Opinie o Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o w Swarzędz

gumbas

jak się znasz na komputerach to chyba możesz składać papiery. Słyszałem od kier że potrzebują albo będą potrzebować informatyka.

Lidl

A te palety to gdzie tychy czy Poznań!!

Lidl

A te palety to gdzie tychy czy Poznań!!

juzek

do misia ja wiem że są jakieś układy między kier. a wybranymi pracowni. wywożą setki palet tygodniowo i handlują

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
misiu

ja wiem że idzie nieźle zarobić handel paletami pozdro

tiny

Chciałabym podjąc pracę w tej firmie. Jakie tam panują warunki pracy? Prosże o opinie osób tam zatrudnionych, bo zależy mi na realnej opinii. Czytałam ich ofertę i rozumiem, że to praca na taśmie - chciałabym zatrudnić się w biurze. Jakich można spotkać tam współpracowników? Ile osób pracuje? Czy kierownicy są osobami kompetentnymi czy tylko spychają robotę na nowych? Dzięki

lodziarz

tej, maciek podoba to mi sie twoja stara jak ja zapinam od tylca buahahaha

domator

Fastek fisting to dno. Nie polecam zdecydowanie. pracowalem 4,5 roku. zarobki slabe- nie da sie ukryć że jak na prace w tak bliskiej odleglosci od poznania to jest LIPA. Szef- stary to dureń, wogóle nie interesują go bolaczki pracownikow z dolu, tych od czarnej roboty. Kiero prod- jaruś to jego przydupas i strasznie sie go boi. pozniej masz brygadzistow. mrówka to nadgorliwiec, nie oddychniesz u niego. reszta pije i ćpie hehe. Krystianek.P (magazynier) to najwiekszy podpierdalacz, starego pewnie miał w SB

znajomy

Szymon wracaj do Fasteka bo idzie bieda bez ciebie, a tu nową skodą chciało by się jeździć dłużej (-:

Dyrektor

Dyrektor ma w-y-j-e-b-a-n-e na to kto w danej chwili pracuje i za jakie pieniądze , kompletnie nie liczy się żaden pracownik ani stary ani nowy, liczy się tylko jego pełen portfel, ciekawe kiedy się obudzi? pewnie jak sam będzie musiał zasuwać na lini, oby odbiło mu się to czkawką!

wlkp
@Dyrektor

poczekajcie jak vw zacznie przyjmować ludzi wrzesnia poznan antoninek to dopiero bedzie bul dla FASTEK/F. norma ma byc min 1500szt zrobione na I zmian. realne??? RACZEJ nie za dużo nowych przyjmują dyrekcja nie wie co jak ile potrafi 1-2-3 zmiana. na serio i nie mieć tego w (usunięte przez administratora) zrobić kół

krulik

oj rzeby szefostwo z volkswagena wiedziało co w tej firmie sie wyprawja to nowa skoda by sie nie jezdzilo do pracy

boczek

pracowałem w tej firmy najgorsza praca jaka miałem nawet przerwy do kibla nie ma jak sie jest na Lini 1600 netto na system trzy zmianowy to sa śmieszne pieniądze

Pawłoś

Pozostaje tylko czekać na krftera, bo tu lepiej to już było

lysy
@Pawłoś

baran kierasznowu szuka debili do roboty.kamerdulajest wolny jego pupilek ha ha.brachole i tak wylecaniedlugo ci mniejsi wiedza

świrek

Jaka opiniaaa .... robić robić robić i nie zarobić ??? to jest moje zdanie gdyby dali 10zł to pracownicy chodzili by chętne do pracy (usunięte przez administratora)

kula

owszem,z zaznaczeniem,ze sie przepracuje dwa pełne weekendy w miesiacu-min 32 nadgodziny,lub jak teraz 36 pracujac w niedziele od 18-6,a w poniedzialek idziesz na 14-sta.ale gdy nie ma co sie lubi...........

kula

pracuje w tym zakladzie.i jest stawka 8 zl na godzine,a ludzie trzymia ta prace dlatego panie obserwator ze takie prace sa dla nas niedostepne i trzymie sie kazdy co ma.wykorzystujecie rynek z nadmiaru ludzi ale do nas juz przestano sie zglaszac.oferty ktore przedstawiacie realnie w warunkach polowych sa zalosne.

obserwator
@kula

panie kula - no to jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Polskie prawo jest bezwzględne - każde wynagrodzenie miesięczne w kwocie minimalnej 1680zł BRUTTO, czyli około 1242zł NETTO jest zgodne z prawem. W tej sytuacji zachęcam do pójścia na Wybory - to tylko od krawaciarzy w Warszawie rządzących naszym krajem zależy na jakim poziomie ustalona zostanie płaca minimalna. To teraz panie kula jeszcze raz - jeśli na kwitku od wypłaty masz 2000zł NETTO to oznacza to, że Twój pracodawca płaci około 750zł NETTO więcej niż powinien.

obserwator

Jeśli stawki w tej firmie są takie żałosne to po co ludzie w niej pracują, niech sobie idą tam gdzie są wyższe. A poza tym jakoś trudno dać wiarę aby niemała firma (jak sądzę, skoro są amatorzy publicznej krytyki na goworku) płciła mniej niż minimalna płaca... Jeśli jest inaczej to na co czekacie - donosik do PIP i podwyżki gwarantowane

Nietuzinkowy
@obserwator

donosik to będzie ale do VW co fastek wyprawia z kołami

powiem tak zarobki od 10 lat takie same była obiecana podwyżka na rok 2014r i co? nic ani słychać ani widać! tata jak zwykle ściemę wali!!! (usunięte przez administratora)A potem zdziwienie wielkie że ktoś odchodzi! a zdziwienie dopiero się szykuje! najlepiej zapytać o opinie tych co odeszli i nigdy nie wrócą! radze wszystkim szczerze omijać tą firmę szerokim łukiem o szacunku i podwyżkach możecie sobie tylko pomarzyć! kto chce na dzień dobry mieć 8,20zł na godzine i 800zł premii to zapraszam będziecie jednymi z wielu tą firmę można nazwać szkoleniową tylu ludzi już tu się przewinęło a ile jeszcze przewinie to głowa jest za mała! tym co chcieli by zrobić tu karriere niech lepiej trzy razy się zastanowią zanim coś napiszą! pozdrawiam!

zdziwiony

coś mi tu nie gra. Nie powiem, że ta firma jest idealna. Faktycznie podwyżki są rzadko. Ale jak w niej pracowałem to w 2009 roku miałem stawkę zasadniczą 9,33 + 15% motywacyjnej + wydajnościową 800 stówek, a jak wykręciliśmy dobrą wydajność to 1000. To mi dawało co najmniej 2000 na rękę. A z nadgodzinami sobotnimi/niedzielnymi nawet 2500. Nie słyszałem żeby stary obniżki zrobił. A robota jak robota, robisz woje i idziesz do domu. Lepiej tu nie ściemniać bo są ludzie, którzy przychodzą i pracują latami, a jak płaca lub robota się nie podoba to zawsze można odejść. Ale jak się jest dostawcą dla Voldzwagena to na pewno jest gorzej niż jak się załapiesz do nich. Ale to najczęściej przypadek lub przez znajomości. W Voldzwagenie tylko spawaczy zatrudniają a całą resztę to trzeba przejść przez Worka za 7 na godzinę. Teraz robię w magazynach w Gądkach - nie polecam.

@zdziwiony

To zapraszamy ponownie panie zdziwiony a sam pan się przekona jak jest naprawdę. 8.20 na godz. śmiech na sali! Pozdrawiam!

krzywousty marek

Ogólnie firma nie taka najgorsza, za wypłate względnie idzie przeżyć przy trybie lekko oszczędnosciowym oczywiście.Niektórzy ludzie spoko inni wiadomo- obok siebie spoko koleś i kanalia. uważać na (usunięte przez administratora) bo to konfitura jest. Mrówa spoko ale męczy, Matuszaki luzik.

szalony witold cwaniaczkowaty

[usunięte przez admina] A więc ponawiam pytanie? kto nadal pracuje w swaju? czy ktoś może mi powiedzieć? kto wyleciał ,dlaczego?

Zostaw merytoryczną opinię o Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o - Swarzędz

• Jak się pracuje w Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o?

Fastek Fitting Polska Sp.Z.o.o