Opinie o KROSGLASS S.A. w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KROSGLASS S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KROSGLASS S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KROSGLASS S.A. w Krosno

Kristof

Czy firma przyjmuje ludzi bez doświadczenia na produkcję?

Czeska
@Kristof

Uwaga! Ostrzegam przed ta firma. Krosglass @Wszechobecne włókno i (usunięte przez administratora) Najniższa krajowa za taka orkę ,bo praca jest ciężka .śmiech ! Zwalniają po 3miesiacach jak im się dotacja na nowego pracownika albo wtedy jak pracownik jest od nich mądrzejszy . Porażka !!!

Jakie są warunki zatrudnienia w KROSGLASS S.A.?

Co wiecie o tym wspomnianym upadku firmy latem 2023? Czy to prawda? Jakoś jak wchodzę na stronę WWW to niby można zgłosić się jako kandydat i w dodatku widnieje w witrynie taka oś czasu z historią firmy i jakoś nie piszą o tym roku 2023 jeszcze

Inga Nowy wpis

Czemu od miesięcy nie ma opinii? czy nie szukano nikogo w ostatnim czasie? Pokazała mi się oferta od spółki dla młodszego specjalisty ds. sprzedaży na Polskę oraz Eksport, z Krosna jestem, pracy szukam i myślałam, że cos aktualnego poczytam tutaj o warunkach. rozwój mnie interesuje przede wszystkim, co myślicie przy tym o zarobkach?

fiskoc Nowy wpis
@Inga

Firma upadła latem 2023

Jowita

Czy firma zatrudnia kobiety na produkcję?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie KROSGLASS S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży - Przedstawiciel Handlowy (rynek niemiecki, francuski).
Kristof

Czy firma przyjmuje ludzi bez doświadczenia na produkcję?

Kros
@Kristof

Przyjmuje cały czas. Zapraszamy.

Ewelina
@Kros

Czemu cały czas, rotacja taka duża czy firma się tak rozwija że co chwilę nowych ludzi potrzebują? Trochę to podejrzanie brzmi

Chętny
@Kros

Jakie są godziny pracy ?

były pracownik 25 lat pracy
@Ewelina

To jest jeden totalny (usunięte przez administratora) a nie Ciechocinek jak stracisz zdrowie to się dowiesz

Ilona
@były pracownik 25 lat pracy

Byłeś operatorem? Napisz jakoś konkretniej co jest nie tak. Odszedłeś czy Cię odejdzięto? Jakie zarobki, czy przyuczają do pracy?

Krzysiek
@Ewelina

Bo trzeba biegać z cięzkimi szpulami włókna w pyle i pajęczynach z włókna a włókno wbija Ci się nawet w dup..Tempo pracy bardzo wyśrubowane ,brak dodatku za szkodliwą pracę,podają wyższe wynagrodzenie a przy podpisywaniu umowy jest najniższe.

Czeska
@Kristof

Firma KROSGLASS S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko Inżynier Procesu. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Zainteresowana pracą

Pojawiło się poraz kolejny ogłoszenie o pracę na stanowisko Specjalista ds. prognoz i analiz finansowych.Orientuje się ktoś o co tutaj chodzi ...?nie bylo chętnych? Jakie są zarobki na takim stanowisku i atmosfera pracy?

REIKI
@Zainteresowana pracą

Praca ciężka nie zawsze zdozysz zjeść

Zofia
@REIKI

Ale chyba jakieś przerwy powinny być wyznaczone? A jakie sa obowiązki tak mniej więcej że uważasz że to ciężka praca?

Ręki
@Zofia

Bo pracuje w firmie tej i wiem jak jest

Iwona
@Ręki

A czy za ciężką pracę można liczyć na dobre wynagrodzenie, możesz podać widełki na ile można liczyć? No i czy są jakieś premie?

Dziennikarka

Poszukuję ludzi, którzy mogliby anonimowo opowiedzieć o swoich doświadczeniach z Krosglass oraz Krosno Glass.

@Dziennikarka

Jak to sobie Kochanie wyobrażasz??

robol
@Dziennikarka

Z chęcią mogę opowiedzieć o warunkach pracy oraz atmosferze panującej w Krosglassie, poza tym można przeczytać opinie wstecz, które w 100% pokrywają się z rzeczywistością. Pozdrawiam

Były robol
@Dziennikarka

Jeśli to nie "podpucha", to bardzo chętnie opowiem co-nieco o tej firmie.

@Były robol

... I zamiast sympatycznej Pani Dziennikarki na spotkanie przybędzie nasz "WIELKI" dyrechtor" ...... modernizacji i niech mu Bóg wybaczy rozwoju", lub inny z Wielkich tego zakładu . Tak mała prowokacja jak w Gleiwitz. Miłej zabawy :-) :-)

Ciekawski

Jaka prowokacja w Gliwicach? Kto kogo?

PracownikzGliwic

O co chodzi z prowokacja? Możesz podać więcej szczegółów?

@PracownikzGliwic

To był taki skrót myślowy -"nasi wspaniali i nieomylni władcy" stosują metody znane już w historii, a ich prekursorem był taki jeden mały kapral. Totalna inwigilacja,szczucie jednych na drugich.chorobliwa podejrzliwość,chamstwo i buractwo to obraz elity rządzącej tym zakładem.

ENIGMA

ja bardzo chętnie opowiem o moich doświadczeniach z Krosno Glass

Julia
@ENIGMA

A zatem to świetnie! Już jakiś czas nie mieliśmy tu opinii, która zawierałaby konkretne informacje, dotyczące specyfiki pracy w KROSGLASS. Zatem z wielką niecierpliwością czekamy, aż opowiesz Nam o swoich doświadczeniach z tym pracodawcą. A jak wspominasz atmosferę między pracownikami tego przedsiębiorstwa? Można było uznać ją za zdrową?

Roni
@Wolf

Tego można było się spodziewać dno i wodorosty

Krosglaas
@ENIGMA

Pomyliłaś biedną hutę krosno glas od krosglasu.

Jak długo trwa proces awansu w KROSGLASS S.A.?

Tam nie istnieje żaden awans. Jak się wychylasz to prędzej Cię zwolnią.

Małgorzata

Faktycznie w Krosglassie nie zdarzają się awanse? Nawet jak ktoś jest dobrym i zaangażowanym pracownikiem? W jaki sposób więc takie osoby są doceniane? Można liczyć na premie?

@Małgorzata

Ta firma nie ma takiej struktury, żeby dostać awans. Jak dobrze i zaangażowaniem pracujesz to jesteś zagrożeniem dla przełożonego. Takie osoby z początku doceniane są premia 100 zł brutto, a następnie zwolnieniem (W momencie gdy za dobrze pracujesz).

@Małgorzata

nie docenia się umiejetnosci liczy się tylko WAZELINA

@efendi

Nawet nie wazelina, oni sami nie wiedzą kogo chcą i co chcą od tej osoby. Najlepiej to wykazuj się i rób bezsensowne rzeczy. A jak chcesz zrobić coś ponad to (wykazać się) nie ma pieniędzy i mówią że nie potrzebne, aby w konsekwencji zwolnić Cię bo nie widzą u Ciebie chęci.

efendi

trzeba zapomnieć o awansie jak jesteś normalnym człowiekiem do awansu dochodzi się przez znajomość a później nekac podwladnego

efendi

placa minimalna i nic z awansem będziesz się starac robic więcej i nie licz na więcej bo nie otrzymasz

Ilona
@efendi

Patrzyłam na stare ogłoszenia Krosglassu dla operatora maszyn do formowania i przetwórstwa włókna. W styczniu 2020 zarobki były podane od 2800 brutto, a w listopadzie - od 2600 brutto. Czemu taka zniżka o 200 zł? A te ogłoszenie na stronie ciągle jest: http://krosglass.pl/kariera.html

Małgorzata

Nie do końca rozumiem.. jak to robić bezsensowne rzeczy? :D Jeśli chodzi o wcześniej wspomniany awans to rzeczywiście słabo jeśli faktycznie nie można na niego liczyć.. Każdy jednak po czasie chciałby w jakimś stopniu się rozwijać na polu zawodowym.

@Małgorzata

Pseudo analizy, które nic nie wnoszą, nikomu nie są potrzebne a spędzasz nad nimi mnóstwo czasu I energii - to rozumiem jako bezsensowne rzeczy. Rozwój zawodowy ? Raczej nie w tej firmie.

Kris

Mam propozycję pracy jako operator na techniczną. Czy ktoś się wypowie jak tam jest? Jaka praca i atmosfera?

Luki 666

Witam. Jak płacą na początku? Dadzą cis zarobić?

Dada

Czy na produkcji na hali pracują jakieś kobiety czy sami faceci???

Nowy w rejonie
@Dada

Hala produkcyjna ma kilka różnych stanowisk. Na jednych kobiety na innych faceci.

Dada
@Nowy w rejonie

Chodzi mi konkretnie czy na maszynach przy włóknie szklanym pracują faceci tak??

Al paca

Witam! Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko projektanta graficznego. W związku z tym mam pytanie jak wygląda praca na tym stanowisku w tej firmie? Z doświadczenia wiem, że co firma to inaczej traktuje "grafików". Szczególnie interesuje mnie jak wygląda zarządzanie projektami, jakie są terminy realizacji projektów oraz jak wygląda współpraca z resztą pracowników zaangażowanych w projekty? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam!

Edziu
@Al paca

Witam, oferta nie jest z tej firmy. Oferta pracy pojawiła się w Krosno Glass ( dawniej KHS ). Krosglass - nie polecam, zresztą wystarczy poczytać opinie na forum.

Al paca
@Edziu

Ok, przepraszam za zamieszanie w takim razie. Nazwy są podobne.

Ryszard
@Al paca

Skoro już o ofertach jest dyskusja to może na podstawie swoich doświadczeń wiecie, czy firma ta często poszukuje kogoś do pracy? Jak trudno jest tam się dostać? Na te właśnie pytania chciałbym poznać odpowiedź, więc może coś napiszecie?

Kris

Czy warto aplikować na stanowisko OPERATOR URZĄDZEŃ DO FORMOWANIA I PRZETWÓRSTWA WŁÓKNA SZKLANEGO ? Jak wygląda sytuacja w firmie? I jak atmosfera w pracy?

Jakie są mocne strony pracodawcy KROSGLASS S.A.?

Liszej

Nie ma żadnych

Dagmara

@były pracownik cały czas pracuje się na jednym stanowisku?

@Dagmara

Tak cały czas. Jedyna zmiana stanowiska to zmiana pracy.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w KROSGLASS S.A.?

Goleń Sebastian

3 mce

Nowy w rejonie

Przy stawce 2800 plus dodatki pracując w systemie 4 brygadowym ile wychodzi na rękę?

Rozumiem

A jak wygląda praca jako operator maszyn? Czy zarobki są w miarę w porzadku. Jak bardzo ciężka jest praca na tym stanowisku?

Bronek

Ktoś potwierdzi. Podobno ta firma ma poważne kłopoty z zamówieniami, a co za tym idzie kłopoty finansowe.

Witek
@Bronek

W mojej opinii firma zarządzana źle, atmosfera zła, morale złe, wynagrodzenie złe, warunki pracy tragiczne. Szukam nowej pracy, w innej pracy może być tylko lepiej.

zadowolony
@Witek

Ja sobie właśnie jakiś czas temu poszukałem nowej pracy. W porównaniu z Krosglassem: zarządzanie dobre, atmosfera super, morale i warunki pracy przyzwoite, podobnie jak wynagrodzenie. Więc nie ma się co zastanawiać.

Kobitka 31
@Bronek

Nie prawda

Zostaw merytoryczną opinię o KROSGLASS S.A. - Krosno

• Jak się pracuje w KROSGLASS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KROSGLASS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

KROSGLASS S.A.
1.6/5 Na podstawie 87 ocen.

KROSGLASS S.A.