Opinie o Centrum Budowy Dróg Śląsk w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Budowy Dróg Śląsk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Budowy Dróg Śląsk o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Budowy Dróg Śląsk w Ruda Śląska

Katarzyna Nowy wpis

W jakich godzinach jest ta jedna zmiana w pracy, o której pisaliście?

@Katarzyna

6:00 - 18:00

Katarzyna Nowy wpis

Czyli pracuje się po 12 godzin? Ile dni w tygodniu? Typowo 2 dni pracy, 2 dni wolnego i tak w kółko?

@Katarzyna

codziennie po 12 h

Ile jest zmian w CBD SLASK?

Jedna

Sacha
@Piotr

Jedna , ale 14 godzinna :(

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Maciek

Przyjdź to się dowiesz ja 5 lat nie narzekam

Tytus

Dla mnie firma zupełnie ok, nie mam powodu narzekać choć nie jest idealnie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CBD SLASK odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jakie narzędzia pracy zapewnia CBD SLASK? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Były

narzędzia to średniowiecze , a najlepiej gdybyś miał swoje .

Ryszard

Zawsze można zmienić pracę o ile są kompetencje. Taka praca ale grunt, że firma jest dobra.

Jacek

Ale to faktycznie grafik jest elastyczny? Czy praca jest zmianowa? Dobrze się pracuje?

Kierowca
@Jacek

Tak elastyczna ze na budowie robisz od 7 do ciemnego

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie CBD SLASK?

Maciuś

Jakie sobie ustalisz

Jack

Firma Kogucik na ul. Kokotka...

Witam, Mam szansę pracować w firmie CBD. Chciałbym zapytać o opinię obecnych pracowników. Czy umowa o pracę jest od pierwszego dnia, czy zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy i czy nie ma jakichś kombinacji, że na umowie najniższa krajowa a reszta do ręki. Jaka jest atmosferą i czy współpraca z kierownictwem jest ok? Będę bardzo wdzieczny za udzielone odpowiedzi.

Jjjjjjjjj
@Nowy

Nie radzę tam nikomu iść tam pracujesz 10godz lub więcej a szef ryczy nawet jak jest mało zrobione

gonzo

Witam zainteresowanych. Praca w firmie CBD nie należy do najlżejszych, ale za to dostajesz stosowne wynagrodzenie. Organizacja firmy ostatnio się zmieniła, szef wymaga to prawda, ale jest do zaakceptowania, od jakiegoś czasu ma też inne podejście - nie jest już tak nerwowy. Nastąpiły pewne zmiany kadrowe i pracownicy którzy wprowadzali zamęt i niemiła atmosferę już nie pracują. Polecam fajna praca za godne zarobki. Warto spróbować. Wiem że ostatnio szukają nowych ludzi.

Jjjjjjjjj
@gonzo

Potwierdzam , atmosfera w pracy fatalna . Szef ciągle ryczy , a w dodatku każe robić niezgodnie ze sztuką budowlaną . Wszystko jest pocyganione , żeby tylko mógł więcej zarobić , ale pracownikowi i tak nic więcej nie da .

Roman

Jan

Przepracowałem tam 3 tygodnie , odeszłem sam, atmosfera okropna, na warsztacie bajzel nie do opisania, chciał mną rządzić młody gówniarz, który na niczym się nie zna, przy tym jest patentowanym leniem. Miałem tam być kierowanikiem warsztatu, ale co to za warsztat jak nie ma mechaników, jedyny który tam przychodził po południu to facet od którego zawsze śmierdziało przetrawionym alkoholem. Stanowczo nie polecam, chyba że ktoś jest lubi odgadywać mysli własciciela.

Maciek
@Jan

Niezłe brednie gościu wypisujesz jeżeli sie nie nadajesz to potem płacz i lament

Polak
@Maciek

Maciek ? , a w mailu imię Jan - czyżby przypadkowa zbieżność imion z właścicielem CDB ?

Polak

Miałem niedawno przyjemność , a raczej nieprzyjemność rozpocząć pracę w tej firmie jako kierownik robót . Już pierwszego dnia zorientowałem się , że nie jest to praca na normalnych warunkach . Do moich obowiązków miało należeć pilnowanie , a raczej gnanie Ukraińców do katorżniczej pracy (od 6:00 do 20:00) , którzy byli traktowani przez podchmielonego szefa jak bydło . Było mi ich po ludzku żal . Wytrzymałem tam tydzień i z tego co mi mówili pracownicy to jestem chyba 10-ty , który próbował swoich sił na "tym stanowisku" , a że szef to pieniacz bez zahamowań to i do mnie sobie pozwalał więcej niż by to wynikało z zależności służbowej . Cały czas idą w internecie ich ogłoszenia ,że poszukują kierowników , brygadzistów , dlatego piszę z nadzieją że może się komuś przyda moja opinia .

Iwona

@Maciek a Ty pracujesz obecnie w CBD SLASK? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest firma. Na jakie benefity mogą liczyć jej pracownicy? Jeśli możesz to powiedz coś więcej na temat tego jak wygląda Twoja codzienna praca. Dla osób które szukają opinii na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy taka informacja może być cenna.

oaoa

Hej, a jaka jest teraz atmosfera? Dzięki za odpowiedź.

Bemboł

Potwierdzam jest o.k.

Dominik

Sporadycznie bardzo rzadko

Dominik

Potwierdzam Ja pracuje i nie narzekam wypłata na czas atmosfera o.k.koledzy w porządku no i Pan Piotr wszystkim pomorze

Witam serdecznie panowie jeśli ktoś myśli o pracy w tej pożal się porąbanej firmie to lepiej do Biedronki na kasę właściciel przemiły starszy PAN NIE PANUJE NAD NICZYM JEDNOM UCZCIWOM OSOBOM JEST pAN piOTR JEST POMOCNY I UCZCIWY PA.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Budowy Dróg Śląsk - Ruda Śląska

Centrum Budowy Dróg Śląsk
1.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • KOKOTEK 36
    41-700 Ruda Śląska