Opinie o L.S. Med Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie L.S. Med Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w L.S. Med Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L.S. Med Sp. z o.o. w Warszawa

KTO

Czy dostaliście wypłatę za pracę w lipcu i sierpniu?

Milosz

Ale skoro L.S.Med wywiązuje się w tej chwili ze swoich zobowiązań terminowo, to nie rozumiem, dlaczego szpital w Rawiczu rozwiązuje właśnie w tej chwili umowę.

@Milosz

bo się nie wywiązuje :) płacenie pensji w terminie to nie jedyny warunek umowy przecież

LS Zgred

Rawicz wypowiedział umowę tej firemce..

ostrów maz

Witam chciałbym tylko powiedziec że w Ostrowi szpitalu na miejsce Ls med nikt nieczekał oni sami pałe przegieli i tyle i dyrekcja szpitala nie wypłaciła za miesiąc kwiećień należnych ich pieniedzy zastawiajac sie tym ze to bedzie na poczet ich kary .Bardzo śmieszne

Firma L.S. Med Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Jola

Myślałam ,że śnię ale to było na jawie wplynęła pensja 11 września z L.S.med ,aż mi dech w piersiach zaparło.

Milosz

Szpital w Rawiczu firmie nie ułatwił, na jej miejsce już ktoś czekał. Ale o tym pewnie jeszcze będzie głośno.

WandaBanda
@Milosz

wcale się nie dziwię, że znaleźli sobie kogoś innego w Rawiczu. Przez tyle miesięcy mieli problemy z L.S. Medem który nie spełniał warunków umowy...jakoś musieli się od dłuższego czasu przygotowywać na to, że wypowiedzą umowę tej firmie krzak.

@Milosz

to jest właśnie filozofia L.S. Med - każdy powinien im ułatwiać i rozkładać przed nimi czerwone dywany. A jak pojawia się problem, to wszyscy winni tylko nie winowajcy...

@Milosz

o tym że w Ostrowi na miejsce L.S. Med ktoś już czekał też miało być głośno...

Ell Samanta

Ja też słyszałam, że się wzięli i wszystko załatwili. Jestem wściekła, ale podobno rzeczywiście tak jest. Mam nadzieję, że to prawda.

Milosz

z tego, co wiem, wszystkie szpitale, nie licząc Rawicza, powinny najpóźniej do piątku mieć wypłatę na swoich kontach.

Franek
@Milosz

ja osobiscie juz im nie wierzę bo był taki czas ,że koodynator glowę dawał ze już będzie kasa tego dnia i figa z makiem teraz to jak mam na ręku albo na koncie to jest pewne ,żadne zapewnienia ludzi z tej firmy nie są wierygodne

Milosz

Takie pytania powinny być skierowane do szpitala w Rawiczu, niech on się tłumaczy.

Milosz

Ja dość dobrze znam tę sytuację i z pewnych informacji, które posiadam, wynika, że sytuacja już się na dobre unormowała za wyjątkiem Rawicza, co jest spowodowane nie uregulowaniem płatności ze strony szpitala.

@Milosz

A czemu szpital w Rawiczu nie zapłacił?

Fiona
@Milosz

Czy po Twojej wypowiedzi mozna sadzić ,że 10 będzie pensja jeżeli sytuacja jest unormowana wszędzie opróć Rawicza to jutro my pracownicy Dziekanowa liczymy kasę,czy tak

Marcus Jagielski

Przykro patrzeć na to, że dochodzi do sytuacji, kiedy wszyscy się oskarżają. Pracownicy, szpital, firma nie mogą się dogadać, a lepiej chyba byłoby pomyśleć o jakimś sensowym rozwiązaniu, zamiast się kłocić.

@Marcus Jagielski

a to ciekawa teoria...chyba nie mówisz, że sprzątaczki powinny jeszcze proponować swojemu pracodawcy sensowne i oczywiście pozytywne rozwiązanie kryzysu? Zaskakujące. A może powinny zaproponować "dobrze szefie, widzimy że tak źle dzieje się w firmie, więc my w tym miesiącu pracujemy za darmo i jesteśmy na każde zawołanie, w dzień i w nocy.". Wydaje mi się, że rozmyślanie na temat wyjścia z kryzysu powinno leżeć po stronie zarządu firmy (i ewentualnie pracowników biura) oraz szpitala. Sprzątaczki mają wykonać swoją pracę i dostać za nią pieniądze, a nie jeszcze może obmyślać strategię firmy.

@Marcus Jagielski

ale przepraszam, to kto inny niż L.S. Med i szpital ma o tym myśleć? To niech się wezmą do tego myślenia!

Julius Marcus

Każdy myśli o swoim interesie. Pracownicy się burzą, bo czuja się pokrzywdzeni, a firma też ma swoje problemy. Pracownikom nie ma, co sie dziwić, a firmę też raczej nalezałoby zrozumieć.

niesplacona

Słuchajcie ten człowiek ma już tyle za uszami a doniesień zrobiło się już kilka. To jest idealny moment i czas na największą szansę na powodzenie. Idźcie na policje lub prokuraturę złóżcie doniesienie o domniemaniu popełnienia przestępstwa. Art 286. Zostaliście zatrudnieni żeby posprzątać a nie żeby Wam zapłacić. To jest wyłudzenie - pracy. W sprawie karnej moża wnioskować o zadośćuczynienie. Każdy z Was niech policzy ilość nieprzespanych nocy i modlitw w kościele o własną pensję. Na dobrą sprawę można to skalkulować. Jeśli ktoś potrzebuje służę pomocą. niesplacona (at) o2 (kropka) pl

Fiona

To wszystko jest straszne góra ręce zaciera swoich obsadza na stanowiskach,oni kłamią głupim ludziom jak z nut,a my chcąc utrzymać rodzinę idziemy w tygodniu chwytamy za mopy,a w niedzielę do kościoła pomodlić się.daj boże żeby ta wypłata w tym miesiącu wpłynęła ,bo już sąsiadka mi na chleb dla dzieci nie pozyczy ,emeryturka jej dopiero bedzie 20 jak nie pozdychamy z głodu to może wypłaty doczekamy.

xxl

a mnie mimo wszystko ciekawi ile osób jutro stawi się w dziekanowie do pracy oczywiście z firmy l.s.med

wykorzystany

to jak myślicie ? wypłata kiedy będzie.10wrzesnia czy znacznie póżniej.

ROXANA
@wykorzystany

gratuluję Ci poczucia humoru przy niedzieli,no chyba,ze chodzi Ci o kasę za lipiec to sory

Roxana

Tak p. Dominik facet ok.myślę,że pewnie chodzi o zarobki napewno są niezłe,ale dlaczego np.szpital w Dziekanowi zgodził się na taką firmę zwalniając tyle ludzi,a teraz siedzieć w tym syfie po uszy i szukać dalej szczęścia.Tyle ludzi pozbawiono pracy i te głupie obiecanki,było głośno ,że firma jest nie wypłacalna to czego oni się spodziewali,ale tam wogóle się pracownik ani jego zdanie nie liczy.

nick

Problem polega na tym, że człowiek który kieruje tą firmą problemy ma z płaceniem kasy od zawsze. I czy to ta firma czy poprzednia dla przypomnienia Grupa LS kasy nie było. Oczywiście można sięgnąć jeszcze dalej bo kariera Pana (usunięte przez administratora)Beee ciagnie się jak papier toaletowy. Wszystkie pozytywne i neutralizujące sierpniowe wpisy to praca L.S medu nad wizerunkiem. Facet jest niebywały ale nie ma siły kiedyś się poplącze w swoich kłamstwach. a wielu na to czeka

Tina W.

Nie bardzo się orientuję kto jest za tym ,żeby zlikwidować firmę w dziekanowie ,ale daj Boże ,żeby im się udało to może była by jakaś normalna grupa ludzi do sprzątania,bo to co się teraz dzieje to woła o pomstę do nieba byłam z dziećmi w dziekanowie u lekarza na oddziałach syf .Na następny dzień trafiłam na Sienną to co tam zastałam to tragedia już w wejściu,a do wc nie radzę wchodzić .Na pytanie czy ktoś tu ogarnia usłyszałam nas już zamykają to i nikt się o nas nie martwi.Myślę ,że natychmiast chociaż to ostatnie dni istnienia placówki to powinien tam zawitać sanepid i zająć się tym,a gdzie tu rola kogoś kto się zajmuje sprawami epidemiologicznymi w Dziekanowie tyle lat leczę tam dzieci ,ale jak byly zwykłe panie salowe to był błysk.

Maksimus Florentino

A bo tak jest, kiedy każdy po trochu jest trochę winny.

Zostaw merytoryczną opinię o L.S. Med Sp. z o.o. - Warszawa

L.S. Med Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 86 ocen.
  • Szkolna 7
    05-870 Warszawa