Opinie o Garmond Press S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Garmond Press S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Garmond Press S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Garmond Press S.A. w Warszawa

Filip

Cześć. Jutro mam rozmowę na stanowisko ph na Warszawę. Ma ktoś z was informacje jakie warunki dają? Jaka kasa, jak z samochodem i jaka umowa? Proszę o szybkie info. Pozdrawiam

Staram sie o prace
@Filip

Też mam jutro rozmowę tam u nich, może ktoś coś powiedzieć o tym stanowisku ?

@Staram sie o prace

O której?

@Filip

Rozmowa bardzo fajna. Umowa o prace na dogadana stawkę plus zlecenie na prowizje.

Patrycja

@Urek, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Garmond Press. Czy możesz wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju zawodowego pracując u tego pracodawcy? Czy pracodawca organizuje ciekawe i merytoryczne szkolenia, które podnoszą kwalifikacje kadry pracowniczej? Napisz proszę coś na ten temat.

Urek

Pracowałem (wytrzymałem) tam pół roku, kierownik okropny, w żaden sposób nie można się z nim dogadać, nie potrafi dowodzić ludźmi, dociekliwy i obcina pensje wg własnego uznania, wymyślając sobie nowe powody, musisz mieć potwiedzenie z urzędu czy od lekarza bo inaczej obcina dniówkę Uważajcie z sobotami bo często trzeba "nadrabiać" i trzeba przyjść mimo iż było się na dwóch np. nadgodziny i wcześniejsze przychodzenie to norma, czyli nadrabianie przez pracowników braku organizacji i porozumienia szefostwa z pracownikami (usunięte przez administratora) warunki pracy i zarobki jedne z najniższych z jakimi się spotkałem, Wypłaty standardowo czyli 24-26 dnia miesciąca Pracownik jest traktowany jak tania siła robocza, wg mnie praca tam jest dla mnie za przeproszeniem dla ludzi bez ambicji niestety, bo szef cię nie wywali bo ludzie sami odchodzą po krótkim czasie, więc stała praca to jedyny plus Niepozdrawiam

Konkurencja tak się rozpisała? Dobrzy pracownicy nie narzekają.

Przedstawiciel Handlowy

Firma KPINA - przeszedłem rekrutację, zapewniono mnie, że chcą mnie zatrudnić, zwolniłem się z pracy aby podjąć tam pracę i nagle firma się rozmyśliła przed podpisaniem umowy. Żenada

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Irek

Czy dobrze sie tu pracuje? Tak długo nikt nie pisał. Jest jakiś powód?

I tak każdy wie
@Irek

Było pisane, ale jako były pracownik mogę tylko powiedzieć, że nikt się w tej firmie nie chciał zatrudnić i "góra" uznała, że to z powodu komentarzy i kazała wszystko pousuwać. Podobno pracowników straszyli sądem. Pytanie tylko na jakiej zasadzie z Gowork to sobie załatwili. Czytanie dalszych komentarzy w tym momencie jest bezsensu, ponieważ są powyrywane z kontekstu, czyt. zostały tylko te lepsze. Nie zmienia to faktu, że i tak nikt nie NADAL się zatrudnić

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Garmond Press? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

nie

Umowy są śmieszne, zapewniona na umowie tylko najniższa stawka, reszta tzn. premia nie jest wpisana. Wypłaty w dwóch częściach, druga niby do 25 każdego miesiąca, lecz nigdy na czas jej nie było. Nie uznają zwolnienia lekarskiego, a nawet jeśli to traci się drugą część wypłaty. Obiecują pracownikom podwyżki, o które trzeba się starać kilka lat, dla serio marnych kilku groszy. Traktowanie pracownika jest na niskim poziomie, faceci "kierownicy, dyrektorzy" rzucają niestosownymi komentarzami, a impreza firmowa "szkolenie" to jedna wielka orgia. Kierownicy tak na prawdę nic nie potrafią, nie znają się kompletnie na niczym, całą brudną robotę ty odwalasz. Ściągają Cię z urlopu, wydzwaniają po godzinach albo każdą zostawać bo muszą coś z tobą skonsultować, a tak naprawdę musisz powiedzieć im co mają zrobić bo sami nie są w stanie tego zrobić. Nie pilnują umów, nie interesują się pracownikami, kiedy komu się kończy umowa i jaką ma. Ogólnie nie polecam.

Robert

Witam Zaproszono mnie na rozmowe stanowisko przedstawiciel handlowy czy moze ktos napisac jak wyglada praca w tej firmie na tym stanowisku, na co moge liczyc, jaka umowa, zarobki. Pozdrawiam

@Robert

Co to znaczy przedstawiciel handlowy czym mial bys sie zajmowac

Patrycja

@Były niewolnik, jeśli jakiś komentarz został poddany archiwizacji, musiał naruszać punkty regulaminu gowork.pl. (www.gowork.pl/regulamin). Rzeczywiście odnosiłam się do Twojej wypowiedzi i musiało to być przed interwencją moderatora. Przykładowo jeśli w Twojej wypowiedzi znajdywały się pomówienia, wulgaryzmy, naruszenie dóbr osobistych, to administrator miał prawo zareagować.

Były niewolnik
@Patrycja

Macie przywrócić wszystkie moje wpisy w wątkach Garmond Press!! Macie czas do czwartku, później dowie się o tym cała Polska. Mam print screeny, jak już pisałem.

Patrycja

@były niewolnik, czyli generalnie można liczyć a umowę o pracę i to jest w jakiś sposób dla Garmond Press plus. Pytanie tylko, dlaczego tylko na trzy miesiące? Jaki był powód braku współpracy po upływie tego czasu? Nie piszesz, jakie wytłumaczenie mieli Twoi przełożeni, nie dając Ci szansy pracować dalej.

Były niewolnik
@Patrycja

znowu usunięte wypowiedzi. Ja nie wiem, śmieszne to trochę! Tym razem mam print screeny :) sami pod sobą dołki kopiecie... No gdzie jest moja wypowiedź? Do której zresztą się odnosi pani administratorka! Mój wpis był zresztą i tak bez sensu... Trzeba być skończonym debilem, żeby nie dostrzec, ze Garmond szuka jeleni pod koniec roku. Rekrutacja do wszystkich oddziałów, 20 nowych osób na szkoleniu... To nie jest tak, ze nie wiedziałem na co się piszę, chciałem jakiejkolwiek pracy i dośw. a nie chciało mi się iść na produkcję, zresztą - czy by mnie przyjęli na prod.?????

Patrycja

@zawiedziona, jakie w takim razie miałaś zapewnienia zawarte na umowie? To jednak najważniejsze, co znajduje się na umowie, wtedy pracownik na stuprocentową pewność na co ze strony firmy może liczyć. Jak było zatem w Garmond Press?

Patrycja

@Gp czy sytuacja z twoim wynagrodzeniem już się wyjaśniła? Udało Ci się skontaktować z Garmond Press i wszystko znalazło swój szczęśliwy finał? Pewność, że pracodawca wypłaci wynagrodzenie po przepracowanym okresie pracy jest ważna niemalże dla każdego - obecnego i potencjalnego pracownika.

Patrycja

@123 czy wyjaśniła się już ta sytuacja? Możesz napisać konkretnie dlaczego nie polecasz współpracy z firmą?

maja

A pracował ktoś w Poznaniu na stanowisku specjalista obsługi klienta? Dostałam zaproszenie na rozmowę,ale nie wiem czy jest sens iść?

eryk

Regionalny przedstawiciel handlowy jest u nich potrzebny z tego co teraz widze.. zastnawiam się czy faktycznie bedzie można u nich dobrze zarobić, jak myślicie?

Jr

Praca w nocy z reguły od 22 do 2-3.weksel na 1000zl. Zarobki netto 1700zł, praca kompletnie bez stresu. Problem z urlopami no i praca świątki piątki. Obowiązki to rozkładanie gazet czyli praca dla idiotow;) nie wiem czemu aż takie opinie czytam tutaj bo dla mnie przesądzone. Umowa zlecenie.

kkk

@any @kkk, bez przesady, akurat kwestia wynagrodzenia musi byc sprecyzowana, może dopytaj szefa, jak nie rozumiesz jakiegos zapisku. Tak mnie w ogóle ciekawi na jakich zasadach daja auto przedstawicielom handlowym, wie ktoś Jest. Tyle ze za swoje błędy odpowiadasz finansowo. Jakie to błędy, jaki wymiar "kar". Wie ktoś? Czy decyduje o tym przełożony - jak uzna tak będzie?

kkk

Umowa-zlecenie sformułowana jest w taki sposób, że nigdy nie wiesz jaką wypłatę dostaniesz. To chyba wystarczy żeby ocenić tą firmę oraz wszelkie umowy cywilno-prawne w obszeże zatrudnienia skoro mogą (?) one zawierać takie zapisy.

darecki

w opisie "amatorzy" opisując pracę przy ul.Jagiellońskiej -w jakich warunkach i na jakich zasadach się pracuje -jest również podana informacja o podpisaniu weksla na dzień dobry w kwocie 1000,-zł. Więc a informacja nie jest z palca wyssana.Bardzo potrzebowałem pracy i miałem blisko od miejsca zamieszkania.

wkurzona

Pracowałam w tej firmie zaledwie 3 miesiące. Zacznijmy od tego, Że poszlam na rozmowe na przedstawiciela handlowego,kierowniczka jednak stwierdzila,ze nadaje się bardziej do biura i na kase. Mimo,ze nie wypelnilam ich smiesznego testu na początku rozmowy kwalifikajcyjnej ponieważ jestem słaba z matematyki, poinformowałam ja o tym. Same Cv swiadczy o tym iż umsyl humasnistyczny studia skończone humanistyczne. Poinformowalam ja o tym lecz ona stwiedzila,ze sobie poradzę.(teraz już wiem dlaczego wrzucila mnie na sile na te stanowisko) Bylam na szkoleniu w Warszawie z kasy-ISTNY (usunięte przez administratora) mało kto wiedział,ze przyjechałam na szkolenie ,nikt nie miał dla mnie czasu. Spedzilam tam dwa dni z czego pierwszy dzień praktyczniue przesiedziałam w pokoju sniadaniowym lub patrzyłam się co robia dziewczyny zajmujące się prenumerata(to już umiałam robiv) ten inf były dla mnie zbędne. Samo szkolenie z kasy MASAKRA dziewczyna chwaliła się jak to ona potrafi szybko wszystko ogarniać. Nie przekazywała mi wiedzy a chełpiła się tym jaka jest szybka ;/ Po powrocie z tego jak ,,profesjonalnego" szkolenia,kierowniczka zostawila mnie sama-niedoszkolona z masa innych rzeczy na glowie. Dodam ze miałam zajmować się kasa+prenumerata. Czasami nie miałam czasu zjeść kanapki czy wyjść to wc. I tak po tych 3 miesiącach dostałam wypowiedzenie z dnia na dzien. Jak już w wcześniejszych opiniach czytalam u mnie tez był ,,maly" problem z umowa. Ale najśmieszniejsze jest to,ze nie dostłam drugiej części wypłaty. o która wypalam kilkakrotnie kierowniczki czy na pewno każdy co miesiąc dostaje czy nie jest to tak jak zapisane w umowie tylko nagroda za dobrze wykonana prace. Oboiecywala,ze nie. Okazalo się jkednak co innego. I tak przed swietami i sylwestrem zostałam z wyplata jednej części-jałumużna bo tylko tak można nazwac to co mi wypłacono czyli 1200zł. Firma oszukuje i nie docenia pracowników. Wszystkim którzy się zastanawija nad wspopraca STANOWCZNO ODRADZAM !!!

darecki

Pracowałem na Jagiellońskiej 1 m-c ,bo taką podpisałem umowę i dalej nic ,żadnej propozycji -czekać na telefon .Interesuje mnie czy wypłaty wszystkie wypłacają,ponieważ nie dostałem podpisanego 1 -egzemplarza tej umowy-oczywiście zlecenie?Mam jeszcze jedno pytania -wymagają od razu,żeby podpisać weksel na 1000,-zł -czy po skończonej pracy -zwracają ten weksel?

Zostaw merytoryczną opinię o Garmond Press S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Garmond Press S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Garmond Press S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Garmond Press S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Garmond Press S.A.?

Kandydaci do pracy w Garmond Press S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Garmond Press S.A.