Maximus Broker

Toruń

Opinie o Maximus Broker

Ja 2016-04-14 11:53:19
Jako pracownik mogę tylko potwierdzić, że fajna atmosfera panuje i zarobki są dobre. Pracuję w Maximusie spory kawałek czasu i mam porównanie jak ta firma ciągle się zmienia na lepsze. Mam porównanie też z poprzednim miejscem pracy, słaba kasa i ciągły wyścig szczurów. W Maximusie jest duży nacisk na szkolenia, od samego początku zatrudnienia. Ścieżka kariery jest tak rozpisana, że wiadomo,czego możesz się spodziewać na kilka lat do przodu. Są okresy, że bywa ciężko, ale za to wynagrodzenie jest naprawdę dobre. A atmosfera – dam głowę że nie znajdziesz takiej dobrej atmosfery w żadnej innej firmie, tutaj pracuję z ludzi których nie chce się zmieniać za żadne skarby świata. Więc nie zastanawiaj się i dołączaj do nas 
pracownik 2016-04-14 13:33:14
Zgadzam się z przedmówcą. Atmosfera i zarobki w Maximusie to na pewno duży plus. Jeśli do tego lubisz pracę Handlowca, to aplikuj - na pewno nie pożałujesz ;)
Prackwnik 2016-05-17 08:50:04
W takim razie lucy na pewno sie spotkamy :) firma daje ludziom bez doświadczenia naprawdę fajną szansę na start. Myśle ze nie pożałujesz. Powodzenia na rekrutacji :)
wedffff 2016-06-30 18:57:09
wlasnie fajnie ze daja szanse ludziom tez bez doswiadczenia
Marek 2016-11-18 02:48:40
Czemu ciagle widac ogłoszenie na asystenta brokera? Co jest nie tak? Przy okazji ile taki asystent Moze zarabiać ? Ktoś wie cis więcej ?
pracownik 2016-11-18 22:44:20
Firma się rozwija, to poszukuje nowych pracowników. A co do zarobów polecam złożyć CV. Na pewno wszystkiego dowiesz się na rozmowie :)
Zostaw swoją opinię o Maximus Broker - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maximus Broker