Opinie o Zakład Urządzeń Techniki Powietrza Radwent w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Urządzeń Techniki Powietrza Radwent. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Urządzeń Techniki Powietrza Radwent o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Urządzeń Techniki Powietrza Radwent w Radom

Magda Nowy wpis

Co z socjalem? Jesteście zadowoleni?

Karol Nowy wpis

Praca w tej firmie to spełnienie moich marzeń po tym jak zakończyła się moja przygoda z piłką nie wiedziałem co ze sobą zrobić pan Marian przygarną mnie teraz cieszę się każdym dniem pracy.

Dziadkiemeryty Nowy wpis

Patrzy na pracownika z niszoscia. Zakład emerytów, duża zarabiają ,jak weźmie emerytury i wypłaty bez zarejestrowania , jeszcze za sprzedawanie ludzi ze 200 w kieszeń i sie śmieje jeden dziadek z drugim pod oknem.

Konrado86 Nowy wpis

Zaliczyłem parę firm i mam porównanie.Problem przepracowania raczej nikomu nie grozi .ale kwestie umów ,podwyżek ,dotrzymywania słowa honoru raczej nie są domeną młodego i starego.Jak to mówi ..baba wanga" jak panu nie odpowiada to proszę się zwolnić.Młody nie ogarnie tej firmy bo po prostu brak mu jąder i odpowiedzialności w podejmowaniu decyzji ,ale nadrabia to nieszczerym uśmiechem i fałszem.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Urządzeń Techniki Powietrza Radwent? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Hej ja nie z Waszej branży, ale powiem Wam jak wygląda bezrobocie w Radomiu - wiele osób jest tu zarejestrowanych, wiele pracuje albo za granicą albo w Warszawie. To że bezrobocie wynosi ileś tam nie znaczy, że pracodawca przebiera jak w ulęgałkach. Oni chcą byśmy tak myśleli, ale prawda jest taka, że da się zarobić, jeśli nie w Radomiu to gdzieś dalej. Pozdrawiam i nie dajcie się cwaniakom pracodawcom

Marcin82

nie moga sie dogadac miedzy soba stary i mlody lata nie wiadomo za czym a tylko pojda i kazdy stoi i nic nie robi. ale jaka placa taka praca. stary jezdzi jak kot z pecherzem wiecej przejezdzi na paliwo miesiecznie niz pracownik zarobi. kupuja nowe samochody mieszkania a zaklad jak z PRL, zawali sie niedlugo na glowe, kierownika brak, balagan taki ze sie w glowie nie miesci, nikt nad tym nie panuje.

Marcin82

Po przepracowaniu 4 lat nie doczekałem się umowy o prace,Płace marne nawet jak na radom ,Bajzel niewiarygodny. jeśli posiadasz prace nie zmieniaj cham popielski cię oszuka to zwykły oszust i cham (dosłownie). ą jeśli jesteś bez roboty co ci zależy :-).PS ja się wyrwałem

Bałagan tak,brak umowy tak, ale do minimalnej krajowej nie zarobki poniżej. [usunięte przez moderatora] cham i prostak szczerze odradzam

stary pracownik

Pracowałem tam,jednym słowem obóz.Na czarno,jesteś za najniższą krajową,a [usunięte przez moderatora]chwali się że za gotówkę miliona złotych kupił ośrodek wypoczynkowy" Rentyny" na Warmii k.Gietrzwałdu.totalny bałagan i brak organizacji pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Urządzeń Techniki Powietrza Radwent - Radom

Zakład Urządzeń Techniki Powietrza Radwent
1.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Młodzianowska 94
    26-422 Radom