisko kierownicze dostałaś, że się tak poczuwasz do ustawiania wszystkiego i wszystkich?

Ja :)
@Trem

Skoro 90% osób ma problem ze zrobieniem czegokolwiek bez takiej osoby, myślę że jak najbardziej ktoś taki jest potrzebny na tym magazynie :)

Trem
@Ja :)

Już sobie tak nie schlebiaj. 90% to z ciebie się śmieje, ze „gównodowodzaca” się znalazła. Nawet kierownictwo. Gdybys była taka bystra jak ci się wydaje to by ci stanowisko zmienili. W każdej pracy jest potrzebna małpka co się poczuwa i wyręcza i donosi. Jak się z tym czujesz?

@Trem

Z a j e b i ście a ty?

trem

co tam donosicielko?

Boniek

Kocham Fiege

EHE

Praca w Fiege jest spoko. Tutaj piszą bzdury sfrustrowane baby, co w domu mąż nimi rządzi i w pracy chcą się wykazać. Ja pracuje i nie narzekam, a karynom nigdy się nie dogodzi.

@EHE

Chyba piszesz o sobie sfrustrowana baba ja powiem tak praca fajna łatwa no i przede wszystkim stojąca ale atmosfera i rządy góry do niczego co innego mówi się na rozmowach czyli praca przez 5 dni w tygodniu po 8 godzin i wolne weekendy to bzdura praca po 10 godzin przez 5 dni i soboty pracujące to jest cała oferta tego zakładu a i jeszcze marne pieniądze za to brak premi bo trzeba na wszystkim ciąć koszty 2000 nie zarobi się na czysto na początku istnienia tego zakładu było naprawdę o wiele lepiej zresztą fakt tego że ze starej ekipy prawie już nie ma nikogo o czymś świadczy TRAGEDIA

SZOK!!!
@anonymous

Co za bzdury!? Jeżeli jest aż tak źle to co jeszcze robisz w tej firmie. Każda ze zmian ma u siebie takie “pańcie“, które nie robią nic prócz wiecznych awantur, plotek i szopek o nic... Drzwi otwarte, nikt was tu nie trzyma i nikt za wami płakać nie będzie. Nie podoba się to do widzenia. Proste prawda?! A jednak jakie trudne w wykonaniu. Łatwiej robić z siebie pokrzywdzoną niż wziąć sie za siebie. I te ciągłe buntowanie pozostałych pracowników... słabe. Swoją drogą firma już dawno powinna wziąć się za takie osoby bo tylko psują atmosferę w pracy i opinie o firmie na takim portalu jak ten. To już nie chodzi o tą pracę i firmę tylko o Was. BABKI ŻYJCIE I DAJCIE ŻYĆ INNYM!!!!!

?
@anonymous

Wszystkie baby twojego pokroju powinny być wydalone z firmy bo oprócz plotek, fermentu i pracy na "odwal się" nic nie robicie. Praca jest lekka, a premia zależy od Was. Jak nie potraficie zobaczyć dziury w bucie to co tu robicie? Chyba nigdy w życiu nie pracowałyście fizycznie lub w innej firmie, że tutaj Wam coś nie pasuje. Nie pamiętam kiedy ostatnio pracowało się po 10 godzin, a jak wszystkie narzekacie o brak nadgodzin to po co narzekacie i awanturujecie się jak raz na kiedyś wypadną? Jeśli nie dostajesz całej premii to znaczy, że jesteś leserem i masz głęboko w... jakość. Jak się nie podoba to możesz iść brykiet pakować na 3 zmiany za 1800. Nikomu nie są fałszywe gęby potrzebne. Jedna z drugą się podpuszczają i nakręcają, że liderzy źli, KJ źli, kierownicy źli, a my biedne i pokrzywdzone. Jak jesteście takie hej do przodu to zapraszam pracować do kontroli. Nikt Wam nie broni. Liderem też można zostać.

M.

Powinni od nowa poprzydzielać operatorki i kj bo jest duża różnica między zmianami. Przez zmianę B, A musi pracować więcej by uniknąć nadgodzin.

@M.

Nie dziw się bo ze zmiany B wiele osób dobrych odeszło i nie ma teraz komu robić przez to zmiana A nadrabia i będą nadgodziny

On ghost hgg

Jeden wielki (usunięte przez administratora) co tu więcej pisać

Mika

Żenujące są te wpisy ja mam zamiar iść do pracy w fiege

M

A gdzie to Dawid W. się podziewa ?

M.
@M

Odszedł.

M.P

Czy ktoś może coś powiedzieć o pracy jako kontroler jakości?

Hgygg
@M.P

Trzeba zapier.......;-)

Dwanascie
@Hgygg

gdzie, bo na pewno nie w fiege :-)

@Dwanascie

Co ty możesz normalnie na telefonach siedzieć , całe zmiany siedzą na fb lajt robota !! Tylko brać

Brb
@Xyz

Ciekawe, kontrola nie może nosić telefonów.

Operatorkaq
@Brb

Ciekawe bo jednak nosi :-)

Takasobie
@Operatorkaq

Oczywiście że nosi. Służbowy, który jest na wyposażeniu. Bo niby jak się porozumiewać z kierowcą? Na migi? A może znaki dymne puszczać??

Ik
@Operatorkaq

Pogratulować operatorce, że pracuje i nie wie jak magazyn działa.

Jw
@Takasobie

Interesujące na Facebooku krążą zdjęcia z magazynu A zrobione są właśnie przez kj

RB

Dokładnie tak, dlatego w związku z tym należy wyciągać konsekwencje wobec tych osób, które dopuściły się obraźliwych i chamskich wzmianek. Pozdrawiam kierownictwo

Administracja

Niestety na tym portalu, który ma służyć opinią związanym z tematem pracy nie da się otrzymać Normalnych informacji!! Szkoda, że osoby które odpowiadają za niski poziom inteligencji i klasy rozpisuja się tu na pełne zawiści i zapewne nieprawdy sprawy.

Feliks

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi? Jakie są godziny pracy w firmie ? Jaką kasę można zarobić?

@Feliks

2000 na rękę iwięcej nie zarobisz a i jeszcze mogą zabrać premię za drobnostke także odradzam ale praca jest lekka no jak jeszcze dla kogo

Olalal

A czy nasza liderka-"modelka" R.N nadal tu pracuje? Oraz czy nauczyła się już czegoś czy nadal musi pytać o wszystko innych liderów? :D

Nara
@Olalal

Ma się dobrze, miło ze pytasz :)

OPERATORKA
@Nara

Ta przynajmniej nie dawała wszystkim (usunięte przez administratora) tak jak nasza Agatka

Trydy

Gdzie N.H ?

Koleżanka
@Trydy

Ma się bardzo dobrze, najlepszy lider zespołu jaki jest w FIEGE

Szomtimesz
@Koleżanka

Zapomniałaś dodać w nic nie robieniu. Na niczym się nie znał. O wszystko pytał innych

Bumtararra
@Szomtimesz

Jeśli uważasz pomoc hendlerom i ekspedycji za nic nie robienie to jesteś żałosna.

Pan nikt
@Szomtimesz

O, ekspertka w byciu anonimowym w Internecie :)

Hela
@Bumtararra

Kiedy on pomagał na ekspedycji? Zawsze zostawiają (usunięte przez administratora)

Halinka
@Hela

Jak jestes taka madra To zapraszamy na ekspedycję będziesz mogla się wykazać i jesteś mile widziana; )

Hela
@Halinka

Ja będę (usunięte przez administratora) A Ty będziesz stać, bardzo ciekawe rozwiązanie. Zwiększ trochę swoje obroty, bo daleko wam do zmiany A.

Panicz
@Hela

Ojej musze Cie zmartwić bo z wyników wychodzi,że wcale tak daleko do siebie nie mają obydwie zmiany .No ale jesteś ekspertka zwłaszcza w oczernianiu anonimowo na necie wiec co tu dyskutować.

Xoxo

I co? Dalej twierdzicie że zwalniają za kradzież? Pamiętajcie że w Internecie nikt nie jest anonimowy.

Bagno
@Xoxo

No przepraszam bardzo a za co? Jeśli wiesz to czemu nie napiszesz tylko zadajesz głupie pytania. Ten portal nie powinien istnieć, bo wy tutaj wszystkie brudy piszecie nie tylko o pracy ale kto z kim śpi itd.

Joanna

Drodzy Użytkownicy, prosiłabym Was o przestrzeganie regulaminu, który zaakceptowaliście przy dodawaniu wpisu. Dla tych którzy się z nim nie zapoznali, podaję link - https://www.gowork.pl/regulamin Niedozwolone jest obrażanie innych oraz podawanie danych osobowych innych osób. Zachęcam Was do pisania wpisów, które niosą wartość merytoryczną i które stricte dotyczą pracy w firmie FIEGE. Zacznijcie, proszę, zatem takie wpisy umieszczać. Obrażanie siebie nawzajem donikąd nie prowadzi, a jedynie wprowadza zamęt w wątku, gdzie inni użytkownicy szukają informacji.

Operatorka

Co wy tu za bzdury wypisujecie o ile mi wiadomo jest to strona poświęcona o warunkach pracy nikogo nie obchodzą bzdury wyssane z palca. Wstyd!!!!!! Dorosli ludzie a czuje się jak w przedszkolu.

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. - Łozienica

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 8 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fiege Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege Sp. z o.o.