Opinie o Huf Polska w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Huf Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Huf Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huf Polska w Tychy

Pancia

Czy wy też macie dosyć tego że Ukrainy dostają najlepsze fuchy, a my musimy (usunięte przez administratora)??? (usunięte przez administratora)

Łysol
@Pancia

Też tak uważam , ale z tego wiem od znajomych w innych zakładach jest to samo

Wypłata

Którego dnia pracownicy zatrudnieni przez Randstad dostają wypłatę ?

Witam, Jest stanowisko pracy jako Technik SMT. Czy ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda praca, czego oczekują? Jaka atmosfera?

Karol22

Na czym polega dofinansowanie posiłków przez Randstad ?

Lunch
@Karol22

Instalujesz apkę SmartLunch i do każdego zamówienia (raz na dzień) dostajesz dofinansowanie 5 zł. Czyli jak posiłek kosztuje 11 zł to Randstad płaci 5 a Ty dokładasz 6 zł. Fajna sprawa.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
nick

Chopy , co wy tak lajtrujecie i lajtrujecie ? Jak wom coś lyży to idźta do inszy firmy albo jedźta do rajchu . Tam se znajdzieta full roboty i piniondzów . A ta firma kopnijta w żydź . Ni ma co tu siedzieć , ino sie spojrzy na te gymby i zaroz z przodka widoć , że te dyrektory to jakiesik cerwone jak (usunięte przez administratora) pawiana , nowet se cyrwune chwostki łowiozoli na gzdylu . A gymby majo takie cyrwune kieby chloli bez caluśki misiunc . Ony tak się nodajo na te dyrektory ka woły do karety . Nie patsojta na niech i jedźta kajś lepi bo tu , w nasyj pieknej Polsce jusik dobze nie bydzie . Chyciły sie te cyrwune świnioki koryta i jusik nie puscom . A niech ich tam ślak trefi w jedyn dziyń ino tok co by nie mogły sie nazod przyńdź . Bywojcie chopy i nie patsojcie na niech ino same bierta sie do roboty .

Poko
@nick

Pytania: 1. W ilu firmach robisz, że wszędzie wpisujesz swoją historię życia? 2. Czy prócz opcji kopiuj/wklej potrafisz coś jeszcze? 3. Do roboty sam się bier Nie dousłyszenia

@Poko

gdzie jeszcze to widziales? albo masz covid albo wez cos na glowe (nie zakladaj czapki) lub zmien dilera

Poko II
@nick

1. W twoich żółtych papierach 2. Zachowujesz się jakbyś miał niedowład pisiiora (nie zakładaj gumki) 3. Lub zmień płeć 4. Powtarzasz się 5. Mało kreatywny jesteś

@Poko II

Widać że Cię matka biła całe życie i Proboszcz za młodu wykorzystywał ale psychozę paranoidalną da się leczyć jeszcze nie jest dla Ciebie za późno masz szansę człowieku wykorzystaj ją

Hahaha
@nick

Synuś, tylko taka masz linię obrony? Znowu ta masa śpiewka? Brak pomysłów na nową? Jeszcze zapodaj o pustaku bo tego zapomniałeś. Mnie przynajmniej rodzice nie wozili w bagażniku że zgaszonym światłem. I nie spinaj się tak bo Ci żylaki na zębach wyrosną. A po pracy szybciutko do domku leć bo stary sprawdza obecność.

@Hahaha

z ciotami ze srodowiska lgbtq nie gadam

@nick

poza tym nie interesuj sie bo kociej mordy dostaniesz

nick

Nigdy nie zagłosuję na PAD i PIS ponieważ: 1. Nie uczą ludzi szacunku do pracy ponieważ rozdają masę pieniędzy ludzi ciężko pracujacych 2. Wszystkich pouczają i uczą moralności a tu: M. Kuchciński - druga żona R. Czarnecki - druga żona J. Kurski - druga żona. R. Terlecki - rozwiedziony B. Krynicka - rozwiedziona D. Figurska - bez komentarza M. Kaczynska - trzeci mąż P. Szeliga - szantażowany przez prostytutkę 3. Pompują miliony do Torunia: Media wykazują, że państwowe pieniądze płyną szerokimi strumieniami do biznesmena Tadeusza Rydzyka i jego instytucji. Doniesienia sugerują, że z różnych źródeł ministerstw i rządowych agencji płyną miliony w tajemnicy przed opinią publiczną. Tadeusz Rydzyk, według mediów, otrzymał łącznie ponad 165 milionów zł. 4. Wiara zamiast wiedzy (cytat z Polityki) "Związki homoseksualne są (...) sprzeczne z nauczaniem moralnym Kościoła katolickiego”, gdy p. Szumowski powierza polską służbę zdrowia Matce Boskiej, gdy policjanci modlą się, zamiast kierować ruchem, skomplikowanym przez procesję w Boże Ciało, akurat idącą droga krajową, gdy komendant Straży Pożarnej oświadcza, że jego podwładni służą Bogu, a za Jego pośrednictwem – ludziom. Z kolei pani Szydło, wicepremier od spraw społecznych, pochwaliła władze Zakopanego, że jako jedyne w Polsce nie zorganizowały agend interweniujących w przypadkach przemocy w rodzinie. Rzeczywiście, jest się czym chwalić (burmistrz Zakopanego) i za co chwalić – w końcu górale to honorne chłopy, jak który zleje babę, to na pewno na to zasłużyła." 5. Pomimo apeli Obywateli i opozycji, aby 2 miliardy złotych przeznaczyć na onkologię, posłowie Prawa i Sprawiedliwości przegłosowali ustawę, która przekazała 2 miliardy złotych rocznie na media publiczne. Po burzliwej debacie w Sejmie i przegłosowaniu ustawy, posłanka PiS Joanna Lichocka pokazała posłom opozycji środkowy palec. 2 tygodnie później Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę. Można by jeszcze pisać.....

Mam pytanie czy w hufie na wtryskarkach pracujecie normalnie na trzy zmiany przez cały miesiąc czy też macie dwie zmiany i w tym postoje dzieki

Zośka

Co to na lakierni za rewolucja ?

Czy to pewne informacje ?

Cenzura
@Anonim

I po co te plotki tutaj Cenzura działa Jeszcze wczoraj widziałam wpis o zwolnieniach a dziś go już nie ma ???? Przecież nie będzie żadnych zwolnień tak jak to było podczas reorganizacji lakierni ręcznej ????????????

Borys
@nick

Nic nowego w dobie wirusa. bezrobocie osiagnie istny szczyt

Załadunek

Ludzie o co chodzi z załadunkiem, jakies ploty ze bedzie przebudowa na wieksza ilość? ktos cos wie

Dziewczyny jaki styl panuje w Huf Polska?

Huf

Szary niebieski

nick

zatrudnij sie to zobaczysz a nie pytaj glupio

@Huf

czarny tez

Kazimierz

A mi się tutaj podoba. Praca spoko, ludzie ok, pieniądze są. Na głowe nie pada. Mi wystarczy. nie jestem wymagający.

Kazimierz II
@Kazimierz

Popieram spoczko robota, nie namecze sie, kierownik tez czlowieka da sie rozmawiac, wyplata moze bedzie wyzej ale teraz nie umieram z glodu, warunki sanitarne sa, umowa zawarta. moglem trafic gorzej

Jz

Czy w czasie tej pandemi zaklad pracuje ? Przyjmuje?

Radzę
@Jz

Najlepiej skieruj to pytanie albo do firmy zewęntrznej, albo bezpośrednio do HUF. Tutaj ciężko będziesz miał z odpowiedzią.

Już odp

Już Ci odpowiadam. Aby zmienić swoją sytuacje finansową musisz: ogranicz picie, nie daj się wykorzystywać przez swoje upodobania i przyjemności, ogarnij się, dbaj o siebie (zdrowie) i o rodzinę, sporządź swój plan finansowy i się z czasem dorobisz! wiem co mówię. Ja np w obległym miesiącu kupiłem sobie nowe buty za 45zł! to nie jest takie oczywiste. Na święta już w ogóle zaszalałem, kupiłem sobie radio do samochodu za 150zł! laski na dzielni się obracają za moim Cinquecento. Są perspektywy i możliwości - tylko uwierz w to. Daj z siebie wszystko - jesteś najlepszy! a ten mięsny jeż.... jak on mnie teraz smakuje

@Już odp

Wybitny przodownik pracy Aleksiej Stachanow dwa razy dziennie chodził za małą potrzebą, i raz na dwa dni -za dużą. A kiedy zdarzyło mu się zalać pałę, cztery razy dziennie chodził za małą potrzebą i ani razu za dużą. Policz, ile razy w roku przodownik Aleksiej Stachanow chodził za małą potrzebą i ile razy za dużą przy założeniu, że przez trzysta dwanaście dni był naprany.

Zdrowy

Zmienić leki? Dilera? no to mamy problem kolego, bo ani jedno, ani drugie nie jest u mnie w użyciu. Być może zbyt dużo zjadłem wczoraj Hamburgerów z Maca, ale to chyba nic złego? Czy to, że czasem nie pozmywam naczyń, w robocie nasram na posadzkę, a moczem obsikam kafelki plasuje moją osobę jako niewychowaną i (usunięte przez administratora) Oczywiście, że nie. Każdy ma swoje skrzywienia - ja np mam krzywy paznokieć. Czy przez to nie mogę myśleć o awansie? Na prawdę spuszczam wodę po sobie, nawet w pracy.

a co to za ruch?

Nie wiesz?
@biurowy

Ruch - Taki kiosk z prasą i biletami do komunikacji miejskiej

Uważaj

Uważaj co piszesz, bo obrażanie na forum może się dla Ciebie skończyć w sądzie. Więc lepiej przeproś, zanim złoże wniosek o zniesławienie.

biurowy

A co za ruch zrobili w Naxtir?

@biurowy

No taki, że teraz mogą się przezbroić albo na produkcję hamburgerów albo płynu do dezynfekcji. Podobno już szykują projekty maseczek. Dobry ten ruch co nie?

@.

Zwolnienia na produkcji? Co z białymi fartuchami? Co z zakupami i shared service center?

Poket

Praca w Huf Polska była ok do czasu w którym zmienił się zarząd. Dla tego prezesa oraz drugiego zastępcy liczy się tylko kasa!! Jeśli ludzie zaczną chorować zaczną zbierać kwiaty na nagrobek. Zanim cię pochowią najlepiej gdybyś miał już osobę na zastąpienie własnego miejsca kolejną. W tej firmie nie liczy się człowiek lecz plastik który tam wytapiają ???? Ludzie chorują i boją się powiedzieć o tym bo są zastraszani. W firmie panuje mobbing!!!!

CIekawy
@Poket

Jestem bardzo zaniepokojony tym co napisałeś. Czy możesz dać przykład sytuacji, w której byłeś świadkiem, lub osobiście Cię dotknęła w sferze mobbingu? Sprawa jest poważna, gdyż takie zachowania trzeba od razu zgłaszać i dać kres takim zdarzeniom. Atmosfera w pracy to 2 element zaraz po wypłacie ważny w miejscu w którym się pracuje.

Xxx

Czy praca tam jest ok? Jak zarobki?

No
@Xxx

No robota jest ok - mam nadzieję że pomogłem.

Grażyna
@No

W sumie szkoda, że tak mało napisałeś. Mówisz, że praca w Huf Polska jest w porządku. A co najbardziej Ci się tam podoba? Za co byś ją polecił?

Kolezanka

Część,czy ktoś może powiedzieć coś o pracy w zakupach? Jak tam atmosfera, kierownik działu, zarobki i godziny pracy? Mam na myśli pracę po godzinach. Z góry dziękuję za opinię:)

@Kolezanka

brak odpowiedzi mowi wszystko

Koleżanka
@09

@09 no wiesz, jak dla mnie brak odpowiedzi to żadna odpowiedź :)

@Koleżanka

to sam/a sobie odpowiedz dalas/es

@Kolezanka

Pracownicy robiący od stycznia szkolą pracowników zatrudnionych od lutego. Ze starej ekipy zostały 2 osoby w tym kierownik. "Jak tam atmosfera, kierownik działu, zarobki i godziny pracy?" -> O tym się nie wypowiem bo nie wiem Pozdrawia pracownik PCK "PrawieCzerwonaKoszulka" z innego działu X D

Widziałam ostatnio że nasz Zbysiu z waszą Beatką. Kolejna miłość ????

Anonimv
@Anonim

(usunięte przez administratora) jest takie powiedzenie. Może jaśniej,jaki dział,zmiana?

!
@Anonim

Może tak, może nie - a co chcesz się przyłączyć?

Byłem, pracowałem

Witam wszystkich, co słychać w Huf-ie? dalej nowi nie mogą rozmawiać między sobą w czasie pracy? :) to jedna z tych rzeczy, która najbardziej mnie śmieszyła jak pracowałem, poza tym nie mogę nic złego powiedzieć, atmosfera ok, praca - jak na produkcji, wypłatę dostałem, środki ochrony osobistej były, przerwy były - czyli tak jak powinno być.

Zostaw merytoryczną opinię o Huf Polska - Tychy

• Jak się pracuje w Huf Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Huf Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huf Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 11 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huf Polska?

Kandydaci do pracy w Huf Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huf Polska