Opinie o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. w Niepołomice

gruby

no to kolejne zwolnienia .....

O nie, dlaczego?

Dawid
@gruby

Z jakiego powodu pracownicy P&T są zwalniani? Czy ma to związek z obecną sytuacją na rynku jeśli chodzi o pandemie? Pracownicy, którzy odchodzą z firmy, dostają odprawy finansowe?

Prac
@gruby

Gdzie te zwolnienia ?chyba w twojej głowie.

Mickus

Pracowałem i zostałem wyrzucony bez powodu. Na produkcji panuje chaos którego nikt nie potrafi ogarnąć.(usunięte przez administratora)

Ha ha ha
@Mickus

A przecież chwaliłeś się że znasz burmistrza Bochni i co pracy Ci nie załatwił ?

Pwt pracownik
@Mickus

E tam byłeś słaby ja trampek. No szybki to byłeś. Ale na 40 szt robiłeś 1 dobrze.

Inspektor
@Mickus

Panie Pablito, nie bez powodu.... Byłeś kiepski.

Natalia
@Inspektor

Za co w takim razie można zostać zwolnionym w P&W? Chodzi o całokształt pracy czy może są określone zasady, których trzeba się trzymać? Jaki pracownik może być spokojny o swoje stanowisko pracy w firmie?

@Natalia

Za głupie pytania wyrzucają....

Pato

Pato-firma gdzie odnajdą się chyba tylko pato-pracownicy. Bo wasi potencjalni przełożeni to ciężkie patologi.

Luk

Ile może zarobić netto spawacz tig w tej firmie?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Zakupów? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Niepołomice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Technik utrzymania ruchu - Mechanik
Niepołomice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Pratowiec

Dziwne, do technologii potrzebują pracowników, firma zewnętrzna rekrutuje do Pratta, a podobno jest kryzys, restrukturyzacja, zwolnienia i takie tam.....

Zorientowany
@Pratowiec

A może ktoś się zwolnił i na jego miejsce ktoś musi przyjść?

Pratowiec
@Zorientowany

To zwolniło się dwóch bo poszukują dwóch

Jaka atmosfera jest między działami w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.?

Jest super!

pirat

od zawsze.....czyli od wielu lat bardzo dobra

Pozdrawiam bastianów

Oceniam firmę genialnie. Kierownictwo produkcyjne fatalnie. Pomimo wielu uwag o niezgodnościach uczonych przez górę firmy po ich zgłaszaniu i wskazywaniu winnych wśród brygadzistów zostałem potraktowany jako śmieć z uwagi na ich trzymanie się foteli. Uważam, że jest masa pracowników spełniających lepsze kryteria niż obecnie obsadzeni ale szczelność pomiędzy obszarem produkcji a dyrekcją jest tak duża, że ci ludzie prowadzą to firmę przez chiński dywan a nie jakość amerykańskiej marki. Uważam, że część kierownictwa produkcyjnego powinno trafić na gratowanie. Poza kierownictwem, lepszej firmy chwilowo nie widziałem. Z pozdrowieniami dla zamiatajacych pod dywan kosztem produktu.

miszczuniu
@Pozdrawiam bastianów

Czy miszczunie to kierownictwo??

Dodek

@księgowa O czym mówisz? Interesuje mnie praca w firmie bo słyszałem dobre opinie i teraz zastanawiam się o co chodzi

księgowa

Kiedy w końcu biura pójdą pod młotek ?????? Czy już coś wiadomo ????

Rampampam

Smutne jest to, że żale pisane przez ludzi są prawdziwe. Jak ktoś napisze coś prawdziwego ale nie po myśli pratta to się pojawia jakiś lizus co obrzuci błotem przedmówcę. Jak w każdym korpo za sukcesy nagradzany jest kierownik a za porażki pracownik najniższego szczebla. Etyka dotyczy tylko spodu drabiny zatrudnienia. Można być partaczem ale jak się donosi do mistrzów/kierowników to jest się pewnym zatrudnienia. Zwolnienia wiadomo konieczne bo słupki się liczą i firma to noe fundacja ale ich forma stanowi policzek dla wszystkich. Wszechobecny mobbing, przełożeni na niewygodne pytania odpowiadajalą wyuczonymi formułkami które nie odpowiadają na pytanie w żadnym stopniu. Dochodzi do sytuacji, że strach jest zadać pytanie bo zaraz się ktoś poczuje urażony i narobi problemów. Kiedyś ta firma była fajna, każdy robił swoje, rurki szły a teraz miliony ulepszeń które przeszkadzają, (usunięte przez administratora) wytycznych i zachęcania do donoszenia. Bo jak to było na jednym szkoleniu"donoszenie nie jest złe bo to troska o innego pracownika" i tym miłym akcentem kończę myśl

O matko
@Rampampam

Misu misu miau człowieku chyba ci się firmy pomyliły... puenta twojej wypowiedzi jest taka kiedyś było super bo nic nie musiałem robić..

Produkcyjny
@O matko

Chyba teraz nie masz co robić? Bo przypomnij sobie choćby sytuację w lutym czy marcu tego roku ile tego wszystkiego szło. A zobacz sobie teraz. Słupki i wyniki i kasa wiadomo musi się zgadzać. Ale za tym też może iść całkowicie ludzka reakcja. A gorzej jest jak nie którzy patrzą tylko na słupki i wyniki a nie dostrzegają drugiego człowieka. Ja mam tylko nadzieję że wszystko wróci do normy i że nikt więcej z nas pracowników nie będzie musiał się martwić czy jutro będzie praca. Pozdrawiam Koleżanki i Kolegów z PWT.

Niepewny zatrudnienia

No cóż trudna sytuacja jest w firmie, a Wy zamiast solidarnie to rzucacie w Siebie błotem. Każdy zwolniony czuje rozgoryczenie złość i pyta dlaczego Ja ? Nikomu nie życzę żeby Go zwalniali. Ale jeżeli dalej gospodarka będzie zamrożona to przejdą zwolnienia kolejne. I nawet Ci którzy tak bronią firmy będą wylewać żale na gowork. Tak że w wcześniej czy później każdy z Nas może dostać wypowiedzenie.

Zwolniony pracownik

Dziękujemy Kadrze Zarządzającej za sprawne przeprowadzenie procesu restrukturyzacji zatrudnienia!!! Dziękujemy Przełożonym i HR za możliwość spakowania się w 10 minut! Dziękujemy wszystkim karierowiczom za wyprowadzenie pracowników z kilkunasto letnim stażem za bramę jak ostatnich złodziei. Życzymy nie-powodzenia w dalszym funkcjonowaniu tej firmy! Pracownicy potraktowani w najgorszy sposób podczas zwolnienia.

Referent donosiciel
@Zwolniony pracownik

Dziękujemy również przelozonym za ocenienie nas jak ostatnich (usunięte przez administratora), jak cos nie pasowało trzeba było mówić że taka sytuacja a nie zwalniać tych który nie pasuja i są nie wygodni.. Mamy nadzieję że was też odpowiednie rozlicza... Nie życzę powodzenia i nie pozdrowiam

Typ

Mobbing na linii spawania na zmianie C to normalka lider M. Cz. mobinguje pracowników przełożeni o tym wiedzą i nic z tym nie robią udają ze nic się nie dzieje Etyk w tej firmie funkcjonuje tylko z nazwy szczerze nie polecam

Stan

Popieram 100%

Były prawcownik
@Typ

Brednie bez sensu, M to dobry lider, nigdy nie odmówił rady i pomocy, a pracowałem z nim dość długi czas.

Szczęśliwy
@Były prawcownik

Pan M. to dopiero zobaczy 11.pazdziernika pismo do Niepołomic nie pomoże Kalisz nie pomoże Canada twarde dowody. Chłopie za nim powiesz na kogoś coś to zweryfikuj prawdę pozdrawiam operatorze zielonego przycisku

Ta firma jest śmieszna
@Typ

Każdy podwykonawca uważa Prata canade i wszystkich innych za głupoli, przykro z wami pracować praciku????

Ona

Przepraszam mam pytanie , liczę na pomoc kto to jest za chłopak młody , dosyć duży w końcowych obszarach . Mowa o kont , Ślus kto to jest . Nie wiem która to zmiana .

@Ona

Dużych młodych chłopaków z konturu to jest kilku i to na każdej zmianie. Coś więcej pisz bo tak ogólnie to Ci nikt nie pomoże

Ona

Gdsgj
@Pracownik pwt

Marcin?

przepracowany

Firma taka sobie... W innych zakładach bardziej szanują i dbają o pracownika.

Pwt pracownik
@przepracowany

To idź do oknoplastu

Sytuacja w firmie

Witam, Jak wygląda aktualnie sytuacja w firmie? Czy są szanse na wznowienie rekrutacji?

dziwnafirma
@Sytuacja w firmie

Nie ma perspektyw. Wręcz przeciwnie, obniżki wynagrodzeń i zwolnienia. Oczywiście elitarna i prestiżowa firma :)

Prwcownik
@dziwnafirma

Widocznie jesteś słaby i nie ma dla ciebie miejsca w tej firmie.

Gość 26
@Sytuacja w firmie

Jakie tam są zarobki chciałem tam iść do pracy na produkcję

Mimo

Mnóstwo nieprawidłowości jeśli chodzi o bezpieczeństwo lotnictwa.

Andrew
@Mimo

Zgadzam się z tobą, mnóstwo nie prawidłowości... Rury ubite są na nocce klepane na teście ciśnieniowym dlatego że nie ma kierowników, krótkie obciskane na prasie, chłopaki na slusarni z kątowników robią rury, detale podmieniane z innych kuwet A TO WSZYSTKO ZA ZGODA PSEUDO MISTRZOW I LIDERÓW!! odkąd tam pracuje mam wątpliwości co do lotow.... Jakości zero liczą się tyło sztuki i słupki na tablicach

operator
@Andrew

napierniczasz na jakość i to co się tam robi ... ale mimo to pracujesz i masz wątpliwości. w to co robisz tez wątpliwości ??

Prwcoenik
@Andrew

To pracuj zgodnie z pakietem, i kieruj ludzi w dobrą strone i tłumacz że oni też kiedyś poleca samolotem. Może coś to do nich przemówi.

smuteczek

wczoraj zwolnili fajnego gościa z kontroli jakości zdecydowanie nie zasługiwał na to..... ta firma się sypie zaraz będzie więcej dyrektorków i kierowniczków niz normalnych ludzi którzy faktycznie chcieli pracować...

Hjf
@smuteczek

Z której Kontroli jakości?

smuteczek
@Hjf

z obydwu zwolnili ludzi akurat tu mam na myśli kontrole ostateczną

wodecki
@smuteczek

a kogo dokladnie zwolnili?

...
@wodecki

Tomek, nawet brat mu nie pomógł....

Gdsgj
@smuteczek

A mistrza jakiegoś zwolnili?

Szczęśliwy
@Gdsgj

Na razie nie, ale mam nadzieję że pogonią nie jednego. Zarządzanie kapitałem ludzkim tego brak u tych pseudo MISTRZÓW. Firmo Pratt wysłać ich na szkolenie bo szkół żadnych już nie zrobią

Drapacz

Kolega ma niestety rację. Firma szczyci się najwyższą jakością a wszystko jest robione tylko na ilość. Ubite rury i detale, wgniecenia klepane popołudniami czy nocami. Nieraz sztuki są wyciągane ze złomu by je poprawić i sprzedać tak kasy trzeba. Tylko słupki się liczą. Na kontroli tylko parcie żeby pchać rurki by zrobić wynik. Dyrekcja wręczała wypowiedzenia z uśmiechem a potem wyprowadzała za bramę jak złodziei czy pijaków.

Mam nadzieję, że wrześniowe zwolnienia biurowe uwzględnia tych kierowników, którzy pozbyli się ludzi dobrych, ale niewygodnych bo mających swoje zdanie. Wiem korpo nie lubi takich.

Zostaw merytoryczną opinię o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.