Akrostal Sp. z o.o.

Opinie o Akrostal Sp. z o.o.

Moja opinie usunięta, taki standard to co niewygodne usuwają.

Z tego co wiem to stanowisko Asystenta ds jakości w zakresie metaloznawstwa jest zarówno w Poznaniu jak i na Garbatce, wiec pewnie są to dwa niezależne ogłoszenia.

zeus

Witam, Czy ktoś byłby w stanie napisać kilka zdań odnośnie stanowiska "asystent/tka ds jakości w zakresie metaloznawstwa" ? Ogłoszenie z anonimowym pracodawcą ale o ile kojarzę kiedyś pojawiało się podobne z identyczną treścią właśnie z Akrostalu. Kolejna sprawa to lokalizacja , na jednym portalu podana Garbatka, na innym Poznań. Ktoś pracował na podobnym stanowisku? Ile można zarobić?

zeus

Wysłałem aplikację na ogłoszenie. Następnego dnia dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę, którą miałem chyba w przeciągu tygodnia. Pani z HR bardzo uprzejma. Pracy nie dostałem, natomiast ogłoszenie wystawiane co kilka dni - trochę dziwne. Plus za dotrzymanie terminu informacji zwrotnej (mailowo)

a

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Wojtek

No i robią za darmo pewnie. Śmiesznego psychola macie na karku. Pozdrowionka dla Dorotki z handlowego.

kasia

Nie wiecie jak można aplikować i czy szukają kogoś do pracy biurowej? Nie mogę znaleźć żadnych ogłoszeń.

Jola

Nie wiadomo już w co wierzyć, przeglądając posty innych firm na goworku to też w większości są opinie negatywne. Taka jest prawda, że jak ktoś jest zadowolony to nie chce mu się pisać, tracić czasu. Nigdzie nie ma idealnie, najlepiej przekonać się samemu.

Jaro

Pracuje w firmie ochroniarskiej dorabiam do emerytury wojskowej, po 24 mam obchód obiektu położonego obrębie tej firmy, chłopaki pracują muzyka gra mają włączone radio na hali, bywa że maja otwarte drzwi od hali można zajrzeć, praca wrze wózek jeździ, obsługują maszyny, niedaleko w biurze na parterze czuwa brygadzista, nie widać aby ktoś się leniwił pracują. Pracują, uśmiech na twarzy, nie sprawia to wrażenie aby firma nie dbała o pracowników, dużo osób w tej firmie pracuje.

Ziomal

Widzisz niewiele jest tak agresywnych osób.

ziomal

Wiem iż kiedyś wpisywała się konkurencja. Non stop. W końcu wyszło. Wiem iż dostali za to wyrok.

mła
@ziomal

Iż skąd to wiesz? jesteś pracownikiem? hejty ten sam, to może pozytywy też ten sam? zawsze w te same dni i tych samych godzinach... nie wiem. piszę, iż tylko tak myślę :))jak tak, to żenada... tylko te dobre zostają, słabe znikają. czyja to sprawka??? myślę, iż nie konkurencji :))

koleżanka

no tak też mi coś nie pasowało, podszywa się pod różne nicki i różne osoby. Żenada

ziomal

koleżanko te hejty to cały czas ta sama osoba, różne nicki.

koleżanka

Ziomal pracowałam kiedyś w innej firmie gdzie nie było żadnej selekcji. Cały czas te same obiboki. Nikt nie reagował . Firma z roku na rok coraz gorzej, a oni nic. Każdy dział pretensje jeden do drugiego. Szefostwo nie reagowało. A tutaj chociaż eliminują część, jakaś selekcja.

ziomal

Niektórym ludziom nie dogodzisz.

koleżanka

Ktoś się nie uczy, nie myśli i przychodzi sobie do pracy, żeby sobie przychodzić, to później nabywa stresa jak ktoś od niego coś chce. Mamusia do tej pory się opiekowała, dawała wikt, jedzonko, a teraz ktoś wymaga. Hmm szok.

Realista

Oczywiscie że znika ponieważ pracodawca wykupił opcję moderowania treści.wszystkie znikają dość szybko.Ale ja życzę każdemu pracy tam i przekonania się na własnej skórze jak tam jest "super";)

ziomal

wydaje się,że hejterzy największy problem mają sami ze sobą.

L

I znowu negatywna opinia znika... Jak zwykle :))

polska

Diablo na prezydenta!!!!

Filip

Mam znajomych, którzy tam pracują.

Zostaw merytoryczną opinię o Akrostal Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Akrostal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akrostal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akrostal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akrostal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Akrostal Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akrostal Sp. z o.o.