Opinie o Imb Podbeskidzie w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Imb Podbeskidzie. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Imb Podbeskidzie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imb Podbeskidzie w Skoczów

Amadeus

Dzień dobry, jak przedmówca napisał firma nie warta poświęcania czasu, nie wspomnę o sercu. Pracowałem tam kilka ładnych lat. Od samego początku było czarowanie, nawet przez pierwsze lata dałem się oczarować flagom i majątkowi, obietnicami i poklepywaniem po plecach. Odradzam.

Schwalbe

Przemek nie czaruj, przecież Cię wyrzucili ...

huey

Już od kilku lat chcę dodać opinię o tej firmie- IMB Podbeskidzie z siedzibą w Skoczowie. To jest bardzo dziwna firma. To takby mała komuna. Rządzi tam pewien dziwny człowiek, który myśli, że wszystkie rozumy pozjadał, a kupuję marny sprzęt i podejmuje nietrafione decyzje co do obsady stanowisk kierowniczych i niektórych posunięć strategicznych. Rewelacyjnie facet rządzi- to trzeba mu oddać- twardą ręką i gromadzi potężny kapitał, czego pracownicy nie widzą! i nigdy nie zobaczą! Ludzie w tej dziwnej firmie dzwonią wielokrotnie w ciągu zwykłego dnia pracy z donosami na innych. To jest jakby wpisane w system manipulacyjny rządzących tym przedsiębiorstwem. Kondycja firmy- zawsze b. dobra.- kosztem ludzi oczywiście. Jak przedmówca mapisał nie dają części wypłaty, obiecują, obiecują. Nie idzcie tam. Odradzam, szkoda czasu, nerwów, kariery i życia, pozdrawiam wszystkich polskich inżynierów

Zostaw merytoryczną opinię o Imb Podbeskidzie - Skoczów

• Jak się pracuje w Imb Podbeskidzie?

Zobacz opinie na temat firmy Imb Podbeskidzie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imb Podbeskidzie?

Imb Podbeskidzie