Opinie o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. w Łódź

Jesteśmy liderem na rynku kompleksowych rozwiązań dla osób z niedosłuchem w Europie Centralnej. W Polsce istniejemy od 1992 roku, natomiast od 2010 należymy do Grupy AudioNova, która jest drugą co do wielkości firmą skupioną na problemach osób niedosłyszących. GEERS w Polsce posiada sieć 180 salonów oraz rozwijamy się w postaci otwierania nowych salonów, a w Europie Grupa AudioNova obecna jest w 12 krajach z siecią ponad 1200 sklepów.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. w Łódź

oszukana

Jezeli szanujesz sie i nie chcesz byc wykorzystywany to zdecydowanie NIE polecam GEERS :-) Zwodza tam zarowno klientow jak i pracownikow. Firma nastawiona tylko i wylacznie na zysk, dazy do zysku bejakiegokolwiek z wzgledu na czynniki moralne. Dobro pracownika tam sie po prostu nie liczy.

JA
@oszukana

JEST BYŁO I BĘDZIE. DOKŁADNIE TAK JAK PISZECIE

Roki

Nie jest to Twoja firma marzeń. Zawod protetyka super. Ale firme wybierz dobra. Zmanipuluja Cie i utkniesz na kilka lat. Bardzo kiepskie traktowanie pracowników. Kompletny brak szacunku.

Timo
@Roki

No raczej nie jestylko to w ogóle firma z jakichkolwiek marzen. Chyba ze najgorszych koszmarów. Radzę spiera .. jak najszybciej.

D

Firma w ktorej licza sie tylko lizusy i śliskie glizdy. Jak masz wyniki powiedza ci ze to przypadek albo zasluga kogoś innego. A jak jesteś bardziej kreatywny od regionalnej to masz przerabane. Aplikujesz? Naucz sie kiwac glowka i zapomnij ze masz wlasne zdanie.

Gabi
@D

Pracuję w GEERS od 10 lat,nie zmieniłabym jej na inną.A jeślibym została zwolniona albo zwolniłabym się sama,otworzyłabym coś własnego,ale na pewno niezwiązanego z aparatami słuchowymi,bo nie lubię wchodzić do tej samej rzeki dwa razy.

Inka

Dokładnie!

Bienia
@Gabi

Ile ci placa za komentarze? Jeszcze 5 lat i dostaniesz posrebrzana broszke w nagrode za wklad pracy!

Koktajl
@D

Bo w korpo tak pracownikami manipuluja wlasnie. Nigdy nie jest wystarczająco dobrze. Uśmiechać sie i wykorzystywac innych. Recepta na wieloletnia wspolprace z ta fima.

@D

święte słowa! dokładnie tak można scharakteryzować wielkie G hahaha

Jaga
@Bienia

Bienia,a ile tobie płaci konkurencja GEERSA za pisanie kłamliwych komentarzy?

Wika

Osobiście nie polecam. Bardzo dziwna atmosfera. Niby sami zyczliwi ludzi a po chwili okazuje sie ze kazdy pilnuje roboty kazdego. Zamiast sie zając swoim budzetem szukaja koziołka na wyżywki na tzw spotkaniach regionalnych (guzik wartych, strata czasu na ogladanie tabelek i sluchanie elaboratow RKS jak to jest super) albo na tapete dla RKS. cena w Geers za 5 min spokoju od maili i napastliwych telefonow. Robisz budzet? Aaaa to masz za maly! Trzeba zwiekszyc o min 50%

Justyna
@Wika

A myślisz, że w konkurencji pracujesz bez budżetów? Jest podobnie. W moim oddziale od ponad 12 lat pracujemy w tym samym skladzie, wszystko zależy od atmosfery i realizowania wspólnego celu, który ma nawet wspomniana wyżej Biedronka. Jednak ponad tym wszystkim zawsze jest klient, który ma otrzymać pomoc. Mamy bardzo dużo poleceń, więc chyba aż tak źle nie jest.

JA
@Wika

dokładnie. RKSY szczują na siebie pracowników - rozwalają prace oddziałów, wprowadzają chorą rywalizację oczekując jednocześnie nieustannego podpier... współpracownikow...ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Polopolo
@JA

Rksy to nieporozumienie....

Pracownica
@Polopolo

Dostaliście karty sodexo na święta?

@Polopolo

przez wielkie N

protetyk słuchu

Korporacjonizm. To tyle. Szkoda czasu. Firma typowo sprzedażowa, a nie protetyczna. Z tego co się orientowałam - MOBBING na szeroką skalę. Niektórzy pracownicy mieli PRZEGRANE procesy o mobbing.

Nie tego oczekiwałam.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
ktoś

2000 zł chyba brutto bo netto długo na oczy nie zobaczysz no chyba ze jesteś kierownikiem oraz dobrym sprzedawcą (najlepiej dwa w jednym). Choć szansa na dobre zarobki bez doświadczenia i wiedzy znikoma. No i do tego trzeba być mocnym psychicznie jeśli chcesz przetrwać survival geers.

Była xxx
@ktoś

To chyba żart :D jakiej wiedzy?! W Geersie wiedza? Gdzie?

@Była xxx

właśnie! gdzie?

Roman
@na szczęście już to za mną

Odpowiedziałeś na wpis sprzed ponad dwóch lat, więc ciekawi mnie, czy pracujesz obecnie w firmie Geers Akustyka Słuchu, czy może jak poprzednicy pracowałeś w tym miejscu w latach 2015-2016? Fajnie by było, gdybyś znał obecną sytuację w tym miejscu pracy, ponieważ zarówno ja, jak i inni czytelnicy przeglądający ten wątek chcieliby dowiedzieć się, jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia, które firma oferuje. Mógłbyś napisać coś na ten temat?

jur333

Jestem niedoszłym klientem geersa. I jestem tak wściekły,że znalazłem to forum. Opinie pracowników mnie nie dziwią. Ta firma to jakieś zupełne badziewie. Nie wiem kto tym 'rządzi' ale to jest SKANDAL! Byłem w niedawno w oddziale tej firmy krzak. Osoba która mnie obsługiwała NIE MIAŁA wykształcenia w kierunku protetyki i jak sama się przyznała pracuje od niedawna!! Jestem stałym klientem różnych firm z racji sporego niedosłuchu i napiszę krótko: nie wiem co to za polityka jest firmy, ale to się nadaje do prokuratury! Osoba bez stosownej wiedzy i upranien chciała mi pobierać formę z ucha!! Przecież to jest kryminał! UNIKAĆ!!

@jur333

A ja jestem byłym pracownikiem Geersa (co za wstyd!) i niestety muszę przyznać że trafne ma Pan obserwacje :(

@jur333

jako były (na szczęście!) pracownik firmy geers - niestety muszę przyznać panu rację. Też uważam, ze należy się kryminał

też mi wstyd !!!!!

kazdy pracownik nie mający wyksztalcenia jest wysylany do szkoly protetyki,którą w 2 lata musi skonczyc. przy pobieraniu formy powinien w takiej sytuacji byc obecny doświadczony pracownik/ kierownik oddzialu. to rzeczywiscie błąd, ale sytuacja wyjątkowa. jak ja zaczynalem- mimo ze studia skonczylem przed podjęciem pracy- to jeszcze dlugo pobieralem formę pod kontrolą doświadczonej kolezanki. co do wynagrodzenia... podstawa zalezy od Twoich wynikow, dodatkiem jest oczywiscie prowizja. ja na swoje wynagrodzenie nie narzekam, 3 tys to w zasadzie minimum co dostaje na ręke. Wymagania odnośnie wyników rzeczywiscie są duże i to potrafi byc męczące. niestety coś za coś. Męczy mnie to czasami, ale w innych firmach pewnie jest podobnie. Jednego za to jestem pewien, ze tak dobrych aparatów w tej chwili nie ma zadna inna firma, na pewno nie w takich cenach. Do tego opieka jaką mają pacjenci jest naprawdę fair. dla mnie tez jest wazne zeby pracować w firmie która nie sprzedaje byle czego.

P.S.

Powinien być obecny protetyk z doświadczeniem zaznaczam powinien!!!!Ale często tak jednak nie jest a osoby przychodzące do pracy zanim zdobędą dyplom pracują bez doświadczenia te dwa lata niejednokrotnie samotnie w oddziale. Podstawa od wyników? Ściema od jakich wyników? Wiecznie nie wiesz na czym stoisz.Podstawa zmienna co rok a do tego prowizja jeszcze bardziej zmienna jak wiatr zawieje i jak zarząd zarządzi. Pracownik popracujesz dłużej przejrzysz na oczy jak większość. Wymagania duże to mało powiedziane większe większe coraz większe aż nie zrobisz. Ale wtedy nie zarobisz i tak koło się zamyka.Nie ma co się oszukiwać. Jeśli chodzi o ceny dobre a aparaty na jakiej podstawie dobre? Że niby firma mówi że dobre. A technologicznie ile lat wstecz. Cena to nie wszystko. Jakość i cena tego oczykują ludzie niedosłyszący.

@pracownik

ble ble ble... trutututu...

pracuje w geers i to co piszecie to brednie jest podstawa i prowizja od budżetu jak wszędzie więc jak wam sie wszystkim nie podoba droga wolna do konkurencji!!! a co do aparatów ja nie mam zastrzeżen!!!!

S.D.B.
@ja

Jest marna podstawa (no chyba ze jesteś początkującym protetykiem to każdy grosz dobry) a prowizja od budżetu kiedy ???? Wtedy kiedy spełnisz inne warunki ogólne i indywidualne oczywiście. Bez obydwu pensyjka znacznie malleeeje. A ludziom się nie podoba i idą do konkurencji co widać i słychać hehe.A co do aparatów to klienci maja zastrzeżenia.Oczywiście oszukiwać się zawsze można to lepsze niż spojrzeć prawdzie w oczy.

@ja

Nie masz zastrzeżeń fo aparatów bo pewnie jak duża część pracowników Geers po prostu się na nich nie znasz ;)

na szczęście już to za mną

święta prawda!! mało kto się tam zna ;)

emilka

Już tam nie pracuję, to nie dla mnie. Firma traktuje pracowników jak sługusów, otwórz drzwi, zrób kawkę, wiecznie się uśmiechaj i leć na każde skinienie klienta.Ja rozumiem ze w usługach ważna jest obsługa,ale bez przesady.

@emilka

z tym robieniem kawki - to chyba sanepid powinien zrobić porządek. Jak ktoś świadczy usługi gastronomiczne, to obowiązują go jakieś przepisy chociażby higieny - a tam tego nie znajdziesz. To że pozostałości szminek na filiżankach wielokrotnie świadczyły o ich "czystości" to mało. Moje koleżanki z oddziału wylewały do zlewu płyn po płukaniu brudnych wkładek dousznych prosto na leżące tam filiżanki! które potem zostały jedynie pobieżnie "wypłukane". Zresztą, jak ktoś miał chore ucho, to nawet umycie płynem może nie być wystarczające i można klientowi sprzedać zakażenie. Ale co tam - to tez w interesie firmy - im więcej chorych i głuchych przecież tym lepiej

do różaaa

uważasz ze 1450 zł podstawy na początek to całkiem nieźle? ile ty masz lat? i chyba zero doświadczenia i zero potrzeb.Uwierz mi wymagania są duze, praca specyficzna, cały czas trzeba sie kształcić

protetyk
@do różaaa

no z tym kształceniem to chyba przesadziłaś :D wykształconych to w geers-ie niewielu. Tam panują zasady jak przy sprzedaży kołder z wełny - musisz się nauczyć jak porządnie wciskać biednym chorym ludziom kit i zbierać kaskę dla "swojej" firmy (bo na pewno też nie dla siebie).

Pablito

Geers jest jak sekta. Manipulacja i pranie mosektaNa porzadku dziennym. Jesli ktos pracuje 5 czy 10 lat to ewenement- albo dobrze wchodzi w (usunięte przez administratora) albo sam jest mega gnida i podpierd... wspolpracownikow. Inaczej sie nie da. Normalnemu psychika wysiada.

Megi
@Pablito

Nieprawda co wy piszecie...masakra!!! jesli ktos pracuje tyle lat to znaczy ze daje radę, robi swoje, ma wyniki. Atmosferę sami kreujemy w pracy czyli w oddziałach ona może się różnić. Nie wszedzie jest tak samo!!! Jesli w oddziale nie ma teamu zgrane wspierajacego się, kazdy jest sobie wilkiem to tak moze byc jak piszecie ale gdy jest super atmosfera i ludzie sa zgrani to pracuje sie latami!!!! I w d...e mam biuro i innych w około. Bo dobrze sie zarabia i dobrze pracuje!!!!!!

protetyk
@Pablito

dokładnie tak! tylko gnidy tam zostają, bo normalni i uczciwi ludzie nie są w stanie postępować z ich "zaleceniami" ;)

Luna

Jesli szukasz pracy i zagladasz na gowork - Firme G omijaj wielkim łukiem. No chyba ze.masz ochote doswiadczyc manipulacji na wlasnej skorze. Albo lubisz tanczyc. Balansowac. Szukasz problemow. Lubisz podpierdzielac. Masz cisnienie aby byc szefem swojego szefa. Nie masz zasad. Lubisz knuc spiski albo masz charakter ofiary. Wtedy tak. Reszcie odradzam.

Koktajl
@Luna

Dokładnie. Szerokim łukiem. Najbardziej patologiczna korpora z jaka mialam styczność. Nie polecam. Nowi w branzy - maks rok i uciekajcie do konkurencji. Dobrze wam zaplaca.

Padło hasło lojalka. Czy ktoś może coś bliżej napisać? Chce się przenieś z małej firmy z związku z przeprowadzką.

Zainteresowana
@Kandydat

Dziwne, nikt nie ma odwagi napisać?

Drago
@Kandydat

Bo ni ma takiego czegoś jaka jakas lojalka??? Co to jest według Ciebie?

@Drago

Sprawdz swoje dokumenty to sie dowiesz ;)

@Kandydat

To wybierz inna firme. Tu Cie zjedzą zywcem.

Kandydatka

Właśnie wybrałam inną firmę. Nawet branżę. W stolicy za 1900zł nie będę pracować

Oliwka

Praca jest ciężka. Ale jeżeli ktoś ma troche rozumu w głowie i nauczy sie wszystkiego przez pare miesięcy...bo nie ukrywam trochę to trwa zanim wejdzie w krew... i człowiek nieraz miał ochotę tym rzucić to można pracować wiele lat i dobrze zarabiać jak Ja. A pracuje już. Ponad 10 lat.

Wszedłem na te stronę by się dowiedzieć coś o pracy. Obowiązki znam. Kończę wydział na uczelni. Ale oprócz wulgaryzmów i pyskówek nadal nie znam wysokości wynagrodzenia, jak uzyskać premie, jak wyjadą szkolenie? Jak widać większość to frustraci mający za dużo czasu. Odpisze ktoś konkrety?

Maria

Jestem Klientka Geers od 15 lat . Personel jest cały czas ten sam, więc nie jest tam tak źle jak piszecie? Atmosfera bardzo miła, a Panie uśmiechnięte. Myślę że większość komentarzy jest z zawiści konkurencji albo pisza je leniwi byli pracownicy.

Ciekawy
@Maria

Klient to nie pracownik. Na zewnątrz wszędzie jest uśmiech. W każdej branży.

Pietruszka
@Ciekawy

Zgadzam się w 100 %, to tylko tak ładnie wygląda z zewnątrz, za "brak sympatyczności" też są nagany, ale o tym wiedzą tylko ludzie pracujący w sieciówkach......

Pietruszka

Pracowałam w tej firmie ponad 5 lat. Jeżeli chodzi o minusy tej pracy to: wszechobecny mobbing, bardzo duży nacisk na sprzedaż, ogromny stres i obciążenie psychiczne, mnóstwo niezapłaconych i "nieodebranych" nadgodzin, wiecznie niezadowoleni kierownicy regionalni, ciągle rosnące budżety, rywalizacja z innymi pracownikami w oddziale o klienta (każdy ma swój limit do wyrobienia co jeszcze pogarsza już i tak złą atmosferę), dużo zadań jednocześnie do wykonywania, brak docenienia pracownika za zaangażowanie i wkład. Jeżeli chodzi o plusy to: wypłata zawsze na czas, mili ludzie w serwisie, laboratorium i magazynie,dużo szkoleń produktowych. Ogólnie praca jest dla osób o żelaznych nerwach, które dążą do celu "po trupach". Liczą się wyłącznie umiejętności sprzedażowe, jeżeli masz empatię dla starszych osób to nie jest to miejsce dla Ciebie. Powiedzmy sobie szczerze praca ze starszymi osobami jest trudna a co dopiero kiedy opiera się na sprzedaży.... Zarobki jeżeli nie wyrobiłaś/eś limitu słabe, jeżeli jest "dobry miesiąc" to można zarobić więcej niż najniższa krajowa.

CIEKAWY
@Pietruszka

Czyli już lepiej pójść do korpo (usunięte przez administratora) Przynajmniej nie udaje się, że nie pracuje dla sprzedaży. Słuchmed podobne opinie. Szkoda, bo chciałem się odnaleźć w tej pracy. Ale do sprzedaży i wyścigu szczura mi daleko. Dzięki za opinię.

Ziytka

Dziękuje za komentarze. Miałam aplikować ale wybiore jednak inne firmy. Zdaje sie ze Geers ma najgorszą opinie własnych pracowników. Wczesniej pracowalam w malej firmie i tak bede celowac.

Ciekawy
@Ziytka

Słuch med jeszcze gorzej. Innych firm nie kojarzę. Obie prowadzą rekrutację. Ale z tego co czytam tam jest tak co chwila. Nie wiem czy wysyłać CV

Agnieszka

@Pomarańcza jeśli jesteś pracownikiem Geers Akustyka Słuchu przekaż na forum swoją opinię odnośnie tego pracodawcy. Twoja wypowiedź powinna zawierać merytoryczne fakty, które służą innym użytkownikom w podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu. Daj znać jak oceniasz atmosferę w swoim miejscu pracy.

Hololo

Mozecie cos powiedziec na temat pani bączek? Czemu wyleciała z firmy?

Asia
@Hololo

A kto to taki?

Pomarańcza
@Hololo

Z tego co wiem sama odeszła . I dobrze zrobiła.

Zostaw merytoryczną opinię o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.