Opinie o Fundacja Lexnostra Maciej Lisowski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fundacja Lexnostra Maciej Lisowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fundacja Lexnostra Maciej Lisowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Lexnostra Maciej Lisowski w Warszawa

Lena Nowy wpis

Mnie bardzo pomogli w 2018 r Zrozumieli w sekunde to czego inni prawnicy nie mogli zrozumiec ...sa skuteczni I Polecam

Aaa Nowy wpis

Lex Nostra prowadziła moja sprawę i sprawa była przegrana. Jednakże k werdykcie oczywiście nie poinformowali. O werdykcie dowiedział się jak komornik zajął moje wynagrodzenie celem wygzekwowania kosztów sądowych. Potem pracownicy kancelarii zbywali mnie, więc założyłem sprawę przeciwko nim i wygrałem. Sąd zasądził na rzecz mnie pieniądze od kancelarii Lex Nostra, których do dnia dzisiejszego nie jestem wstanie ich odzyskać. Telefony milczą a wcześniej zbywali.

były pracownik Nowy wpis

Przecież od dawna Fundacja jest atakowana przez ruskich trolli. teraz zniszczyli im stronę www.

Kamila Nowy wpis
@były pracownik

Co Ty mówisz, w jaki sposób ją zniszczyli? Prawnie można jakieś konsekwencje z tego wyciągnąć?

poinformowany

Wiem, że fundacja lex nostra od lat bardzo pomagała m.in Ukrainie a (usunięte przez administratora) Lisowskiwielokrotnie jeździł do Kijowa. Nie dziwią mnie wpisy ruskich (usunięte przez administratora)

@poinformowany

Tak rzeczywiście było.

@poinformowany

a czemu uważasz że to trolle? Miałeś możliwość zobaczenia jak tu faktycznie przebiega praca czy oceniasz z boku bez pełnych informacji w temacie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Fundacja Lexnostra Maciej Lisowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy

Ewelina

wiesz że to są mocne słowa i oskarżenia? masz jakieś dowody? jeśli tak to to nie jest właściwe miejsce na rozstrzyganie takich sporów.

Na jakie wsparcie w Fundacja Lexnostra Maciej Lisowski mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Nie może liczyć na żadną. Pan Lisowski nie wypłaca należnego wynagrodzenia pracownicom w ciąży a co dopiero tu mówić o jakimkolwiek innym wsparciu.

No cóż... znów wynajęte trolle się zaczynają odzywać.

Trolle w ciąży

Znam dwa trolle w ciąży, które są do dyspozycji, żeby opowiedzieć jak są traktowane kobiety w ciąży w Lex Nostra... hmmm... nie kobiety, a trolle...

Re

Poszkodowanych pracowników jest już sporo. "Pracowniku", a raczej właścicielu naucz się w końcu uczciwości, przyzwoici patrioci płacą wynagrodzenia pracownikom. Te finansowe ataki na fundacje to zapewne "Sąd Pracy".

Al

NIE SĄ. PRACODAWCA ROBI DUŻE PROBLEMY Z WYSTAWIENIEM Z3 dla KOBIET W CIĄŻY. SKUTKIEM CZEGO PRACOWNICE NIEKIEDY NIE OTRZYMUJĄ ŚRODKÓW DO ŻYCIA PRZEZ 3 MIESIĄCE. ZALEGŁEGO WYNAGRODZENIA TEŻ NIE WYPŁACA DODATKOWO TRAKTUJE PRACOWNIKÓW W SPOSÓB PRZEDMIOTOWY. ZA SWOJE "MANAGERSKIE" NIETRAFIONE DECYZJE OBWINIA PRACOWNIKÓW. DRAMAT

Mateusz

Czy fundacja chętnie zatrudnia osoby z orzeczeniem?

Anita

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze.

Zuzanna

Fundacja Lexnostra oferuje również pomoc prawną dla kobiet pokrzywdzonych przestępstwem. Więcej o tej działalności i pomocy poszczególnym kobietom możecie przeczytać tutaj: https://fundacja.lexnostra.pl/wsparcie-fundacji-lex-nostra-dla-kobiet-pokrzywdzonych-przestepstwem/ Gdyby ktoś był ciekawy, to Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA Maciej Lisowski udzielił wywiadu dla Super Stacji, a tu jest jego zapis: http://www.superstacja.tv/wiadomosc/2017-10-17/jak-dzialal-uklad-zakopianski-mamy-komentarz-eksperta/

Zuzanna

Pracujesz obecnie w Fundacja Lexnostra Maciej Lisowski? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia i tego jak wygląda codzienna praca w fundacji.

alicja

Dziwne bo widziałem, że fundacja cały czas prężnie działa, zajmuje się aktualnymi sprawami sądowymi i komentuje je na swojej stronie internetowej. Fajnie byłoby dowiedzieć się co jest powodem tej ciszy na forum

Katarzyna Bieñ

Dziękuję za pomoc ! Duży plus dla Pana Lisowskiego za pomoc dla potrzebujących. A inne (usunięte przez administratora) które pragną opluć ich niech wija się jak węże. Zło zawsze będzie stać na przeszkodzie tym co czynią dobrze. Pozdrowienia dla wszystkich z Fundacji.

Kpina

Jak ktoś chce się przekonać w jakich i na jakich warunkach nie chce pracować to niech się tam zatrudni.

Nie zgadzam się z negatywnymi wpisami, są pozytywne wpisy z imienia i nazwiska o fundacji od ludzi którym pomogli to świadczy zupełnie o czymś innym niż tutaj. tutaj wpisują się "szukani, oszukany" - podaj swoje imię i nazwisko skoro już wpisujesz takie rzeczy.

Łukasz

Moi rodzice korzystali z pomocy Fundacji i jesteśmy bardzo zadowoleni bo udało się uzyskać odszkodowanie od skarbu państwa

fifulka

jestem bardzo zadowolony.

obserwator

Proszę zauważyć ile jest kliknięć "pomocna opinia" przy wpisach negatywnych. Świadczy to o tym ,że zarzut pisania wszystkich negatywnych komentarzy przez jedną osobę jest zupełnie błędny, gdyż z jednego komputera można zagłosować tylko raz.

zdziwiony

a ja bylem praktykantem w fundacji i jestem wdzięczny ze moglem nauczyć się wiele i otrzymałem pozytywne referencje, które pomogą mi w przyszłości znaleźć pracę. nie czytajcie tych negatywnych wpisów bo to jest przez jedna osobę ciągle umieszczane.

magda

Byłam na praktykach studenckich w fundacji i mogę powiedzie tyle, że bardzo miło wspominam trzy tygodnie. Polecam współpracę, można wiele się nauczyć i poznać dużo ciekawych osób. Życzę każdemu aby swoją karierę zawodową rozpoczynał w miłej atmosferze. (usunięte przez administratora)

lenka

Polecam współpracę z panem (usunięte przez administratora), to wyjątkowy człowiek. Jeżeli ktoś narzeka to tylko niech siebie obwinia. Ja pamiętam tego kolesia co mówił że będzie robić spam i negatywne wpisy żeby zniszczyć konkurencję.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Lexnostra Maciej Lisowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Lexnostra Maciej Lisowski?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Lexnostra Maciej Lisowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fundacja Lexnostra Maciej Lisowski