Swietelsky Rail Polska

Opinie o Swietelsky Rail Polska

Administrator Nowy wpis

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Swietelsky Rail Polska jako Kierownik Robót. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Taki majster robót torowych jak zarabia? i czemu od dwóch już lat nie ma tu żadnej opinii? porządek trzeba będzie zaprowadzić z tym, że najpierw czekam na ocenę z pracy majstra. Do tego ile można zarobić?

Pracownik Nowy wpis

Spoko firma, polecam

Agata Nowy wpis

Znalazłam ogłoszenie, że szukają specjalisty ds. kadr i płac, w ogłoszeniu nie ma podanej stawki, wiecie ile miesięczne się zarabia na tym stanowisku? Jak ogólnie wypada atmosfera pracy? Pozytywnie?

Aplikowałeś na stanowisko SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH oferowane przez firmę Swietelsky Rail Polska? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Dzik

Miałem możliwość pracy z ludźmi z tej firmy w Mielcu. Moim zdaniem jedna z lepiej zorganizowanych firm kolejowych. Nie ma z nimi łatwo od negocjacji po odbiory ale lepiej tak niż praca z piekarzami i synalkami. Stawki niskie ale za to praca non stop i kasa na koncie co miesiąc. Spółki państwowe mogą się od nich uczyć.

Ina

Osobiście polecam prace w firmie Swietelsky Rail Polska. Jak to na budowie bywalo różnie, ale ogólnie atmosfera, która stworzył zespół byla bardzo dobra. Zarobki również przyzwoite.

Aneta
@Ina

O to aż ciekawi mnie ile mniej więcej można tu zarobić? Podasz jakies widełki? Macie jakieś dodatki do podstawy pensji?

Ina
@Aneta

Jestem już byłym pracownikiem więc nie wiem jak jest w chwili obecnej.

Prac

Czy firma oferuje pracownikom pakiet medyczny i dodatkowe swiadczenia socjalne ?

Aleksandra
@Prac

w dzisiejszych czasach to juz raczej standard, choc pewnie nie dla kazdego napisze ktos czy mozna na takie rzeczy liczyc czy jednak nie bardoz?

Blabla
@Prac

Tak. Luxmed i multisport.

Martin

Dzień dobry, czy pracodawca w obecnym czasie organizuje kurs na swiadectwo maszynisty?

@Martin

Spółka na tą chwilę nie organizuje kursu na świadectwo maszynisty.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Swietelsky Rail Polska? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Air

Tak, Wigilia jest wolnym dniem od pracy.

Kuba

Czy w związku z aktualna sytuacją z Covidem firma wprowadziła jakieś dodatkowe obostrzenia żeby zapewnić pracownikom bezpieczniejszą pracę?

Dawid

Widzę że orientujesz się w tym, co dzieje się wewnątrz firmy. Czy możesz powiedzieć mi coś na temat zarobków w tym miejscu? Ciekawi mnie też kwestia rodzaju umowy podpisywanej na początku pracy w Swietelsky Rail.

Puma

Z czystym sumieniem NIE POLECAM pracy w tej "firmie". Totalny brak profesjonalizmu, a o szacunku do pracowników zarówno na nizszych i wyższych stanowiskach mozna zapomnieć. Wszystkie negatywne opinie poniżej to sama prawda.

Dawid

Pracodawca nie weryfikuje w żaden sposób wiedzy i umiejętności poszczególnych osób? Skoro twierdzisz, że głównym problemem jest brak kompetencji poszczególnych pracowników, to zastanawia mnie jakimi kryteriami kieruje się pracodawca przy obsadzaniu stanowisk.

@pracownik

Jak czytam takie bzdury to już się nawet śmiać nie chce. Prezes jak prezes wymaga oczekuje i jasno mówi w oczy jak ktoś coś pieprzy. Krótka piłka jest z Nim albo wiesz co robisz i umiesz to obronić albo jesteś zagrożeniem dla kontraktu. Nie ma prostszej relacji. Lepiej mieć Prezesa z jajami niż hipstera z kasą.

Dawid

Jak to się stało, że rozpocząłeś współpracę z firmą Swietelsky Rail Polska? Firma sama poszukiwała podwykonawcy, który wykona powierzone zlecenie, czy może sam osobiście zgłosiłeś się w tej sprawie do firmy? Przedstaw, proszę, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Wanda

Zaniepokoił nas Twój komentarz, ale bardzo dziękuję za to, iż postanowiłeś opowiedzieć nam o tym, jak wygląda aktualna sytuacją w firmie Swietelsky Rail Polska. Stwierdziłeś, że stosuje się tam wobec pracowników mobbing. A mobbing oznacza przecież działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika. Skoro faktycznie takie rzeczy mają tam miejsce, to wypadałoby zwrócić się z tym problemem do wysoko postawionych instytucji. Czy brałeś takie rozwiązanie pod uwagę?

Dawid

Nie bardzo rozumiem do kogo się zwracasz, gdyż nikt o takim imieniu nie wypowiadał się ostatnio na forum. Niewiele osób pisało w tym roku o firmie Swietelsky Rail Polska. Wcześniejsze opinie były zróżnicowane. Interesuje mnie jaka jest obecna kondycja firmy, warunki zatrudnienia i możliwość starania się o pracę. Może ktoś z obecnych pracowników mógłby podzielić się tą wiedzą.

Wanda

Celem strategicznym Swietelsky Rail Polska jest osiągnięcie mocnej pozycji na rynku infrastruktury kolejowej w Polsce. Świadczą oni kompleksowe usługi budowlano-montażowych w zakresie budowy, modernizacji i remontów linii i bocznic kolejowych oraz układów torowych stacji, robót ziemnych i podtorowych, systemów odwadniających, wykonawstwa obiektów inżynierskich i robót kubaturowych. Jeśli w związku z powyższym ktoś z Was chciałby pracować w takiej branży, to czym prędzej wejdźcie na ich stronę: http://swietelskyrail.pl/praca-i-kariera/ Poszukują między innymi Specjalisty ds. rozliczeń (ekonomisty) oraz Specjalisty ds. zamknięć torowych oraz RTS. Może ktoś z obecnych na forum posiada odpowiednie kwalifikacje i dlatego postanowi aplikować? Jestem ciekawa, co powiecie, dlatego zapraszam do dyskusji!

Tron

Firma ok

Sara

Moje sugestie dla Swietelsky Rail Polska: Firma jak firma. Placą ZAWSZE na czas - ogólnie kasa sie zgadza :) Pracować trzeba bo to w końcu praca ! Lubię atmosferę w Swietelsky Rail Polska za: Współpracownicy

Jerzy

Jeśli komuś nie po drodze z praca w dobrej firmie to na efekty długo nie trzeba było czekać.

Czy jest jakiś powód, że zamilkliście na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Swietelsky Rail Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Swietelsky Rail Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Swietelsky Rail Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Swietelsky Rail Polska?

Swietelsky Rail Polska