Opinie o Studio Forma w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Studio Forma. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Studio Forma o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Forma w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy pracownicy w Studio Forma dogadują się między sobą?

nikola

nie umiem zrozumiec jednego - te wszystkie kursy kosztują naprawdę duże pieniądze - dlaczego negatywne opinie sa usuwane. Przecież to nie etyczne.

@nikola

Ja akurat widzę tu negatywne opinie, chociażby że podobno to maszynka do wyciągania pieniędzy niestety. :/ Ty rozumiem, że podzielasz to zdanie? Ciekawe czy to prawda

Ola Nowy wpis
@Karolina

Ja byłam na kursie i uważam go za bardzo dobry. Polecam. Nie ma co hejtować bo zajęcia są warte decyzji o uczestniczeniu. Nie sądzę aby ktoś w innej szkole czy też kursie poświęcił tyle czasu. Ja kończyłam studia płatne i wiem o czym mówię.

Karolina Nowy wpis
@Ola

No to może faktycznie brzmieć bardziej przekonująco. A możesz coś więcej o tym kursie w takim razie powiedzieć?

Ola Nowy wpis
@Karolina

Po prostu zapisz się i wtedy się przekonasz. Ja jestem bardzo zadowolona. Takie analizowanie to strata czasu. Należy brać życie w swoje ręce i iść do przodu. Dla mnie była to bardzo dobra decyzja.

Magda

Polecam kursy w Studio Forma. Jestem bardzo zadowolona. Największy wybór szkoleń oraz warsztatów. Uważam, że osoby zadowolone powinny wyrazić swoją opinię bo jest ich bardzo dużo. Szkoła istnieje od ponad 15 lat. Jeszcze raz polecam.

@Magda

Brzmi spoko, a z których kursów korzystałaś? Mogłaś sobie wybrać czy chcesz zdalnie czy stacjonarnie?

@Karolina

Korzystałam z zajęć komputerowych, oraz z kursu projektowania. Możesz wybrać czy chcesz zdalnie czy stacjonarnie. Nie wiem czy teraz jest nadal opcja zdalna. Zajęcia komputerowe raczej polecam zrobić stacjonarne, bo nie musisz się martwić o komputer. Ogólnie dla mnie stacjonarnie zajęcia komputerowe były lepszą opcją.

@Magda

No tak pewnie też łatwiej, bo palcem Ci ktoś może pokazać co i jak. No i jak taki kurs wygląda tak właściwie? Czy za dużo by pisać?

@Karolina

Tak, za dużo pisania. Zajęcia komputerowe rewelacyjne. Zresztą jeszcze wybieram się na warsztaty z projektowania IKEA, także w Studio Forma.

@Magda

Ty sama z siebie te warsztaty wybierasz czy to oni jednak efektywnie się reklamują w trakcie?

Ola
@Magda

Uczestniczyłam w zajęciach i uważam je. bardzo dobre. Polecam.

Magda

Warto wybrać kurs projektowania wnętrz. Polecam. Szkoła oferuje wiele dla projektantów wnętrz, jest z czego wybierać i jak się rozwijać.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Studio Forma. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Praca gastronomia , bar szybkiej obsługi?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork

Polecam serdecznie, zarówno zajęcia zdalne jak i stacjonarne. Dużo z nich wyniosłem i jestem zadowolony.Obszerna oferta - ja skontaktowałem się przed wyborem i uważam, że doradzili mi świetnie. Jeszcze raz - polecam!

Jolanta
@Marek

I zdalne są pomimo końca pandemii? Bo ja to wszędzie widza ze jak tylko pandemia albo jest łagodniejsza albo zapowiadają koniec to wszystko zdalne się urywa

Jakub

Brałem udział w kursie projektowania wnętrz I stopnia na programie Artlantis. Jestem bardzo zadowolony. Duża wiedza, miła atmosfera, dobry kontakt. Uzyskałem odpowiedź na wszystkie interesujące pytania. Szczerze polecam.

Dla mnie kurs online projektowania wnętrz był zadawalający. Oceniam go wysoko. Dziękuję za merytoryczną wiedzą i wskazówki od prowadzących.

kursantka

Zajęcia bardzo mi odpowiadały. Polecam!!!.Zajęcia komputerowe wybrałam w formie stacjonarnie. Rewelacja. Dużo się nauczyłam. Zajęcia teoretyczne odbyłam zdalnie także jestem zadowolona. Wykładowcy naprawdę z wiedzą. Dodatkowo odbyłam jeszcze kurs projektowania II stopnia. Uważam, że szkoła ma ofertę bardzo obszerną i jest z czego wybierać. Jeżeli osoba chce się rozwijać to warto tutaj rozpocząć edukację.

Uczeń

Jestem bardzo zawiedziona. Na zajęcia stacjonarne komputerowe nie mam co narzekać, dużo z nich wyniosłam, lecz jeśli chodzi o zajęcia zdalne z teorii, nie są zbyt zadowalające. Nauczyciel prowadzący projekt niezbyt zachęcający, mówi tak jakby nie chciał lub ktoś go zmuszał do przekazania wiedzy. A dodatkowo często mial problemy z mikrofonem. Uważam, że nie warto tracić pieniędzy na naukę w trybie zdalnym w tej placówce.

Aneta

Jak oceniacie placówkę firmy ?

Patrycja

W Studio Forma brałam udział w kursie 3DS MAX 1st. w formacie online. Nie mogę napisać nic złego, zarówno na samą placówkę, zasady i harmonogram prowadzenia kursu, jak i osoby, z którymi miałam kontakt. Stosunek ceny kursu do otrzymanej wiedzy oraz umiejętności oceniam bardzo dobrze i już po ukończeniu szkolenia mam poczucie, że jest ono „skrojone” optymalnie pod kątem zdobycia konkretnych kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz.

Naprawdę nie rozumiem skąd bierze się tyle niepochlebnych opinii. Ja brałem udział w kursie projektowania wnętrz I stopnia i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Kurs prowadzony w miłej, konkretnej atmosferze. Na temat wykładowców mogę napisać tyle, że mają wiedzę i potrafią ją przekazać w przystępny sposób. Osobiście polecam Studio Forma i jestem przekonany, że każdy kto ma sprecyzowane oczekiwania względem kursu, ukończy go zadowolony i bogaty w wiedzę i umiejętności.

Obecna uczestniczka

Nie polecam zdecydowanie! Jestem po tym kursie. Wywalenie pieniędzy i sama frustracja. Żeby zrobić projekt zaliczeniowy musisz posiłkować się szkoleniami z zewnątrz. (usunięte przez administratora) Przeczytaj regulamin. Jest opracowany bardzo 1 stronnie. Na wszelkie problemy zasłaniają się regulaminem. Negatywne pinie usuwają.

Alek

@Wuja syn a co takiego cię tu spotkało???

Dysia84

Będę wdzięczna za opinię na temat kursów projektowania wnętrz wraz z kursem komputerowym 1stopnia? Warto? Jakieś sugestie?

Wuja syn

Tragedia. Beware! Przez 20 lat kariery zawodowej nie widziałem czegoś takiego. Skandal!

Dariusz
@Wuja syn

O czym konkretnie mówisz? Widzę że masz bardzo złe zdanie na temat firmy, możesz powiedzieć co na to wpłynęło? Czekam na Twoją wypowiedź w tej sprawie!

Ewelina

Jak dobrze się pracuje to nie macie chęci dzielić się z innymi wrażeniami z pracy?

Ja jestem zadowolona, kurs jest prowadzony przez różnych wykładowców. Informacje tutaj niektórych osób są dziwne. Ja uczestniczyłam w kursie rocznym i innych kursach komputerowych wobe tego wiem o czym mówię. Obecnie projektuję i to właśnie dzięki udziale na tym kursie. Wiele się nauczyłam. Zajęcia komputerowe są prowadzone na bardzo dobrej jakości sprzęcie komputerowym w sali komputerowej. Komfort jest duży. Na moim kursie była bardzo dobra atmosfera. Fajne osoby, z którymi do teraz utrzymuje kontakt. Jeżeli chcecie zobaczyć moją pracę to jest zaprezentowana na ich Facebooku jest tam wiele prac dyplomowych, które są wykonane po kursie.

Zuzanna
@Anna

Mozna prosic link do strony na fb zeby obejrzec prace? :)

maca

plusem jest to ze otwarci sa na nwoe propozycje oraz nowe twarze w firmie, ponieważ daja szanse na rozwoj osobom mlodym bez doswiadczenenia ale po studiach

Eta

Pytam ponieważ 10 mają rozpoczynam kurs,czy ktoś może wybiera się?

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Forma - Warszawa

• Jak się pracuje w Studio Forma?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Forma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042