Akrostal Sp. z o.o.

Opinie o Akrostal Sp. z o.o.

Katia

A ja byłam na rozmowie i Pani prowadząca rozmowę bardzo profesjonalnie podeszła do tematu. Uzyskałam wszystkie odpowiedzi na moje pytania. Pani rekruterka opowiedziała o firmie i o stanowisku.Bardzo miło. Fakt, są testy. Niekoniecznie odpowiadające stanowisku na jakie aplikowalam, ale każda firma ma swoją politykę wewnętrzną. Jak komuś nie pasuje to nie musi zgadzać się na robienie ich. Niestety pracy nie dostałam, widocznie wybrali kogoś lepszego.

Zadowolona

widocznie się nie nadawałaś hehehehe bo wszyscy przechodzili test i pracujemy

@Zadowolona

Coś w tym jest, rzeczywiście nie nadawałabym się tam do pracy. A dla Ciebie mała rada: czytaj tekst ze zrozumieniem zanim zdecydujesz się wstawić tak ambitną odpowiedź.

Ile można zarobić jako asystentka w dziale zaopatrzenia? Waham się z aplikacją, bo w obecnej firmie nie zanosi się na podwyżki

jappy

Nie polecam. Zła atmosfera w pracy, duża rotacja pracowników, brak przejrzystego podziału obowiązków. Praca w tej firmie dla tych, (usunięte przez administratora)

klient
@jappy

Jakby tak było to by się pewnie tak nie rozwijali szybko. Niedawno był jeden oddział , teraz są dwa i z tego co słyszę dwa razy więcej pracowników. Firmy z branży nie mają takiego tempa, a wiem bo kupuję od czasu do czasu.

koleżanka
@klient

Faktycznie to pracownicy i to ci najlepsi decydują o rozwoju tak dużych firm. Z tego co wiem firma się faktycznie szybko rozwija, więc niektóre wpisy to chyba zwykła zawiść jakiej niemało w naszym społeczeństwie.

Maras mmmm
@koleżanka

Pracuje tam i jest spoko. Wiara na luzie wynagrodzenie tez dobre. Kierownictwo spoko. Pozdrowienia dla mojej zmiany ☺☺????

Mmm
@Maras mmmm

Ile można zarobić?

Wysłałem aplikację na ogłoszenie. Następnego dnia dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę, którą miałem chyba w przeciągu tygodnia. Pani z HR bardzo uprzejma. Pracy nie dostałem, natomiast ogłoszenie wystawiane co kilka dni - trochę dziwne. Plus za dotrzymanie terminu informacji zwrotnej (mailowo)

a

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mmm

Ile mozna aktualnie zarobić na produkcji bo sporo ogłoszeń jest?

Zainteresowana

Pojawiło sie ogloszenie do HR-ów, wysłałam CV tylko że ostatnio natrafiłam w gazecie na bardzo niepokojące informacje dot.firmy. poza tym z tego co czytam na forum można wywnioskować że kobiety mają raczej pod górkę bo albo mają dzieci, albo chcą mieć dzieci itp... tak naprawdę nie wiem co myśleć o tego typu argumentach. Proszę o informację jak Waszym zdaniem pracuje się w firmie i czy to firma godna polecenia.

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację? Słyszałem sporo dobrego i chce aplikować.

Zadowolona

BZDURY WYPISUJĄ CI CO SIĘ NIE DOSTALI BO NIE MAJĄ UMIEJĘTNOŚCI NAUKA TRWA DŁUGO ŻEBY NAWET NAJBARDZIEJ UMOLNY SIĘ NAUCZYŁ

Zadowolona

Więcej takich firm w Polsce i doganiamy szybciej zachód płacą Oki ludzie też Ale zawsze musi grac wszytko i tu tak jest i zawsze ktoś nad kimś stoi i pilnuje na tym polega dobry biznes za siedzenie nie płacą Zatrudniając obcokrajowców traktują ich równo nie mataczą jak inne firmy przez agencję dlatego nie ma problemu z ludźmi do pracy Oby Akrostal rósł w siłę rozwijał się z korzyścią dla Nas JAK SIĘ BAWI TAK SIĘ BAWI AKROSTAL P.S. z wiadomością dla Dyrekcji ogłoście konkurs na tzw. "Burzę mózgów " np. czas trwania 2miesiace na składanie własnych propozycji dotyczacych dalszego rozwoju optymalizacji kosztów i ergonomi pracy. Może akurat ktoś okaże się geniuszem i jeszcze przyjemniej będziemy współpracować. Pozdrawiam Garbatka

Zak

Jedna z najlepszych firm w okolicy , pod względem wynagrodzeń. Super klimat pracy w szczególności na Dziale Obróbki CNC.

Mariusz

Obserwuję firmę o dłuższego czasu i widzę jak szybko się rozwija, ale wydaje mi się iż tej firmie brakuje zdecydowanie ludzi dojrzałych i odpowiedzialnych, a jest za dużo młodzieży. Także chyba ludzie po 40 -stce byli by mile widziani lub z rodzinami i doświadczeniem ? Choć młodzi powiedzą pewnie na odwrót iż dobrze , że daje szansę młodym.

Była Handlowa

Pracowałam w Akrostalu i naprawdę nie polecam. Nie będę tutaj nikogo przekonywać każdy sam musi podejmować decyzję.(usunięte przez administratora)atmosfera jest straszna, ( dział handlowy) i przestrzegam POMYŚL zanim podejmiesz decyzję.

@Była Handlowa

Pracowałam kiedyś w handlowym i jedno na co narzekać nie można to finanse. Tak jak się z handlowcami obchodzą to fajnie jakby z cała firmą. Więc, albo jesteś skutkiem nadmiernego rozpieszczenia, albo nigdy nie pracowałaś.

Każdy myśli o sobie, że jest pępkiem świata. Ważne jest aby szukać szczęścia i nie przymuszać się do bycia tam gdzie nie do końca się dobrze czujemy.

Bruno

Nie wiecie ile można zarobić na magazynie? Słyszałem, że szukają pracowników.

Ala Kowalska

Dostałam zaproszenie na rozmowę do działu handlowego na Asystenta ds. handlowych. Nie wiecie ile można tam zarobić?

Iga
@Ala Kowalska

Z tego co czytałam na forum w handlowym można dobrze zarobić, ale po okresie wdrożenia, pewnie około 1 roku?

@Ala Kowalska

Ala Kowalska
@Gość

A premie? słyszałam że w handlowym są dość wysokie, nie mówię oczywiście w pierwszym miesiącu pracy

Hanka

Nie wiem czy jest się czym chwalić, że przekręty robiły, później żadna kobieta dobrej roboty nie znajdzie. Ja takich jak one to bym wystrzeliła na Kubę do Fidela.

gość
@Hanka

No masakra! Po 2-3 latach harówy w Akro pozachodziły w ciążę i to BEZ UPRZEDZENIA, jak one mogły to zrobić pracodawcy???!!!

Zuza

Kobiety fajny sposób wymyśliły na kantowanie firmy , można niezła kasę wyciągnąć.

Olka
@Zuza

Kobiety nic nie wymyśliły, posiadanie dzieci to normalna sprawa. Firma żenada!!!

@Olka

No co Ty - myślisz że ta cała ,,Zuza" to jakiś bezstronny obserwator? Na dodatek kobieta?? ,,Kantowanie firmy", ,,wyciąganie kasy" - znam te teksty na wylot i jak mniemam to któryś z ,,panów szefów" podszył się pod dziewczę o tym imieniu.

Marcin Kozyra

Jak można złożyć CV do firmy do działu handlowego? Proszę o info. Wysyłałem na kilka maili ze strony internetowej, ale bez odzewu.

Omar
@Marcin Kozyra

wyślij na kadry, jak będą zainteresowani na pewno się odezwą

jarek

bezpłatne jak to możliwe ? w Poznaniu ? Nie znam takich pracowników co robią bezpłatnie .

jarek

szukam pracy na produkcji ile można tutaj zarobić ? w normalnym czasie i w nadgodzinach ?

B
@jarek

Nadgodziny są bezpłatne z tego co wiem.

Mariusz
@jarek

Jarek nie wiem ile płacą na magazynie, ale miałem laskę ,która pracowała w Akrostalu to mi się chwaliła, że 8 tys. wyciąga. Wprawdzie znała obce języki, a było to jakiś czas temu. Więc może nie na magazyn tylko do handlowego się zgłoś.

zygfryd
@jarek

Na magazynie podstawa kiepska 1550zł na rękę. Premia, tacy co się nie lubią namęczyć to 500-600zł , średni 1000zł , najlepsi więcej. Nadgodziny i tu możesz jechać na maksa. Są tacy co drugie tyle wyrobią, ale trzeba uważać na błędy, bo stracisz wiele.

@zygfryd

Zygryd dzięki za info.

Zostaw merytoryczną opinię o Akrostal Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Akrostal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akrostal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akrostal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akrostal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Akrostal Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akrostal Sp. z o.o.