Opinie o KROSGLASS S.A. w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KROSGLASS S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KROSGLASS S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KROSGLASS S.A. w Krosno

Kobitka 31

Lubię atmosferę w KROSGLASS S.A. za: Dobra praca I mili ludzie

Sambor

Szukają inżyniera, warto tam iść?

Robol
@Sambor

Nie warto, szkoda zdrowia! Właściciel traktuje ludzi przedmiotowo. Dziwię się że ta firma jeszcze funkcjonuje.

Jarek

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Zachwycony
@Jarek

Ależ oczywiście! Tylko musisz być fachowcem wysokiej klasy, a możesz liczyć na intratne stanowisko, np. na formowaniu, czy w dziale elektrycznym (oj, przepraszam, teraz to się ładnie nazywa "elektromechanik")! Czekają atrakcyjne zarobki, młody, dynamiczny zespół w rozwijającej się firmie! A na poważnie - przeczytaj komentarze i zastanów się czy warto.

Bracia Daltonowie
@Jarek

Jaja sobie robisz? Gdzie takie rzeczy słyszałeś?

Nefryt 111

Tak! Potwierdzam -jest coraz lepiej .Jednego mojego "ulubieńca" mają nawet beatyfikować ale Papież ma na razie ważniejsze sprawy na głowie.Np dzisiaj kolejka chętnych do pracy kończyła się na stawie w Polance. Istna ziemia obiecana.

Były robol
@Nefryt 111

Kolejka może i jest, ale jakby bardziej w drugą stronę ;) Bo ponoć jest tak dobrze, że co niektórzy czują się niegodni pracy w tym przybytku i opuszczają świetnie prosperującą i dającą szanse na rozwój osobisty i zawodowy firmę ;)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie KROSGLASS S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży - Przedstawiciel Handlowy (rynek niemiecki, francuski).
Leszno
Bartosz

@Madej skąd taka negatywna opinia o firmie Krosglass? Chodzi o pensję, atmosferę, złe traktowanie pracowników? Może jednak znajdą się też jakieś pozytywy? Warto dzielić się dokładnie swoimi przemyśleniami na temat pracy w firmie, takie szczere opinie są bardzo pomocne dla osób poszukujących tu pracy.

zadowolony
@Bartosz

Pozytywne to było tylko pożegnanie się z tą wspaniałą firmą, czego i innym życzę!

@Bartosz

Kolego Bartoszu-Jeszcze raz przeczytaj wszystkie posty,i zobacz ile jest pozytywnych uwag dotyczących tego "edenu". Przestań szukać pozytywów w miejscu gdzie ich po prostu nie ma . Szczerze odradzam pracę w tej firmie.

Nefryt 111

Chłopie! Chyba Cię po..bało,albo za ten wpis płaci komendant tego "(usunięte przez administratora)"

Madej

Starzy pracownicy zostali, nie polecam tej firmy, pracowałem w tej firmie ponad rok, do takiej firmy bym wrzyciu nie poszedł pracować drugi raz nie polecam

zdegustowany

Tak się właśnie zastanawiam, dlaczego jeszcze ludzie chcą pracować w tej firmie. Bo jeśli nie ma dobrych pieniędzy, nie ma fajnej atmosfery ani świętego spokoju, to naprawdę nie rozumiem, co by mnie na miejscu pracowników tam trzymało.

@zdegustowany

Kierownictwo Zarząd udaje że nie ma problemu Pewnego dnia już niedługo zabraknie ludzi do pracy a wtedy będzie już za późno

Iza

Nowy pracownik powinien wykazać się dobrą pracą i oczekiwać podwyżki!!

Bartosz

@Robol, mobbing to bardzo poważne oskarżenie które zamieszczasz na forum publicznym. Według definicji to "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników" - czy tego typu zachowania miały miejsce w tej firmie? Wspominasz też o kłopotach z urlopem, czy trzeba wypełniać wniosek z dużym wyprzedzeniem, czy może jest nieprawidłowo wyliczany?

Bartosz

Zachęcam byłych i obecnych pracowników do przedstawienia swojego punktu widzenia na temat firmy. W wątku jest wiele złych opinii, jednak z pewnością są także dobre strony, jak na przykład stabilność zatrudnienia. Wasze doświadczenia pomogą osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem aplikacji.

Bartosz

@Na szczęście były robol, na atmosferę w pracy wpływ mają w dużej mierze pracownicy- jaki jest kontakt między nimi? Nie zawsze przełożeni są w stanie na to wpłynąć. Czy według Ciebie pracodawca podejmował jakieś kroki, by poprawić sytuację w firmie?

na szczęście były robol
@Bartosz

Bartoszu - nie wiem, ile jeszcze razy można tłumaczyć, ale spróbujmy ostatni raz. Jak odchodziłem było niefajnie. Nie chodziło o kolegów. Akurat ci byli w porządku. Chociaż porównując atmosferę sprzed załóżmy 5 lat i obecną - nie ma porównania. Ale trudno wymagać od kogokolwiek, żeby był wesoły, rozmowny jak wcześniej, jeśli sytuacja jest taka, a nie inna. Na szczęście znalazłem duuuuuuużo lepszą pracę, w stronę Krosglassu nie mam nawet ochoty odwracać głowy, tak więc bez odbioru!

Bartosz

@Nefryt 111, w żaden sposób nie zarzucam Ci kłamstwa, interesują mnie wszystkie aspekty pracy w firmie. Wspominasz o sposobie zarządzania- może powiesz, co warto byłoby zmienić? @Na szczęście były robol, rozumiem, że wiele odejść mogło mieć związek z sytuacją w firmie, a na pewno też wiele nastąpiło z innych powodów, ciężko jednoznacznie określić, jaki jest ich procent. Co Twoim zdaniem powinno zostać poprawione, by pracownikom pracowało się lepiej?

Na szczęście były robol
@Bartosz

Co poprawić? Atmosferę w firmie, podejście do pracowników i słuchanie ich argumentów, skończyć z pychą i przekonaniem, że "władza ma zawsze rację, a jeśli nie, to patrz punkt pierwszy". Pewnie zdziwisz się, że nie wspominam o pieniądzach. Prawda jest taka, że nigdy z tym "szału nie było", ale z rozmów z niektórymi byłymi pracownikami jasno wynikało, że gdyby atmosfera była taka jak dawniej, to nawet marne wypłaty nie skłoniłyby ich do odejścia. Ja odszedłem i jestem zadowolony, przynajmniej na razie.

Bartosz

@Nefryt 111, a jakie są Twoje doświadczenia związane z firmą? Czy podobnie jak poprzednicy uważasz, że to kiepski pracodawca? Może przeciwnie, powiesz coś pozytywnego? Jaka jest obecna atmosfera? Czy relacje między pracownikami są dobre? Chętnie dowiemy się czegoś nowego na temat tego miejsca pracy.

@Bartosz

Bartosz-Stawiasz z góry założoną tezę że ja kłamię. Czy mogę powiedzieć coś pozytywnego-nie mogę! Zarządzanie tą firmą to czysta paranoja.

Na szczęście były robol
@Bartosz

Jeśli mogę się wtrącić. Niech ci, którzy mają wątpliwości co do sytuacji w tej wspaniałej firmie sprawdzą, ilu pracowników się zwolniło (podkreślam - nie zostali zwolnieni, ale sami się zwolnili). Podpowiem, że sporo. Gdyby było tak fajnie, to raczej nikt dobrowolnie nie rezygnowałby z pracy.

Bartosz

@zawiedziony a jesteś pewny, że w Krosglass SA dochodzi do mobbingu? Mógłbyś podać konkretne sytuacje, które ilustrują takie właśnie zachowanie pracodawcy? To dość poważne zarzuty, bo wiążą się z poniżeniem i ośmieszeniem pracownika.

zawiedziony
@Bartosz

Tak jestem pewny, dyrektor który ma mniejszy staż w zakładzie powiedział że brygadzista mający 10 lat lub więcej na zakładzie nie zna się na swojej pracy. W dodatku tego, najpierw mówią że "masz wykonywać jedną pracę, a potem śmieją się z Ciebie za plecami i drą że miałeś tego przecież nie wykonywać bo nic ci takiego nie mówiłem". Nie są zdecydowani, i robią wszystko by Cię poniżyc przykładem jest to że np : założyli się kto pierwszy wejdzie tam gdzie jest plecak to sprząta. Ponadto jeżeli ktoś się spóźni o minute ma zostać na przykład do 22:01. A jeżeli brygadzista lub kierownik się spóźni o 10 minut to jest dobrze i nikt się nie czepia. To jest totalna kpina i brak szacunku do pracownika. Zaorali by Cię za kromke chleba. Jeden z drugi rywalizuje żeby dostać więcej, poniżając drugiego..

Robol
@Bartosz

Ze względu, że jest to publiczne forum, tak jak napisał @zawiedziony pozwolę sobie nie przytaczać obelżywych słów którymi rzuca na lewo i prawo pewien dyrektor oraz sam właściciel, totalny brak kompetencji w sprawach kadrowych, technicznych, produkcyjnych. WSZYSTKO, podkreślam wszystko co ludzie piszą na temat tej "firmy" to szczera prawda.

Były robol
@Robol

Nie tylko obelżywych, ale też powszechnie uważanych za niecenzuralne ;) Chociażby "jak długo będziecie się z tym jeszcze pier....lić!", które padło w stosunku do pracowników z ust miłościwie panującego. Na szczęście nie muszę już patrzeć na ten cyrk.

Bartosz

@efendi czy w firmie są jawne wysokości pensji dla każdego pracownika? Skąd wiesz, że tak to właśnie wygląda? Wysokość pensji wśród pracowników to często temat dość kontrowersyjny, dlatego coraz więcej firm zmienia politykę płac na tą jawną. Jak to jest rozwiązane w Krosglass SA?

Dawid

Dlaczego nie przekażecie tych uwag prezesowi tylko piszecie na forum. Tu nikt wam nie pomoże?

robol
@Dawid

Gdyby jeszcze ktoś z władz słuchał pracowników... za swoje zdanie, odmienne od zdania szanownego właściciela można najczęściej dostać mniej lub bardziej kulturalną "burę". 1. Właściciel ma zawsze rację. 2. Jeśli nie ma racji, patrz punkt 1 ;)

@Dawid

Pan Prezes wszystkich wysłucha-walnie pięścią w stół i powie"tak dalej być nie może"!!! Dawid,na jakim świecie ty Żyjesz?

Tymon

Tak dawno pisaliście, że sądzę iż poprawiło się i nie ma powodu do pisania?

robol
@Tymon

Tak, znacząco się poprawiło, zwłaszcza po ostatnim "remonice"... Jedyny plus to póki co kasa w terminie, bo atmosfera, warunki, zarządzanie gorzej niż złe. Gdyby szanowna władza słuchała ludzi zamiast udawać najmądrzejszych, być może byłoby lepiej.

mopi

Polecacie pracę jako sortowacz pakowacz w tej firmie???

Franek
@mopi

Przeczytaj wcześniejsze komentarze to będziesz wiedział co tam się dzieje

Łusy

Chyba raczej " dobra zmiana " .

Zostaw merytoryczną opinię o KROSGLASS S.A. - Krosno

• Jak się pracuje w KROSGLASS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KROSGLASS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

KROSGLASS S.A.
1.6/5 Na podstawie 87 ocen.

KROSGLASS S.A.