Akrostal Sp. z o.o.

Opinie o Akrostal Sp. z o.o.

Krzysztof

Mam pytanie, szukam pracy w handlu, mam roczne doświadczenie. Ile można zarobić?

Rudy
@Krzysztof

Z tego co słyszałem to w handlowym nie mogą narzekać na zarobki.

Kler

Nie polecam pracy w akrostal.Niby zle nie jest,niby ludzie na wysyłce i produkcji okej,ale zasze sie musi znalezc osoba ktora biega za koordynatorem jak piesek i wszystko klepie kierownikowi o pracownikach.Stanowisko asystentka wysyłki nijak ma sie do opisywanej pracy w ogloszeniu.Kierownik mówi że praca biurowo fizyczna,a tu sie okazuje że chodzi się 8 godzin po dworze w mróz.Na rozmowie obiecują stanowisko komputerowe a tak naprawde kierownik żadnego nie zapewnia.On,koordynator i dziewczyny z wysylki siedzą w ciepłym,a tb każa robic cały czas na dworze pomimo tego,iż prawo pracy nakazuje zapewnić pracownikowi miejsce do ogrzania się.Mają pretensje jak człowiek u nich chwile przystanie by herbate zrobić .Robisz cała robote jaką koordynator dotychczas robił,tyle że nie biórową,bo on przecież grzeje (usunięte przez administratora) w ciepłym kiedy my zapieprzamy po dworze,jak pada ich to nie interesuje,masz robic.... Nie polecam,firma-smietnik.

@Kler

Szanowna Pani, w przypadku posiadania informacji rzetelnych, prawdziwych i mających wpływ na prawidłowe funkcjonowanie firmy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu – na naszej stronie internetowej znajdzie Pani dane kontaktowe. Podczas rozmów kwalifikacyjnych kandydaci na wymienione stanowisko otrzymują informację o charakterze pracy, w tym również, że jest to praca w dużej mierze na dworze. Następnie, zainteresowana podjęciem pracy osoba oprowadzana jest po placu, który będzie jej stanowiskiem pracy. Prowadzona w ten sposób rekrutacja pozwala zapoznać kandydatów z miejscem pracy, tak, aby decydując się na podpisanie umowy byli w pełni świadomi charakteru oferowanego stanowiska. Ponadto, każdy pracownik ma prawo do zgłoszenia wszelkich uwag i wątpliwości w przypadku niezadowolenia lub niezgodności stanowiska z tym oferowanym podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Dział HR ani dział kadr nie otrzymały niestety żadnego zgłoszenia o zaistniałym problemie, przez co nie mieliśmy możliwości interweniować w Pani sprawie. Pozdrawiamy serdecznie, Akrostal

Dawid

@Asia90, widzę, że jesteś zainteresowana pracą w dziale handlu firmy Akrostal. Masz już doświadczenie w tego typu pracy? Jakie warunki zaoferowane przez tego pracodawcę byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @Wojtek, jesteś dość dobrze zorientowany w sprawach firmy. Pracujesz w niej aktualnie? Jeśli tak, to napisz proszę, jak pracuje się w tym miejscu!

Asia90

Cześć, pracował ktoś na dziale Handlu? Jak wygląda praca w tej firmie, jaką atmosfera i zarobki?

Wysłałem aplikację na ogłoszenie. Następnego dnia dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę, którą miałem chyba w przeciągu tygodnia. Pani z HR bardzo uprzejma. Pracy nie dostałem, natomiast ogłoszenie wystawiane co kilka dni - trochę dziwne. Plus za dotrzymanie terminu informacji zwrotnej (mailowo)

a

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
CNC

Witam , czy w Poznaniu na magazynie szukają też frezerów cnc ?

Wojtek
@CNC

CNC to Garbatka koło Rogoźna

Dawid

@Krysia, myślę, że zawsze warto zaglądać na stronę internetową firmy. W zakładce "Kariera" znajdziesz wiele ciekawych ofert - dokładnie tutaj: http://akrostal.pl/kariera/aktualnie-poszukujemy/ . Będziesz aplikować na którąś z nich? @Jasiek, a Ty pytasz, bo też jesteś zainteresowany pracą w Akrostal w Poznaniu? Na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie? Zachęcam do wysłania swojego CV do firmy - zawsze warto próbować!

Krysia

Szukam pracy w logistyce, nie wiecie czy szukają kogoś do zaopatrzenia?

Jasiek

Czy tak dobrze się pracuje, że nikt nie pisze?

Nowik

Hej, jaka jest obecnie sytuacja w dziale IT, jakie zarobki - czy ktoś mógłby się wypowiedzieć w tym temacie ?

Dawid

@Ktoś, @Ludek, dlaczego tak sądzicie? Napiszcie cos więcej. Jak wogle pracuje wam sie w tej firmie. Ja osobiście jestem bardzo ciekawy, ale jeszcze bardziej osoby zainteresowane współpracą z firmą.

Niezatrudniony

Na rozmowie kwalifikacyjnej chyba po raz pierwszy w życiu zetknąłem się na bardzo osobliwy zestaw pytań, które po prostu mnie zdziwiły. Np. "Para rąk ma 10 palców, ile palców ma 10 rąk?" albo "Po stole chodzi 10 much z czego 3 zabiłeś, ile jest much?" Potrafię zrozumieć test na przeliczenie milimetrów na metry czy kilogramów na tony i na odwrót albo test obsługi Excel'a ale ten absurdalny test po prostu mnie zniszczył xDDD.

Madzia

Julia powiedz jak wyglądał 2 etap. Też były pytania odnośnie stanowiska na który aplikowałaś i jakie to było stanowisko jeśli to nie tajemnica. Dostałaś pracę??

Kandydatka

Również byłam na drugim etapie i na mnie szef nie wywarł złego wrażenia, więc jak widać nie jest to reguła

Nel
@Kandydatka

A dostałaś prace?

@Niezatrudniony

A na jakie stanowisko aplikowałeś ?

wolna
@Niezatrudniony

Te pytania tylko z pozoru sa glupie. Akrostal zatrudnia magazynierow ktorym jak sie napisze, ze maja uszykowac 1 szt o dlugosci 3m daja 2 szt po 1100 i sa zdziwieni, ze nie przeszlo :)

rekruterka

Tak! też miałam do wyłapania błędy w dokumencie, zapomniałam o tym, bo to było proste zadanie. Od stycznia kogoś szukają na to miejsce i nadal nikogo nie zatrudnili, ciekawe dlaczego.

Anka

też miałam te wszystkie testy żenada nikt nawet nie zaproponował szklanki wody straszny chaos najpierw test później kolejne jakos to wszystko mało zorganizowane nie wiem czy szukają alfy i omego niby potrzebują pracownika a rozmowy cały czas trwają nie mogą się zdecydować brak słów

@rekruterka

A skąd wiadomo, że nie znaleźli nikogo od stycznia? Pytam z ciekawości. Bo wiele firm tak ma że ogłoszenia są ciągle bo firma się rozwija i z tego co czytałam o nich też tak jest.

Olga
@Kasia

Hej, ja właśnie dostałam pracę i razem ze mną przyjmowane były 4 osoby do różnych działów. Słyszałam od kolegów że jest bardzo dużo przyjęć bo tworzone są kolejne zespoły.

Doris
@Olga

A możesz powiedzieć na jakie stanowisko aplikowałas bo ja nadal czekam na odpowiedź

rekruterka
@Kasia

Wypowiadam się wyłącznie na temat stanowiska na które aplikowałam. Moja znajoma kilka dni temu również aplikowała na to stanowisko, powiedzieli jej, że jeszcze nie mają zespołu, który by się tym zajmował. Dodatkowo, na LI/GL wiciąż nie ma osób które by piastowały to stanowisko. Firma chce się rozwijać i może się rozwija zatrudniając do innych branży.

Kandydatka
@Nel

Tak, dostałam

Ludek

Zgadzam się w 100%, największy absurd jaki widziałem dotąd

Ktos

Uczcijmy minutą ciszy rekrutację...Nie polecam w żadnym względzie.

Para

Firma jest specyficzna. Ale jeśli się chce można spokojnie tam pracować. Wiele z tego co tu jest napisane jest prawdą ( jeśli chodzi o te negatywne spostrzeżenia). Nie oszukujmy się -Mimo dużej ilości pracowników nie jest to super korpo na niewiadomo jakim poziomie. Normalna firma ze swoimi zasadami , z którymi mało kto się chce zgodzić. Ale albo chcesz mieć pracę albo chcesz wybrzydzać. Zawsze można stworzyć własną firmę i własne zasady. Nie można się na początku zrazić .Kasa jak wszędzie. Cudów nie ma, ale można premią dorobić. Atmosfera różna. Spięcie i natłok obowiązków - owszem , ale młodzi , mili ludzie w zespole są w stanie to wynagrodzić. Stres-testy na dzień dobry są. Dla niektórych durne , dla innych dziwne. Ale jak się chwile popracuje , zrozumie się dlaczego one tak wyglądały. To specyficzna branża i specyficzne dokumenty z którymi się pracuje. Jeśli ktoś nie miał nigdy styczności z tą branżą , wiele takie testy wnoszą dla osoby rekrutującej. I nie ukrywajmy - nie są one trudne! Szef jak każdy inny. Problemów z podejściem do kobiet u niego nie zauważyłam. Jest taki sam dla każdej z płci. Z resztą nie ma się z nim za wiele styczności. firma o polskim kapitale, więc nie ma co oczekiwać salw pochwalnych na powitanie , darmowych śniadań , opieki lekarskiej i nie wiadomo czego jeszcze. To nie hamerykańska korporacja. To je Polska, tu się stal kuje. Tak, pracuję tam nadal. Bo potrafię iść na kompromis i zaakceptować pewne niedogodności w imię tego ,że potrzebuję zarabiać pieniądze. Z dzisiejszym modnym podejściem - że wszystko mi się należy - nie ma co się pchać do tej firmy. Jeśli praca ma być dla Ciebie tylko przyjemnością , odpuść sobie. Mimo to da się tam pracować z zachowaniem szacunku do samego siebie. Trochę samodyscypliny, pokory i zaparcia mogą sprawić, że wykonywane obowiązki będą nawet przyjemne. Poza tym kij ma zawsze dwa końce. Jestem ze starszych roczników , może dlatego potrafię olać to co niedogodnie i docenić ,że mam pracę w dobrych godzinach z wolnymi weekendami. Są cięższe dni , gorsze humory i gęsta atmosfera, ale gdzie tak nie jest ?? Ideały dawno wymarły. Idziesz do kogoś do domu, graj na jego zasadach.

maJONEZ

smiechłam :)

Robin
@Para

Zapraszam do siebie do domu, moje zasady- siedzisz na balkonie. Zadowolony? W końcu grasz na moich zasadach. A co do kobiet to problem jest i to od dawna. To czego na pierwszy rzut oka nie widać nie oznacza zaraz że nie istnieje.

Jola
@Para

Co za idiotyczne podejście do życia!jest mnóstwo polskich firm,nie korpo,gdzie jest super atmosfera, świetne warunki pracy i placa,szacunek dla drugiego człowieka,elastyczność,praca.to przyjemność.i też nie pracuje w weekendy,praca 8-16.nie rozumiem jak można większą część życia spędzać w msc gdzie nie jest się szczęśliwym Jeśli nie lubisz poniedziałku i myślisz że znowu muszę tam iść to to zmień. W tej chwili w Wielkopolsce naprawdę jest rynek pracownika i mnóstwo fajnych firm, które dobrze płacą i dają normalne umowy o pracę i benefity.

Bylem

Ja mysle, ze to jest raczej tak - bylem, doswiadczylem, podziele sie opinia i end of story. Nie wydaje mi sie zeby ktos tu drugi, trzeci czy czwarty raz zajrzal. Osoby zatrudnione nie beda sie tu wypowiadac, wynika to z polityki firmy - ktora dosc mocno weryfikuje kto i co tutaj pisze.

Krystian
@Bylem

Rozmawiałem na Targach Pracy z osobami z tej firmy i praca wydała mi się fajna, mówili, że bardzo się rozwijają i planują zatrudnić wielu pracowników. Ja jeszcze jestem na ostatnim roku studiów, ale po skończeniu zaaplikuje do nich.

Julia

Ja byłam na rozmowie i byłam w dużej salce konferencyjnej. Zresztą chyba samo miejsce nie ma takiego znaczenia. Przechodziłam zarówno przez dział handlowy i dział zaopatrzenia i nie mogę powiedzieć, że były jakieś złe warunki do pracy. Open spice, ludzie normalnie pracowali się, śmiali itp, czuć było raczej fajną atmosferę.

Open space miało być:)

Patryk
@Julia

Do sali konferencyjnej przechodziłaś przez dział handlowy? No i dostałaś propozycje pracy czy ,,niestety nie tym razem,,. Zresztą pi co pytać, przecież i tak nikt sie nie przyzna czy pracuje i jak sie pracuje. Taką postawa tylko zaprzeczacie że w firmie dobrze sie pracuje.

@Patryk

Tak dostalam prace, zaczynam w polowie maja

Pola
@Julia

A możesz powiedzieć na jakie stanowisko aplikowałas???

@Pola

Asystent ds. Handlowych

pracowniczka

Ja brałam udział w rekrutacji na jedno ze stanowisk administracyjnych i pracuję tu od kilku tygodni. Faktem jest, że na rozmowie pojawiły się słynne testy, o których czytamy w innych komentarzach, ale akurat mi Pani prowadząca rozmowę wyjaśniła dokładnie jakie jest przełożenie tych testów na codzienną pracę i uzasadnienie wydało mi się sensowne. Z tego co mi wiadomo, przez jakiś czas pracował w kadrach/HR ktoś, kto robił jakieś gafy na rozmowach, czy coś takiego.. Może stąd te niedopasowane testy albo wrażenie braku profesjonalizmu..? Nie chcę nikogo obrazić, to takie moje przemyślenia na podstawie tego co tu czytam. Szef cóż... No szef jak szef, każdy jest człowiekiem, ja nie spotkałam się na rozmowie kwalifikacyjnej z nim z żadną formą dyskryminacji. Zresztą, nie oszukujmy się, ile się z nim współpracuje? Jak w tygodniu zamienisz z nim jedno zdanie to jest dużo :) dla mnie bardziej liczy się zespół, w którym pracuję, a tutaj ludzie są naprawdę w porządku :) wszystko chyba tak naprawdę zależy od tego co kto uznaje za istotne w pracy. Dla mnie najważniejsi są ludzie, atmosfera i przejrzystość zadań, które wykonuję, Akrostal spełnia moje oczekiwania w tych kwestiach i póki co dobrze mi się tu pracuje.

UWAGA! Niepoważny pracodawca. Przejechałem 400 km na rozmowę kwalifikacyjną po to żeby dowiedzieć się, że Pani Kierowniczka miała poprzednio pod sobą 80 pracowników. Praca od 7:30 do 15:30, a co ciekawe jak wychodziłem z firmy ok. 16 wszyscy pracowali. Wciskanie kitu o możliwym zakwalifikowaniu na inne stanowiska. Intencje pracodawcy dalekie od zatrudnienia. Czuć, że zapraszają na rozmowy żeby sobie pogadać.

@Piotr

tyle, ze w Akrostalu nie ma zadnej kierowniczki :D reszta spoko

@ja

Nie ma? Żadnej? Na pewno? A przykładowo kierowniczka działu kadr to fikcyjna postać?

@Gość

:D "kierowniczka" w takim razie kieruje sama soba.

@anonymous

Co Ty piszesz? Przecież to jakieś jaja. Czy w tej firmie jest coś na poważnie?

Jerzy
@Piotr

Z tego co ja słyszałem na rozmowie, praca jest od 7:30-15:30 lub do 8-16 do ustalenia z kierownikiem, więc pewnie dlatego jak wychodziłeś o 16 niektórzy jeszcze byli.

Jak wygląda obecna sytuacja w Firmie ? do jakich działów polecacie aplikować ?

Max
@anonymous

handlowy, zaopatrzenia, księgowości

Filip

Czyżby tak dobrze się pracowało, że nie ma chętnych do napisania kilku wskazówek dla kandydatów?

Moniasssa

Ja z rozmowy byłam bardzo zadowolona bez stresu pytania fajne .Alpikowałam na dział cnc .Kierownik bardzo sympatyczny ,fajnie opowiada o firmie .Widać ze ma podejście do ludzi i zna realia .Klimat na dziale bardzo fajny,nie widać gonitwy ,muzyka na plus .

@Moniasssa

Super, a dostałaś pracę?

Witam. Mam pytanko . Jaka stawkę początkowa dostaje szlifierz z doświadczeniem? I ewentualnie ile może zarobić brutto miesięcznie ?

Doris

Witam a jakie zarobki na stanowiskach biurowych widziałam że szukają pracowników zastanawiam się czy złożyć dokumenty np do działu kadr proszę o odpowiedz.

Zostaw merytoryczną opinię o Akrostal Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Akrostal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akrostal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akrostal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akrostal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Akrostal Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akrostal Sp. z o.o.