Opinie o M&T Group s.c. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy M&T Group s.c.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w M&T Group s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M&T Group s.c. w Poznań

Fabian

Bardzo pozytywne zaskoczenie. Dołączyłem wraz z kilkoma znajomymi kilka miesięcy temu i dzięki tej pracy dodatkowej poznałem wiele ciekawych osób, widziałem różne imprezy masowe z bliska i zarobiłem całkiem fajną kasę. Pracuję kiedy sam się zapiszę co jest mega plusem

Mia

Żeby zacząć pracować dla M&T trzeba najpierw zrobić szkolenie na członka służb informacyjnych, bo bez tego nie mozna pracowac na imprezach masowych. Szkolenie które oferuja sklada sie z czesci praktycznej i teoretycznej. Teoria na zoom trwa ok 3h a praktyke zazwyczaj zdobywa sie na jakimś wydarzeniu. Wtedy mozecie stwierdzic czy ta praca jest dla was czy nie. Mi bardzo odpowiada. Dodam tylko ze nie narobicie sie tam specjalnie, jeszcze w tak lajtowej pracy nie zdazyło mi sie pracowac nigdy ;-) polecam

Mechanik samochodowy ma jakąś podstawę? Przykładowo w ogłoszeniu z maja podawali bardzo spory przedział i że wynagrodzenie jest co piątek, nie wiem jak teraz to wygląda, ale po prostu chcę mieć pewność, że to jest na normalnej umowie właśnie. inne u mnie nie wchodzą w grę po prostu.

Byku

Super praca dorywcza na różnych imprezach. Polecam zwłaszcza studentom

Marika

Zrobilam sobie u nich szkolenia na czlonka słuzb informacyjnych, potem kilka razy byłam na wydarzeniach które sama wybrałam poprzez grupe na fb ( jak zrobisz szkolenie to dodajesz sie do zamknietej grupy na fb, tam pojawiaja sie ogłoszenia zlecenia na dane wydarzenia koncerty festiwale, polskie noce kabaretowe, standupy, biegi itd) wybierasz zlecenie zapisujesz sie i wszystko. Pieniadze zawsze wpadaja w kolejnym miesiacu pod koniec. Nigdy nie zdazylo mi się zeby bylo jakie spoznienie, wszystko w najlepszym porzadu na czas. Ja osobiscie jestem bardzo zadowolona

Oliwier

Bardzo korzystna możliwość dodatkowego zarobku zwłaszcza dla studentów. Zlecenia są różnorodne i odbywają się przez cały rok. Czasem więcej, czasem mniej, ale w okresie wiosna lato potrafi być po kilka koncertów, festiwali, czy imprez sportowych w tygodniu do wyboru. Praca polega głównie na udzielaniu informacji sprawdzaniu biletów itp. Pracuje zwykle po kilkadziesiąt do kilkuset osób w zależności od rozmiaru imprezy. Zapisy na zlecenia są dobrowolne więc nie trzeba się deklarować na żadne wydarzenie dlatego można pogodzić tą pracę z innymi obowiązkami.

Patryk123

sporo imprez, ludzie fajnie w pracy, szefowie (miałem okazje poznac osobiscie) bardzo kulturalni i przemili ludzie, przyjemna atmosfera, pieniądze wpływaja na konto zawsze na czas, nie poszedł bym pracować nigdzie indziej jesli chodzi o imprezy masowe. Zreszta nasłuchałem sie troche jak to wygląda w innych firmach i tu jest naprawde kulturka plus szacunek do drugiego czlowieka. 10/10

Praca dorywcza najczęsciej weekendami byłem na kilku zleceniach i bardzo polecam

Maincraft

Praca stricte dorywcza. Nastawcie się ze głównie w weekendy. Wynagrodzenie spływa zawsze na czas czyli do 30 dnia każdego miesiąca. Wydarzenia na jaki się zapisujemy wybieramy sami to daje dużą swobode bo jak jakiś event czy charakter imprezy ci nie pasuje to po prostu nie przyjmujesz zlecenia i czekasz na kolejne. Nie ma jakiejs konkretnej ilosci imprez które musisz wyrobic w miesiacu. Mozesz być na kilku imprezach a mozesz nie byc na zadnej (bo naprzykąłd zaden termin ci nie odpowiadał akurat) w bazie firmy jestes caly czas niezaleznie na ilu wydarzeniach jestes. Mi osobiscie bardzo odpowiada ten systytem pracy bo nie lubie być do czegoś zobligowany i przymuszany a tu wlasnie taka swoboda jest. Polecam kazdemu kto pracuje na etacie i chce dodatkowo dorobić. Nie dość ze mozesz za darmo byc na fajnych imprezach to jeszcze sobie na nich zarabiasz.

Damianooo

mega fajna robota,to jest praca dorywcza wiec badzcie przygotowani ze glownie tylko weekendy ale mozna naprawde fajna kase zgarnac z tych eventow na jakie sie zapiszecie.

Maciej K.

Świetna praca dorywcza zwłaszcza dla osób, które szukają swobodnej możliwości dorobienia. Interesujące imprezy, sympatyczne stawki i wolna ręka w wybieraniu zleceń. Czasem jest ich więcej, czasem mniej, ale w ciągu zeszłego roku miałem okazję pracować na około 30 eventach. Okres zimowy zawsze jest spokojniejszy, ale z początkiem wiosny sezon rusza z grubej rury i potrafi być po kilka wydarzeń w tygodniu do wyboru na których jest często kilka lub kilkanaście różnych zmian, które można wybrać. Pracuję wraz z kilkoma znajomymi i bardzo sobie chwalimy możliwość uczestniczenia w różnych imprezach (gdzie szkoda byłoby nam wydać kasę na bilet) a jednocześnie można coś zarobić i sporo zobaczyć nie zapominając rzecz jasna, że jesteśmy w pracy, bo to nie jest darmowa wlotka na koncert tylko praca w której głównie udzielamy informacji rozstawieni po całym terenie wydarzenia.

Mechanik samochodowy widziałem, że w lipcu jeszcze był szukany. Mają już człowieka? Jak nie to chciałem zapytać o coś w sprawie tego ogłoszenia. Od czego zarobki zależą? 5500 a 9000 podane to spora różnica.

Staszek

Fajnie, że jesteście. dużo ciekawych zleceń miałem przyjemność obsługiwać w tym roku i mam nadzieję, że kolejny rok będzie równie pracowity

Tadek

Świetna praca dodatkowa, dużo zleceń przez cały rok, przelewy w terminie i fajna załoga

MaryJ

polecam dobrze płatna praca w fajnym zespole. Wynagrodzenie na czas, ciekawe eventy. Jesli chodzi o prace dorywczą nie wyobrażam sobie juz lepszej opcji. Pracuje od kilku miesiecy i nie zawiodłam sie ani razu.

@MaryJ

To macie płacone od godziny czy od eventu? Ile tak maksymalnie eventów jesteś w stanie zrobić w przeciągu miesiąca?

Dejwid

Jako dodatkowa praca bardzo spoko, bo nie ma wymagań co do ilości zleceń na których pracuje. Zapisuję się kiedy mi pasuje.

Kris

Bardzo ciekawa praca dodatkowa na różnych imprezach

whatever

Firma wykorzystuje osoby na darmowym szkoleniu (10h pracy za darmo), później zero kontaktu, zupełnie nie polecam.

Yacek

Ciekawa odskocznia, fajna praca dorywcza na imprezach masowych

Przemo

Jestem pozytywnie zaskoczony. Dużo różnych zleceń przez cały rok i możliwość samodzielnego wyboru zleceń

oto ja
@Przemo

Jestem ciekawa, w jakim regionie jest te dużo zleceń? Albo ile zleceń to dużo zleceń? Ja przyznam szczerze byłam tylko na evencie w ramach szkolenia, później żadnej oferty już nie dostałam (ani na maila, ani na tych grupach na fb). Podpowiecie może skąd bierzecie te zlecenia?

Zostaw merytoryczną opinię o M&T Group s.c. - Poznań

• Jak się pracuje w M&T Group s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy M&T Group s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M&T Group s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 141 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy M&T Group s.c.?

Kandydaci do pracy w M&T Group s.c. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

M&T Group s.c.