Opinie o L.S. Med Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie L.S. Med Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w L.S. Med Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L.S. Med Sp. z o.o. w Warszawa

Wielce Smutny

Wiadomo, że zazwyczaj nie jest winna tylko jedna strona. Kazdy broni swoich racji, jak może. Wcale mnie to jakoś nie dziwi. Ale postawcie się tez w sytuacji pracodawcy ktoremu sie tez nie zapłacono i co on ma zrobić. Pracownikom wcale nie zazdroszczę i rozumiem, że mogą być zbulwersowani, każdy by był.

obiektywny_sledczy_m

"Zbulwersowany" - masz racje! No chyba ze "wielce smutny" wie coś więcej... czego ja ani nikt inny nie wiem.. Ale co tam się dzieje? !

zbulwersowany!!!
@obiektywny_sledczy_m

chyba bardziej żyje w świecie złudzeń

Wielce Smutny

Nam Polakom najłatwiej oceniać,krytykować, oczerniać innych i najczęściej robimy to wtedy, kiedy nam samym się nic nie udaje. A weźmy się tak do pracy, zobaczmy, jak to jest. Pracownicy oceniają tylko firmy, a zobaczmy, jakie problemy ma przedsiębiorca i dopiero mówmy.

zbulwersowany!!!
@Wielce Smutny

Człowieku, gdzie masz rozum??? Jak śmiesz tak mówić? Jak pracownicy mogą nie oceniać skoro ciężko fizycznie pracują i nie otrzymują za swą pracę pieniędzy? Nie dość, iż jest to najniższa krajowa, to nawet tego nie otrzymują lub otrzymują z dużym opóźnieniem. Za co mają żyć, płacić rachunki, jeść, utrzymywać dom i rodzinę??? Jak można być takim bezmyślnym, żeby mówić "a weźmy się tak do pracy, zobaczymy, jak to jest" - właśnie ci ludzie codziennie idą do pracy i codziennie martwią się o swój byt, bo przejęła je firma, która nie wywiązuje się z podstawowego obowiązku pracodawcy! Już pomijając inne zadłużenia tej firmy, można to przemilczeć bo kontrahenci którym L.S. Med jest winien pieniądze często mają swoje windykacyjne sposoby na odzyskanie pieniędzy, poza tym funkcjonują nie tylko dzięki L.S Med. A zwykli ludzie? Ci szeregowi pracownicy, którzy brudzą sobie ręce żeby zarobić na chleb, jak mają żyć? Wielce Smutny - mi jest smutno że istnieje ktoś, kto myśli w taki sposób jak TY!!! Jedyne, co nie udało się tym wszystkim ludziom, to to że spotkali na swojej drodze pracodawcę, który z różnych względów (z własnej i nie tylko winy) nie może lub nie potrafi wywiązać się ze zobowiązań. Jak można nie oceniać takiej sytuacji będąc poszkodowanym?? Niestety, biorąc się za outosurcing, trzeba liczyć się z tym, że ponosi się odpowiedzialność za tych 100 czy 200 pracowników. Pracownicy, dopóki są pieniądze to podwijają rękawy i idą do roboty...Biedny L.S. Med, naprawdę biedny...tak samo jak biedna Grupa LS, Logistic Service i wiele innych firm zarządzanych przez tą samą osobę. W czym problem, skoro wszystkie firmy tej osoby mają ciągle tylko problemy? Co za bezczelność coś takiego pisać. Owszem, może część winy leży po stronie szpitali - nigdy nie jest tak, że winna jest tylko jedna strona...no ale cóż, nikt o zdrowych zmysłach nie powie, że L.S. Med jest ofiarą i cały świat zmówił się przeciwko tej firmie, aby ją zniszczyć.

Lena_smutna

Witam, mam straszne zycie ostatnio przez to wszystko, mnie nie interesuje czy to wina firmy ls czy szpitala, chce zeby pieniazki pojawily sie u mnie na koncie. Dziekuje pani Ani z ls medu ze starala się jak mogla zeby poprzednio wyszly szybciej, i dziekuje za informacje - "do konca tyg na 100% wszyscy beda mieli pieniadze" - czekam z nadzieja ze tym razem tak bedzie

Firma L.S. Med Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

próby ratowania wizerunku pozytywnymi wpisami aż kłują w oczy (specyficzne nicki, wielokropki, styl pisania, tajemnicze pozytywne informacje w stylu "jestem bliżej sprawy i podobno..." :)Rozumiem, iż są to normalne zabiegi w takiej sytuacji, ale polecam zmianę specjalisty od "PR" bo szkoda pieniędzy na partacza :)

Jolanta Szumisz

Firma nie wypłacała ludziom kasy w terminie, a szpital porozumiewa się z radnymi... L.S.Med nie jest bez winy, ale słyszałam, że szpital specjalnie firmie zadania nie ułatwia i w porozumieniu z radnymi, chce pozbyć się firmy.

Aleksander Domagała

A nie myślicie, że gdyby L.S.Med chciał oczyścić swój wizerunek to zrobiłby to już dawno... Firma nie płaciła w terminie, zawiniła, to na pewno... Ale wciąż pojawiają się nowe okoliczności tej sprawy. Pozytywne komentarze być może wynikają jednak z tego, że firma poczyniła odpowiednie kroki, aby jakoś rozwiązać tę nieciekawą sytuację. Być może jej działania wzbudzają teraz podejrzenia, ale firma jednak coś robi w tym kierunku... Wskazuje na to chociażby fakt, że opóźniła wypłaty, bo sama nie otrzymała pieniędzy od kontrahentów. Więc może sprawa nie jest przesądzona?

nick2014

Od sierpnia pojawiają się lawinowo pozytywy na temat tej firmy. To wynik pracy nad wizerunkiem pracy. Jednak na negatywny obraz pracowali kilka miesięcy. Zgłoszenie do prokuratury szpitala w kutnie to chyba wystarczająca informacja. Ta firma to dno! Wystarczy posłuchać byłych i aktualnych pracowników. Nie dajcie się omamić tymi pozytywnymi wpisami autorstwa firmy LS Med

nick

Ale ta nieuczciwość nie jest tylko względem pracowników. Są inni poszkodowani którzy nie otrzymali zapłaty. Zastanawia to

urzednik_usm_l

A ja powiem tak... i firma i szpital a przedewszystkim miasto są winne ! jestem bliżej sprawy i myślę że i tak w najbliższym czasie wyjdzie na jaw jak szpital wraz z pewnym radnym proboje pozbyc sie firmy ls med ale nie dlatego ze nie placa... tylko dlatego ze inna firma na to czeka. Firma zaprzyjazniona z radnym o ktorym pewnie nie ktorzy sporo by napisali i powiedzieli. Wiecie o kim mowa? Szpital robil wszystko zeby utrudnic firmie zycie i to sie udalo. Wkrotce bedzie o tym glosno bo u nas juz sie mowi

nick

dopiszcie sobie 3literki w przed linkiem ekutno.pl/wiadomosci,24350-zarza-d-szpitala-zawiadamia-prokuratur-sprza-taczki-uwolnia-si-od-niewiarygodnego-pracodawcy, Jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości. Mam nadzieję, prokuratura stanie na wysokości zadania

nick

Rozumiem, że ktoś z firmy wpadł na pomysł ratowania swojego wizerunku pozytywnymi wpisami. Ale w przypadku tej firmy to jest sposób działania a nie niefortunny zbieg wypadków w postaci niezapłaconych fv. Kiedy szpital płacił na czas pracownicy pensji nie otrzymywali. W jedym z materiałów odnalazłem informacje o niewypłaceniu pensji na czas bo nie było formularzy osobowych. Można też sięgnąć głębiej... ile osób zostało na lodzie z czasów grupy ls? A przecież góra ta sama, sposób działania ten sam. Po upadłości założyli nową firmę i nadal nie płacą. I dociągną ile się da a potem ogłoszą upadłość. Jak ktoś w necie dobrze poszpera znajdzie też dokument gdzie firma konkurencyjna zaskarża rażąco niską cenę usług LS Med - w tą cenę wkalkulowane jest nie płacenie pracownikom. Ci ludzie żyją z oszukiwania. Łączcie fakty. Ręka do góry kogo straszono dyscyplinarką

Mariola S.

Ja dużo o tym słyszałam... Wiem, że nie tylko jedna strona jest winna. Ale oczywiście, nikt się nie zastanowi, dlaczego firma nie płaciła w terminie... Firma płaci z opóźnieniem, ale robi wszystko, aby opóźnienia były, jak najmniejsze. Raczej jej nie zależy, żeby kogoś oszukać. Po prostu, sama przechodzi problemy, z tego, co wiem, to też jej nie wypłacono, i później ciężko, aby mogła wypłacić od razu swoim pracownikom.

Ludmiła Szymczyk

Ja trochę się orientuję. Wiem, że firma jest w nieco nieciekawej sytuacji, ale czy czy każdy zna wszystkie okoliczności. Nic, tylko oceniać... Firma sama również ma problemy, a stara się, jak może, żeby wszystko uregulować.

Liliana Szmyt

Najważniejsze, że firma poczuwa się do odpowiedzialności, bo spłaca swoje zobowiązania... Inaczej, już by słuch o niej zaginął, tak, jak robią to inne firmy, kiedy pojawiają się problemy. Moim zdaniem, L.S.Med reaguje na tę sytuację tak, jak należy i w miarę możliwości, stara się niwelować opóźnienia.

Lukas Mocny

Ludzie zamiast się zastanowić dlaczego nie zapłacili w czasie, to już wyzywają, szpital też nie jest święty... a gdyby LS Med chciał kogos wykiwać to już by dawno się zawineli, a ciągle płacą z opóxnieniem i działają dalej, wniosek? chyba nie do końca są nastawieni na oszustwo, a też czekają na pieniądze- logika ludzie

ola

Myslę ,że dzisiaj firma l.s.med wywiąże się ze swoich obowiązków i zapłaci ludziom kasę za miesiąc lipiec.

Alicja Szm

Wpaść w kłopoty bardzo łatwo, wyjść z nich trudno i choć firma się stara, to nie nastąpi to z dnia na dzień.

Olga
@Alicja Szm

Tak jesteśmy to w stanie zrozumieć,tylko nas też proszę zrozumieć,że my nie mamy na chleb,nasze dzieci idą do szkoly za kilka dni my naprawdę nie podjeliśmy tej pracy dla rozrywki tylko żeby zarobić jakieś pieniądze.Gdy pytamy o wyplatę koordynatorzy nas krzykiem zbywają,albo nie odbierają telefonów,pytam czy tak się postępuje z ludzmi .Kłopoty my też mamy ponieważ portfele są puste,czy w związku z tym nasi najbliżsi mają na tym cierpieć .Ja osobiście żadnych starań ze strony firmy nie widzę gdyby wypłacali ludziom pensję mieli by ludzi do pracy ,a nie jak w tej chwili w Dziekanowie są 4 lub 3 osoby ,a oni kary płacą bo jest brud.Wydaje mi sie,że takimi kroczkami to oni nigdzie nie zajdą.

Kinia F

No może to i dobrze tylko wypłaty nadal niema i nikt nie potrafi powiedzieć konkretnie.Nie będę pisała zawszystkich ,ale ja np jestem co dzień w pracy i oczekiwałabym też od firmy,żeby się wywiązywali ze swoich obowiazków i przynajmiej konkretnie powiedzieli ,że wyplata będzie napewno tego i tego dnia,bo tak to nawet z dziećmi się nie gra żeby codziennie zwodzić i jakieś bzdury opowiadać.Czasy są takie ,że prawie wszyscy nie mamy kasy,ale chociaż odrobina szacunku dla tych roboli też się należy,bo chociazby w naszym przypadku to ta wyższa sfera brudem zarośnie jak im nie ogarniemy,co niektorzy to nawet zapominają że wodę trzeba spuścic,albo smieć do kosza trafić bo tam jego miejsce.

aleksandra m.

Jak się dowiedziałam, firma wprowadziła kilka innowacji i ulepszeń, który powinny przynieść pozytywne rezulaty i rozwiązać problemy finansowe na przyszłość.

Zostaw merytoryczną opinię o L.S. Med Sp. z o.o. - Warszawa

L.S. Med Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 86 ocen.
  • Szkolna 7
    05-870 Warszawa