Opinie o M&T Group s.c. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy M&T Group s.c.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w M&T Group s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M&T Group s.c. w Poznań

xyz

Firma najwidoczniej szuka darmowych pracowników na jeden raz, chyba tylko nieliczni dostają kolejne oferty. Po rejestracji w lipcu, do tej pory (07.01) nie dostałam ani jednej oferty. Parę razy sprawdzałam, czy wszystko wypełniłam zgodnie z regulaminem, bez literówek itp. w mailu - nie było tam błędów. Poza tym do odpracowania szkolenie, którego koszt przeliczany jest 50% drożej niż w firmach konkurencyjnych, i niestety to odpracowanie szkolenia było jedynym zleceniem jakie otrzymałam (dostawaliśmy je na koniec szkolenia).

@Wika

Jak to nie otrzymałaś zapłaty? Miałaś jakąś umowę na piśmie czy te wszystkie obietnice były ustne? Kontakt tylko telefoniczny bez odzewu czy e-mailowy też? Nie można do nich podjechać bezpośrednio żeby wyjaśnić sytuacje?

Kacha

Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firma. Kasa zawsze na czas. Praca nie jest uciążliwa. Polecam

Sandra
@Izabela

wypłata jest w miesiącu następnym za cały poprzedni miesiąc zbiorczo.

Agnieszka

Ja osobiście nie polecam pracy z tą firmą. Pan na spotkaniu rekrutacyjny obiecuje złote góry, że tak dużo imprez i że takie fajne. Stawka minimalna... a to odpracowanie szkolenia?? idziesz raz odpracowujesz a potem już nie dostajesz sms. Parę osób które poznałam na zleceniu też nie dostaje żadnych info.

k
@Rafał

mają przeróżnie, na tygodniu i weekendy, można dopasować

Marika

Zrobilam sobie u nich szkolenia na czlonka słuzb informacyjnych, potem kilka razy byłam na wydarzeniach które sama wybrałam poprzez grupe na fb ( jak zrobisz szkolenie to dodajesz sie do zamknietej grupy na fb, tam pojawiaja sie ogłoszenia zlecenia na dane wydarzenia koncerty festiwale, polskie noce kabaretowe, standupy, biegi itd) wybierasz zlecenie zapisujesz sie i wszystko. Pieniadze zawsze wpadaja w kolejnym miesiacu pod koniec. Nigdy nie zdazylo mi się zeby bylo jakie spoznienie, wszystko w najlepszym porzadu na czas. Ja osobiscie jestem bardzo zadowolona

martusia Nowy wpis

praca super, fajne zlecenia, mozna sobie dorobic do etatu, warunki pracy rewelacja, wynagrodzenia zawsze na czas. Polecam!!!

Kris Nowy wpis
@martusia

Oo, dzięki za opinię, czyli na plus. A jak często zdarzają się te zlecenia, bo nie znalazłem takiego info? Na stronie podany jest tylko nr do kontaktu. Ile można wyciągnąć z jednego, opłaca się to finansowo?

Nie wiem czy nadal jest taka sytuacja jak w połowie tamtego roku, ale wtedy jak szukali mechanika, to był podany bardzo duży przedział tych zarobków w ofercie. Prawie 3 tys różnicy - teraz jak to wygląda i od czego zależy ile się dostanie?

Ula.2001 Nowy wpis

Praca spokojna, sporo zleceń i do tego możliwośc wyboru wydarzenia, super bardzo polecam

Otóż w internecie jest potężny wątek dotyczący szkoleń służb Informacyjnych, płatnych, po których to przeszkoleni piszą, że nie mają zleceń, a wydali pieniądze. Koszt to jakieś 150 zł w 2011 roku. Na stronie internetowej jest jedynie telefon, na fb brak relacji z imprez, tylko linki do cudzych relacji. Czy jest tu ktokolwiek mogący rzetelnie ocenić pracę jako członek służb Informacyjnych w tej firmie?

Natalia

Ja pracowałam u nich jakiś czas temu. Szkolenie płatne u nich 350 zł. Co dziwne, bo w większości tak jak napisałeś 150 zł. Z reguły zlecenia dla jakiejś Sowy, nie dostałam propozycji pracy z inną agencją ochrony. Na pierwsze zlecenie idziesz żeby odrobić tzw masówkę, potem to już loteria albo dostaniesz sms albo nie z kolejnym zleceniem. Ogłoszenie dotyczące rekrutacji wciąż wisi na olx. Słyszałam, że właśnie tak działają. Rekrutują a potem nara... Ciekawych zleceń też nie bardzo, napewno na żaden koncert zagranicznej gwiazdy u nich nie pójdziesz. Ja na własną rękę poszukałam innych agencji ochrony a jest ich sporo i faktycznie mogę sobie wybierać. Na zbiórce chaos, dowódcy jakby wszystkie mądrości pozżerali i niby na wszystkim się znają. Osobiście polecam inne firmy niż ich.

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Tola

Wszytsko ok. Polecam wspołprace z ta firmą. Na jakieś 10 wydarzeń moze jedno mi nie pasowało, natomiast kazdą kolejna pracę na wydarzeniach wspominam bardzo miło. Wynagrodzenie zawsze na czas, przesympatyczni ludzie.

MarIan

praca godna polecenia. Pracujemy kiedy nam termin wydarzenia odpowiada. Poza tym imprezy sa ciekawe i mozna ładnie dorobic do etatu. pozdrawiam

Franek002

Praca super wynagrodzenie odpowiednie i mega fajne eventy

Gabrys.2004

Dużo eventów najwiekszych w polsce super atmosfera, sporo studentów kasa zawsze na czas i naprawde super opieka na eventach np kurtki jak pada deszcz, wody jak jest za gorąco wiec naprawde mega polecam

Eliasz

Super atmosfera, dużo zleceń zwłaszcza wiosna, lato, pracuję kiedy chcę i przelewy zawsze w terminie. Polecam na dorobienie i na przeżycie fajnej przygody

pawel
@Eliasz

wiesz moze kiedy odbywaja się rekrutacje? ile trzeba na nie czekać?

MAJKA

wszystko ok. polecam prace, Mile towarzystwo, nie duza ilość godzin pracy ( mniej wiecej tyle ile trwa dana impreza, koncert itd) wynagrodzenie zawsze sie zgadza.

Na którym stanowisku tak lekko jak tu piszecie? Ja to na mechanika chciałem iść samochodowego. O ile jeszcze się zdarzają nabory, bo widziałem to ogłoszenie, ale to z maja poprzedniego roku. Także to też bym chciał wiedzieć. Dajcie znać, po ile godzin tam się robi teraz.

Mirek

mega mi się podoba praca na imprezach z m&t. Praca jest lekka łatwa i przyjemna, ale to tylko moje odczucia jako osoby, która fizycznie przepracowała już kilka lat i tutaj tak naprawdę czuję jakbym odpoczywał :D Swoje trzeba zrobić, ale marzę o tym żeby imprezy były codziennie, bo wtedy nie robiłbym nic innego :D

Bastion1122

Pracuje juz ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Praca jak i zlecenia bardzo ciekawe. Nie ma zadnej presji zeby wyrobic w miesiacu ilosc godzin(zapisujemy sie tylko jak nam pasuje) pozostali pracownicy naprawde spoko. Wynagrodzenie zawesze przychodzi na czas a o zleceniach dowiadujemy sie na zamknietej grupie fb( zostajesz dolaczony po podpisaniu umowy i zrobieniu darmowego szkolenia). Sa tez imprezy wyjazdowe. byłam 2 razy i uwazam ze naprawde warto.

Natan.m2002

Praca super,kontakt z biurem bezproblemowy wynagrodzenie też odpowiednie i sporo zleceń wiec naprawde mogę polecić prace

Basia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, miła atmosfera, wynagrodzenie wpływa co miesiąc, imprezy naprawde warte uwagi. polecam!

Henryk

Mega fajna praca żeby dorobić sobie, fajne zlecenia koncertów które można obejrzeć za free i do tego jeszcze zarobić lub jakies biegi albo kabarety naprawdę super opcja dla studentów którzy chcą dorobić weekendami polecam

Olek02390

Praca idealna dla studentów bez żadnego stresu uczciwy pieniądz za wykonaną pracę i super atmosfera na zleceniach

Witek P.

Świetna atmosfera, sporo zleceń zwłaszcza wiosna lato i rozsądne stawki

@Witek P.

To na jakie wynagrodzenie można liczyć wiosną i latem, a na jakie zimą? Sporo zleceń? To znaczy ile?

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w M&T Group s.c.? Dodali nowe ogłoszenia 6 maja na Lento.pl.

Kajetańczyk

Kapitalna opcja dla studentów, którzy chcą coś ciekawego zobaczyć, poznać spoko ludzi i zarobić dodatkowy hajsik

Zostaw merytoryczną opinię o M&T Group s.c. - Poznań

• Jak się pracuje w M&T Group s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy M&T Group s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 185.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M&T Group s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 140 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy M&T Group s.c.?

Kandydaci do pracy w M&T Group s.c. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

M&T Group s.c.