Opinie o Air Products w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Air Products. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Air Products o rekrutacji.

Branże: Energia, paliwo, media - sprzedaż gazów technicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Air Products w Warszawa

Firma porażka

Byłem, widziałem i uciekłem! Ludzi mają za NIC! Liczą się tylko cyferki, budżety, stretche itp. Kadra managerska totalny przypadek zbiorowiska ludzi którzy pracują tam w taki sposób, żeby nikt ich nie zauważył - udają że pracują, kręcą firmę na lewo i prawo, śpią po hotelach używając kart służbowych żeby tylko zjeść za darmo kolację. Przemiał ludzi straszny - wymiana co kilka miesięcy bo nikt z managerów nie potrafi dobrze wprowadzić nowych ludzi, nauczyć ich i co najważniejsze wytłumaczyć co mają robić. Handlowcy wieczną zmianą systemów premiowania okradani z kasy którą wypracowali. Wieczny problem z produktami do sprzedaży. Ceny najwyższe na rynku więc trzeba dobrze kłamać na rynku żeby coś sprzedać. Problemy z pracownikami na zakładach bo proponuje im się mniejsze pieniądze niż w biedronce powodują braki w towarze i opakowaniach, problemy z kierowcami bo za mało im się płaci powodują problemy z dostawami, problemy z okradaniem własnych handlowców powodują bardzo dużą ich rotację, problemy z niedouczonymi managerami darmozjadami którzy (usunięte przez administratora) firmę gdzie się da powodują problemy, że wiecznie trzeba ciąć koszty żeby zrobić budżety - podsumowując firma PROBLEM! Nie polecam największemu wrogowi. Nie dajcie się zwieść pięknymi bajkami na rozmowach o pracę.

Technik
@Firma porażka

Mam takie samo zdanie dużo opowiadają a nic z tego nie jest prawdą. Magazyny na Centrach butlowych w opłakanym stanie,

Zmęczony ale dużo wiedzący

Witajcie, na początku przyznaje, że pracuje w tym (usunięte przez administratora) już wiele lat, ale to co się wydarzyło ostatnio zmusiło mnie do poszukiwani pracy i napisania prawdy o tej firmie: to co się dzieje ostatnio to jedna wielka porażka. zatrudnianie przypadkowych ludzi, sztuka dla sztuki, pozwalanie na odejście kompetentnych pracowników!!!!nikt już nie dba o zwiększenie sprzedaży, tylko tak jak prezes dąży do obcięcia kosztów, żeby wynik jako tako pokazać wyżej i wykonać budżet! Ta banda pseudo managerów nic innego nie robi tylko niszczy tą firmę... co wykorzystuje konkurencja. Jeszcze chwila i zawinie się ta amerykańska firemka z rynku polskiego....głogów już stracili, w płocku przegrali....ehhhhh długo by pisać o porażkach tej firemki. SZUKAJCIE DALEJ I BROŃ BOŻE Z DALA OD TEGO WYZYSKIWACZA ZA GROSZE!!!!

Jest szansa, aby tutaj poznać widełki na stanowisku Specjalista ds. dystrybucji i logistyki? Jest nabór do Włocławka i Częstochowy, ta druga z lokalizacji bardziej mnie interesuje, ale w sumie powinny być takie same zarobki. Co o logistyce powiecie, bo o handlowcach wiem już za dużo po przejrzeniu tego forum :D

Rysiek
@Firma porażka

No brzmi niebezpiecznie i stresująco bardzo. Wypadki się zdarzają, wiadomo, ale co z BHP? Przestrzegają go w firmie, skoro jest zwiększona szansa na jakiś wypadek? Nie zanosi się, żeby za taką robotę podnieśli stawki? Co z jakimiś podwyżkami, idzie coś ugrać?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy Air Products zapewnia kartę multisportu?

Zmęczony ale dużo wiedzący Nowy wpis

AP Nowy wpis

Ogłoszenia pojawiające się na internecie to chyba jedna wielka prowizorka.... Jawne (usunięte przez administratora) mając odpowiednie doświadczenie do zamieszczonego ogłoszenia aplikacja zostaje odrzucona, co to ma być? Ogłoszenie dodane żeby góra się nie czepiała czy może wciskanie na siłę swoich (usunięte przez administratora) Nie polecam ubiegać się o pracę w tej firmie! Kompletna strata czasu, siedzisz pół godziny wypełniając kwestionariusz, a i tak mają Cię (usunięte przez administratora). Kierownictwo bez szczególnego wykształcenia, a od zwykłego pracownika wymagania jak na stanowisko co najmniej dyrektora, śmiech na sali...

Stasiek Nowy wpis
@AP

No rzeczywiście słabo to wygląda. A ten kwestionariusz, to wypełniałaś na miejscu, czy rozmowa odbywała się zdalnie, bo nie udało mi się tego wywnioskować? Rozumiem, że się nie udało, a możesz napisać w jakim czasie się odezwali? Bo z drugiej strony, nawet jeśli kogoś odrzucają, to dobrze, że przynajmniej dają znać, taki feedback jest również istotny.

Cześć, co ze studentami? Mam na myśli to, że na stronie w karierze widnieje oferta dla absolwentów właśnie, niby w opiniach były już na ten temat wzmianki lecz są sprzed bodajże dwóch lat. czy od kolejnego semestru będzie cos dostępne? a jeśli tak to czy jest tu jakiś student, który był niedawno i mógłby ocenić warunki?

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jurek
@Firma porażka

To nie ma dla handlowców stałych targetów żeby można było zrobić premie tylko ciągle zmieniają? Z tego co zrozumiałem to na niekorzyść dla pracowników, tak? A jeśli chodzi o wdrażanie nowych do pracy to nie ma odpowiednich szkoleń? Manager musi to robić osobiście? Firma nie inwestuje w kursy które przygotują do objęcia stanowiska?

@Jurek

SIS bo tak się nazywa tam system premiowania zmieniany jest co roku tak żeby jak najmniej zapłacić premii pracownikowi. Ale nie to jest najgorsze tylko brak informacji o jego zmianie lub informacja w połowie roku budżetowego gdzie już jesteś w plecy dwa kwartały bo nie wiedziałes jak wypełniac sfa żeby ta premie dostać.system onbordingu tam nie istnieje!każdy manager uprawia prowizorkę a niestety dobrych managerów tam brak więc efekty są jakie są.na kursy jest wysyłana stara śmietanka żeby mogli dopisać kolejną linijkę w cv!szkolenia są organizowane przez znajomków pani dyrektor hr członkini zarządu no bo zarząd też musi się wykazać i nachapać. Tak jak napisałem wcześniej NIE LICZY SIE CZŁOWIEK tylko wykonanie budżetu.

Zbyszek
@Firma porażka

Czyli zwykły szary pracownik nie bardzo może się załapać na jakieś szkolenie? Nawet jakbyś zawnioskował to też nic z tego? Tobie choć raz udało się zdobyć tą premie o której wspominasz?

@Zbyszek

@Zbyszek Jakie szkolenie??masz robić wyniki już po 3 miesiącach od zatrudnienia i to większe niż ten co był przed Tobą!do kogo zawnioskował?tam jesteś plebsem i liczą się tylko cyfry!jaką premię??premie dostajesz jak ci wypłacają lojalkę że nie poszedłeś do konkurencji.

@Firma porażka

A jak wygląda rekrutacja na handlowca ? Pojawiły się ogłoszenia na portalach

Frania
@Firma porażka

Co jeśli nie zrealizuje się zamierzonego budżetu? Zwalniają takiego pracownika? Jak w ogole wyglada sprawa z tymi zwolnieniami, pracownicy z reguły sami rezygnują czy sypia się czasem wypowiedzenia? No to spora dezorganizacja w firmie u was panuje, ale jednak wszystko działa. Serio aż tak zle jest?

Byle Dobrze Mi BDM
@Firma porażka

Poza tym co wiele prawdy, to pierwsze słyszę żeby i handlowcy tu pracowali, to ten sam sort co został poddany tu ocenie i nie zgodzę się aby mieli źle. Mają najlepiej obok przytoczonego pato- menelstwa. Popracował byś w działach jak produkcja, obsługa klienta, logistyka, admistracja to zrozumiał byś, że byłeś o krok od stóp Pana Boga.

Firma porażka

Oj jak mnie to nie dziwi, że pojawiły się ogłoszenia na handlowca - czyżby kolejnych kilku zaznało prawdy o tym badziewiu i odeszło.? Rozmowa o pracę na początek Pani Beata która powinna już dawno być na emeryturze wsadza kit jak tam jest super, a potem wolna amerykanka która zależy od pseudo managera aby tak żeby szybko kogoś złapać i pochwalić się sukcesem na kolejnym kwartalnym.

@Byle Dobrze Mi BDM

Ależ oczywiście się zgodzę i z tym. Zatrudniasz się jako Business Developer Manager odbywasz pseudo wdrożenie, udajesz że załapałeś te wszystkie korporacyjne systemiki, pato manager powłazi ci w (usunięte przez administratora) i tak mija pierwsze trzy miesiące, potem jak dobrze ściemniasz i nauczysz się kąbinować to ten pseudo manager pokaże cie na kwartalnym jaki to nie jesteś wspaniały i jakiego to wyśmienitego wyboru nie dokonał za co dostanie pochwały(usunięte przez administratora)Ot tak mijają wypłata po wypłacie a astra spala coraz więcej paliwa bo okazuje się że obiecanej premii nie ma i trzeba dorobić jak mąż pewnej smutnej Pani z Olsztyna.

Technik

Firma porażka

Jeżeli nie chcesz pracować tam gdzie kierowcy odchodzą po okresie próbnym, samochody są wiecznie popsute bo sie nie inwestuje we flotę, napełnialnie i produkcja nie ma ludzi wiec z dostawami i produktami problem to widełki nie są Ci chyba potrzebne.

@Firma porażka

Ja szukam czegoś na produkcję, a mówisz, że brakuje tam ludzi. Z czego to wynika? Jakieś zwolnienia były czy nikt się nie zgłasza? A może warunki nie są atrakcyjne dla potencjalnych kandydatów?

Firma porażka

Jak chcesz zarabiać tyle co w Biedronce i Lidlu to idź. Tylko tam nie grożą Tobie takie niebezpieczne warunki pracy jak przy gazach...poparzenia itp. Stare butle, nieszczelne zawory ( zwłaszcza przy butlach acetylenowych które później wybuchają i zabijają ludzi!)

Rysiek
@Firma porażka

Czy urlop w Air Products jest płatny 100%?

Jurek

Na jakie realne zarobki mogę liczyć w Siewierzu na stanowisku "napełniacz butli gazowych" Drugie pytanie czy ta praca jest ciężka fizycznie (jestem po wypadku).

Elżbieta

Cześć, mój mąż znalazł na ich stronie informację o ciągłym poszukiwaniu Kierowców ciężarówek i myśli czy wysłać do nich CV. Ja mam kilka pytań a mianowicie jaki trzeba mieć u nich staż pracy, aby awansować na mentora kierowców? No i druga sprawa, czy przynajmniej kierowca u nich ma weekendy wolne? Jakoś sobie nie wyobrażam by mąż był w domu tylko kilka dni w ciągu miesiąca...

Spam od @Air Products

@Air Products notorycznie spamuje kilkanaście osób wiadomościami o zaległych płatnościach, zamiast wysyłać je tylko do księgowości. Pomimo licznych próśb, ciągle wysyła informacje o zaległych płatnościach do osób, które nie mają wpływu na ich terminowe wykonanie, a także tych, których dana płatność nie dotyczy. Nie polecam.

R.r

Jakie zarobki we wsi produkcja utrzymanie ruchu zgory dziękuję

Air pro włocławek

Jeszcze jedno w firmie są ludzie co pracują bardzo długo po studiach z wykształceniem w odpowiedniej dziedzinie a kierownikiem sterowniczym zostaje osoba młoda bez studiów, bez znajomości angielskiego, chamskie odzywki rozkazy więc jak taki ktoś ma dobrze kierować ludźmi skoro sam pracuje tam 3lata i tak naprawdę ślizga się na wiedzy starszych pracowników. Jak nic się tam nie zmieni to samo się skończy.produkcja coraz.czesciej mówi o.zmianie pracy no nie widać niczego dobrego teraz chcą im dorzucić nocki za te same pieniądze bez dodatku bez.niczego.

Alpaka
@Air pro włocławek

Czyżby śliczny?

Xyz
@Air pro włocławek

Młodym trzeba dać szansę skoro dostał takie stanowisko czymś musi się wyróżniać .Widocznie autorze tekstu nadawales się tylko do czarnej roboty moze byłeś toksyczny i nie kontaktowy bo poza wykształceniem i językiem na takim stanowisku liczy się kontaktowosc z ludźmi reszta przyjdzie z czasem A wykształcenie i język to rzecz nabyta dzis nie ma za rok jest. Co do nocek poczytaj kodeks pracy co mowi o pracy w nocy i dopiero się wypowiadaj , bo to chyba on jest ważniejszy niż co powie kolega, koledze a ten poda dalej.

Wwa
@Xyz

To we Włocławku można zrobić studia w rok? Bardzo bym prosił namiar, wyślemy parę osób do was żeby sobie zrobili taki papierek ^^

Renata
@Xyz

Wytłumaczysz w takim razie jak jest z tymi nockami? :) Zgadzam się z tobą, na ładne oczy mało kto dostaje stanowisko, na które się nie nadaje. Jak tam podoba ci się praca w firmie? Polecasz aplikować?

Elżbieta

Manager ds. BHP i ochrony środowiska poszukiwany jest do Siewierza. Jeśli chodzi o benefity, to są pokazane dość obrazowo w ofercie, ale poprosiłabym czytające osoby zorientowane o wskazówkę co do pensji. Ile wynosi, przynajmniej z grubsza?

@Elżbieta

Z grubsza to tak 10-30 tys brutto Z chudsza to tak 4-6 tys brutto, zależne od systemu poleceń- kogo znasz, kto cie zna, kto poleca.

Mam zamiar iść na rozmowe, ale chce uciec z firmy gdzie jest (usunięte przez administratora)wszędzie, w każdym działe i nie można tego udowodnić. Formalnie wszyscy uśmiechnięci, na rozmowie bajka, a w robocie nic z tego. Czy tu jest (usunięte przez administratora)i układy? (usunięte przez administratora)

Pan

Na rozmowach mówią o premiach, któr zachęcają do podjęcia pracy. Rzeczywistość jest jednak dość szara. "Premia roczna nie widoczna" :)

@Pan

Strzal w sedno materii, malo tego, obiecuja premie za wykonanie jakiegos zadania, ktora podobno zatwierdzila sama "gora". Po wykonaniu ww premii brak. Nastepnie wydaja kolejna dyspozycje, a zapytani co z nasza poprzednia umowa odpowiadaja ze "gora" z jakis powodow jej jednak nie przyznala, ale malo tego, przekonuja pracownika, ze ten powinien byc wdzieczny przelozonemu, ze ten w ogule wyszedl z inicjatywa checi jej przyznania... Cyrk, hipokryci, oszusci, klany rodzinne, miernota menedzerska, zastraszanie (oczywiscie nie doslowne), niesprawiedliwe traktowanie pracownikow to chleb powszedni air products...

Air pro włocławek

U nas było(jest) to samo rodzina koledzy koleżanki w biurze zarabija po 5, 6 tys. Zwykli pracownicy trochę więcej niż 2 tys. I naprawdę muszą wysłuchiwać rozkazów czasem nawet wyzwisk, słyszałem o takiej sytuacji że pracownik zgłosił sprawę do dyrektora obiektu o nadluzyciach przez kierowników to został olany bo lepiej zamieść sprawę pod dywan zeby nikt się nie denerwował

Boby

Dokładnie. Jeśli zrobisz coś dobrze a masz podrzędne stanowisko to nagrodę za wykonaną pracę dostanie kierownik. Kierownik przecież obwiesci wszystkim ze to jego praca.. "ciesz się że masz pracę" po zwolnieniach z 2021 z grudnia.. Kiedy to pozbyto się ostatnich neutralnych i pracujących ludzi z paru działów - nawet zastraszać nie muszą..

Rys
@Pan

Premie człowieku zapomnij

Agnieszka
@Rys

można dopytać dlaczego należy o premiach zapomnieć? czy to opinia z bieżącej sytuacji, bo pisali kiedyś coś na temat premii kwartalnej i chciałabym się zorientować jak od przyszłego roku w firmie to będzie finansowo wszystko wyglądać

PIOTR

WITAM.Jak wygląda praca kierowcy ?czy wymagają doświadczenia na cysternach?Rejon Wawa Targowek

Julia
@PIOTR

Dobrze byłoby wiedzieć, z całego serca wierzę, że ktoś szybko odpisze, bo z mężem desperacko szukamy mu pracy od jakiegoś czasu. A może Ty pytasz, bo jakaś oferta pracy jest? Jeśli coś wiesz o trwającej rekrutacji, daj znać.

PIOTR
@Julia

Na stronie firmy w zakładce kariera z tego co widać szukają.Najlepiej zadzwonić lub pojechać osobiście. Pracy dla kierowców jest sporo w stolicy więc nie rozumiem. .

Troker
@PIOTR

Piotr przyjedź ok 6:00 rano pod brame firmy i zapytaj bezpośrednio. Dowiesz sie wszystkiego z pierwszej ręki i sam zdecydujesz czy chcesz tu robić. Obecnie wystarczy ci tylko świeżo wydrukowany blankiecik z kategorią na ciężarowe i ani minuty zrobionej w trasie... ale to juz jak sam napisałeś pewnie wiesz.

Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego? Czy auta to wciąż Opel astra 5? Czy premie są realne do wyrobienia? Ile godzin się pracuje, czy dojazdy też liczone są jako czas pracy?

Stary
@Nowy

Wygląda lekko łatwo i przyjemnie. Mieszkasz w Malborku, zatrudniasz się w Gdańsku, dzieci do do szkoły i przedszkola trochę tu trochę tu. Jeśli nie jesteś ambitny i wystarczy ci goła pensja to zmieścisz się z tym w godzinach pracy, z kawką - oczywiście na spokojnie bez pośpiechu w biurze. Jeśli jednak jesteś typem ambitnego pracusia, masz budowę i zależy ci na nadgodzinach, to musisz 10-11 h dziennie z dojazdami do castoramy, leroy itp juz liczyć. Znajomość oferty możesz sobie odpuścić- bo sam rozumiesz, kto by to w 8h ogarnął. Auta obecnie to do wyboru Kamaz albo Mercedes Sprinter 8 paletowy w dieslu z kranikiem przy drzwiach kierowcy instalowanym fabrycznie do wyboru czy wolisz oglądać TVN czy TVP. Jeśli masz liczną rodzinę to od razu niech zmieniają auta na diesle. Na rozmowie kwalifikacyjnej na haslo- 4 to suma 2+3 , zgarniasz dodatkowe bonusy i jestes bliżej wygrania castingu. Czekamy na takich jak Ty, nie zwlekaj, aplikuj juz dziś!

Rys

Air Products Siewierz. Fatalne zarzadzanie, fatalne zarobki. Podwyzka w 2020 roku 1% przy ciagle rosnacych cenach jest kpina z ludzi.(usunięte przez administratora) Planowanie i logistyka leza. Zarobki na poziomie 2500- 2700 netto, do wymagan stawianych produkcji sa po prostu smieszne. (usunięte przez administratora) kila i mogila. Nie polecam pracy w tym zakladzie.

@Rys

We Włocławku manager 6 tys. Pracownik biurowy 5 tys. Produkcja (usunięte przez administratora) 2.400 wszystko na rękę oczywiście

BYLY PRACOWNIK 123
@Rys

(usunięte przez administratora) a teraz tak praca oprócz tego ze daja jakies tam dodatki i składki sa fajnie odprowadzane to wszystko na plus a minusy: warunki na hali (acetylen) chyba za (usunięte przez administratora) było lepiej panowie od pseudo utrzymania ruchu robią wszystko na drut. kierownik Marcin w porządku chłop ale jak czasem go zastępuje osuch to człowiek ma ochote sie zwolnic (w moim przypadku tak było) nie ma podejścia (szacunku) do pracowników. kolejna sprawa wypadek w pracy najlepiej jak najszybciej zagarnąć sprawe pod dywan zeby nie wyszlo bo straca premie. mam nadzieje ze chłopaki ktorzy tam robia nabiora wiecej szacunku do siebie i zaczną sie odzywac o swoje pozdrawiam

Balbina

Faktycznie firma w której rządzą i awansują wyłącznie ludzie bez umiejętności zarządczych. Albo przyjęci do pracy po kądzieli, albo "oddani" i niemający oporów przed wykonaniem każdego, ale to każdego polecenia. Jak nie masz oporów, lubisz szepnąć w uszko, dobrze się zabawić i brak ci sumienia i własnego zdania to jest realna szansa : że awansujesz w trybie pilnym. Ktoś z wiedzą i własnym zdaniem miejsca raczej nie zagrzeje za długo. Za to imprezy integracyjne mają świetne: alkohol, wyżera, tańce na stołach i jeszcze dietę można sobie rozliczyć co zresztą jest powszechnym zjawiskiem wśród menedżerki średniego szczebla. Tak samo zresztą jak powszechne romanse. Więc jeśli jesteś ambitny i "szczery".....

Jack Quiet
@Balbina

Jest Pani w błędzie- to wszystko powoduje właśnie, że tacy ludzie są kandydatami idealnymi aby zarządzać innymi, tacy są w cenie i najbardziej takich nam brakuje.

Tragedia

Firma ta jest zarządzana przez Tragicznych ludzi. (usunięte przez administratora) stosowany przez nich to codzienność. Człowiek tam się nie liczy tylko wyniki. O rozwoju dla młodych tylko gadają a Ci jak się zorientują, że to ściema to szybko odchodzą. Nie POLECAM nawet największemu wrogowi! można stracić zdrowie! Trzymajcie się z dala od tego barachła.

Agnieszka
@Tragedia

No cóż, słabo brzmi to z Twojego opisu. :( A jakie stanowisko tutaj masz przetestowane tak właściwie? I co się konkretnie działo podczas Twojej pracy?

Tragedia
@Agnieszka

Na to i masę innych pytań uzyska Pani odpowiedź na forum pracowników. Tam jest wszystko, mydło i powidło, od igły po widły, jak na pchlim targu. Kto z kim, dlaczego, po co, za ile, kiedy i gdzie. Czyżby była Pani z HR, ze pyta Pani o takie rzeczy i nie man dostępu do forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Air Products - Warszawa

• Jak się pracuje w Air Products?

Zobacz opinie na temat firmy Air Products tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Air Products?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Air Products?

Kandydaci do pracy w Air Products napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Air Products