Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych grupa ZUE S.A.

Kraków

Opinie o Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych grupa ZUE S.A.

sebastian 2014-09-11 18:30:50
1.Kasę obcinają jak mogą.
2.Pani ... kulturalna babka he he he.
dawid 2014-09-21 19:52:53
Grupa Kapitałowa ZUE jest jednym z liderów ogólnopolskiego rynku budownictwa infrastruktury komunikacji miejskiej oraz jednym z czołowych podmiotów na rynku budownictwa infrastruktury komunikacji kolejowej. Głównym przedmiotem działalności Grupy Kapitałowa ZUE jest projektowanie oraz realizacja, w formule generalnego wykonawstwa, kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych oraz kolejowych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
Łukasz P. 2014-11-04 19:36:27
To w końcu jak jest z tą firmą myślę nad wysłaniem tam CV (elektryk samochodowy)ale czy warto ??? Jakie zarobki ? Potrafi się ktoś wypowiedzieć konkretnie na chwilę obecną ?
palnik 2014-11-05 19:25:47
ja również jak poprzednik z wpisu powyzej szukam pracy jako elektryk samochodowy. czy ktoś się konkretnie wypowie co do zarobków we ZUE? moga być nawet kwoty bardzo przyblizone jeśli boicie się podać co do grosza. brzmi ciekawie też praca przy modernizacji linii tramwajowych, mo,że i zapowiada się cięzko ale emocjonująco
kasztan 2014-11-29 19:58:12
Zarobki takie sobie, a praca od rana do nocy i poniewierka po całej Polsce
piston 2014-12-16 08:47:02
Takie sobie czyli jakie? Wydaje mi się, że zakres obowiązków powinien być adekwatny do pensji jakąś pracodawca wypłaca i w druga stronę to samo. Jeżeli tak nie jest to dlaczego najpierw nie powalczycie o podwyżki? Poza tym można było się nie godzić na to aby być ciągle przepracowanym. Może pracodawca wreszcie by coś zrozumiał.
Sebastian 2014-12-21 16:59:12
Do piston Nie wiem ile zarabiają elektrycy samochodowi , wiem że narzekają. Prawie 4 lata bez podwyżki.
kali 2015-01-26 21:29:32
ZUE wygrało przetarg na budowę linii 400kv ....... tak że na brak pracy narzekać pracownicy nie mogą ,zarobki też chyba mają nienajgorsze bo jak praca jest to i płaca musi być:)
maskit 2015-03-06 16:24:44
No prosze, to tylko im pogratulować. Skoro jest robota, to nie wiecie może gdzie jest obecnie prowadzona rekrutacja? W ogóle gdzie ma byc ta budowa linii? Możecie także napisac, co to znaczy, że zarobki sa nie najgorsze, chociaż orientacyjnie jaka cyfra jest z przodu, czy to 3, czy może jeszcze 2. Pozdrawiam.
Panek 2015-03-10 13:46:17
Pani Dyr Zakladu Infrastruktury Komunikacyjnej ...tak zgadzam sie z toba, wysoka kultura tej Pani ujmuje. Dodam jeszcz3 ze oddana firmie i dbajaca o pracownikow.
Kwas 2015-05-26 20:53:44
Ta firma to kwas dla pracowników fizycznych ,umysłowych grom ale pusto w pałach odradzam,kiedyś tylu darmozjadów nie było i było teraz jest i nie ma nic kasa słaba
mongoł i szympans 2015-05-26 21:00:05
nam jest tu dobrze ,my sie kochamy
GUCIO 2015-06-02 22:26:56
Narzekacie ,a wcale nie jest tak żle, przynajmniej wypłaty są na czas ,jak nie pasuje to idzcie do prywaciarza on wam kase napewno da...............
maniek 2015-07-07 15:22:39
no i o to właśnie chodzi! @GUCIO ma racje, ważne, ze nie oszukują przy kasie i jest wszytsko wg umowy, to chyba najwazniejsze, taka firma stawia widocznie na employer branding i tutaj można już powiedzieć, że zyskują w oczach przyszłych pracowników no i nie tylko. Poza tym można również się czegoś naczyc przy stażach,.
Pracownik ale nie w ZUE 2015-08-20 23:34:06
Rosiczka mam pytanie - czy" kobieta z lasu" to wysoka brunetka jeżdżąca szwedzkim samochodem?
michał 2015-08-25 02:43:51
Hej, wiecie co, już trochę śledzę wątek zakładów usług energetycznych i komunikacyjnych, bo pół roku temu zatrudniali, a przynajmniej widziałem ogłoszenie, że wtedy poszukiwali mechanika samochodowego. Ja bym chętnie się u nich jako mechanik zatrudnił, mam doświadczenie w tym fachu, a moja obecna umowa się kończy. Moze wiecie czy nie szukają, czy można słać Cv.
zue 2015-09-10 17:59:25
Ci co chwałą to niech wejdą im do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
amstaw z warszawy 2015-09-14 21:23:17
Mam szczene i oczy jak rekin
kicia ze słomnik 2015-09-19 18:02:14
Do tego kompletu brakuje Ci jęzora
Z wielką szczęką przenieś się do Nilu.
Tu miejsca nie ma dla rekinów
Do lasu uciekaj z podkulonym ogonem
Kot futerko swe najeżył: Cóż, nie jedno widział, przeżył
„amstaw” wielkie oczy ma i przed kicią ucieka

P.S. Pisze się amstaff
Cud 2015-09-24 13:36:22
@doktorek a co mają borówki do tej firmy.. hmm zastanawiam się :) Swoją drogą szukam pracy i byłbym zainteresowany tym zakładem. I tu moje pytanie, a raczej kilka. Jak wygląda kwestia finansowa, czy można zarobić nieco ponad dwa tysiące, czy raczej nie ma na to szans. No i jaki jest rodzaj umowy. Będę zobowiązany za odpowiedzi..
pr01 2015-09-30 15:12:19
Kwestia umowy na okres probny a potem na czas okreslony lub nieokreslony nie załatwia jeszcze wszystkiego. Atmosfera i tzw" polityka " ktora jest obecnie w firmie potrafi dobić, nawet najlepszego pracownika. Zatrudnia sie osoby z kontaktów i tzw. układów, które dodatkowo nie mają nie tyko doświadczenia, odpowiedniego wykształcenia , ale nawet pojęcia o stanowisku jakie obejmują. Te osoby mają mieć wpływ za zarządzanie politykę personalną firmy. ( ostatni przykład) Załosne. Wartosciowy pracownikom dziekuje dziękuje się za współpracę jesli maja woje zdanie, lub sami sie zwalniają............ nie liczy się co wiesz, potrafisz tylko jaki i z kim masz uklad.
Dyrektorzy??...pionki, w rekach Prezesa i Pani Asystentki, bez własnego zdania, bojący się zapytać o cokolwiek, niestety niekompetentni ( poczawszy od najważniejszego działu w firmie w którym sie wszystko zaczyna i kończy ...) ale potrafiący pozbywać się konkurencji. Lepsi sa od nich specjaliści w działach czy pracownicy fizyczni, bo oni sie znają na swojej pracy/robocie.
Pieniadze?- wyplata podstawowa- musza zaplacic, ale umówione premie?- ........ mogą powiedziec ze trudny rok byl i kasy nie ma, albo nie powiedza nic, bo przecież pracownik jest "wlasnośćią " firmy i nie trzeba go tak naprawde szanować i mówić mu prawdy. Mozna udawac Greka w polskiej firmie.
sasek 2015-09-30 17:55:07
zgadzam się
lukikuki 2015-10-03 19:27:41
Pracuję juz trochę w tej firmie i powiem że jezeli chodzi o wypłaty to fkt sa na czas, jezeli chodzi podwyzke to marna szansa, napewno jej nie dostaniesz jedynie jako dodatek bo na stale do pensji nie ma szans, a poza tym praca praktycznie rozni sie od tego co jest napisane w umowie. Jestem elektrykiem i nie robie wiecej niz tylko malowanie i zdzieranie ulotek ze slupów. Dla młodego po szkole na 3 miesiące tak,ale potem nie, zadnych szkolen ktore byly lub sa dostepne pomimo iz bylo to pise w ofercie pracy,brak mozliwosci wybicia sie wyzej pomimo skonczenia studiów, zarobki 2tys 2,2 max.
gospo 2015-10-24 22:22:56
Witam serdecznie. Wydaje mi się , że jeszcze kilka lat temu Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych nie były gotowe, na to aby podjąć walkę na rynku, obecnie jest już lepiej i śmiało stawiają czoła innym większym firmom, które mogą zaczynać już drżec ;) dobrze , że kasa jest na czas @lukiluki. a jak z umową?
denis 2015-10-25 03:36:38
Z podwyżkami w takich firmach zawsze jest ciężko, no ale za to podstawowa kwota stoi na dobrym poziomie, tym bardziej, żę jest to firma energetyczna, a w takich firmach właśnie zarobki są dobre, na pewno dobra firma do tego żeby rozpocząć w niej swoją karierę, ale to także dla osób ambitniejszych jednak.
Manieczek 2015-10-28 06:52:16
Ja powiem tak. Pracuje w tej firmie i sobie chwale. W końcu normalna umowa a co za tym idzie wszystkie świadczenia. Wszystko co Ci się należy dostajesz od odzieży roboczej po ręcznik czy mydło. Trzeba pamiętać że w tej firmie są różne działy i jak się trafi na inwestycje to na pewno są to wycieczki po całej Polsce.
Ja mogę tylko wypowiedzieć się za siebie, że nie jest to firma w której bedziesz tyrany po 16 godzin na dobę a przy wypłacie usłysz że nie dostali przelewu. Tu jest tak jak powinno być jest 10 jest wypłata. A co do zarobków ja na ta chwile biorę 2500zł.
lukikuki 2015-11-07 18:12:30
umowa tylko na okres przetargu
szums 2015-11-25 21:14:06
To jeszcze zależy na jakim stanowisku bo są takie na których umowę już na samym początku dostajesz porządną, a dokładnie mam tu na myśli umowę o pracę, zawsze możesz podkreślić podczas rozmowy kwalifikacyjnej, że właśnie na taką umowę oczekujesz, powinni to zrozumieć, z kierownictwem da się dogadać.
Agnieszka 2016-01-19 20:12:11
W sumie każda firma w jakiś sposób kontroluje pracowników @wyp i zazwyczaj sami zainteresowani nie mają o tym pojęcia. Widocznie ZUE miało w tym jakiś cel.
ala 2016-01-20 11:35:34
Brawo!. ktos napisal wreszcie cos sensownego. to ze wyplata na czas i nawet "normalna umowa" "normalne świadczenia to nie wszystko- to jest zreszta obowiazkiem pracodawcy wynikajacym z kodeksu. Nie moza lamac natomiast podstawowych praw pracownika zawartych w kodeksie pracy. To ze pracy nie ma, nowych zleceń,kontraktów, to nie powód aby ludziom prawdy nie mówic i oceniac ich bez odbycia z nimi rozmowy i na tej podstawie pózniej zwalniac.
Dziadek 2016-03-18 14:45:01
Moim zdaniem to owszem nie wszystko, ale wyjątkowo dużo, na pewno do przeżycia i nie ma się za bardzo czym matwtić jak się już ją ma tutaj w firmie kolego
agent 2016-04-06 21:41:21
Chcemy pracy nie obietnic.
igor 2016-04-17 14:47:38
Poszukiwali do zespołu Kierownika Robót Palowych, czy orientuje sie ktoś z obecnych i odiwedzajcych forum czy oprócz tego stanowiska wolne są jeszcze jakies inne?
darek 2016-05-07 11:53:54
na ten moment mają spore przyjęcia @igor. Na ich stronie znalazłem informację, że potrzebują zatrudnić na stanowiska: Spawacz termitowy, Maszynista Profilarki Tłucznia, Maszynista Podbijarki Torowej, Maszynista Pociągu Sieciowego, Kierownik Robót ds. Energetycznych, Kierowca wózka motorowego i drezyny.
Jan Twardowski. 2016-05-11 11:15:28
Szukają, bo poprzedni pracownicy się pozwalniali niemal hurtowo. Firma nie ma pracy, przegrali kilka kontraktów i nic nie wygrywają, od pół roku robią jakieś ochłapy, resztki kontaktów które chwycili kiedyś. Cześć ludzi widząc że nie ma pracy sama się pozwalniała, trochę firma zwolniła, ci co zostali to siedzą na L4, albo na magazynie i sprzątają, liczą sprzęt i ściemniają. Sytuacja w firmie jest obecnie mało ciekawa.
agent 2016-05-15 14:19:22
witam pracowałem tam 5 lat na początku było ok.teraz to jest moloch który przezera piniądze ludzi z produkcji,i ciągle im mało,2tyś.w delegacji to śmiechu warte,polscy prywaciaże którzy łupio pracowników,niepolecam wrecz odradzam,tam niema pracy jest wyzysk firma nima zlecen i brak perspektyw.
były pracownik 2016-05-29 22:26:40
obecnie firma przeżywa poważny kryzys i odbija sie to na pracownikach fizycznych. nikt sie z nimi nie liczy i wiecznie sie słyszy idz na l4 a to jest chora sytuacja
rucia 2016-06-18 08:35:17
a możesz konkretnie powiedziec na czym miałby polegać ten kryzys? zobacz ile na ich stronie internetowej jest rekrutacji, to świadczy o tym że nie ma jakiegokolwiek kryzysu moim skromnym zdaniem a ty narzekasz. sieci trakcyjne nie znają kryzysów kolego
artur1982 2016-06-25 20:23:22
witam interesuje mnie jak wygląda praca na stanowisku maszynista podbijarki jaka kasa ? z góry dziękuję pozdrawiam
donalt 2016-06-25 20:31:25
ta oferta jest u nich nastronie, jednak w zakładce co oferują napisali tylko ze możliwość rozwoju zawodowego bla bla bla, natomiast wymagania już większe bo niekaralność i doświadczenia na stanowisku Maszynisty Podbijarki Torowej
artur1982 2016-06-25 20:39:03
że jest oferta na ich stronie to wiem ale chodzi ile można u nich na miesiąc na tym stanowisku wyciągnąć
fghjk 2016-06-26 12:24:04
a o tym w sumie nie pomyslalem zeby na ich stronie zobaczyc oferty czekalem az cos sie tutaj pojawi moze a tu nic z tego poki co..@artur1982 mysle ze jezeli chdzoi o zarobki to mozna sie podczas rozmowy sptac o cos takiego nie zawsze pisza o tym w ogloszeniu
artur1982 2016-06-26 17:28:17
witam chodzi mi o sumę w przybliżeniu jak z nadgodzinami i pracą w weekend
Waldek 2016-06-26 17:35:30
Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych grupa ZUE S.A.poszukuj ludzi do pracy, umowa o prace od pierwszego dnia, zapraszamy do sprawdzenia na naszej stronie
agent 2016-07-09 10:29:52
Niech wypłacą odprawy zwolnionym pracownikom,chyba zapomnieli ze owi pracownicy na nich tyrali od rana do nocy zeby prezesi brali premie i bawili sie na imprezach,Czekam panowie prezesi,Byli pracownicy.Wstyd,ale pozostaje jeszcze Sąd.
sm 2016-07-09 22:13:38
Hej wiecie czy pojawią się niedługo jakieś oferty pracy? Nie ukrywam, że bardzo mi zależy bo sam nie mogę niczego znaleźć, a tak to przynajmniej mogę być pewny tutaj stabilnych zarobków i benefitów do tego.
agent 2016-07-16 13:03:22
Zakładam zue sprawe w sądzie pracy o odprawe której niechcą wypłacić,dziwnie uzasadniając swoją decyzje że byłem złym pracownikiem i dlatego zostałm zwoniony i.t.d.dla mnie to śmieszne i nieprawdziwe uzasadninie niewypłacenia odprawy,wiec zakładam im sprawe,jeśli ktoś z bylych pracowników tez bedzie sie sądził z firmą zue to niech też tutaj sie odezwie,chetnie pomoge.
hah 2016-07-16 15:14:22
Świetnie, że są tutaj odpowiednie benefity @sm, ale wiesz może czy są socjale do zarobków? Dzięki za odpowiedź
olek 2016-09-12 21:30:47
ZUE się sypie, bank godzin, pracujesz 1 do 1 czyli 1 nadgodzina to 1 godzina do odbiórki, w tej chwili zwolniło sie ponad 80 pracowników, i jeszcze sami zwalniają, przychodzisz do pracy a tu Ci Pani dyrektor daje wypowiedzenie, nic wcześniej nie informując, wynagrodzenie bardzo słabe, ja w tej chwili mam 2,2 na ręke a mam ponad 9 lat dośw. Nie polecam przyjmować sie na "Tory" masakra
bikon 2016-09-13 16:09:07
a nadal u was nowy kierowników robót palowych potrzebny?
Zostaw swoją opinię o Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych grupa ZUE S.A. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych grupa ZUE S.A.