Opinie o Huf Polska w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Huf Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Huf Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huf Polska w Tychy

Starywyjadacz

Nie polecam, nierówne traktowanie pracowników, premia znikoma, tak samo co z roczną premią? Stary pracownik jest w tej firmie zerem, nawet jeśli lata wszędzie po liniach i się stara, przyjdzie nowy z Ukrainy i stawkę ma taką samą jak pracownik co robi już 10 lat. Róbcie tak dalej a wszyscy się pozwalniają.

Bogusia.S.
@Starywyjadacz

Ja nie polecam tego Grzegorza.G.Gosc uważa się za niewiadomo kogo a taki z nie specjalista jak ze mnie marchewka.Nie miły i bardzo wulgarny w stosunku do kobiet

Kandydatka

Witam chcialam zapytac jak sie pracuje w Huf w Tychach? Czy jest tam ciezko jesli chodzi o montaz? Jaka tam panuje atmosfera? Prosze o odpowiedzi

Stary robol

A ta czarna z "pp1" to do reszty jakas odklejona. Wydaje się jej że do komputera jej dali dostęp, telefon do ręki i kierowniczka się znalazła. W (usunięte przez administratora) wejdzie każdemu i każdemu też ja obrobi. Z wtryskarek się jej pozbyli to znalazła sposób na zawieszenie się na lakierni. Takiego fałszu to dawno nie widzialem. Pani ważna - lepiej uważac

Stasiek
@Majka

Czemu uważasz że trzyma ich stronę? Ktoś w ogóle zgłaszał że zachowują się nieodpowiednio w stosunku do pracowników? Chodzi o pilnowanie tempa pracy żeby robić wyniki?

Starywyjadacz

Bo to jest prawda

Pracownik w do konca roku
@Starywyjadacz

czasami mają nawet jeszcze większą ukraina wszytsko a Polacy do wora za michę ryżu

Aneta
@Pracownik w do konca roku

to jakimi w zasadzie oni kluczowymi umiejętnościami się wyróżniają, że mogliby dostać na start więcej? na co firma tak uwagę zwraca?

Lakiernik
@Pracownik w do konca roku

Zgadzam się we100%

Franciszek
@Lakiernik

Czyli uważasz ze pracownicy z Ukrainy są faworyzowani? A jak przyjedzie nowy Polak to też ma stawkę taką jak długoletni pracownik? Bo może wcale nie ma różnicy i nowi teraz tak zarabiają?

Xx

Dokładnie

Antonio
@Franciszek

Ukraina ma na start 3600 brutto i jeszcze dodatek do mieszkania koło 400 zł przez agencję

Aneta
@Antonio

czyli jeśli o ten dodatek chodzi to firma z nim niczego wspólnego to raczej nie ma? czyli Polak a start ma mniej czy podobnie?

No a w tym roku nie było żadnych podwyżek dla pracowników? Minimalna tak skoczyła do góry, inflacja nadal szaleje.. jak jest u was z tymi premiami i normami? Bo też różne opinie tu czytam aż człowiek nie wiem już w co ma wierzyć :) Miałem wysłać cv na elektryka, ale może warto szukac innych opcji?? Podałbyś mi jakieś konkrety o firmie i zarobkach głównie? Byłbym mega wdzieczny. Pozdro:)

@Starywyjadacz

O premi rocznej to można już zapomnieć.Ta firma już schodzi na (usunięte przez administratora).Jak chcesz mieć spokój i żeby nie zucali cię na inne działy jak nie ma pracy na twoim dziale to musisz (usunięte przez administratora) ludzi do brygadzisty.Tak jest na PP2

Bogusia.S. Nowy wpis

Roxi Nowy wpis

Na stanowisko Specjalista ds. Efektywności Energetycznej dopuszczają z każdym kierunkiem studiów? Trochę mi przeszkadza, że nie wyjaśnili tego w ogłoszeniu, to bym od razu wiedziała, czy aplikować czy nie.

- Nowy wpis

Na plus benefity oraz dosyć dobry od strony organizacyjnej proces rekrutacji. Można też wynegocjować dobre warunki płacowe. To by było na tyle jeśli chodzi o zalety. Nie jest tajemnicą, ani żadną informacją poufną sytuacja firmy Huf. Polecam poszukać w internecie artykułów na ten temat w niemieckojęzycznych mediach gospodarczych (np. w „Handelsblatt”), przetłumaczyć je sobie w translatorze i zastanowić się, czy rzeczywiście chcecie w to wchodzić. Samej pracy nie polecam. Stereotypowa korporacja w najgorszym znaczeniu tego słowa. Rzeczywisty zakres obowiązków nie zgadza się z tym, co zostało przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej oraz w ofercie – lepiej uważajcie i dokładnie się o to wypytajcie, bo zrzucą na was wszystkie możliwe najgorsze zadania, a te o których mowa była w ofercie, czy na rozmowie będą wyglądały zupełnie inaczej. Panuje tutaj strasznie toksyczna i napięta atmosfera i nie jest to tylko moja opinia. Teoretycznie istnieje coś takiego jak plan wdrożenia, ale w praktyce już od początku trzeba realizować zadania bez znajomości ludzi, procesów i samej organizacji, bez dostępów i odpowiedniego sprzętu, a nikt nie jest chętny do pomocy - ale to chyba standard w większości korporacji. Stosunki między przełożonymi a podwładnymi bardzo często opisuje pewne słowo na literę „m”. Osoby na niektórych stanowiskach to często ludzie, których horyzonty intelektualne są niezwykle wąskie, ograniczone do tabelki w Excelu, prezentacji w PowerPoincie i organizacji kolejnych bezsensownych spotkań, a ego mają w kosmosie. Firma raczej nie posiada i nie oferuje zbyt wielkich możliwości rozwojowych, w pewnych obszarach jest strasznie "sztywna" i skostniała. Jeśli ktoś nie jest zmuszony przez życiowe okoliczności, nie polecam tutaj przychodzić – pieniądze nie są raczej warte niszczenia sobie zdrowia, w szczególności psychicznego. Lepiej pójść do miejsca, gdzie atmosfera jest bardziej znośna, a może nawet przyjazna. Na obecnym rynku pracy można spokojnie ubiegać się o zatrudnienie w firmach, gdzie pozapłacowe warunki są o niebo lepsze niż tutaj, a poziom zarobków podobny. Podsumowując: Plusy – benefity, proces rekrutacyjny od strony organizacyjnej, możliwość wynegocjowania dobrej stawki Wielkie minusy – napięta i toksyczna atmosfera, część współpracowników i przełożonych jest bucowata (oczywiście nie wszyscy tacy są) Minusy – brak faktycznego wdrożenia, niewielkie perspektywy rozwojowe, niezgodność przedstawionego zakresu obowiązków ze stanem faktycznym, brak stabilności ze względu na sytuację firmy, skostniała i sztywna struktura

Małgorzata Nowy wpis

Na jakiej umowie na początek jest w firmie zatrudniony Specjalista ds. Logistyki? O pracę, ale na 3 miesiące, czy śmieciówki? Atmosfera w dziale także mnie interesuje, jest jeszcze miesiąc na aplikowanie i tak wypytuję, żeby wiedzieć, czy warto :)

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
marianero

Cześc jakie są zarobki na mieszalni?? jakie za przerobioną sob czy niedzielę ? chcę składać Cv do tego zakładu Dzięki za odpowiedź

@marianero

Za sobotę, niedziele masz płacone jednakowo.100%.Na mieszalni pp3 jest jazda bez trzymanki.Na PP2 jest trochę lżej ale ci co tam pracują to ludzi podpiera ....ą do liderki albo do brygadzisty.

niunia

Pracowałam w tej firmie 10 lat mogę tylko powiedzieć że zarobki przeciętne praca ciężka . Ja pracowałam na montażu do wc musi zastąpić lider różne osoby tam pracują jedne pomocne drugie poganiające tępo normy wysokie trzeba szybko pracować żeby nadążyć i wyrobić z normą .

@niunia

Możesz napisać widełki? Dla każdego przeciętne zarobki mogą oznaczać coś innego ;) Jak się nie wyrobi normy to co? Jakie są konsekwencje? Zwalniają czy obcinają premie? Zresztą czy są w ogóle premie za wyniki?

@Marta

Jest tylko jedna premia.Miesieczna. 10%.teoretycznie.

Przejrzałem forum i nie znalazłem żadnych opinii o stanowisku lean specialist, ktoś miał z nim styczność i podpowie mi czy warto wziąć udział w kolejnej rekrutacji. Miesiąc temu mieli ofertę, ale zakładam, że chyba stanowisko już obsadzone? Ciekawi mnie najbardziej na jakie zarobki można liczyć, bo oczekiwania mają spore ;) np. 4 lata doświadczenia. O tych wyjazdach służbowych też bym w sumie się wiecej dowiedział, czy są to jakieś dłuższe delegacje.

Czy jest możliwość pracy w Huf Polska na część etatu?

na jednej ze stron internetowych pojawiła się oferta pracy na stanowisko lean specialist. zapoznając się z ogłoszeniem, przeczytałam, że firma wymaga gotowości do podróży służbowych w wymiarze około 10% w skali roku. powiedzcie mi, ile dni zazwyczaj trwa taki każdy wyjazd? czy podczas niego można liczyć na jakieś lepsze zarobki? :) widzę, że na ogół jest to praca hybrydowa. ile dni pracuje się z domu, a ile z firmy? :)

Witam wszystkich. Jest to realne żeby dziewczyna w 8 miesiącu ciąży pracowała na nocne zmiany w tym zakładzie?

Huf
@Zainteresowany

To nie jest realne żeby dziewczyna w ciąży pracowała w hufie. Jak jest w ciąży idzie na L4

Falsz
@Zainteresowany

Osoba która zajdzie w ciąże to od samego początku jest już na zwolnieniu lekarskim. Nie ma takiej opcji by pracowała w tym zakładzie. Nigdy nie było z tym problemu ponieważ zakład o którym mowa przerabia (topi) plastik

Hahah
@Falsz

Osoba która zajdzie w ciążę kd samego początku jest już na zwolnieniu lekarskim.... Tak? A na jakiej podstawie? Bzdura roku, wygrałaś internety.

Hej, chciałabym podpytać o stanowisko Specjalisty ds. Logistyki, bo mają teraz taką ofertę. Z uwagi, że wymagają już kilkuletniego doświadczenia chciałabym móc negocjować stawkę, czy w tym dziale da się dobrze zarobić? Ewentualne nadgodziny są płacone zawsze? I co jeszcze mnie interesuje to czy oprócz ubezpieczenia i karty sportowej są też inne benefity? Np. karta lunchowa i tym podobne?

Witam. Wyświetla mi się oferta "ustawiacz procesu wtrysku". Jak wyglądają zarobki ustawiacz? Ktos może się orientuję?

....
@Zainteresowany

Zarobki może i ale chłopaki to już mają dość tak ich zajeżdżają. Maszyn w uj do obrobienia a chłopaków tylko kilku.

Żaklina
@....

Podasz widełki zarobków? Tak mniej więcej chciałabym je poznać, czy rekompensują ciężką pracę, o której mówisz... Dlaczego jest tylko kilku pracowników? Nie ma prowadzą żadnych rekrutacji? Czy po prostu nikt nie chce pracować w takich warunkach? Chcę mniej więcej pozbierać informacje dla męża, który poszukuje pracy

Obecnie firma Huf Polska poszukuje na stanowiska Ślusarz. Czy ktoś aplikuje?

Zuza

Szukałam dla siebie odpowiedniej oferty pracy i udało mi się znaleźć ogłoszenie na stanowisko Inżyniera Analityki ds. Energii. Pracownik ma obowiązek koordynować zadaniami między osobami w poszczególnych lokalizacjach. W takim razie - na jak dużą liczbą osób trzeba sprawiać pieczę? Poza tym, jeśli chodzi o pracę hybrydową, to ile dni pracuje się w biurze? ;-)

Kandydatka

Stary robol

wina
@Stary robol

Wina po stronie zwierzchników, którzy akceptują taki status osoby i są głusi na działania i sposób pracy takiej Pani. Zgłoszenia i anonimy tez sie odbiją jak od ściany. taki system, takie zycie.

Franciszek
@wina

Czemu nikt nie reaguje na takie zgłoszenia? Wiadomo ze anonimy mogą być niebrane pod uwagę ale jak ktoś zgłasza prawdziwy problem to chyba powinni zareagować. Tym bardziej że takie zachowania nie powinny być akceptowane, nie?

@
@Stary robol

Według mnie to góra powinna się przyjrzeć liderce z wtryskarek Monice B jak traktuje ludzi to jest coś okropnego chyba że teraz im takich ludzi potrzeba to tylko świadczy o firmie

Majka
@@

Nie tylko ta liderka tak traktuje ludzi .Na lakierni też są takie liderki a kierownictwo trzyma od nich stronę . Zwykłego pracownika mają za (usunięte przez administratora)

Stasiek
@Majka

Jaki jest wkład kierownictwa Huf Polska w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pytanie v2

Jaki jest twój wkład w zadawanie takich pytań? jak ty budujesz atmosferę i w jaki sposób pomagasz osobą pracującym w huf? Czy znasz procesy panujące w tej firmie i prócz zadawania pytań masz coś konstruktywnego do powiedzenia? może jakaś opinia?

lila
@Pytanie v2

hr daje rade

No a ogólnie to, jaką tam macie atmosferę? Mąż chce zmienić pracę, w poprzedniej lekko nie było pod tym względem, nie chce trafić z deszczu pod rynne:/ Jak ogólnie ci się pracuje? Szukają właśnie ślusarza, piszą klasycznie o atrakcyjnym wynagrodzeniu i pakiecie socjalnym. Oferują rynkowe wynagrodzenie?

koleżanka

Pozdrowienia dla pana Wojtka technologa z lakierni bardzo cię polubiłam .

koleżanka

Domyśli się to jest ta co się go tyle razy na przepraszała już mu dużo podpowiedziałam . Pozdrawiam .

koleżanka

Pozdrawia go koleżanka która bardzo go lubi docenia i szanuje i dziękuje mu za dobre serduszko mam go za co pozdrawiać i nie powiedziała by na niego ani złego słowa szukam go latami . Pozdrawiam również pracowników Huf Polska.

Zostaw merytoryczną opinię o Huf Polska - Tychy

• Jak się pracuje w Huf Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Huf Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huf Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 11 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huf Polska?

Kandydaci do pracy w Huf Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huf Polska