Opinie o Air Products w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Air Products. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Air Products o rekrutacji.

Branże: Energia, paliwo, media - sprzedaż gazów technicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Air Products w Warszawa

Jaku

Kubuś, chyba żartujesz, a czymże to oni, ci kierownicy, zarządzają? W tej firmie niczym się nie zarządza! Ona funkcjonuje tylko dlatego, ze jest wielka i może jeszcze się utrzymać na rynku. Że tzw management wysyła do centrali zmanipulowane raporty, a także (moim zdaniem ) dlatego, ze tego biznesu nikomu w Polsce nie da się już opchnąć. Taka prawda.

Tzw. Kadra managerska ma za dużo do stracenia. Poza tą firmą 90% z nich nie zajmowalaby więcej takiego stanowiska. Pieniądze zarabiają dobre (moim zdaniem za duże w stosunku do umiejętności) i do tego wszelkie dodatki - żarcie, chlanie na koszt firmy. Nawet na produkcji atmosfera nie za wesoła. Myślą że ludzie nie widzą co się dzieje. Ciągłe zebrania pseudo kierowników, z których to oczywiście za dużo nie wynika. Najłatwiej podkręcić śrubkę robolom i słupki rosną. A pensja stoi w miejscu.

byk

Jak chcesz zrozumieć to się rozejrzyj. A najlepiej to zacznij od siebie

Duka

Zależy co dla kogo jest okay. Nigdzie powyżej nie stoi napisane, ze ludzie są nie dobrzy, bo na pewno są dobrzy, kochają swoje dzieci, matki, zony i kochanki, ale są niewolnikami swojego stanowiska i zrobią wszystko, nawet się zeszmacą, by je utrzymać. Resztę sobie dopowiedz.

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
byk

Większość pracowników to dwulicowe szma... koleżeństwa tam nie ma. Kiepska atmosfera. Odradzam

Jurek

Poczytałem sobie kolejne wpisy dot. tej wspaniałej firmy, z wieloma się zgadzam. Firma w której panują klany i klaniki ludzi wchodzących prezesikowi i tu i tam. Donoszenie jest mile widziane. Firma zarządzana bez większej wiedzy o nowoczesnym systemie zarządzaniu,bez jasnej wizji przyszłości.Oferowane produkty identyczne jak w innych firmach gazowych stałe opowiadanie jak to wspaniały pakiet wiedzy jest oferowany to już nie interesuje przyszłego klienta firmy. Generalnie firma nie inwestuje w ludzi a to już wiemy jak się kończy. OGÓLNIE NIE POLECAM.

angel

Jeżeli akurat chcecie pracować w branży gazowej to zachęcam zainteresować się innymi firmami. AP nie jest żadnym liderem (przynajmniej w Polsce), a jej rynek ciągle maleje, więc się uwstecznia. Nowi pracownicy nie mają co liczyć na wybicie, awans.

jok

Co to znaczy że benefity są respektowanie ?

lenka

Aldo - jeżeli praca przedstawiciela jest dla Ciebie szczytem marzen, to dużo firm szuka takich pracowników.

mrs

Jeżeli jesteś dobry/a to dostaniesz się wszędzie. A w AP się nie rozwija. A powiedziałabym , że nawet uwstecznia.

piger

Masz rację - są jedną z... Oferującą to samo. Nie wyróżniającą się zbytnio - chyba że domniemaniem o sobie i zwysokimi cenami.

krono

Opieka medyczna to już nie jakiś rarytas. A kupić to trzeba po tyle żeby późnej to sprzedać z zyskiem. A o ile wiem to bardzo kuleje.

krono

Spełnionym to można się czuć jak się rozwija coś swojego, a nie dzięki pracy dla kogoś. Gdzie w każdej chwili, nic nie podejrzewając zostaniesz zredukowany.

Luj

Szkoda życia dla pracy w tej firmie. Lizusy, kłamcy i tyrani jedynie są cenieni. No i oczywiście Ci co poza pracą nie mają życia prywatnego. Pozornie doceniani, a tak na prawdę wykorzystywani. Dłuższa praca w AP grozi uwstecznieniem i upośledzeniem postrzegania swoich praw i obowiązków wobec pracodawcy. Oczywiście straszenie na porządku dziennym. Na dodatek brak stabilnosci.

on

Gdy ministrant z Torunia awansuje to zrobi porządek w tej sodomie :-)

Zawiedziony

Witam wszystkich, poczytałem sobie Wasze opinie i przyznaję że jedynie z opinia Piotrka nie mogę się zgodzić. Własne zdanie albo się ma albo nie drogi kolego a firmie powinno zależeć na wysłuchaniu owych opinii i po dyskusji wyciąganie wniosków.Przepracowałem w tej firmie wiele lat zaczynając od BOC. To dwie krańcowo rożne firmy, w BOC liczył się pracownik, jego wiedza i zaangażowanie w tej jedynie numer i miejsce na liście płac. Zarabiasz zbyt dużo jest do restrukturyzacji.Niestety, dla firm ze Stanów firmy Europejskie nie liczą się, stanowią wyłącznie maszynkę do robienia kasy a jeśli ta zawodzi to warto zarządzić sławne RESTRUKTÓRYZACJĘ a na końcu sprzedać swoje udziały. Te nowoczesne technologie Zarządzanie Jakością SAP itp nakręcają koniunkturę a nie przynoszą właściwego efektu. Firma zarządzana bez większej wiedzy o nowoczesnym zarządzaniu, trawiona wewnętrznym nepotyzmem i brakiem stałym gaszeniem pożarów a nie planowaniem.OGÓLNIE NIE POLECAM.

rsl

Chciał bym zasięgnąć opinii o zarobkach, czasie pracy jak i warunkach pracy (prysznic, przerwa na papierosa itp.) oraz czy pracował ktoś na stanowisku napełniacza ?

Baśka

Gdyby nie: schizofremiczne działania polegające na ciągłym gaszeniu "pożaarów" połącznoe z brakiem dłuższej strategii, przeświadczenie o wyjątkowości no i oczywiście działania nieomylnych pseudo menagerów (kurierów, palaczy czy kucharzy) - powiedziałabym, że to dobry pracodawca. Jeszcze niedawno był.

jurek

Witam Też tam kiedyś pracowałem i mam takie same zdanie jak wyżej . Wiec zacząłem szukać innej pracy w tej samej Branży i znalazłem , i oceniając moją decyzje z dystansu czasu zastanawiam się czemu zmarnowałem w Air Products 5 lat życia na dzień dzisiejszy Pracuje w Messer Polska.I jak bym miał oceniać te dwie firmy to nie zastanawiał bym się nawet 1 sec która jest o niebo lepsza , i niestety szkoda czasu na Air Products

Zbyszek

Kierownictwo co raz stwarza sobie nowe stanowiska. Oczywiście nie wnosi to nic w kierunku polepszenia zyskowności, pomijając już jakość obsługi. Klient jest na samym końcu. Firma chce się promować jakością, a tak na prawdę nic ich nie wywyższa. Jedynie chyba wysokie ceny.

Zostaw merytoryczną opinię o Air Products - Warszawa

• Jak się pracuje w Air Products?

Zobacz opinie na temat firmy Air Products tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Air Products?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Air Products?

Kandydaci do pracy w Air Products napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Air Products
  • 17 Stycznia 48