Opinie o Total Construction Group Europe Sp. z o.o. w Kraków

Firma Total Construction Group Europe to budownictwo ogólne i inżynieryjne oraz budownictwo infrastruktury drogowej. Zdobyte doświadczenie, posiadana wiedza i umiejętności Pracowników, w połączeniu z nowoczesnym i elastycznym spojrzeniem na świat, pozwalają nam oferować obszerny wachlarz usług z zakresu szeroko rozumianego budownictwa. Posiadamy doświadczenie w wielu dziedzinach zaczynając od robót ziemnych, drogowych, brukarskich, robót elektrycznych na pracach wykończeniowych kończąc.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg szynowych i kolei

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Total Construction Group Europe Sp. z o.o. w Kraków

Artur Nowy wpis

Zastanawia mnie ta cisza na forum, czym jest spowodowana ?

4rf Nowy wpis

@Gall ale przeciez taki sprzet to w kazdej chwili mozna nabyc jak sie ma odpowiednie srodki finansowe :) @Cecil a powiedz gdzie widziales od nich takie ogłsozenia z ofertami pracy? bo chetnie bym zaaplikowal

Gall Nowy wpis

Człowieku, daj sobie spokój z tą firmą - to jest firma teczka !!! nie ma żadnego swojego sprzętu - wszystko z wynajmu ...

Baranek Nowy wpis

No właśnie ciekawe czy te rekrutacje dotyczą pracy w Krakowie czy może jest pomysł aby podjąć pracę gdzieś za granicą, ma ktoś jakieś aktualne informacje w tej sprawie, bo podejrzewam, że jeżeli firma się właściwie rozwija i zyskuje nowych klientów nie powinno być problemów z uruchomieniem dodatkowych stanowisk. Co sądzicie?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Total Construction Group Europe Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
rysio

nowy nabór- a na jakie stanowiska? Nie mogę znaleźć na stronie a skoro ktoś już o tym powiedział to ogromna prośba o rozwinięcie tematu. Robiłem trochę w branży budownictwa drogowego no i w sumie to opłacalny interes. Nie wiem jak jest na zlecenie tej firmy ale może ktoś zna większe szczególy

ewka kręcimarchew

Total Construction Group Europe Sp. z o.o. słyszałem plotki że teraz ma mieć jakieś większe rekrutacje i nabory do siebie do pracy, czy ktoś może to potwierdzić konstruktywnie jakoś i ma jakąś wiedzę na ten temat? byłabym bardzo wdzięczna za każdą rzetelną odpowiedź bo musze szybko nową pracę znaleźć

Anonimek

Miałem przyjemność z minim współpracować. Oprócz ładnej strony internetowej nic więcej nie mają. Na stronie chwalą się sprzętem, którego tak naprawdę nie mają !!! Jak się człowiek wczyta, to mają tylko "piękne" hasła i nic poza tym, żadnych konkretów i referencji. Z tego co mi wiadomo, to działają żeby "utopić" innych, od których wypożyczają sprzęt. W swojej siedzibie nie ma śladu sprzętu, a podobno mają również serwis ;-)) Na tego typu pytania zawsze mają odpowiedź, niestety wymyśloną w zależności od potrzeb. Co do kapitału, to każdy z nas może taki mieć wystarczy tylko 4x1250 zł i jest 5 tys zł a przy okazji 4 członków zarządu i nikt nie wie, kto jest ważniejszy ;-)) Myślą, że są cwansi od reszty świata. Jak nie mają racji to próbują pyskówką, podnoszeniem głosu, przekrzykiwaniem - jednym słowem "słoma z butów". Na budowie pracownicy z pierwszej łapanki. Generalnie mocno nie polecam !!!

robek77

a po co mają większy kapitał dawać,(usunięte przez administratora) to nie będą w plecy.... a ty byś dał jaki kapitał? milion,żeby co sądy miały z czego ściągać, takie polskie realia, najlepiej pphu sobie założyć i chatę z samochodami niech Ci zabierają

kali

a i kapitał zakładowy 5000 zł łoł

TransBud2006

Nie wiem jak jest z pracownikami ale ja im w tamtym roku wynajmowałem kilka maszyn na kontrakcie w Myślenicach. Jeśli mnie zapłacili to chyba swoim pracownikom też płacą, ale kto to wie, różnie to bywa.

sandacz81

Pracował ktoś dla tej firmy na budowie? Mają teraz jakiś kontrakt w Krzeszowicach i byłem w pt na rozmowie na fizycznego. Dajcie znać czy warto u nich pracować. Jak z kasą płacą na czas?

Witam, byłam ostatnio w TCG na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. administracji biurowej. Rozmowa szybka i konkretna, wydaje się być wszystko ok. Zobaczymy, czy w ogóle odpowiedzą. Dajcie znać, jak się tam pracuje. Ania

Młody

Witam Czy jesteście mi w stanie powiedzieć coś o firmie Total Construction Group Europe Sp. z o.o. w skrócie TCG Europe. Mam od nich ofertę pracy ale chciałbym usłyszeć opinie byłych lub obecnych pracowników. Stronkę mają fajną, ale ciekawe jak z całą resztą. Dokładnie o tą firmę mi chodzi www.tcgeurope.eu. Ponoć dobrzy fachowcy w robotach ziemnych. Proszę o pomoc. Janek

Zostaw merytoryczną opinię o Total Construction Group Europe Sp. z o.o. - Kraków

Total Construction Group Europe Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Pańska 20A lok. 2
    30-565 Kraków

Total Construction Group Europe Sp. z o.o.