Opinie o Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak w Legnica

małgośka

prawda

PRACOWNIK W FIRMIE CCC

Moja opinia o firmie WIW-BUD jest jak najbardziej pozytywna pracuję już 7 miesięcy i nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej firmy a moim koordynatorem jest Dagmara i też jest wporzo tak że nie piszcie głupot bo to co czytalem to nie prawda Szukają ludzi do zatrudnienia jak ktos szuka pracy to z otwartymi rękoma pozdrawiam

odeon
@PRACOWNIK W FIRMIE CCC

Te,szef nie pucuj się Zadbaj lepiej o pracowników ,ale czy ty coś umiesz

@PRACOWNIK W FIRMIE CCC

A chcesz stracić pracę za twój wpis.

małgośka

pieprzysz głupoty ,chyba masz dobre ,,stosunki ,,z Dagmarą hahahaha

Ccc @Wp

Ta firma obsługiwała ccc centrale nasienna w Wowie oraz w Sierodzie i już nie mają tych obiektów he he bardzo dobrze ????

DANIELA
@Ccc @Wp

CZŁOWIEKU NAUCZ SIĘ ORTOGRAFII NIE PISZ Z BŁĘDAMI,WSTYD DLA POLAKA WIDAĆ JAK SIĘ UCZYŁEŚ/UCZYŁAŚ ZE NIE UMIESZ PISAĆ I ZAMKNIJ DZIOBA BO BZDURY ZAMIESZCZASZ .NIE PODOBA SIĘ PRACA TO WON.PRZESTAŃ (usunięte przez administratora) W GNIAZDO Z KTÓREGO MIAŁEŚ UTRZYMANIE CHAMIE PARSZYWY NIEUDACZNIKU ŻYCIOWY

ochroniarz

Firma Wid-bud to najgorsza firma z jaką miałem do czynienia pracowałem w niej na ochronie s3 warunki pracy tragiczne śmierdząca buda nie mówiąc już o zakazie właczania piecyka gazowego przez cały dzień a nieraz pizdziło fest na wypizdowiu na pieniądze czeka się w tej firmie 2 miesiące a na koniec zostaje się jeszcze oszukanym kontaktu z tą firmą nie ma żadnego tarabanić można od rana do wieczora a jak sie już dodzwonisz to nikt tam nic nie wie TA FIRMA WYJEBAŁA MNIE NA 1200ZŁ !!!!!!!!!!!!!!!! Tak więc gorąco nie polecam !!!! jak najdalej od niej !!!

Markus
@ochroniarz

Pisałeś do PIP ?

kredek

najbardziej udawił mnie tekst -> wole żebrać niż tam pracować - mniejszy wstyd :))) hehe dobre :) no to nieźle tam macie :)

@ochroniarz

Masz rację.

Aplikowałeś do firmy Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Nie powiązana z firmą

Coś więcej??? Zainteresowało mnie to co piszesz,jestem w szoku

Wkrótce to się zmieni.

Przegrali przetarg na USK Wrocław ul.Borowska i szef ochrony oraz niby koordynator od grafikow????????????pogodzić się nie moge z przegrana.Do końca oszukiwał ludzi i przekonywali żeby nie przechodzili do nowej firmy.Wstyd dla firmy tylko przynoszą fuj fuj

Firma która wygrała przetarg zaniżyła cenę na przetargu po niżej kosztów opłacalności.

Pracownica

A skąd takie przypuszczenie??Pracownik zobacz sobie ile dał WIW-BUD A nowa firma i wtedy pisz.Co by zresztą nie było to i tak nie potrafili odejść z godnością.

Niepracownik

Żeby zaniżyć cenę, to trzeba mieć jakiś cel. Np. firma telekomunikacyjna może zacząć oferować abonament po 1,00 PLN po to, żeby wykosić konkurencję i sprzedawać telefony jako monopolista. Może ktoś chce na USK zarabiać 100 000 PLN miesięcznie na kontrakcie, a inni zadowolą się połową takiej kwoty?

@Niepracownik

Nie mam takiej możliwości przy takich stawkach jakie zaproponowała firma nawet nie ma zarobku.

Pracownica

Bo zapewne takiej stawki jak Wam zaproponowali nie dostaniecie!I co odejdziesz??

Pracownica

A za co wy chcecie takie stawki.Patrol zamiast chodzić po szpitalu to w nocy wszyscy śpią aż buda zielona się trzęsie.Kolidacje rodzinne :syn z ojcem ojciec z córka.Dowodca starszy od węgla drugi nadgorliwy.Zero kontroli przełożonych i to nazywa się praca??Śmiechu warte żenada ????

Pracownica

Niedługo dowie się dyrekcją nowej firmy przy ul.Bocznej 4 co pracownicy czyli patrol i dowódcy robia w nocy.Za co w ogóle płacą im pieniądze.(usunięte przez administratora) dowódcy jeden zamulony drugi tylko jak wyjdzie dyrekcją szpitala to hop na kozetka i w kimę ale co się dziwić człowiekowi co ma już 70lat!!!

Uczciwy

Oczywiście, że jest jeśli ktoś zna się na marketingu, ale co może powiedzieć ktoś, kto dodawać nawet nie umie. Jeśli jeden obiekt przynosi zyski drugi chociaż będzie wychodził na zero, ale podnosi prestiż, to chociażby za to jest opłacalny. Co dokładnie tyczy się szpitala obecna firma wyjdzie na plusie, po 5-6 miesiącach zacznie zarabiać, być może nawet szybciej. Bo mimo, iż koszty kwalifikowane pracy za KPO wyjdą w okolicy 0, to za każdego pracownika niepełnosprawnego firma dostaje taką samą stawkę. Jeśli dodamy do tego dopłaty z PFRON, to przez długość trwania czasu kontraktu uzbiera się niezła suma. Nie trzeba być geniuszem, aby to wiedzieć, wystarczy odrobina wiedzy z ekonomii. Tego nie da się kupić!!! Tego trzeba się nauczyć.

Pracownik GI
@Pracownica

Nie wiem po co psujesz publicznie opinię komuś, nie mając pewnie na to żadnych dowodów, a to co piszesz to tylko pomówienia, w dodatku jeśli posiadasz byłą licencję, a go nie kupiłaś/eś uprawnień po nowemu, bo to ostatnio popularne, "kursy tygodniowe", to powinnaś/eś wiedzieć, że to karalne. Jeśli masz na tyle rozumu i ambicji, to powinnaś/eś powiedzieć komuś w twarz co Cię boli. Co się natomiast tyczy tego, że ktoś przez moment się drzemnie, to lepiej, żeby uciął sobie krótką drzemkę i był w pełni sił, niż żeby nietomny podchodził do interwencji. Do jerzdżacych w GI w Juwentusie, czy w każdej innej firmie nikt z kierownictwa nie ma o to problemu. Firmy wiedzą, że płacą zbyt mało pracownikom, którzy często narażają swoje życie, dlatego na pewne sprawy przymykają oczy. Bo łatwiej jest udać, że się czegoś nie widzi, niż stracić pracownika, którego jest się pewnym, że umie coś zrobić a przedewszystkim nie ucieknie i się nie schowa. Widocznie pracowałaś/eś tylko na cieciowniach, a ochronę znasz z opowiadań innych. Znam osobiście Sławka z czasów Proleksu i uwierz mi wiem co potrafi zrobić, a co się tyczy Andrzeja, to każdego traktuje tak samo, jest konsekwentny nawet wobec znajomych, umie oddzielić życie prywatne od pracy i pracuje lepiej od innych, dążąc do perfekcji w tym co robi. I tyle ile przez moment zdąrzyłem go poznać, mam o nim dobre zdanie.

Piter
@Pracownik GI

Nikt tu nie wypisuje klamst więc za co ma być ukarany. Wystarczy przyjechać o 2giej 3 lub 4 rano to wszystko można na własne oczy zobaczyć.I tyle w temacie.

@Uczciwy

Jak dodamy dotację jak tych osób na rynku nie ma z niepełnosprawnością. Wiesz ile jest firm we Wrocławiu które poszukują właśnie takich pracowników bardzo dużo. A przy takiej stawce nie da się zarobić i nie można zrobić zysku. Jak wymóg w przetargu był wszyscy na umowę o pracę . Stawka za godzinę która firma zaproponowała nie pokrywa kosztów zatrudnienia. Tyle w temacie.

Uczciwy

Jeśli firma zatrudnia 15 prac. Kwalifikowanych pod warunkiem, że miesięcznie każdy przepracuje 240 godzin i po przekroczeniu normatywu każda kolejna godzina rozliczana jest z tytułu UZ to koszty pracodawcy są niższe, na każdym pracowniku firma przy obecnej stawce. Może zarobić ok. 150 PLN brutto. Może nie jest to zysk, ale nie poniżej zera. Jeśli prowadzi się biznes, to najpierw trzeba nauczyć się liczyć. Ekonomia i znajomość obowiązującego prawa jest podstawą prowadzenia jakiejkolwiek działalności, sam pomysł i kapitał to za mało. Jeśli liczy się na podniesienie prestiżu firmy, chodzi o branże security, to nie raz nie warto patrzeć na koszty, to działa jak reklama.

Maga M
@Pracownik GI

Kto niby w tym szpitalu naraża życie.Ty pomysl co piszesz.A co dotyczy się drzemki to przestań pisać brednie.Cale noce śpicie w tej zielonej budzie lub w szatni.A szpitala pilnuje tylko i wyłącznie post.nr 1.

Maga M
@Pracownik GI

SZKODA SLOW.TO CO WYPISUJESZ TO CZYSTE BREDNIE.ANDRZEJ TO NIBY PO STUDIACH I CHCE KARIERE ZROBIC W OCHRONIE HAHA.A SLAWEK TO TCHÓRZ NAD TCHÓRZE. I SPIOCH.POWINIEN W TYM WIEKU W DOMU SIEDZIEC A NIE PCHAC SIE DO OCHRONY

@Uczciwy

Wymóg zatrudnienia w USK wszyscy na umowę o pracę zgodnie z umową z Zamawiającym.

Piter

Ty pracownik W ogóle nie masz zielonego pojęcia jak to się kreci.

Były pracownik szpitala

Ale brednie piszesz.Podpisuje się umowę z firmą a nie z obiektem. Nowa firma weszła to powinna mieć swoich ludzi a nie zabierać z wiw budu.

KAT

A skąd masz takie informacje? Nie poniżej kosztów tylko skoro to też Zakład Pracy Chronionej to zatrudnia osoby niepełnosprawne i ma do nich dofinansowanie czyli obniża sobie koszty zatrudnienia.!

@KAT

Spółka z o.o. składała przetarg a to nie ZPChr. ZPChr oraz otwarty rynek mają takie same dofinansowanie. Kwoty dofinansowań nie pokrywają kosztów zatrudnienia obecnej firmie.

@Pracownica

Nie strasz kogoś bo stracisz pracę , jestem współwłaścicielem CCC.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak?

Ktoś

Całe wynagrodzenie wpływa na konto a ile pan(i) dostała?

@Ktoś

Jestem współwłaścicielem firmy CCC

Nowak

Strona to jakaś kpina, nie idzie się pod żaden numer dodzwonić a numeru do kadr to w ogóle nie ma. Kierownik widząc mnie pierwszy raz, gdy się go o coś zapytałem bez powodu drze mordę. Stanowiska pracy wołają o pomstę do nieba, brud i stan rozpaczy.

Kiedyś było wszystko , dofinansowanie do leków do okularów . Teraz nie ma nic . Goła wypłata . Plus taki , że zawsze przed czasem .

Ktoś

Kiedyś chyba było dofinansowanie do leków i do zakupów okularów ale nie wiem czy nadal to jest :/

Iza

Napiszcie proszę, co wiecie o aktualnie prowadzonych rekrutacjach. Na stronie internetowej firmy nie mogę znaleźć takich informacji. Czy warto tam wysłać CV? Jakie warunki są oferowane nowym osobom? Czy otrzymują umowę o pracę? Są jakieś benefity?

@Iza

Niech pani omija z daleka firmę WIW-BUD

A co sądzicie o szefie ochrony (usunięte przez administratora)? Jaki jest,jak traktuje ludzi???

Halina
@Gość

Szkoda, że nikt nie udziela odpowiedzi na to pytanie, na pewno byłaby ona pomocna również dla innych. Napiszesz, czy składałeś może w tym czasie podanie o pracę do Wiw-Bud? Dowiedziałeś się czegoś, co do warunków zatrudnienia w tym miejscu?

Okularnik

Sam Kijak specialista do spraw ochrony na borowskiej uwaza Tomka i Stanisława za wariatów a po miescie poszla fama ze to psychopaci zachowujacy sie jak dzieci ktorym odebrano porzyczone zabaweczki z piaskownicy nic dziwnego ze przegrywaja wszystkie przetargi haha

@Okularnik

Bo Stachu miał dobra fuche. Nic nie robił A kasa była.Zreszta jak zostali Ci sami ludzie na Borowskiej to dalej nic się nie zmieni.Dalej tzw.zielona buda będzie spala A reszta będą za nich (usunięte przez administratora).Bo sam Stachu twierdził że patrol interwencyjny jest tylko od interwencji A jak się nic nie dzieje to po 23ciej po secie i dwóch kima w budzie A trzeci w szatni na sorze.Ten Stachu to facet który czerpał tylko profity za kiełbasę kaszankę która mu dawano dawał więcej godzin.Noz to koordynator z Bożej Łaski.

@Zbys

Jaka była płaca, taka była praca. Zmiany nie przyjdą z dnia na dzień, ale już się zaczęły, ochrona powoli staje się ochroną. Przykre jest jednak to, że pisze to ktoś, kto pracował i patrzy wyłącznie na innych a nie na siebie, czysta hipokryzja, bo może i nie piłeś, ale jednak spałeś, teraz są, odpowiednie pieniądze i ludzie szanują swoją pracę, stosując się do wymogów. Jeśli chodzi o Staszka, to miał zawiązane ręce, co miał zrobić, ludzie są, jacy są. Wystarczy, że Andrzej próbował trzymać poziom, to czepiali się, że jest nadgorliwy, jak odpuści to zrobili z niego kozła ofiarnego za rozluźnienie znaleźli pretekst i go spuścili. Teraz wy to samo próbujecie robić ze Stachem, najpierw oceńcie siebie, czy jesteście kryształowi. A co się tyczy wcześniejszych wpisów, to rzeczywiście 1 pilnuje szpitala śmiechu warte, wchodził kto chciał o każdej porze, brak reakcji a później problem, że znajdywało się bezdomnych. Rzeczywiście panie doskonale radzą sobie z wydawaniem kluczy, itp. ale do interwencji wzywają WPI. Czy np. urządzały sobie " salon kosmetyczny" o tym jednak nikt nie mówił. Jeśli nie umie docenić pracy innych osób pracując w grupie, nie nadaje się do pracy na takim obiekcie, jedynie do pracy na samodzielnym stanowisku, sklep, budowa, itp. ale nie z ludźmi bo w grupie odpowiedzialność jest zbiorowa. I (usunięte przez administratora) na innych, sra również na siebie, więc niech się niektórzy nie dziwią, że z niektórymi ludzie nie chcą współpracować.....

@Uczciwy

Jakie miał związane ręce.Przestan pisać bzdury.Klamal do samego końca razem z Tomkiem. Co chciał żeby nikt nie poszedł do nowej firmy to może by przeszli.Tak się postępuje z kolegami i koleżankami??A jeżeli chodzi o 1 to śmiem dalej twierdzić że pilnował całego SZPITALA.A reszta tzn zielona buda spala i śpi do dziś.A Andrzej jest sam sobie winien.To jest człowiek który sam sobie szuka problemów.Nadgorliwy i zdania nie zmienię.Pracowalem z nim i wiem co pisze.

@Zbys

I nikt Andrzeja nie lubił.A gdy Stach ściągnął go z dowodzenia to szlag go trafiał i też pogodzić się nie mógł.Sam chodził na GPS spać gdy kijaka szedł do domu a pracownikowi kazał pilnować żeby nikt go nie zobaczył.Co to też wyssane z palca.Zrreszta jak się jeździ z pracy do pracy to rak jest.

@Zbys

Każdy może mieć swoje zdanie, a z twoim się nie zgadzam. Ciekawe czy jak pracowałeś miałeś odwagę powiedzieć Stachowi i Andrzejowi w oczy to co teraz tu wypiszujesz. Pozatym z głupim nie ma co dyskutować. Żyj dalej w świecie wymyslanych przez siebie fantazji i pomówień.

@Zbys

Widocznie jesteś jednym z tych " sumiennych" pracowników z orzeczeniem neurologicznym. Co jak czegoś do końca nie wiedzą, to sobie wymyślają i nawet gdyby ktoś przedstawił Ci niezbite naukowe dowody, na to, że "trawa ma zielony kolor" to dla Ciebie dalej będzie niebieska. Może przestań łykać te psychotropy i żyć w świecie bajek. Bo to świat dorosłych ludzi, a przedszkole jest trochę dalej....

@Uczciwy

Prawda kole w oczy.Sam doskonale wiesz jak było.

@Uczciwy

Wymyślonych???Obłuda i nic więcej.Zaklamance.

@Zbys

Coś tam wiem , ale przedewszystkim wiem, że brak Ci honoru i odwagi by stanąć ze Stachem i Andrzejem twarzą w twarz, widocznie masz do nich jakąś prywatną zwadę i wykorzystujesz tylko plotki, jesli ktos wierzy w plotki, to sam najcześciej je powiela. Masz tupet, pisząc brednie, sam jesteś obłudny. W pracy nie musimy się lubić, każdy ma swoje zadania, ale trzeba umieć współpracować ze sobą, z Ciebie wypływa egocentryzm, idealista, sam daleki od ideału. A co się tyczy WPI to ktoś inny twierdził, że jest tylko od interwencji i powinien siedzieć na miejscu, jeden jeszcze pracuje, dwójka już nie i nie był to Stachu, więc słaby z Ciebie słuchacz, kolejny dowód na to, że żywisz się plotami! Ale jeśli przemyślimy dokładnie, to właściwie dlaczego nie, przecież GI podejmują tylko interwencje, tak więc płacą im za to, że nadstawią gębę jak się coś dzieje, pod warunkiem, że nie będzie tam osób, które się tylko za kimś chowają. Zastanów się nad sobą czy na pewno jesteś taki (usunięte przez administratora) ile osób Cię lubiło, ile udawało, i próbując oceniać innych zacznij od siebie!!!

Bez komentarza.

@Zbys

Tak będzie najlepiej, bo to forum to nie miejsce, aby zniewarzać innych, tylko wyrazić opinię o firmie i dobrze o tym wiesz, a jeśli chcesz sie to podaj priv, umówimy się i pokarze Ci niezbite dowody na to, że masz kiepskich informatorów, czasem niektórzy robią wszystko aby zepsuć opinię boguducha winnym, tylko po to, żeby odwrócić uwagę od siebie lub aby usprawiedliwić się przed samym sobą, jeśli nie było się do końca fair. Jeszcze tylko musisz zdobyć się na odwagę, bo ujawnisz swoją tożsamość. Chociaż nie jest to trudne, bo można skryć się pod innym Nick-iem, ale można namierzyć id urządzenia, z którego dokonany był wpis. Tylko po co? Pozdrawiam....

@Uczciwy

Panowie czytam te wszystkie wpisy i twierdzę że każdy po trochę ma racji.A że źle działo się w szpitalu to święta prawda.Andrzeja znam nic do niego nie mam jest jaki jest.A Stanisław oj szkoda słów.

Rob

Firma ok.

Jadzia

Firma godna polecenia

Choracy

Podpowiecie jak się pracuje w firmie, atmosfera i zarobki?

Gardze wami

najgorsza firma w jakiej pracowalem, umowy co miesiac to patologia jedyna zasada to kolesie i spółka, nie polecam sami ormowcy i ubecy, rozstrzelac i do wapna ich. Moje sugestie dla Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak: Totalna reforma albo niech waszczak, łysy i grafik ida pod most.

Archi

Umowa o prace tylko jeśli ma się orzeczenie o inwalidztwie Płacą na czas

hipis

pracowałem w firmie 4 lata załoga norma ale kadrowa wredna baba nie zna przepisów traktuje pracowników jak ludzi niższej kategorii nie polecam

Iza

Czy obecnie rekrutują pracowników do Wiw-Bud w Legnicy? Nie widziałam żadnej oferty na stronie. Czy możecie podzielić się z innymi użytkownikami opinią na temat tego jaka atmosfera panuje w tej firmie? Czy można liczyć na umowę o pracę? Każda opinia będzie na pewno pomocna.

Paniszer
@Iza

Niewiem co tu pisać typowa firm zero poszanowania pracowników stawki śmiech na sali wyzysk nic więcej.

Wójcio Sam

A co to się stało, że WiW-Bud przegrał przetarg w LPGK W Legnicy. Wiem, że dali wyższą cenę niż Piast, który wygrał, ale i tak wywalili ich z przetargu bo czegoś nie dopatrzyli. Czyżby LPGK miał już dosyć WiW-Budu? Myślałem, że oni na LPGK to już dożywotnio będa :) Co przetarg to zawsze oni wygrywali. Tak jak w PWSZ w Legnicy :)

@Wójcio Sam

Każdy mógł brać udział w postępowaniu przetargowym kto zaproponował najniższą cenę ten wygrywa.

Iza

@Grażyna, jesteś pracownikiem Wiw Bud? Powiesz coś więcej na temat pracy w firmie? Kto wypowie się jaka jest atmosfera wśród pracowników. To jest bardzo ważne, gdyz większość czasu spędzamy w pracy. Czekamy na opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak - Legnica

• Jak się pracuje w Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak?

Zobacz opinie na temat firmy Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak