Opinie o Home Park Nieruchomości w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Home Park Nieruchomości. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Home Park Nieruchomości na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Park Nieruchomości w Łódź

Kameleon

Jak się komuś nie chce pracować to może niech się nie zasłania rodziną. Fajna firma, dobre zarobki i tyle w temacie.

Moniq

Pracuję kilka lat i wiem jedno - kto poświęci minimum 4 godziny dziennie to zawsze wypłatę ma powyżej 3000zł. Ale przewija się wiele osób które oczekują dużo a nic nie robią bądź nie mają predyspozycji do tego niełatwego zawodu. Polecam

Aegis

Praca dla studentów ok, ale kasy nie zarobicie. Nie polecam

Magda
@Aegis

Prosta sprawa każdy kto u nich pracował i się nie sprawdził marudzi, praca jak każda inna trzeba w niej poświecić swój czas a efekty są - pracują tam ludzie po parę lat więc domyślam się że nie za darmo....

Paulina

@Masha, a jakie benefity oferują pracownikom?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Home Park Nieruchomości spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Masha

Nie polecam ani jako pośrednika, ani jako pracodawcy. Kiepska firma, zresztą jak większość pośredników. Radzę unikać szczególnie osobom, które mają rodzinę na utrzymaniu. Firma dobra dla studentów, którzy nie mają czasu na pełnoetatową pracę albo dla ludzi mało ambitnych. Kompletna pomyłka, marna prowizja i zero szkolenia. Niczego się tutaj nie nauczycie i tylko zmarnujecie czas, a obiecują gruszki na wierzbie. Naprawdę nie polecam.

dwa

Niezłe pieniądze na pewno można zarobić @dogzo, ale wiadomo kiedy pojawią się jakieś oferty pracy? Dzięki

justa

firma jak każda nic nadzwyczajnego, więcej obiecywanek niż w rzeczywistości proponują

x

w zły miesiąc zero a w dobry ok 8-10 tys. Przy jednej średniej transakcji masz ok 2000 dla siebie, ale możesz mieć i 2 miesiące na 0, zależy ile czasu poświęcasz na pracę. Do dogadania jest z szefami można mieć podstawę, ale wtedy masz niższą stawkę prowizji

ala

typowe biuro jak kazde inne wszedzie tylko prowizja i posrednicza

gość1

Tak właśnie wyglądają te "konkurencyjne" warunki oparte na systemie prowizyjnym.

Darek

Gość naucz się czytać ze zrozumieniem a nie (usunięte przez administratora) obrabiać na forum.

Kryska

Jasno napisał że prowizja - każdy debil wie co to znaczy,nie zarobisz prowizja jest zero. Jak widać nie każdy jednak rozumie, ale lepiej dołożyć do pieca i oczernić konkurencję

Gosc2

Zastanawia mnie jedno po jaki ciort wypisujecie ile kto zarobi...?? Panie Michale A. jak ktoś nic nie sprzeda w ciągu 2-4 miesięcy to nie ma nic, tak?? Tak czasami bywa w nieruchomościach nie wiem nie pracuje w tym ale z wiadomości lokalnych można sporo wyczytać. To raczej może być jako dodatkowe zajęcie a nie stały dochód dla rodziny z dziećmi. Bo trzeba za coś żyć. Tak jak Gosc wyżej nie wiem czy chciałbym powierzyć co kolwiek Waszej firmie. Radzę usunąć te opinie z tego forum nawet z samego faktu że czyta je jak i konkurencja i ma z tego niezły ubaw i być może klienci, którzy już z waszych usług nie skorzystają.

Gosc

Nie zaryzykowałabym ani z praca ani z powierzeniem transakcji kupna bądź sprzedaży mieszkania. Sam fakt iz inne biura nie maja tak dziwnej historii z komentarzami.

gall anonim

a i zapomnialam dopisac ze ja czytam te opinie bo jestem z konkurencji a nie klientem. wole swoje biuro!

gall anonim

Ja dzisiaj oglądałem z P. (usunięte przez administratora)działkę na Chełmach... Taaaa a sprzedający i kupujący siedzą na GoWorku i czytają wpisy odnośnie warunków pracy. Dobre. Przestańcie sami sobie nawzajem opinie bo infantylni jesteście. A z waszego biura bije taki profesjonalizm, że nic, tylko łapać się za głowę i wiać gdzie pieprz rosnie :D

Dzień dobry! Wynagrodzenie 2 formy: System prowizyjny od 40% do 70% od kwoty transakcji netto - wysokość % uzależniona od obrotu miesięcznego. Bądź podstawa + system prowizyjny. Biuro dostępne 24h/dobę ale tylko dla chętnych, obowiązku brak - rozliczamy z wyników! Chętnych zapraszamy na rozmowę o pracę, szczegóły na naszej stronie.

Karol

Cześć, czy ktoś z Was mógłby mi napisać jakie są warunki przyjęcia do biura. Dodatkowo interesuje mnie wynagrodzenie + czy muszę siedzieć parę godzin w biurze dziennie?

Sylwek

Ja natomiast miałem możliwość współpracować z Pani Dagmarą. Jestem bardzo zadowolony. Polecam również. Fajna, miła dziewczyna i również pełen profesjonalizm.

Ja dzisiaj oglądałem z P. (usunięte przez administratora)działkę na Chełmach, co prawda nie było zdjęć działki, ale opis był identyczny do tego co zastałem na miejscu. Tak naprawdę gdyby było umieszczone zdjęcie trafiłbym bez problemu... Bardzo miła dziewczyna i ani przez sekundę nie wyczułem z jej strony uwodzenia, wręcz przeciwnie. Fakt była miła , ale pełen profesjonalizm. I finał jest taki, że zakupuję tę działkę w przyszłym tygodniu :) Szczerze, gdyby trafiła się niemiła osoba i w dodatku bez jakichkolwiek kompetencji i wiedzy na temat danej nieruchomości pewnie bym podziękował i szukał dalej. Polecam biuro i oby więcej takich pośredników :) Pozdrawiam, Marcin.

Zostaw merytoryczną opinię o Home Park Nieruchomości - Łódź

• Jak się pracuje w Home Park Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Home Park Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Home Park Nieruchomości?

Home Park Nieruchomości
4.1/5 Na podstawie 50 ocen.
  • ul. Mikołaja Kopernika 36
    90-552 Łódź