Opinie o Studio Pro Effect w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Studio Pro Effect. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Studio Pro Effect o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Pro Effect w Sosnowiec

telemarketer

Dobra ja tutaj odświeżę ten temat. bo na stronce firmy widziałem ogłoszenie o pracę dla telemarketera. w związku z tym, że mam problem ze znalezieniem pracy to może napiszecie mi jak to tam wygląda z rozliczeniami i kasą na takim stanowisku? prywatnie powiem, że interesuje mnie teraz KAŻDA praca ale poza tym to to mnie zaciekawiło

rudas
@telemarketer

skoro zaciekawiła Cię nawet praca telemarketera w Studio Pro Effect to już chyba rzeczywiście nie masz żadnej innej opcji na rynku :) jeśli jesteś w tak wielkiej potrzebie jak to przedstawiasz to pewnie że aplikuj. Firma może nie należy do czołówki najlepszych (tam wcześniej żartowałem trochę) ale bywają gorsze

Mariusz P

Praca na stanowisku przedstawiciela wygląda tak: - jeden dzień dzwonisz umawiasz spotkania -drugi dzień jedziesz w tere. Warunki podstawa plus prowizja za wypracowane efekty Szefostwo przyjemne dobrze komunikujące swoje potrzeby. Atmosfera w pracy pozytywna( można odczuć niepozamykane sprawy prywatne odbijające się na atmosferze w pracy) Jeśli ktoś jest elastyczny w stosunku do ciągłej zmiany planów oraz dobrze czuję się w pracy sprzedawcy powinien być zadowolony. z rzeczy złych: -brak konsekwencji wypowiedzianych słów(powierzonych zadań) -chaotyczne podejmowanie decyzji, zmiany zdania co wpływa na zachowanie pracowników negatywnie -brak otwartej komunikacji zamierzonych celów - Koordynator nie słucha a mówi- typ człowieka "Wiem lepiej" czyli nie analizuje twojej komunikacji a zapewnia Cię, że jego pomysł(sposób) jest dobry np. zbyt duży rozmiar(ponad 50MB!) maila wysyłanego do klienta wpływa na to że klient go nie otrzymuje bo wyskakuje nam błąd wysyłania a nie jak twierdzi Pani Koordynator błędnego adresu e-mail klienta. Tyle jeśli chodzi o moją opinie. Ocena firmy w 10-cio stopniowej skali: 8 -Powodzenia w Pracy!

toooooooom

(usunięte przez administratora) TWOJA OGÓLNA OCENA HAHAHA NIEDOSTATECZNY TO DLA NICH ZA MAŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Qba

Nie mogę się dodzwonić do firmy, a zamówiłem u nich reklamę na mapach. Żyje ta firma jeszcze ?

Przedstawiciel Handlowy

Było milo i przyjemnie...- naciągacz jednym słowem

W podtekście, czy będe długo i dobrze pracował za małe pieniądze

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

halina

Piszesz bzdury.Jak mogles wplacic w pazdzierniku na mapy skoro w tym czasie robione byly kalendarze.Moze pomyliles firmy????

halina

ona

Pracowalam w tej firmie.Jezdzisz autem(usunięte przez administratora).Jest tam pracownica ktora robi wszystko by duzo zarobic a wyplate ma nedzną.Jak pojdziecie na rozmowe to zobaczcie i zapytajcie ja.Jezdzi w delegacje za free.Smieja sie z niej hahahah

misiek

czy ktoś pracował w Katowicach ostatnio na telemark.i dostał umowę z gwarantowaną podstawą? bo mi tak obiecywali a na umowie nie ma pewnej postawy, czy ta praca jest w tej firmie pewna?na piszcie proszę,czemu jest tak mało opinii na ten temat?

uczciwa

I co tam nowego w pro-effect?

uczciwa

miałam okazje być ostatnio w tej firmie na rozmowie,mówili o gwarantowanej podstawie (usunięte przez administratora) dostaje się po kilku dniach pracy w firmie ale już tam w 1.pun.umowy pisze o wykonaniu zlecenia na (usunięte przez administratora),więc na piśmie gwarantowanej podstawy nie ma,jest to tylko umowa słowna, ale po tygodniu pracy nic nie udało nam się sprzedać(w 5nowych osób)więc łatwo nie ma a jeśli nie wyrobi tej normy można i miesiąc pracować za nic-taka jest prawda,ale każdy chyba widzi co podpisuje........

Wesola

DZISIAJ BYŁAM NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ W STUDIO PRO EFFECT.MIŁY SZEF I KONKRETNY W OCZEKIWANIACH CO DO PRACY. MOJE PIERWSZE WRAŻENIE BARDZO MILE,ZAROBKI JAK DLA MNIE ZACHĘCAJĄCE NO I ZOBACZYMY CO DALEJ.

Anka

Jezu ludzie piszecie jak by była to najgorsza firma pod słońcem!!! Wcale tak nie jest! Ja juz tam nie pracuje bo się przeprowadzilam ale ja moge polecic wspolprace z firma PRO EFFECT pracowalam tam 3 lata,zawsze bedzie ktos kto narzeka,niestety! Do pracy trzeba miec checi to i zarobki sa wynagradzane." Atmosferę w pracy my sami budujemy i jaka ona bedzie to zalezy od nas"...

non

czy ktoś pracował tam jako grafik? jakie są warunki ?

Ake to podstawy żadnej nie ma w firmie STUDIO PRO EFFECT?czy pracuje się jedynie na prowizji mam rozumiec?

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Szkoda Twojego czasu!

zainteresowany

czy ktoś mógłby opisać jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela w tej firmie ? jakie są warunki finansowe ? czy spotkania są umawiane przez telemarketing czy samemu trzeba się dobijać ? jak wygląda kwestia samochodu służbowego ? prosiłbym o szybką informację ponieważ niedługo mam iść na rozmowę i nie wiem czy się fatygować

k

Jakie powodzenia, na rozmowe można było się udać ale człowiek ma oczy i widzi co pisze się o tej firmie więc żadnej współpracy nie deklarowałem :P

Wesoły

Jak widać naiwnych nie brakuje, powodzenia....

szczęśliwy

Powodzenia w rozmowie:) pracuj dla nich, a będziesz bogaty:)

k

Haaaa a ja jutro mam tam rozmowę :P w Katowicach :P

--------

Podobno są niewypłacalni!!!!1

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Pro Effect - Sosnowiec

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Studio Pro Effect?

Kandydaci do pracy w Studio Pro Effect napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Studio Pro Effect