Maximus Broker

Opinie o Maximus Broker

Jako pracownik mogę tylko potwierdzić, że fajna atmosfera panuje i zarobki są dobre. Pracuję w Maximusie spory kawałek czasu i mam porównanie jak ta firma ciągle się zmienia na lepsze. Mam porównanie też z poprzednim miejscem pracy, słaba kasa i ciągły wyścig szczurów. W Maximusie jest duży nacisk na szkolenia, od samego początku zatrudnienia. Ścieżka kariery jest tak rozpisana, że wiadomo,czego możesz się spodziewać na kilka lat do przodu. Są okresy, że bywa ciężko, ale za to wynagrodzenie jest naprawdę dobre. A atmosfera – dam głowę że nie znajdziesz takiej dobrej atmosfery w żadnej innej firmie, tutaj pracuję z ludzi których nie chce się zmieniać za żadne skarby świata. Więc nie zastanawiaj się i dołączaj do nas 

Guru brokerów toruńskich

Ale chłopie reklamujesz!!!

Iza

Maximus Broker to super pracodawca.

Yolook

Zarobki nawet, warunki też. Ale szkolenia czasami niezrozumiałe, są i takie ktore na jakimś stanowisku są nieprzydatne. Brokerzy zależy od osoby są i ludzie którzy są ok, (usunięte przez administratora) Czyli jak wszędzie jeśli chodzi o załogę. przygotowanie do pracy - średnio. Brak profesjonalnego przekazania obowiązków. Ogólnie praca dość nudna. Bardzo duża rotacja. Pewnie z uwagi na kiepski podział niektórych obowiązków.

Iza

@Max co możesz nam powiedzieć o pracy w firmie Maximus Broker? Jakie są warunki pracy? Co najbardziej podoba Ci się pracując tutaj? Aktualnie firma poszukuje PRACOWNIKA BIURA HANDLOWEGO. W ofercie napisali, że zapewniają zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat, dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne, szkolenia praktyczne i teoretyczne. Ktoś aplikuje?

Yolo
@Iza

Pracowałem przez chwilę na tym stanowisku, sama praca byłaby bardzo fajna, gdyby nie konieczność pokonywania setek kilometrów za podstawę pensji. Żeby dojść do prowizji potrzeba wiele, wiele czasu i szczęścia. Umowa o pracę jak najbardziej, atmosfera w miarę ok, pomimo kilku obgadywaczy ;) Dla mnie długie wyjazdy, brak "kilometrówki" i ryzyko na drodze nie było tego wartę. Szkolenia i przygotowanie do pracy jak najbardziej na TAK. Myślę, że z czasem wejdą nowe rozwiązania bo chyba nie da się tak wiecznie kilometrować po to by czasem nawet nie odbyć spotkania. Także zależy kto akurat czego szuka.

Maximus Broker prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent/ka Brokera w Biurze Ubezpieczeń Majątkowych. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Max

Szanowny Pan Prezes, jedyny właściciel i założyciel...

ex pracownik

Można się tu było dużo nauczyć, dlatego, że szybko rzucają na głęboką wodę. Zarobki kiedyś i owszem były dobre, ale porównując z innymi brokerami - nie oczekujcie koksów. Chyba, że ktoś chce być handlowcem i zasuwać po całej Polsce od rana do nocy, dzień w dzień, tydzień w tydzień.

wedffff

wlasnie fajnie ze daja szanse ludziom tez bez doswiadczenia

@wedffff

Czemu ciagle widac ogłoszenie na asystenta brokera? Co jest nie tak? Przy okazji ile taki asystent Moze zarabiać ? Ktoś wie cis więcej ?

@Marek

Firma się rozwija, to poszukuje nowych pracowników. A co do zarobów polecam złożyć CV. Na pewno wszystkiego dowiesz się na rozmowie :)

Prackwnik

W takim razie lucy na pewno sie spotkamy :) firma daje ludziom bez doświadczenia naprawdę fajną szansę na start. Myśle ze nie pożałujesz. Powodzenia na rekrutacji :)

Zgadzam się z przedmówcą. Atmosfera i zarobki w Maximusie to na pewno duży plus. Jeśli do tego lubisz pracę handlowca, to aplikuj - na pewno nie pożałujesz ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Maximus Broker - Toruń

• Jak się pracuje w Maximus Broker?

Zobacz opinie na temat firmy Maximus Broker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maximus Broker?

Maximus Broker