Opinie o Kia patecki w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kia patecki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kia patecki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kia patecki w Kraków

łukasz

Omijać ten salon szerokim łukiem. Auta transportowane przez nas Cat Kleszczów są składowane w pobliżu hałdy z popiołem. Lakier nowych aut Kia pozostawia wiele do życzenia.

Nikodem

omijać ten serwis szerokim łukiem tam są auta uszkodzone w transporcie. Ach zresztą Aśka P. z CAT Polska to potwierdzi.

Aro

Stan tej firmy i atmosfera to: zboczenie, odchyłka, zwyrodnienie, niedomoga, męty, zwichnięcie, odchylenie, deformacja, dysfunkcja, osłabienie, aberracja, choroba, nieprawidłowe zjawisko, wypaczenie, niesprawność, zaburzenie, wykolejeni, zmiana chorobowa, dolegliwość, anomalia, stan chorobowy, wynaturzenie, dewiacja, nienormalność, skrzywienie, perwersja, schorzenie, wada, stan patologiczny, nieprawidłowość, … .

Luk

Firma patologia przez duże P

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kia patecki? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Michalina

Odradzam pracę w tej firmie.Zarobki 2000-2500 pln ale podatki odprowadzane od najniższej krajowej reszta idzie z kieszeni szefa, więc do emerytury niewiele odłożysz.Owszem są tzw równiejsi którzy zarabiają więcej ale i tak podatek odprowadzany ten sam.Praca po 10 godzin w budynku bez klimatyzacji (w zimie ok 8 stopni a lecie smażysz się żywcem).Jeśli chodzi o urlopy to zawsze problem chyba że jesteś tym równiejszym i trzymasz z bandą dyrektora (ale jakby co to i tak się za Tobą nie wstawi) Na rozmowie kwalifikacyjnej szef obiecuje złote góry przy pierwszej wypłacie (której na konto nie dostajesz i czekasz na nią po swoich godzinach pracy w kolejce z innymi pracownikami)okazuje się że jest inaczej.

Xxxxx

Chyba pracowałeś w innej firmie człowieku ...

ola

Jeśli chcesz kia to najpierw sobie sprawdż, czy to auto jest bezwypadkowe i niech ci dyrektor serwisu powie jakie były uszkodzenia w transporcie( najlepiej na pismie). Żeby nie było że zaraz po skonczeniu gwarancji masz 4 elementy ponownie do lakierowania. Możesz sprawdzic sama w firmie Cat Polska w Rogowcu ul Instalacyjna 2( Teren Kopalni), podjedż i sobie porozmawiaj z kierownikiem szkód albo z kierownikiem transportu, wszystko ci powiedzą!! A obok jest też plac na którym jest lakiernia i myjnia

John

Jak masz ładne nogi , biust i buźkę to pan dyrektor z przyjemnością cię ... zatrudni. A prezes i tak niewiele ma do gadania.

Roli

Dla osób szukających pracy Odradzam tą firmę

Robi

Klient Jan został szybko obsłużony bo był jedynym klientem tego dnia i pewnie to znajomy bosa albo dyrektora. Sandro- jak chcesz zostać tu mechanikiem, to może być tak, że dadzą ci latarnie do malowania, albi gruz do przerzucania, bo aut mało przyjeżdża, wiec na dużą pensję nie licz.

Jan

Witam, byłem klientem serwisu Kia Patecki. Z właścicielem nie miałem kontaktu ale z personelem tak. Wybrałem ten serwis przypadkowo ale dzwoniłem do 3 w Krakowie i tylko w tym pracownik (kobieta) rzeczowo odpowiadała na moje pytania. Miałem do naprawy "elektrykę" z którą elektryk w mojej miejscowości miał problemy. Po umówieniu się na godzinę przyjechałem i po 10 minutach miałem odpowiedź co jest do zrobienia i za ile. Wyjechałem po 2 godzinach z naprawionym autem i dorobionym dodatkowym kluczykiem. Podczas czekania mogłem skorzystać z dobrej kawy oraz z internetu. Na pewno ktoś się spyta ile zapłaciłem. Mogę tylko powiedzieć że nie była to kwota duża a biorąc pod uwagę że "mój" elektryk chciał mi zostawić auto na 2 dni to wygląda to naprawdę dobrze. Właścicielowi gratuluję personelu i pozdrawiam serdecznie. Jan

ANONIM

Co mogę powiedzieć o Kia Patecki. Salon działa prawidłowo gdy tylko są klienci. Przerwę masz wtedy kiedy nie ma części na auto. Jeżeli chcesz tam pracować licz się z tym ze zamiast mechanika będziesz pracował jako ogrodnik.

Z urlopami wiecznie problemy, właściciel daje czadu, ale pracownicy między sobą też się żrą i nie potrafią dogadać. Ogólnie każdy na każdego patrzy wilkiem. Wszyscy mili z pozoru. Jedni pracują za troje, inni siedzą i kasę biorą. Sytuacja beznadziejna, pracować tam nie polecam,(usunięte przez administratora)

Paulo
@Anonim

Ładny cyrk w tej firmie

Majki

Przerwa, urlop, choroba, zapomnij o znaczeniu tych słów

Przerwę masz po pracy

Mąki

Potwierdzam To taki (usunięte przez moderatora) pracy niestety

PAul

Praca w tej firmie to ''praca" po 10 godzin i ciągle mało. Wieczne pretensje i problemy . Poziomi arogancja i chmstwo właściciela pozwala na kolana . Wprowadza wieczny chaos .tu nic nie jest na miejscu i o czasie ,wypłata oczywiście tez, najlepiej bylo by pracować za darmo a o urlopie można zapomnieć . Odradzam prace tem wszędzie naprawdę jest lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o Kia patecki - Kraków

• Jak się pracuje w Kia patecki?

Zobacz opinie na temat firmy Kia patecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kia patecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kia patecki
2.2/5 Na podstawie 40 ocen.
  • al. 29 Listopada 180
    31-236 Kraków