Opinie o Studio Forma w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Studio Forma. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Studio Forma o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Forma w Warszawa

Natalia

Zupełnie nie wiem skąd aż tyle negatywnych opinii. Problem chyba leży w tym co napisał @bolo, bo idąc na kurs nie należy oczekiwać, że wykładowca przysłowiową łopatą włoży wiedzę do głowy;) Ja brałam udział w kursie I stopnia Archicad i Artlantis i jestem zadowolona. Za kilka dni zaczynam II stopień i jeżeli poziom kursu będzie taki sam jak za pierwszym razem to na pewno będę zadowolona.

Szymon24

Ja miałem okazję brać udział w kursie projektowania wnętrz I stopnia oraz kursach w ramach programów Archicad i Artlantis, również I stopnia. Jak czytam powyższe komentarze to mam wrażenie, że w moim przypadku wspomniane kursy prowadził ktoś zupełnie inny niż ludzie ze Studio Forma. Ukończyłem kurs i naprawdę wiem, że zdobyłem wiedzę i umiejętności, bo wyjaśnili mi na kursie wszystkie w fachowy sposób. Już się przymierzam do II stopnia i na pewno skorzystam z kolejnych kursów organizowanych przez Studio Forma.

Eta
@Szymon24

Witam Szukam informacji na temat kursu archicad I stopień tzn. Osób które skorzystały z kursu.

Izunia234

Byłam uczestniczką kursu organizowanego przez Studio Forma. Po sześciu miesiącach szkolenia i ogromnej ilości pracy jaką włożyłam w wykonanie pracy dyplomowej jestem bardzo zadowolona. Pierwsza praca do mojego portfolio, której się nie wstydzę. W końcu przyzwoicie wyglądające wizualizacje i projekt techniczny. Ja jestem zadowolona.

Magda

Ja też byłam uczestniczką kursu w www.studioforma.edu.pl oceniam kurs celująco. 1. Firma tylko zajmuje się takimi szkoleniami dla projektantów wnętrz i uczą sami architekci dlatego ja oceniam kurs na 9/10, jeżeli komuś nie odpowiada to można wybrać z tego co wiem poziom 2. 2. Uczestniczyłam w projektowaniu wnętrz kurs odbywa się w Stowarzyszeniu Architektów Polskich Oferują dostęp do wszystkich materiałów online każdy kursant otrzymuje dostęp do strony gdzie pobiera projekty, prezentacje - ocena dla mnie zajęć 10 3. Zajęcia komputerowe w sali komputerowej każdy ma stanowisko pracy, bardzo ładne miejsce, oczywiście zajęcia komputerowe wymagają dużo pracy ale jeżeli kogoś męczy praca na komputerze to nie trzeba było wybierać takiej opcji. Według mnie jednak każdy projektant powinien znać programy komputerowe a w studioforma otrzymuje się programy na użytek własny ArchiCAD I Artlantis ( nie sądzę aby takie możliwości miały inne firmy) wobec tego oczywiście, że musiałam trochę wygospodarować czasu i narysować projekt, ale jestem bardzo zadowolona. Projektuję, wiem co mam narysować. Dlatego kurs oceniam bardzo wysoko, moim zdaniem jest bezkonkurencyjny. Trochę dziwią mnie opinie negatywne szczególnie na forum innej firmy. Jestem absolwentką firmy studioforma i będę dalej rozwijać się w tej firmie. 3.zajęcia fakultatywne uważam za naprawdę przydatne. Dużo się dowiedziałam. Firma home&home dla mnie jest w ok, ale zajęcia z Panem w projektorami uważam chyba za najciekawsze. Każdy oczywiście ma swoje zdanie, ale dzięki właśnie ludziom którym tam spotakałam z koleżankom założyłam sama firmę i zaczynam projektować komercyjnie. Z tego co wiem kursy u nich też robiła dziewczyna, która zaprojektowała Nergala wnętrza.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Studio Forma. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Praca gastronomia , bar szybkiej obsługi?
drogo dla zielonych

Zgadzam się z opinią, że to generalnie maszynka do wyciągania pieniędzy. Traktuje się kursantów na pozór miło, ale tak naprawdę nic ponad program nie dadzą, który i tak jest realizowany z pełną swobodą (rozpiska którą się dostaje na początku ma niewiele wspólnego z realizowanym rozkładem). Prowadzący poza jedną panią przekazują zero pasji do projektowania. Jeden z nich wręcz kipi ironią i dosłownie momentami pogardą wobec kursantów. Dodatkowo zero elastyczności. Nie polecam. Tą kasę lepiej wydać na książki i magazyny branżowe, a za kursem komputerowym rozejrzeć się gdzie indziej. A dla tych którzy nie wzięli u nich kursu komputerowego i w związku z tym mają do wyboru albo robić zaliczenie w bezpłatnym programie lub ręcznie na papierze nie ma raczej litości. Co do pracy u nich, to skład chyba jest obsadzony.

ex-kursantka

Opinia dotyczy tej firmy: http://www.studio-forma.edu.pl/, i tego kursu: KURS PROJEKTOWANIA WNĘTRZ I STOPNIA ARCHICAD, ARTLANTIS I STOPNIA 157 GODZ. za 3300zł. Stosunek ceny do jakości oceniam maksymalnie na 3/10. Ważna uwaga - kurs ten nadaje się tylko dla osób totalnie "zielonych", bez grama wiedzy z zakresu projektowania wnętrz. Akurat ja byłam taką osobą, więc wykłady były w 75% ciekawe, ale część osób wychodziła a czasem nie przychodziła na wykłady, bo dla kogoś kto się choć trochę wcześniej interesował tematem projektowania wnętrz mogą one być nudne. Nie udostępniano nam slajdów z wykładów, więc większość osób zmuszona była robić zdjęcia telefonami, a trochę tego było. Nie da się tego wszystkiego zanotować, bo za dużo tego jest, a powiedziano nam że jesteśmy "ostatnim kursem" który może robić zdjęcia. Zajęcia komputerowe oceniam na 5/10, raczej są na zasadzie zajawki i pokazania co gdzie jest na panelu przycisków, niż kompleksowego kursu. Tutaj trzeba być wyrozumiałym, bo ponad 8 osób dla jednego nauczyciela, i tak mało godzin w sali informatycznej niestety robi swoje. Dla osoby która nie miała styczności z programem komputerowym do projektowania wnętrz jest to ogrom pracy własnej w domu. I to regularnej, cotygodniowej pracy. Takie wizualizacje jak są wrzucane na stronę to efekty dziesiątek, setek godzin ciężkiej pracy przed monitorem. Dużym rozczarowaniem było wyrolowanie nas na te zajęcia komputerowe. Jak wiadomo część wykładowa znajduje się w SARPIE. A zajęcia komputerowe miały być w hotelu Mariott (3 przystanki tramwajowe dalej). Bez przeprosin poinformowano nas że zajęcia będą jednak przy ul. Chodkiewicza na Mokotowie. Czyli dojazd tramwajem, metrem, tramwajem i ponad pół kilometra na piechotę. Radze z dystansem podejść do informacji na stronie, i raczej podpisać umowę żeby potem nie było rozczarowań. Zajęcia fakultatywne, które pięknie zwiększają wymiar godzinowy kursu a są niewiele warte. Na przykład jaki sens ma jazda w dzien roboczy (poniedziałek) do Home & Home w Łomiankach żeby pooglądać katalogi z tapetami? :) obsługa klienta: 0/10 Dużo obiecują, ściemniają. Kontakty z "biurem" słabe. Niestety ale źle są zorganizowani. No chyba że ktoś chce zapłacić za kurs, ooo to wtedy w nocy o północy :) Odradzam osobom "z branży" i tym które są choć trochę zorientowane w temacie projektowania. Papier który się otrzymuje jest niestety niewiele warty, jest to "Zaświadczenie o ukończeniu kwalifikacyjnego kursu zawodowego uprawniające do przystąpienia do egzaminu w zawodzie", oczywiście o ten egzamin trzeba się samemu postarać, nie mylcie tego z ichniejszą pracą dyplomową. Także i tak nikomu tego "dyplomu MEN" i tak nie pokażę, bo to o niczym nie świadczy. No dobra, świadczy o tym że byłam słuchaczem kursu... PODSUMOWUJĄC -część wykładowa i sami wykładowcy - dla mnie była fajna ale raczej jest dla osób które ani razu nie kupiły pisma branżowego typu cztery kąty, nie interesowały się projektowaniem wnętrz. Fajni wykładowcy z dużym doświadczeniem branżowym, mili i ciekawi ludzie. -część komputerowa to tak na prawdę praca własna w domu i to tylko od kursanta zależy czy będzie z tego jakiś efekt. -traktowanie klienta jest słabiutkie (0/10) Gdyby ten kurs kosztował 1000zł, to owszem, ale za 3300zł NIE WARTO.

kursant

niestety prawda jest taka, że studio forma (www.studioforma.edu.pl)to tak naprawdę studio bez formy.. organizatorzy nie wywiązują się z planu przedstawionego na stronie, na zajęciach oglądane są zdjęcia z wnętrzarskich portali internetowych, fakultety nie obejmują nawet w połowie wskazanych na stronie godzin. Kontakt z biurem jest mocno utrudniony i na pomoc nie ma co liczyć. Tej firmie zależy na ściągnięciu pieniędzy od klienta. Traktują ludzi jak przedszkolaków, którzy nie wiedzą czego chcą...Opinie pozytywne w sieci są wnoszone chyba przez samych prowadzących kursy...Szczerze odradzam!!

przemek

Moja opinia jest inna. Pierwsza kwestia to studio forma nie sprzedaje nic. Zajmuje sie tylko szkoleniami. Kolejna kwestia to negatywny opis na stronie konkurencyjnej firmy???(usunięte przez administratora) nagle na forum tej firmy pojawia sie jeden, jedyny negatywny wpis. W SIECI OPINIE RACZEJ BARDZO POZYTYWNE.

Jola

Studio Forma jest organizatorem kursów o profilu architekt wnętrz. Ogólnie moja opinia jest bardzo negatywna. Po ukończeniu kursu, który nie mało kosztuje i mimo zapewnień o pomocy każą się wypchać sianem. Nauka programów komputerowych Archicad i 3 Dmax jest na poziomie żenującym. Reklamują się że największa ilość godzin a po kursie nic nie umiesz. Dodatkowo poszłam na kurs w innej firmie programu 3Dmax i nauczyłam się w ciągu tygodnia za wyższą kwotę o 200 zł. W czasie kursu namawiają na korzystanie z ich oferty zakupu produktów do wnętrz. Ogólnie bardzo negatywne wspomnienie. (usunięte przez administratora)

@Jola

Zgadzam się w 100%z opinią. Absolutnie cena nieadekwatna do jakości. Wiedza jaka posiadają instruktorzy jest mizerna i ograniczona do rysowania ścian, podłóg i sufitow oraz prostych mebli czy wstawiania lamp itp. Jestem zażenowana i zdziwiona tym, że taka Jima jeszcze istnieje!!! Jak zadajesz pytanie o coś więcej co cie interesuje to wysyłają cie na szkolenie do Izby architektów! !! Pani doktor która do półki z mężem prowadzi firme robią ładną otoczkę marketingową niezwykle dużej jednostki szkoleniowej. Żenujący poziom, 0 materiałów!

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Forma - Warszawa

• Jak się pracuje w Studio Forma?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Forma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Studio Forma