Opinie o Koltrans w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Koltrans. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Koltrans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koltrans w Rybnik

Marco Nowy wpis

Koltrans a Koltrans Logistic to nie to samo. Inny szef, inne zarzadzanie. Narazie zero uwag. A wozy dokupują.

Driver Nowy wpis

Koltrans jest w likwidacji, z dniem 30 marca z dnia na dzien 35 kierowcow stracilo prace. Zle zarzadzanie i gigantyczne długi. Jak Kolocz będzie chciał znowu ruszyć z mniejszym transportem (Jak twierdzil) to lepiej się nie zatrudniajcie bo nigdy nie będziecie mieli kasy na czas i całe życie będziecie musieli się o nią prosić.

Raciborzanin Nowy wpis
@Driver

Firma padła. Kołocz poszedł na emeryturę. Córka prowadzi swoja firmę- magazyn, spedycje, warsztat i transport. Podobno pokłóceni. Znam ją i zawsze ludzi w robocie szanowała. Ma nowe auta już. Kierowcy zadowoleni, reszta pracowników tez. Ja spróbuje

bunt Nowy wpis

firma nie wypłacalna nie polecam, na wypłate czeka sie tygodniami i trzeba sie upominać telefonicznie choć i ten kontakt jest utrudniony bo szef nie odbiera telefonu i nie odpisuje na smsy. wypłacalność zerowa nie wspomne o dietach. oszust i tyle.

Spedytor

Od środka w firmie całkiem nieźle. Auta jeżdżą, zleceń i klientów przybywa także można stwierdzić z całą odpowiedzialnością za swoje słowa że działamy pełną parą. Z miesiąca na miesiąc firma radzi sobie coraz lepiej. Forma zwyżkuje. Wszystkich zainteresowanych szczegółami zapraszam na P-13. Szczególnie kierowców. Dużo aktualnych info znajdziecie na naszym firmowym fan page-u w znanym serwisie społecznościowym

Firma Koltrans poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ktoś

Nic nie wiecie o firmie a piszecie pierdoły, jest duzo nowych i młodych kierowców i pracuja nie narzekają nawet starsi co odeszli do znanej firmy w wodzislawiu wrucili z powrotem .

ktoś

Heniek

Ciekawa jest ta wymiana zdań między "PRowcem" a hejterem "Kołocza". Ktoś z Was pracuje w tej firmie, że ma taką wiedzę? A może źle było ale się zmieniło? Słyszałem, że wymienili połowe kadry firmy, która robiła wszystko żeby firme wykoleić- wiec może jest już lepiej?

wierzyciel

@PRowiec piszący dziecinne teksty - Kołocza nie stać, żeby zapłacić składki ZUS, a ma niby prywatną opiekę medyczną oferować?! pewnie opiera się na zasadzie "darmowa kula w łeb". No chyba, że koledze/koleżance się firmy pomyliły i nie pisze wcale o tej z Rybnika - wtedy przepraszam i radzę poszukać właściwej!

tadeo

Hejterstwo do potegi. Konkurencja nie spi widac. Wyplaty sa na czas a warunki dobre. Auta najstarsze EURO5. Ja nie narzekom tylko robia. Ciebie pewnie zwolnili bos kombinowol na paliwie.

tieroz

solidne fundamenty? dobry żart. nic nie warta propaganda firmy. Zreszta, jesli kierowca chce naprawde dowiedziec sie jak wyglada praca w tej firmie to popyta innych kierowcow juz tam pracujacych albo ktorzy sie stamtad zwolnili (a takich jest sporo) i dowie sie z pierwszej reki o "warunkach zatrudnienia"

MasterR

No coż, niezadowolony hejter zawsze się znajdzie. Panowie, co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Teraz Koltrans ma mocne, solidne fundamenty. Nowa, pełna energii ekipa już pracuje nad tym aby lata świetności wróciły jak najszybciej. Także nie ma się czego obawiać przed podjęciem pracy.

Andres

Wierzyciel ty nie masz nic innego do roboty? Wpis o zadluzeniu jest pierwszy z 2013 roku. Mamy czlowieku 2016 rok a ta firma "Kolocza" nadal jezdzi. Jak to dziala? A u twojego pracodawcy napewno jest super, duzo placi, na czas, czas pracy ustawowo itd. Wiec moze sie pochwal gdzie jezdzisz to chetnie przejde ?

wierzyciel

Kołocz - niezłego sobie PR-owca zatrudniłeś. Pisze teksty na poziomie przedszkolaków, żeby naciągnąć ciemny lud na niewolniczą pracę u Ciebie. Lepiej byś mi oddał dług, bo do dziś czekam na zaległe "diety"!

muniek

Firma zadłużona po uszy, jako kierowca czekałem na swoje "diety" po 3 miesiące, a wypłatę otrzymywaliśmy po miesiącu, a czasami nawet po 1,5 miesiąca. Właściciel zawsze tłumaczył się, że go teraz ścigają banki i nie ma, albo zbywał mnie hasłem "jutro ci to puszczę". Ludzie z biura podobno lepiej nie mieli, też wypłaty dostawali po półtorej miesiąca. Ogólnie nikomu nie polecam tej firmy!

bhnjn

nie polecam, firma niewypłacalna