Opinie o Jan Guss ,,Gwarancja” Biuro Consultingowo-Handlowe w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jan Guss ,,Gwarancja” Biuro Consultingowo-Handlowe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jan Guss ,,Gwarancja” Biuro Consultingowo-Handlowe o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Guss ,,Gwarancja” Biuro Consultingowo-Handlowe w Poznań

Zofia Nowy wpis

Hej, widziałam, że kiedyś była dodawana taka oferta na stanowisko Koordynatora działu w agencji zatrudnienia. miała dość dawna datę, więc chciałam się zorientować za czymś aktualnym ale niestety mi się nie udało. Czy do biura są możliwe przyjęcia?

Jak jest z pakietem medycznym w Jan Guss ,,Gwarancja” Biuro Consultingowo-Handlowe? Można dołączyć rodzinę?

dyrektor Nowy wpis

Biuro nie oferuje pakietu medycznego.

Czy w Jan Guss ,,Gwarancja” Biuro Consultingowo-Handlowe są szkolenia zewnętrzne?

Nowy wpis

Tak, realizujemy zgodnie z potrzebami klienta. Prowadzimy także e-learning.

Marzena Adamowicz

Profesjonalna firma. Kompetentni wykładowcy. Serdecznie polecam!

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Jan Guss ,,Gwarancja” Biuro Consultingowo-Handlowe. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko NAUCZYCIEL TECHNIKI?

Ogłaszamy nabór na szkolenie językowe tematyczne
„NIEMIECKI DLA OSÓB WYJEŻDŻAJĄCYCH DO PRACY”.

Czas realizacji: 3 miesiące (18 godz. kursu)

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń bezpośrednio na adres mailowy: gwarancja@gwarancja.com.pl

Kurs ,,Niemiecki dla osób wyjeżdżających do pracy” przeznaczony jest dla osób, którzy w bardzo małym stopniu bądź średnim opanowali podstawy języka niemieckiego, a chcieliby wyjechać do kraju niemieckojęzycznego w celu podjęcia pracy.

Zaletą kursu jest skupienie uwagi na praktycznych aspektach nauki języka- rozumieniu oraz mówieniu.

Kurs zawiera 12 spotkań, podczas których zostaną omówione podstawowe zagadnienia gramatyczne, praktyczne zwroty oraz niezbędne słownictwo, które pozwoli ci na oswojenie się z językiem niemieckim i swobodną komunikację.

Z nami przećwiczysz typowe sytuacje, które możesz spotkać podczas swojego pobytu za granicą- zapytasz o drogę, wynajmiesz mieszkanie, zrobisz zakupy, załatwisz sprawy związane ze swoim pobytem w urzędzie, a w razie napotkanych problemów samodzielnie je rozwiążesz dzięki poznanym zwrotom językowym i najważniejsze- staniesz się komunikatywny!

Piotr Jaworski

Profesjonalna firma, bardzo miła współpraca. Fachowe podejście do klienta. Polecam z czystym sumieniem.

Ogłaszamy nabór na szkolenie językowe tematyczne

"Niemiecki w pracy i biznesie".

Czas realizacji: 3 miesiące (18 godz. kursu)

Kurs ,,Niemiecki w pracy i biznesie” przeznaczony jest dla pracowników korporacji i firm, osób rozpoczynających karierę zawodową oraz poszukujących pracy w branżach zawodowych, w którym konieczne jest posługiwanie się językiem niemieckim.

Zaletą kursu jest praktyczne i skuteczne podejście do nauki języka biznesowego.

Kurs zawiera 12 spotkań podczas których będą omawiane główne zagadnienia językowe związane z komunikacją w pracy biurowej tj.  zasady językowe w komunikacji biznesowej, rozmowa kwalifikacyjna w języku niemieckim,  przygotowywanie prezentacji projektowych, prowadzenie korespondencji z zagranicznymi partnerami, praktyka rozmów telefonicznych, udział w spotkaniach biznesowych i prowadzenie negocjacji, słownictwo, a także zwroty z dziedzin tj. administracja i prawo, finanse, usługi, marketing, handel oraz transport.

Kurs skierowany jest dla osób posługujących się językiem niemieckim na poziomie B1/B2, którzy chcą poszerzyć swoje słownictwo, biegłość językową w zakresie komunikacji językowej w biznesie.

Ogłaszamy nabór na szkolenie językowe tematyczne
"Angielski w pracy i biznesie".
Czas realizacji: 3 miesiące (18 godz. kursu)

Kurs ,,Angielski w pracy i biznesie” przeznaczony jest dla pracowników korporacji i firm, osób rozpoczynających karierę zawodową oraz poszukujących pracy w branżach zawodowych,
 w którym konieczne jest posługiwanie się językiem angielskim.

Zaletą kursu jest praktyczne i skuteczne podejście do nauki języka biznesowego.

Kurs zawiera 12 spotkań podczas których będą omawiane główne zagadnienia językowe związane z komunikacją w pracy biurowej tj.  zasady językowe w komunikacji biznesowej, rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim,  przygotowywanie prezentacji projektowych, prowadzenie korespondencji z zagranicznymi partnerami, praktyka rozmów telefonicznych, udział w spotkaniach biznesowych i prowadzenie negocjacji, słownictwo, a także zwroty z dziedzin tj. administracja i prawo, finanse, usługi, marketing, handel oraz transport.

Kurs skierowany jest dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie B1/B2, którzy chcą poszerzyć swoje słownictwo, biegłość językową w zakresie komunikacji językowej w biznesie.

Zapraszamy!

Profesjonalne zorganizowane szkolenie zawodowe. Wykładowca przekazywał wiedzę w sposób przejrzysty i zrozumiały. Pełen pozytyw!

kg

Przyjazna atmosfera w pracy, zgrany zespół :)

Norbert

Czy firma normalnie prowadzi swoją działalność? Zupełnie przestaliście korzystać z forum.

Wojtek

Smutne jest to co piszecie. Myślałem składać cv i teraz zupełnie nie wiem co robić.

Luc

Firma jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.(usunięte przez administratora) Lepiej uważać.

Olga

@Ania,(usunięte przez administratora) Na podstawie jakiej umowy pracowałaś w Biuro Consultingowo-Handlowe "Gwarancja" Jan Guss? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w tym miejscu? Jak oceniacie tego pracodawcę?

Byłam na stażu w projekcie organizowanym przez tą firmę pod koniec listopada 2017 trafiłam na blok operacyjny 6 grudnia kończyła mi się umowa z piekarnia między czasie piekarnie zamknięto jest kwiecień staż rozpoczęłam we wrześniu do dziś nie mam wypłaty za grudzień i za dojazdy od września nie polecam okropna firma. Ciągle zmienia się kadra i ciągle chcą coś nowego oddali mnie do prawnika że ten stwierdził że prawnie powinni wypłacić mi kasę to teraz czekają na mecenasa wstyd i hańba

Olga

@Aga, rozumiem, że pracowałaś jako stażystka w Biuro Consultingowo-Handlowe "Gwarancja" Jan Guss. Czy otrzymałaś swoje zaległe wynagrodzenie? Może firma miała tylko jakieś przejściowe problemy? Na stronie internetowej firmy znaleźć można wiele aktualnych ofert pracy - http://www.gwarancja.com.pl/oferty-pracy/ . Aplikowaliście już na któreś ze stanowisk? Jeśli ktoś brał niedawno udział w procesie rekrutacyjnym, to może powie coś na temat jego przebiegu?

arto

pracowałem i nie polecam..

gosia
@arto

masz racje (usunięte przez administratora) nie polecam sataży kursów (usunięte przez administratora)

xxx

dlaczego opinie na temat znikają a pozostają te nie wiadomo o czym???

norka

@kubek wiesz jak to jest w pracy w korpo. Duży przemiał ludzi nie za ładnie mówiąc, ciagle trzeba kogoś uczyc i nie kazdy sie do tego nadaje. taka prawda

dzia .....łacze

wreszcie ktoś napisał na ten temat.... bardzo ciekawa i trafna opinia ale to i tak pewnie nikogo nie ruszy tak jak do tej pory szkoda ze nie wiem kto ty bo bym ci piąteczkę przybił

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Guss ,,Gwarancja” Biuro Consultingowo-Handlowe - Poznań

Jan Guss ,,Gwarancja” Biuro Consultingowo-Handlowe