Opinie o Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak w Legnica

Grażyna

Może mało atrakcyjna praca powoduje, że ludzie nie są z niej zadowoleni?

Iza

Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany. Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy? @Ktoś, co firma powinna zmienić, aby pracownicy byli zadowoleni? Wasze informacje są ważne dla osób, które chcą aplikować do tej firmy.

Ktoś!

Czy wszystkie firmy ochroniarskie to firmy (usunięte przez administratora) ? Czytając opinie o poszczególnych firmach ochroniarskich odnosi się takie wrażenie . Jeszcze nie natrafiłem na taką firmę co by miała pozytywne opinie . Aktualnie pracuję w Piast Group . Chciałbym przejść do jakiejś innej . Ale jak czytam opinie to co inna to większy (usunięte przez administratora) ! Widocznie w tym kraju to normalka że pracownik niepełnosprawny traktowany jest jak pracownik drugiej lub trzeciej kategorii .

Domi

Moze sa rencistami i ulge w podatku stosuje ZUS a zaklad nie moze. Dlatego taki pracownik placi wiekszy podatek i mniej zarabia. Ale to tylko jedna z mozliwosci. Moze pracownicy placa dobrowolne(czytaj obowiazkowe) skladki na ubezpieczenie hak to jest w niektorych firmach?

polamzo
@Domi

kasa zawsze na czas to sie liczy som wpłacali przelewy som zawsze

Aplikowałeś do firmy Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Miro

Czy jest jakiś powód, że tak mało piszecie jak się pracuje? Liczyłem , że dowiem się coś a chcę tu pracować

sylwiarem

Dzień dobry wszystkim pisze ponieważ potrzebuję numer telefonu do firmy ochroniarskiej wiw bud ponieważ pozostawili po sobie numer telefonu na ofercie pracy który ma 10 liczb proszę was o numer dziękuję

czarny1

Jakiś miesiąc temu pytałem o pracę w tej firmie . Tydzień temu oddzwonił do mnie jakiś bufon . Przedstawił się jako koordynator ochrony z Wiw - Bud . Podczas rozmowy telefonicznej był ordynarny i beszczelny ! Nie chciał mi powiedzieć na jakich warunkach byłbym zatrudniony ? Na jakim miałbym pracować obiekcie ? I w jakich godzinach ?Tak że od razu podziękowałem mu za pracę !

Irek

No Panowie - zobaczymy czy przy ochronie na S3 Legnica-Lubin będzie Wiw-Bud stał. Słyszałem, że przetarg został ogłoszony

Janek
@Irek

Wiadomo już kto dalej ochrania S-3?

Wlodek

Wiwbud jest super!!!

Edek
@Wlodek

Uśmiałem się jak norka. Jeżeli miało być złośliwie ,to zgoda jest,,wspaniale" r...wa

Wilk Rozee

Dzień dobry! Proszę o grzeczne wyjaśnienie, dlaczego pracownicy ochrony zatrudnieni na umowę o pracę (II grupa niepelnosprawności) otrzymywali w 2016 roku wynagrodzenie netto ok. 1314 zł a nie ok. 1355 zł?

Jan

Pozdrowienie dla Dagmary Jan.

hernanes

Jeszcze niedawno miałem nadzieję na dostanie się do firmy jak najszybciej. Obecnie już takiego ciśnienia nie mam bo ludzie mówią , że wcale już nie pracuje się tak wesoło. Co do ich pracy @omga to pracują tam gdzie akurat dostaną zlecenie i im płacą

Tak,wypłata zawsze na czas -jak w regulaminie. Do 10tego dnia każdego miesiąca. Jeżeli nie przyszłaby możesz zażądać o odsetki za każdy dzień zwłoki.

Możesz liczyć na umowę o pracę pod jednym warunkiem : Musisz posiadać II grupę niepełnosprawności. Wynagrodzenie minimalne czyli 1850zl brutto. Jeżeli nie spełniasz tego warunku to dostajesz umowę zlecenie 5,70 zł brutto. Ninimalne wynagrodzenie jest takie "wysokie" ponieważ mniejszego nie mogą Ci ustawowo dać. PFRON płaci zakładowi za nas im 120% wynagrodzenia minimalnego za to,ze nas zatrudniają

pracuje pierwszy miesiac czy wyplata jest na czas

dwójka

Czy firma zajmuje się tylko ochroną? Mam II grupę i szukam pracy ale przy sprzątaniu gdzie w Legnicy czy okolicy. Coś słyszeliście o takiej robocie i za ile?

Karol

Jeszcze 4-5 lat temu pracowali ludzie kompetentni i na poziomie. Polityka Waszaka i grubasa byłego szefa ochrony spowodowała że ludzie ci poodchodzili a ich miejsce zajęła hołota bez wykształcenia ale za to posłuszna i nie myśląca. Kadrowa drze japę przy byle okazji a strażnicy walą godziny po budowach w podaetych portkach i łapciach z łyka :)

pracownik nie obserwator !

To smieszne co tu czytam. Ze P. Dagmara kaze pracowac 12albo 24 h. Przeciez w ochronie Tak wlasnie sie pracuje! A 24 h maja tylko Ci ktorzy tego chcieli reszta ma 12h. Jesli Twoj facet do domu nie wraca po 12 to moze nie jest to wina kierowniczki tylko tego ze nie chce wracać? A to ze czasem trzeba za kogoś zostać?... tak wynika to uwazam z tego ze pracuje tu kilku nieodpowiedzialnych szczeniaków. Na szczęście tych najgorszych P. Dagmara juz sie pozbyla i jest duzo lepiej. Co do stawki... kazdy wiedzial za ile podejmuje prace wiec nie rozumiem tych pretensji tym bardziej do kierowniczki. Warunki sa jedne z najlepszych na wartowniach kuchnia, lazienka, szatnie, klima...co do tego ze nie ma łóżek czy warunkow do spania hm... nie skomentuje tego. A zastepstwa sami szukaja tylko Ci co przeginają i bardzo dobrze. Niech Pani zmieni jeszcze pare osob i bedzie sie naprawde super pracowało. Acha i Ci co pracuja naprawdę nie chcą innego kierownika!

kooooko

Dużo negatywnych opinii mam Wiw-Bud...ja aż tak złej opinii nt. tej firmy nie mam. Opiszę może jak wygląda praca w ochronie maszyn/placów budowy. Dostajesz ogrzewany kontener z podłączeniem do prądu. Bez problemu można ze współpracownikami zorganizować sobie TV. Można brać do pracy laptopa (szef nie ma pretensji). Toaleta to zadbany ToiToi. Zmiany 12 h na papierze - w rzeczywistości około 14-15 h ale nadgodziny jak najbardziej płatne. Biorą bez doświadczenia ludzi z I gr. inwalidzką a średnia godzinówka wynosi około 10zł netto. Także można sobie bezstresowo i bez wysiłku dorobić te 1280 zł za raptem ok. 128 h. Dla kogoś kto ma rentę to całość wychodzi spoko. Niektórzy za bardzo narzekają.

szok
@kooooko

buuuuhahahahahaha !!!!!! no to putin ze swoją propagandą może się uczyć ... podaj lokalizację tego wiwbudowskiego raju panie ściema

kkooooo
@szok

place budowy firmy Drogomost w obrębie kotliny klodzkiej są w ten sposob ochranianie. Nie wiem jak wygląda praca na innych obiektach. No i było to ponad rok temu takze moze cos sie zmienilo na niekorzysc.

xxx

Drogi Adamie wszystko zależy czy jakie dokumenty posiadasz. Nie dziwie się, ze nikt Cie dokładnie nie poinformował, ale odkąd nie ma tam kompetentnych osób a obecny szef ds. ochrony jest tylko nierozgarnietym figurantem nie ma z kim rozmawiać. Otóż jeżeli nie jesteś osobą niepełnosprawną z tzw grupą szczególną lub nie posiadasz licencji to nie dostaniesz nic ponad najniższą krajową. Okres próbny to standardowa forma zatrudnienia trwająca do 3 miesięcy dla osób, które zatrudniane są w firmie po raz pierwszy. Jeśli będziesz dobrze pracował i za dużo nie marudził to przy obecnym stanie kondycyjnym tej firmy otrzymasz umowę na czas określony. To tyle ode mnie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak - Legnica

• Jak się pracuje w Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak?

Zobacz opinie na temat firmy Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak